Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 10., szerda 23:34

Dellavedova spent the night at a hospital after dealing with severe cramping and dehydration, but he is expected to be fine moving forward. When Blatt told Dellavedova that his minutes would be limited in Game 4, Dellavedova said, "No, You're not."
Ennyikeh.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 10., szerda 20:12

tudtam, h hasonlít valakire mozgov, de az istenért sem ugrott be, h kire, de rájöttem basszameg. :mrgreen:
mozgov
lostból ethan
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 16:59

LeBron James Usage Rate in a playoff series.

(ha esetleg lenne hozzám hasonlóan valaki aki nem tudná mit takar ez)

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 10., szerda 14:44

Anthony írta:Mennyit számít a motiváció. LeBron megöli az egész csapatot ha nem nyernek, szerintem ez elég világosan a tudtukra lett adva :mrgreen:
Tényleg, ez lehet az a titkos extra motiváció, amiről LeBron olyan sejtelmesen beszél. :lol:

A negyedik negyedet szerintem nagyon elkúrta Blatt, pláne azzal, hogy CUrryt hagyták lendületbe jönni, nem igazán értem, miért Thompson és Shumpert volt rajta majdnem egész végig, amikor a 8-as is a pályán volt. Duplán kár volt ezt, mert a következő meccsen már Curry is nagyobb önbizalommal kezdhet.
Furcsa, de a sérülések nagyon összekovácsolták a hazaiakat
Két lehetőség van ilyenkor, vagy ez, vagy szétesnek, de elég gyakran az előbbi szokott előfordulni az amcsi sportokban. Mondjuk ezt nem gondoltam volna, hogy Kyrie kiesését is el tudják viselni.

Másik oldalon David Lee még nagy plusz lehet a szériában, pláne a 8 (7) emberes Cavs ellen, főleg ha lopni tudják a következőt. Igazságtalannak is érzem a dolgot, hogy a Cavs affelé tendál, hogy lassan egy kezdőt nem tudnak kiállítani, a Dubs meg nem hogy bővelkedik rotációban, hanem még hozzáadnak egy sztárt.
Attól függetlenül, hogyha 2-2 lesz, a momentum átkerül a másik oldalra és több esélyt adok akkor nekik, de Jamesék bebizonyították, hogy nem lehet leírni őket, bár pokoli nehéz lenne onnan.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2015. június 10., szerda 9:53

James egy állat, de ma egyértelműen Dellavedova hozta azt a bizonyos pluszt. Meccs hajrájában volt egy szitu, curry bevágta a hármast, ezzel 3-4 pontra felzárkoztak, jött a cavs dellavedovát próbálja le faultolni curry, nemsikerül, esés közben is bedobta+ a büntetőt is. Curry fejrázását soha nem felejtem el.

Furcsa, de a sérülések nagyon összekovácsolták a hazaiakat, james meg amellett hogy milyen számokat produkál hihetetlen mekkora vezér, ha kellett vissza vett a tempóból, nem akart belemenni egy adok-kapokba. Nagyon akar, bírja a nyomást.

GSW-ről meg annyit, hogy az utolsó negyedre felébredtek, kövi meccsen legalább egy félidőn át kell így játszani, és akkor meglesz.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 9:15

Amúgy Lebron természetfeletti. Ha kitart ez a teljesítménye, nagyon megérdemli, bármennyire is rühellem a "King" képét.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. június 10., szerda 9:09

Mennyit számít a motiváció. LeBron megöli az egész csapatot ha nem nyernek, szerintem ez elég világosan a tudtukra lett adva :mrgreen:
A GSW egy kicsit megroppant a döntő súlya alatt, de Curry kezdi összeszedni magát.
A G4 kulcs lesz, ha ott nyer a Cavs jó eséllyel vége, ha ki tudnak egyenlíteni, akkor még bármi lehet.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 9:01

Ha a következőt bukja a Cavs, oda a lendület, akkor a végük.
GSW meg nagyon nyomorék volt abban a 3. negyedben, nulla.

Tuti nézős G4 lesz.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. június 10., szerda 8:11

következő sorsdöntő lehet, nem gondoltam volna.
thompson mondjuk jól kibaszott lebronnal, mikor kiszedte a tiszta kosarát. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2015. június 10., szerda 5:50

Egy nagyon jó negyed, kevés. Le a kalappal cavs elött, küzdeni akarásból IS jeles!

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2015. június 10., szerda 4:52

Cavs játékosok ma nagyon elhiszik....jó meccs, curry azt sem tudja milyen rendezvényen van, pedig inkább nekik szorítok.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 10., szerda 1:19

Mibe ma JR eldobja az agyát? :mrgreen:

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. június 9., kedd 9:19

az oké, de azért csak tripla-duplázott :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. június 9., kedd 9:08

sucre írta:Azért óvatosan ezekkel a "még egy ilyen napja nem lesz" kijelentésekkel. Az első meccs után lebronra is ezt mondtátok, aztán láttuk, mi lett belőle. :mrgreen:
Azt mondtuk (legalabbis en) h nem fog minden meccsen igy jatszani es ez is keves volt meg ugyis h irving volt es szallitotta a pontokat.
A liga legjobb jatekosatol meg nem akkora szam h 35 kiserletbol dob 39 pontot. Persze ezt kell csinalni, ezvaz egyetlen egy eselye a cavsnek.
De remelem vegig hozza ezt es bajnok lesz. :D

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. június 9., kedd 8:42

Azért óvatosan ezekkel a "még egy ilyen napja nem lesz" kijelentésekkel. Az első meccs után lebronra is ezt mondtátok, aztán láttuk, mi lett belőle. :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 9., kedd 1:38

Zsombor írta:Igaz elit szinten védekezik a Cavs, de ennek azért nem feltétlenül van köze hozzá.
Nem írtam egy szóval se, hogy nincs közé hozzá. Szerintem a "nem feltétlenül" ebben a kontextusban egy olyan szókapcsolat, amely arra utal, hogy a Cavs védekezése is befolyásolta, de nem ez az egyetlen ok arra, hogy 5/25-tel dobálják az uncontested helyzeteket. Szerintem.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 9., kedd 1:18

Nem kell magyarázgatni, hidd el, én az aktuális mondatodra reagáltam, amiben azt állítod -kisarkítom-, hogy csak a Fiastyúk hetedik csillagának relatíve elmozdult helyzete által okozott Hold-árapály utáni légmozgásban megbolondult pillangó miatt lőttek így gsw játékosok.

Pedig, nagy valószínűséggel, ez nem így van. Ezek a játékosok általában álmukból felkeltve is hozzák az átlagukat, és bár -persze- bármikor besikerülhet egy off nap bármelyiküknek a számok törvényei miatt, de az, hogy nem egy, nem kettő, nem három játékosuk, hanem Klayen kívül az egész csapat együtt, kollektíve homályon volt csak azért, mert rossz lábbal keltek fel, az igen vad feltételezés.
Valamint pont emiatt is sokkal nagyobb az esélye annak, hogy a védekezés játszotta a szerepet ebben. Az ilyen játékosoknak az, hogy bemegy-e a tiszta dobás, sima pszichológiai tényezőn alapul, ha ott nem oké valami, akkor ez az eredménye.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 9., kedd 1:05

Nem tudom mit magyarázzak azon, hogy a liga legjobban dobó csapata Thompson kivételével a huszonöt tiszta dobóhelyzetből csak ötször talált be. Ez gondolom nem csak Curryt fedi le. Ilyenből több nem valószínű, hogy lesz. Amúgy meg Killavedova ide vagy oda, a liga történelmének legjobb shootere nem fog még egyszer 2/15-tel dobni triplát. Ezeket a meccs megnézése nélkül is el lehet mondani.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. június 9., kedd 0:59

Igaz elit szinten védekezik a Cavs, de ennek azért nem feltétlenül van köze hozzá.
Ha jól sejtem, még mindig nem láttad a meccset. Dellavedova teljesen tönkretette Curryt, az MVP-t, hazai pályán. Curry olyan szinten frusztrált volt, hogy amikor "véletlenül" viszonylag open-shot helyzethez jutott, laza homályt dobott.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 9., kedd 0:48

Zach Lowe a 2. meccsről, szokásos magas színvonal
Amúgy abban is biztos vagyok, hogy Adams kitalál valami változtatást a védőoldalon, továbbá nem lepődnék meg, ha többet lenne fen a super small-bal ötös. Itt már nagyon sok múlik az edzőkön is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég