Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 6., vasárnap 10:30

Ha van Harden nagyobb baj lett volna itt, de alapvetően a Bucks triplakon kívül nem láttam semmi extrém negatívumot, bár a Netsből senki nem dobta el az agyát, Durant védekezése volt nagyon extra. Ez a Nets amúgy messze a legtehetségesebb csapat, ezt mindig érdemes belevenni a képletbe.

Bud szerintem kihozza a maxot ebből a keretből. Middleton és társainak elcserelese nem játszik, ebből kell főzni. Giannis meg addig nem fog nyerni, amíg valami életveszélyesen dobó játékossal össze nem áll. Respect, hogy aláírt 5 évre, de a tippem hogy itt nem lesz bajnoki cím, ha csak nem jövő évi free agent piacon be nem rantanak valakit.
Egyébként a következőn ha nincs Harden talán nyerhet is akár a Bucks, ami izgibbé teszi a sorozatot azért.

De ma Clippers - Mavs 7. Meccs.

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 6., vasárnap 9:53

impossible írta:
Zsombor írta: Budenholzernek mennie kell fixen, ha bukják ezt a szériát.
40 másodperc után Harden lesétál, erre a két "carry" Giannis mellett ver egy 42/13-at, Middleton akármennyire szimpatikus játékos nálam már rég tradelve lett volna, Jrue meg sose volt a kedvencem... egy Lopez egyedül akire lehet számítani még ez így kevés.
+1, Harden lemegy, fixen kihagy 2-3 meccset( elég sunyi ez a hamstring injury, lehet hogy a komplett párharcot kihagyja), ott a lélektani előny, home court....

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 6., vasárnap 9:33

Zsombor írta: Budenholzernek mennie kell fixen, ha bukják ezt a szériát.
Ilyenkor az is kiderül rendszerint hogy az a Middleton szerződés megérte. :kivagyhe:

Giannisnak egyedül nem fog menni.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 6., vasárnap 9:25

Zsombor írta: Budenholzernek mennie kell fixen, ha bukják ezt a szériát.
40 másodperc után Harden lesétál, erre a két "carry" Giannis mellett ver egy 42/13-at, Middleton akármennyire szimpatikus játékos nálam már rég tradelve lett volna, Jrue meg sose volt a kedvencem... egy Lopez egyedül akire lehet számítani még ez így kevés.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. június 6., vasárnap 4:02

Budenholzernek mennie kell fixen, ha bukják ezt a szériát.

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. június 5., szombat 6:28

nmate írta: Kawhi megunta :D

Kawhi Leonard is the 4th player in NBA postseason history with 45 points and 70% FG when facing elimination, joining Jamal Murray, LeBron James and Wilt Chamberlain.
Szép, 6 meccs, mind a hatot a vendég nyerte, utsó meccs LA-ben B-) :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 5., szombat 6:25

Kawhi megunta :D

Kawhi Leonard is the 4th player in NBA postseason history with 45 points and 70% FG when facing elimination, joining Jamal Murray, LeBron James and Wilt Chamberlain.

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 4., péntek 22:52

Szakmai szempontból is eléggé mellément ez az idény a Lakersnel és szerencséjük sem volt itt a végén, de van ilyen szerintem Ők még 1 próbát tesznek Lebronnal aztán 2022-ben indulhat a rebuild, amihez eléggé jó free agent alapanyag lesz.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. június 4., péntek 20:53

Tjacks írta:
impossible írta:
Durant/Harden/Irving trióból 1 meccsen 2 legalább jól fog dobni, tudjuk ez mit jelent. Itt a kérdés hogy hajlandóak-e védekezni, Durant jó védőjátékos, Kyrie is ha odateszi magát. Hardent hagyjuk( védőként).
Jól gondolom, hogy a Lakersnél rosszul jöttek ki a perem/mellékemberek rossz lecseréléséből? Ha jól emlékszem Bazska (NBA szakértő) is ezt mondta tavaly. s ahogy az eredményeket nézi az ember, meg a mutatott játékot - illetve amit írtok ti is... pl Gasol miért nem volt többet használva? Ennyire súlytalan lenne már?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 4., péntek 20:49

Hardent azért érdemes megnézni, nem olyan rossz a post defense neki. Kis efforttal nála sem lehet baj, mentalitás kérdése.

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 4., péntek 20:38

impossible írta:
Zsombor írta: Papiron, szezon előtt sokkal jobban nézett ki ez a keret, abszolút upgradenek tűntek a változtatások.
Kell majd egy komolyabb takaritás, és nem lesz ezzel gond jövőre, feltéve ha a sérülések elkerülik Lebront és AD-t. Azért az, hogy 6 hét volt a döntő és a szezonkezdés között, az egészen elmebeteg. Remélem egyikük sem megy az olimpiára és kipihenik magukat.

Valamiért bizakodom, hogy a Bucks kompetens lehet a Nets ellen. Jó hülye voltam, oké, hogy 3 ilyen kaliberű játékos állt össze, de nem gondoltam volna szezon előtt, hogy ennyire olajozottan fog menni minden.
Én is bizakodom a Bucksban, de ahhoz most olyan Giannis kell aki passzolni is elit szinten fog, plusz nagyon komoly Jrue - Middleton teljesítmény és itt látom a problémát igazából, Phillybe azért több potenciált látok arra, hogy megfogják őket, ha Simmons hozza magát védekezésben és Embiid elszáll.
Durant/Harden/Irving trióból 1 meccsen 2 legalább jól fog dobni, tudjuk ez mit jelent. Itt a kérdés hogy hajlandóak-e védekezni, Durant jó védőjátékos, Kyrie is ha odateszi magát. Hardent hagyjuk( védőként).

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: impossible » 2021. június 4., péntek 18:14

Zsombor írta: Papiron, szezon előtt sokkal jobban nézett ki ez a keret, abszolút upgradenek tűntek a változtatások.
Kell majd egy komolyabb takaritás, és nem lesz ezzel gond jövőre, feltéve ha a sérülések elkerülik Lebront és AD-t. Azért az, hogy 6 hét volt a döntő és a szezonkezdés között, az egészen elmebeteg. Remélem egyikük sem megy az olimpiára és kipihenik magukat.

Valamiért bizakodom, hogy a Bucks kompetens lehet a Nets ellen. Jó hülye voltam, oké, hogy 3 ilyen kaliberű játékos állt össze, de nem gondoltam volna szezon előtt, hogy ennyire olajozottan fog menni minden.
Én is bizakodom a Bucksban, de ahhoz most olyan Giannis kell aki passzolni is elit szinten fog, plusz nagyon komoly Jrue - Middleton teljesítmény és itt látom a problémát igazából, Phillybe azért több potenciált látok arra, hogy megfogják őket, ha Simmons hozza magát védekezésben és Embiid elszáll.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. június 4., péntek 17:52

Papiron, szezon előtt sokkal jobban nézett ki ez a keret, abszolút upgradenek tűntek a változtatások.
Kell majd egy komolyabb takaritás, és nem lesz ezzel gond jövőre, feltéve ha a sérülések elkerülik Lebront és AD-t. Azért az, hogy 6 hét volt a döntő és a szezonkezdés között, az egészen elmebeteg. Remélem egyikük sem megy az olimpiára és kipihenik magukat.

Valamiért bizakodom, hogy a Bucks kompetens lehet a Nets ellen. Jó hülye voltam, oké, hogy 3 ilyen kaliberű játékos állt össze, de nem gondoltam volna szezon előtt, hogy ennyire olajozottan fog menni minden.

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 4., péntek 17:02

Tjacks írta:
Zsombor írta: Ne lettek volna esélyesek egészségesen? Alapszakasz elején eléggé rendben volt a csapat. Aztán Solomon Hill elintézte Lebront, AD kuka lett és ment a levesbe az egész. Azt hittem azért sikerült felépülniük. 2-1-re ment a Lakers mikor AD lesérült, utána esély sem volt nyilván.
+ Lebron se tűnt 100%nak. CP3 sem. Így utólag azt mondom ha mindenki 100as akkor 7 meccs Lakers.

Booker már title-ról beszél, sztem pofára esés lesz a Denver ellen. Most azt érzem.
Hupsz, a Bookeres részt benéztem, bocsesz :lol:

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 4., péntek 16:34

Zsombor írta: Ne lettek volna esélyesek egészségesen? Alapszakasz elején eléggé rendben volt a csapat. Aztán Solomon Hill elintézte Lebront, AD kuka lett és ment a levesbe az egész. Azt hittem azért sikerült felépülniük. 2-1-re ment a Lakers mikor AD lesérült, utána esély sem volt nyilván.
+ Lebron se tűnt 100%nak. CP3 sem. Így utólag azt mondom ha mindenki 100as akkor 7 meccs Lakers.

Booker már title-ról beszél, sztem pofára esés lesz a Denver ellen. Most azt érzem.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2021. június 4., péntek 14:44

Teljesen mindegy igazából, sajnos a Nets overpowered idén és nem csak az volt a baj, hogy AD meg James bicegtek, hanem a keret fele nem üti meg az NBA szintet.

De ha véletlen mégsem nyernek Duranték, nagyobb blama lesz, mint a 2004-es Lakers.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. június 4., péntek 14:28

Szezon elején,szezon felénél még bőven esélyesek voltak nyilván.
Az elmúlt 2-3 hónap tett be nekik,a komoly sérülések és hogy ilyen későn tért vissza a két nagy,hát kb GSW elleni play in meccsen tudtak reunionolni,rettentő későn.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. június 4., péntek 14:15

Ne lettek volna esélyesek egészségesen? Alapszakasz elején eléggé rendben volt a csapat. Aztán Solomon Hill elintézte Lebront, AD kuka lett és ment a levesbe az egész. Azt hittem azért sikerült felépülniük. 2-1-re ment a Lakers mikor AD lesérült, utána esély sem volt nyilván.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. június 4., péntek 13:45

Eleve ahogy belement az idei po-ba a lakers már sejthető volt,hogy nem lesz deep menetelés.
Nem az ő szezonjuk volt ez, ha egészséges marad AD se lettek volna esélyesek szerintem.
James megöregedett,Davis üveg,a kinti dobók és a benti magasok meg egymást múlták alul.

Pihenje ki magát a két nagy,finomhangolják a keretet,aztán jövőre meglehet próbálni.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. június 4., péntek 13:09

Mondjuk a PO előtti fejtegetesnel senki sem számolt azzal, hogy Davis lesérül. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég