Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. december 24., csütörtök 7:09

Izgi csapat lesz a Nets.
De a Sunsra is erdemes lesz figyelni, bar ez a Mavs nagyon forman kivul volt, KP nelkul.

Bajnok szavazas? Lakers, Clippers, Nets, Bucks, Celtics, Heat + egyeb? Szerintem ez a top6 minden power rakingben stimmel

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. december 23., szerda 8:30

Tjacks írta: Nyilván még pre-season, de a Nets szépen lemosta a Gsw-t. Örülök Steve Nash-nek is, amennyire időm engedi fogom őket követni. Kíváncsi vagyok mikor jön a sérülés KD/Irving párosnak. :roll: :shutup:

Még jó hogy ez már éles meccs volt :lol: :lol:
Curry egyedul nem fog tudni csodat tenni. Green es Thompson nagyon kene neki, de meg ugyis csak max egy PO elso korre jo ez a csapat szerintem.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. december 23., szerda 7:55

Nyilván még pre-season, de a Nets szépen lemosta a Gsw-t. Örülök Steve Nash-nek is, amennyire időm engedi fogom őket követni. Kíváncsi vagyok mikor jön a sérülés KD/Irving párosnak. :roll: :shutup:

Még jó hogy ez már éles meccs volt :lol: :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. december 18., péntek 17:53

nmate írta: Bucks all in Giannisra, 5 év szupermax.

Bucksnak persze egyszer 50 évente lehetőség, Giannisnak meg van töke, hogy maradt.
Elsiklottam efelett de amúgy igen. Jöhet ő is a Lakersbe. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. december 17., csütörtök 8:56

pheco írta:
nmate írta: Bucks all in Giannisra, 5 év szupermax.

Bucksnak persze egyszer 50 évente lehetőség, Giannisnak meg van töke, hogy maradt.
Van realis esely 1-2 nagy nevet behuzni Giannis melle? Anelkul nem mennek sokra vele szerintem.
Nem tudom mit akarnak, Middleton is be van betonozva oda, de Buddal szerintem nem fognak soha nyerni.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. december 16., szerda 19:33

nmate írta:
Zsombor írta: AD betolta az 5 éves maxot, azt hittem 2+1-et fog aláírni.
Plusz Lebron hosszabbítása nagyon meglepett.
2 ev mulva lesz drafton kicsi James, gondolom arra var, nem?
Hosszú évek óta utalgat erre, befosok ha tényleg játszanak még 1 évet együtt :smile: vagy többet :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: pheco » 2020. december 16., szerda 12:06

nmate írta: Bucks all in Giannisra, 5 év szupermax.

Bucksnak persze egyszer 50 évente lehetőség, Giannisnak meg van töke, hogy maradt.
Van realis esely 1-2 nagy nevet behuzni Giannis melle? Anelkul nem mennek sokra vele szerintem.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. december 16., szerda 11:31

Bucks all in Giannisra, 5 év szupermax.

Bucksnak persze egyszer 50 évente lehetőség, Giannisnak meg van töke, hogy maradt.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2020. december 3., csütörtök 15:27

Anthony írta: Senki sem tudja milyen állapotban van Wall (és Cousins). Ettől sok minden függ, habár Wall jó teljesítményére szerintem túl sokan már nem mernek fogadni.
Wall jobb fit lenne Harden mellé, mint Westbrook, de azért ő is nagyon labdadomináns. D'antoniék mindent egy lapra tettek fel, és kidobták az összes centert a csapatból, kiderült hogy ez nagyon nem működik, idén szerzett 2 centert a Houston.

Egyelőre olyan hírek vannak, hogy még mindig cserélnék Hardent is, viszont komoly csomagot kell összerakni érte (hasonlót, amit kapott a New Orleans a Lakerstől Anthony Davisért cserébe). Kérdés, hogy ezt jelenleg melyik csapat tudja, és akarja megadni.

Elképzelhető az is, hogy megnézik februárig, hogy milyen a csapat, és csak akkor cserélik el Hardent (ha elcserélik).
Erdekes, meg mindig nem igazan ertem, hogy ez miert jo a Houstonnak, hacsak nem akarnak iden tankolni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. december 3., csütörtök 14:53

Zsombor írta: AD betolta az 5 éves maxot, azt hittem 2+1-et fog aláírni.
Plusz Lebron hosszabbítása nagyon meglepett.
2 ev mulva lesz drafton kicsi James, gondolom arra var, nem?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. december 3., csütörtök 14:53

csababarca írta:
Zsombor írta:
Plusz Lebron hosszabbítása nagyon meglepett.
Miért?
A rookie szerződést leszámítva ez az első hosszabbítása, kb biztos voltam benne, hogy majd kilép jövőre és lesznek tárgyalások.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. december 3., csütörtök 14:31

Zsombor írta:
Plusz Lebron hosszabbítása nagyon meglepett.
Miért?
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. december 3., csütörtök 14:24

AD betolta az 5 éves maxot, azt hittem 2+1-et fog aláírni.
Plusz Lebron hosszabbítása nagyon meglepett.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. december 3., csütörtök 12:45

Senki sem tudja milyen állapotban van Wall (és Cousins). Ettől sok minden függ, habár Wall jó teljesítményére szerintem túl sokan már nem mernek fogadni.
Wall jobb fit lenne Harden mellé, mint Westbrook, de azért ő is nagyon labdadomináns. D'antoniék mindent egy lapra tettek fel, és kidobták az összes centert a csapatból, kiderült hogy ez nagyon nem működik, idén szerzett 2 centert a Houston.

Egyelőre olyan hírek vannak, hogy még mindig cserélnék Hardent is, viszont komoly csomagot kell összerakni érte (hasonlót, amit kapott a New Orleans a Lakerstől Anthony Davisért cserébe). Kérdés, hogy ezt jelenleg melyik csapat tudja, és akarja megadni.

Elképzelhető az is, hogy megnézik februárig, hogy milyen a csapat, és csak akkor cserélik el Hardent (ha elcserélik).

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2020. december 3., csütörtök 11:55

nmate írta: Wall - Westbrook cserétől kiköptem a kávét :D
Durva, bar annyira nem meglepo. Ez szerintetek mit jelent Hardenre nezve?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. december 3., csütörtök 10:43

Wall - Westbrook cserétől kiköptem a kávét :D

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. november 26., csütörtök 20:24

nmate írta:
csababarca írta:
kár érte, egyik kedvencem a kedvenc csapatomban...meglepett ez.
Szerintem borzalmas - Hornets részéről... Haywardnak akkor befellegzett, amikor megrottyant a lába. Persze, lehet tévedek, csak tiszta lap kell nekik.

Még durvábban szét fog szakadni a mezőny idén.
Az most komoly hogy Hayward ezzel a deal-lel már 40 misit ráver Wade TELJES karrier earnings-re?? :lol: Valaki állítsa már le ezeket a fizukat :ozil: :kivagyhe:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. november 25., szerda 13:57

Zsombor írta: Ja, én is alapszakaszra gondoltam Schröder-Harrell pnr esetén, PO-ban látható volt, hogy mennyire jól rotált Vogel, és nyilván közel sem olyan jó playmaker a német, mint Rondo, azért kategóriákkal jobb, mint LouWill, nyugodtan a kezébe lehet adni a labdát ha James ül, plusz itt lesz óriási haszna Gasolnak, szerintem parádésak lesznek Davisszel, szét tudja húzni bőven a védelmet, míg ezt egy Howarddal nem lehetett megtenni.
Nyilván Harrellt nem lehet egy Jokicon rajta hagyni, de ahogy írtam, kíváncsi vagyok mit fog hozni egy elit magas mellett, plusz Vogelben is bízok, hogy gatyába tudja rázni.
itt egy videó amúgy Kuzma defense javulásáról
Ezért sem szeretem többek között a def statokat, eyetest alapján jócskán javult idén Kuzma, nyakamat rá hogy Phil Handy keze(hahaha) van a dologban, elvileg Kobe is kért tőle tanácsot lábmunka témában, pedig az öreg Mamba elit volt benne.
Szerintem 3 vagy 4 Lakers meccsről maradtam le a playoffban, és még mindig vannak hülyeségei, de sokkal érettebben játszott, maximálisan meglepett néhol, szerintem jobb playmaker is lett. Elég jó cutternek is gondolom, szóval ő is bőven fog kamatozni a Gasollal pályán együtt eltöltött percekből.
Továbbá THT-ra nagyon kíváncsi vagyok, bíztató volt a PO-ban, és még csak holnap lesz 20 éves, bőven van a srácban fantázia.
Clippers résszel egyetértek, továbbra sincs playmaker abban a csapatban, és Ibaka nagyon jó igazolás, de elvesztették Greent, SGA-t és Harrellt, Kennard meg nem tudom mennyire fog tud érvényesülni egy olyan csapatban, ahol nincsen egy klasszikus irányító.
Bucksban én nem hiszek, egyelőre nem látom azt a szcenáriót, ahol Giannis első opcióként bajnokságot tud nyerni.
Gasolnak a playmakingjét remélem használják majd.
Phil Handy az egyil legjobb edző/segédedző a ligában,szóval még fejlődhet mellette. Cutternek tényleg jó lehet Kuzma,erre így nem is gondoltam Gasol mellett.
THTt elég jó picknek tartottam tavaly,csak ugye Lebron csapatok nem szeretnek nagyon fiatalokat beépíteni,ezért nem tudom mi lesz vele. egyetlen előny,hogy Klutch játékos.
Giannist látnám,hogy lehetne 1/A,de kicsit fake módon,ahol van mellette egy jó playmaker guard.(aki minőségre lehet,hogy rosszabb mint Middleton,de mások az erényei.) És Holiday rohadt jó,de nem ezek az erősségei. Bogdanovic pont ezen segíthetett volna.Nekik talán jobban is jönne, mint Holiday...(Ha mondjuk PGnek maradt volna Hill.

Adebayo aláírta a szerződést ami érdekes Giannis miatt,de ugye közös az ügynök,akár utalhat arra,hogy marad. Én a helyében kivárnék nyárig..Maxot akkor is kapni fog valahonnan,ha megsérül 1 évre. Mint KD. Csak ő fiatalabb.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2020. november 24., kedd 22:38

Marci77 írta:
Gasol még nem volt ott amikor írtam :D Azzal teljesen egyetértek. nekem Harrellt nem teszett annyira,ennyiért. Vagy legalább maradt volna Howard is mellé,így gondolkodtam. De azt nézve,hogy Ibaka ugyanannyit kapott,inkább ő kéne nekem :)
Harrellnél meg tudom milyen,ha elveszti közeli hozzátartozóját,nekem is elhunyt minden nagyszülőm az utóbbi 3 évben. De ezért is gondolom,hogyha már bement a bubblebe,tegye oda magát,akkor is,ha borzasztó fizikai állapotban tért vissza (ami gondolom már a nagymamája halála előtt is megvolt,mivel több hónap maradt ki). De már az alapszakaszban is volt gondja nagyobb meccseken,ahogy előtte évben POban is.
Maga a Schroder-Harrell pnr jó,alapszakaszban nagyon fasza lehet,de POban láttuk,hogy a Lou-Will-Harrell pnr semmit se ér,mert 2x annyi pontot kaptak,mint amennyit szereztek. +Lelassult körülmények között kevésbé is hatékony. (Rondo amúgy amikor kellett már évek óta korrektül/jól triplázik(Pelsben 42% POban),az ellenére,hogy mindenkiben fakezűként van meg :D )
Kieff visszahozatala se volt még mikor írtam,tökéletes oda,Matthews legalább olyan jó ha nem jobb mint Green,és POban már jobban bízok az ő dobásában.Cserében sokkal olcsóbb.
Kuzmánál mondjuk meglep amit írsz,szerintem pont hogy pályántarthatatlan volt POban(nem csak a szar def,de a gyenge triplázás,és egyáltalán nem hatékony scoring miatt),én cserélném egyből,csak túl alacsony a fizuja,nehéz érte használható embert kapni.(Ő neki jobb lenne elbohóckodni egy liga alja csapatban,ahol senkit se érdekel,hogy egy középszerű,hatékonyságtól távol álló scorer,gyenge deffel.pl Pistons)
Nálam a Kieff igazolás után 1.számúak,amíg nem látom a Clippersnél,hogy pl a kémia javult,és megoldották az irányító/ballhandler dolgot.(elég-e Kennard arra a kis pluszra). Bucksnál meg,hogy van-e 8-9 emberük POra ténylegesen.
Ja, én is alapszakaszra gondoltam Schröder-Harrell pnr esetén, PO-ban látható volt, hogy mennyire jól rotált Vogel, és nyilván közel sem olyan jó playmaker a német, mint Rondo, azért kategóriákkal jobb, mint LouWill, nyugodtan a kezébe lehet adni a labdát ha James ül, plusz itt lesz óriási haszna Gasolnak, szerintem parádésak lesznek Davisszel, szét tudja húzni bőven a védelmet, míg ezt egy Howarddal nem lehetett megtenni.
Nyilván Harrellt nem lehet egy Jokicon rajta hagyni, de ahogy írtam, kíváncsi vagyok mit fog hozni egy elit magas mellett, plusz Vogelben is bízok, hogy gatyába tudja rázni.
itt egy videó amúgy Kuzma defense javulásáról
Ezért sem szeretem többek között a def statokat, eyetest alapján jócskán javult idén Kuzma, nyakamat rá hogy Phil Handy keze(hahaha) van a dologban, elvileg Kobe is kért tőle tanácsot lábmunka témában, pedig az öreg Mamba elit volt benne.
Szerintem 3 vagy 4 Lakers meccsről maradtam le a playoffban, és még mindig vannak hülyeségei, de sokkal érettebben játszott, maximálisan meglepett néhol, szerintem jobb playmaker is lett. Elég jó cutternek is gondolom, szóval ő is bőven fog kamatozni a Gasollal pályán együtt eltöltött percekből.
Továbbá THT-ra nagyon kíváncsi vagyok, bíztató volt a PO-ban, és még csak holnap lesz 20 éves, bőven van a srácban fantázia.
Clippers résszel egyetértek, továbbra sincs playmaker abban a csapatban, és Ibaka nagyon jó igazolás, de elvesztették Greent, SGA-t és Harrellt, Kennard meg nem tudom mennyire fog tud érvényesülni egy olyan csapatban, ahol nincsen egy klasszikus irányító.
Bucksban én nem hiszek, egyelőre nem látom azt a szcenáriót, ahol Giannis első opcióként bajnokságot tud nyerni.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. november 24., kedd 10:08

Zsombor írta:
Szerintem ez tökéletes offseason a Lakers számára. Howard résszel nem értek egyet, igaz én tartottam volna, és Jokicon nagyot melózott, de közel sem pótolhatatlan.
Gasolnak kb a magasemberek közül a legnagyobb a kosár IQ-ja, triplavonalon kívül is rajta kell lenni, mert beveri a hármast (bubbleben eléggé visszaesett támadásban, még nem temetném, elég kicsi a minta), eszméletlenül jól passzol, advanced def statokban is teljesen elit még.(egyébként a def statokat rühellem, szerintem eszméletlenül bacspósak néha, de most kedvező volt feldobni ezt :mrgreen: )
Az igaz, hogy periméteren csúnyán meg lehet verni,de a post defje nagyon ott van továbbra is.
Szerintem abszolút upgrade Howardhoz képest, Lebron ilyen jól passzoló naggyal még sosem játszhatott, ráadásul nem 30+ perceket kell tolnia, 15-20 kell tőle egy meccsen.
Harrell is MLE-ért szerintem steal, ahogy Schröder megszerzése is parádés, ez a két játékos óriási terhet le tud majd venni Lebron válláról, simán mehet majd a Duncan-féle pihentetés idén és továbbra is a liga legjobbjáról beszélünk, félelmetes.
Azt is még megemlíteném, hogy ugyan Harrell játszhatatlan volt Jokic ellen, a bubblebe úgy tért vissza, hogy elhunyt a nagymamája, bőven alulteljesített illetve nem volt még lehetősége egy elit nagy mellett játszania, szerintem Davis mellett bőven bújtatható lesz. Emellett Lebron padozása alatt úgy érzem go-to play lesz majd a Schröder-Harrell pnr, utóbbi Lou Willel eszméletlenül jól megértette magát ilyen téren, szerintem a némettel sem lesz gond.
Schröder amúgy 38,5 %-kal triplázott tavaly, és hiába dobta a hármast remekül Rondo a playoffban (kerek 40%), ez jócskán anomália a részéről, továbbá ezek nagyrésze wide open volt, Schrödert nem fogják azért ennyire ott felejteni.
Matthews is nagyon jó igazolás, ahogy Kieff visszahozatala is az, Ballmer szépen kisegítette a Lakerst a Marcus Morris féle 4 év 64 millióval, mert a tesóknak közös a bankszámlájuk. :lol: :lol: :lol:
Kuzma pedig egyáltalán nem volt kérdőjeles, a fizetését bőven megéri, és kategóriákat javult védekezésben, a playoffban abszolút pozitívan csalódtam benne ilyen téren.
All in all, szerintem javult a keret, fiatalodott is, ha nem fut bele Davis és James valami szignifikánsabb sérülésbe, bőven lesz esély címet védeni.
Gasol még nem volt ott amikor írtam :D Azzal teljesen egyetértek. nekem Harrellt nem teszett annyira,ennyiért. Vagy legalább maradt volna Howard is mellé,így gondolkodtam. De azt nézve,hogy Ibaka ugyanannyit kapott,inkább ő kéne nekem :)
Harrellnél meg tudom milyen,ha elveszti közeli hozzátartozóját,nekem is elhunyt minden nagyszülőm az utóbbi 3 évben. De ezért is gondolom,hogyha már bement a bubblebe,tegye oda magát,akkor is,ha borzasztó fizikai állapotban tért vissza (ami gondolom már a nagymamája halála előtt is megvolt,mivel több hónap maradt ki). De már az alapszakaszban is volt gondja nagyobb meccseken,ahogy előtte évben POban is.
Maga a Schroder-Harrell pnr jó,alapszakaszban nagyon fasza lehet,de POban láttuk,hogy a Lou-Will-Harrell pnr semmit se ér,mert 2x annyi pontot kaptak,mint amennyit szereztek. +Lelassult körülmények között kevésbé is hatékony. (Rondo amúgy amikor kellett már évek óta korrektül/jól triplázik(Pelsben 42% POban),az ellenére,hogy mindenkiben fakezűként van meg :D )
Kieff visszahozatala se volt még mikor írtam,tökéletes oda,Matthews legalább olyan jó ha nem jobb mint Green,és POban már jobban bízok az ő dobásában.Cserében sokkal olcsóbb.
Kuzmánál mondjuk meglep amit írsz,szerintem pont hogy pályántarthatatlan volt POban(nem csak a szar def,de a gyenge triplázás,és egyáltalán nem hatékony scoring miatt),én cserélném egyből,csak túl alacsony a fizuja,nehéz érte használható embert kapni.(Ő neki jobb lenne elbohóckodni egy liga alja csapatban,ahol senkit se érdekel,hogy egy középszerű,hatékonyságtól távol álló scorer,gyenge deffel.pl Pistons)
Nálam a Kieff igazolás után 1.számúak,amíg nem látom a Clippersnél,hogy pl a kémia javult,és megoldották az irányító/ballhandler dolgot.(elég-e Kennard arra a kis pluszra). Bucksnál meg,hogy van-e 8-9 emberük POra ténylegesen.
nmate írta:
Szétszakadás?
Kelet konkrétan ketté fog szakadni, tavalyi PO helyeket 80%-ban vehetjük is fixnek.
Nyugaton az a három az nagyon... + Kings is gyász szerintem. Én Sunsban és a Pelsben sem hiszek, persze nagy számok törvénye alapján valamelyik oda fog érni. Houston, ha Harden lelép, akkor tankolni fognak. Illetve Curry egyedül nagy kérdőjel szerintem. Utóbbiak természetesen messze vannak azért a leszakadástól, de nagyjából őket tippelem, hogy lemaradnak a PO-ról.

Aztán meglátjuk. Az NBA-nek idén a pályákon kívül is kurva sok problémája lesz.
Ha úgy nézzük tavaly is szét volt szakadva,pedig év elején a Bulls és a Hawksot többen POra/PO közelbe várták. Wizards a tavalyinál csak jobb lehet szerintem,bár semmit se várok tőlük :D (Ha nem cserélik Bealt) Hawksnál félek a védekezéstől...Támadójátékuk,ha most se lesz ligaelit környéki(top10 legalább) akkor soha..
Suns szerintem jó lesz,upgrdelték Rubiot,mélységük is emgvan,de sok fiatal is.CP3 meg CRowder hozza a veterán tapasztalatot. Van több 3&D wingjük,jó labdakezelők,scorerek,félpályás irányító aki lassabb meccseken is jó,egy korrekt potenciálú magas,de van magas aki triplázni is be tud állni ha kell. Aytonnak sokat fog számítani a védekezése,de Booker gyenge defjét elbírják.Kingsnek meg kéne tartania Bogit és elcserélni Hieldet :D szerintem,de POért harcolni fognak. Rocketsnek robbantani kéne,mert akkor minek cserélték el Covingtont pl? :D Westbrookot mondjuk már egyre nehezebb lesz elcserélni.És együtt nem férnek meg elég jól Hardennel.
Pályán kívültől én nem férek,a világ egyik, ha nem legjobban menedzselt ligájának tartom kb minden sportot figyelembe véve.(Talán a PL mellett?) Majorokban biztosan.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég