Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.

Ki lesz a bajnok?

Bucks
2
7%
Raptors
0
0 szavazat
Celtics
0
0 szavazat
Sixers
1
4%
Lakers
13
46%
Clippers
7
25%
Rockets
0
0 szavazat
Egyéb
5
18%

Szavazatok száma: 28

nmate
Kedvenc játékosaid: Figo, Ronaldo, Bergkamp, Modric, Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. január 30., szombat 15:35

AntiCRclub vezető

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 30., szombat 8:44

Kép
Kép
Kép

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 26., kedd 8:49

ESPN sources - Blake Griffin has suffered suspected broken hand in undisclosed team-related incident.

Na, ha valami balhé volt, akkor érdekes mi lesz a Clippers tájékán.

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 26., kedd 7:31

Nagyon félelmetes, hogy így feladták a bohócsipkát Popékra is. Elmebeteg csapat.

"I'm just glad my general manager wasn't in the locker room. I might've gotten fired." Classic Pop. :lol: :lol: :lol:

Boogie meg teljesen elmebeteg eddig idén. Most már bánom, hogy nem szereztük meg a Randle-Russell duóért, magasan a liga legjobb centere.
Januárban:
PPG 34.4 RPG 13.6 FG pct 52.1 30-10 games 8

PEEtör

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 26., kedd 7:09

1 hét alatt 30+-szal megverni a Cavs, Bullst, de főleg a Spurst...na ők sem mostanában kaptak 120 pont környékén.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

PEEtör

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 26., kedd 5:33

Csak az eredménykövetőt nézem fél szemmel, de 18 ponttal megy a GSW félidőhöz közel...egészen embertelen. A Spurs ellen 64 %-kal dobnak mezőnyben, és nem is hármasokkal verik őket, mert picivel 30% felett (3/9) hajigálnak csak, emellett 20/27 kétpontos, az micsoda???

Tényleg úgy néz ki, hogyha komolyan veszik, akkor senki nem ellenfél nekik perpill.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Tjacks
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2016. január 24., vasárnap 5:58

hehe írta:egyértelműen látszik a puhuló tendencia, shaq mondta curryről, hogy olyan mint egy bébi, egy gyerek.

sajnos a szabályok olyan puhák és nevetségesek, hogy ez már nem a férfiak, hanem a crybabyk és puhányok játéka, így meg, aki technikás és jól dob, nem lehet megállítani.

curryt agyonbaszták volna még 10 éve is az első negyedben minden meccsen, ahogy elkezdi a triblit.

a spurs csak 2 meccsel van lemaradva, és nem tudom ki rakta össze a naptárt, de egy darab okc-warriors meccs nem volt még idén. ott westbrook kibaszott állat lesz, kár, hogy a gsw joggal számít majd a butanéger ibakára, hogy elbasszon megint mindent.
Vártalak már, megunhatatlan a szöveged. "Bezzeg a te idődben". Nekem is hiányzik Rodman :mrgreen: Shaq-et ne hozdd fel, mert megint a youtubeon kötök ki a troll videóit nézve és sírni fogok!! :lol:

Zsomborral egyetértek ami a rekordhajszolást illeti, elfognak fogyni a PO-ra. Curry már most ingadozó, de eddig ha neki nem ment klay/green játszott nagyot.

A Spurs meg A csapat, néztem pár videót meccseikről. Iszonyú milyen labda járatás megy ott 1-1 kosár elött.

csababarca
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. január 24., vasárnap 0:37

hehe írta:
a spurs csak 2 meccsel van lemaradva, és nem tudom ki rakta össze a naptárt, de egy darab okc-warriors meccs nem volt még idén. ott westbrook kibaszott állat lesz, kár, hogy a gsw joggal számít majd a butanéger ibakára, hogy elbasszon megint mindent.
holnap GSW-Spurs.
Március 3-ig játszanak háromszor a Thunderrel.
Plusz a holnapin kívül még háromszor a Spurs-el is játszanak.

PEEtör

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 23., szombat 22:27

Zsombor írta: Curry témához:
Egyértelműen "gyengébb" most a formája a szezon legelejéhez képest, de nem gondolnám, hogy ez olyan sokat esne. Csak 34 percet átlagol, most ugye Kerr is visszatért, szerintem ő még jobban fog erre ügyelni, meg hát a srác minden idők legjobb shootere, legjobb korban van, és ha esetleg belefutna egy komolyabb "shooting slumpba", egyszerűen a kvalitásai miatt nem hinném, hogy sokáig tartana.
Meg ez igazából fejben dől el. Az ilyen vajkezű játékosoknál rengeteg múlik ezen és szerintem jelenleg az egekben van a magabiztossága, a legjobb játékosnak tartja magát a világon(ebben a pillanatban az is).
Naja, nem is igazán a játékpercek miatt -mert ugye kb nem is kell többet játszani, első negyedben eldöntik a dolgot :mrgreen: -, hanem fejben gondolom, hogy ez túl megterhelő (lesz). Folyamatosan magadra vállalni a vezető szerepet, a dobásokat, ott van a 72-10 megdöntése, az MVP verseny, a média elvárása, hogy magas szinten teljesíts egyfolytában, elhiszed, hogy minden bemegy, a magaddal szembeni elvárások, stb, stb...ez mind-mind összeadódhat, és nagyon erősnek kell lenni pszichésen, hogy ezt egy szezonon keresztül bírd.

hehe

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 23., szombat 22:20

ziro4vr írta:
hehe írta:butanéger ibakára
Akkor most bontok egy sört és várom Pipitát. :lol:
ez továbbra sem rasszizmus, hanem tény.
természetesen minden népcsoportban vannak kőbuta emberek, de bizonyos népcsoportokban mindig megfigyelhetők ugyanazok a tipikus ostobaságok rendszeresen.
Kép
Kép
Kép

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 23., szombat 22:19

hehe írta:butanéger ibakára
Akkor most bontok egy sört és várom Pipitát. :lol:
Nem illik.

hehe

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 23., szombat 22:13

egyértelműen látszik a puhuló tendencia, shaq mondta curryről, hogy olyan mint egy bébi, egy gyerek.

sajnos a szabályok olyan puhák és nevetségesek, hogy ez már nem a férfiak, hanem a crybabyk és puhányok játéka, így meg, aki technikás és jól dob, nem lehet megállítani.

curryt agyonbaszták volna még 10 éve is az első negyedben minden meccsen, ahogy elkezdi a triblit.

Kép
Kép
Kép

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 23., szombat 22:07

PEEtör írta:Anno a 72-10-es Bulls bajnoki címig menetelt. De én is kétlem, hogy ez a GSW képes lenne rá, változnak az idők, és még az ő padjuk sem bírhatja el ezt, de azért nem zárnám ki a lehetőséget a rekordra + címre.

Viszont azon gondolkodtam ma, hogy Curry perpillanat teljesen csúcsra van pörgetve, ennél többet nem igazán lehet, ezt a szintet még tarthatja egy ideig, de utána biztosan jön a törvényszerű visszaesés.
Kizárólag laikusként tekintve a formaidőzítést:szezon felénél vagyunk, tehát elméletben még talán fel tudna pörögni megint PO-ra (ilyen formára mondjuk tuti nem), ha mondjuk most kezdene lejjebb adni, de ha tartja még ezt a formát, akkor szerintem elég rosszul fog kijönni ebből a GSW...
Persze, de ott rengeteg meccsen zörgött a léc, MJ zsenije kellett hogy a többieket is a győzelembe hajszolja. Talán Pippen nyilatkozta azt, hogy azt a rekordot Jordannek lehet köszönni, mert neki volt a legfontosabb, ha az egész csapaton múlik, akkor nem lett volna meg.
Na meg a döntőben látszott azért a fáradtság, igaz 4-2-re nyertek, de 3-0 után mikor Payton került Jordanre nagyot változott a játéka:
First three games: 31 points, 46 fg%, 50 3fg%, 12.3 FTA.
Last three games: 23.7 points, 36.7 fg%, 11.1 3fg% 10 FTA.

De amúgy igen, benne van még a szezonban, hogy rekordot döntenek esetleg Curryék és megnyerik a bajnokságot is, de ahogy írtam, a Spurs miatt egyelőre ezt nem tartom túl valószínűnek.

Curry témához:
Egyértelműen "gyengébb" most a formája a szezon legelejéhez képest, de nem gondolnám, hogy ez olyan sokat esne. Csak 34 percet átlagol, most ugye Kerr is visszatért, szerintem ő még jobban fog erre ügyelni, meg hát a srác minden idők legjobb shootere, legjobb korban van, és ha esetleg belefutna egy komolyabb "shooting slumpba", egyszerűen a kvalitásai miatt nem hinném, hogy sokáig tartana.
Meg ez igazából fejben dől el. Az ilyen vajkezű játékosoknál rengeteg múlik ezen és szerintem jelenleg az egekben van a magabiztossága, a legjobb játékosnak tartja magát a világon(ebben a pillanatban az is).

PEEtör

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 23., szombat 21:31

Anno a 72-10-es Bulls bajnoki címig menetelt. De én is kétlem, hogy ez a GSW képes lenne rá, változnak az idők, és még az ő padjuk sem bírhatja el ezt, de azért nem zárnám ki a lehetőséget a rekordra + címre.

Viszont azon gondolkodtam ma, hogy Curry perpillanat teljesen csúcsra van pörgetve, ennél többet nem igazán lehet, ezt a szintet még tarthatja egy ideig, de utána biztosan jön a törvényszerű visszaesés.
Kizárólag laikusként tekintve a formaidőzítést:szezon felénél vagyunk, tehát elméletben még talán fel tudna pörögni megint PO-ra (ilyen formára mondjuk tuti nem), ha mondjuk most kezdene lejjebb adni, de ha tartja még ezt a formát, akkor szerintem elég rosszul fog kijönni ebből a GSW...

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 23., szombat 19:21

Rámehetnek a 72-10-re Curryék, de abból biztosan nem lesz akkor bajnoki cím. Nem tehetik meg, hogy úgy mennek a PO-ba, hogy egész alapszakaszban a rekordot hajkurásszák és totál kiégve és hullán állnak majd ki pl a Spurs ellen. Ez a San Antonio egészen elmebeteg csapat jelenleg. 15 fős rotáció, teljesen kipihenten kezdik majd a rájátszást, jelenleg nem látom azt, hogy a Dubson kívül ki veheti fel velük a versenyt. Persze messze még a PO.
A Clippers-Thunder duó szerintem nagyon nem szint ennek a két csapatnak. Egy elődöntőre jók lesznek, több nem gondolnám, hogy lenne bennük.
Azt meg nagyon remélem, hogy a játékos-edző-GM Hámesz csapatát valahogy megcsípik Keleten.

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. január 23., szombat 19:02

Tjacks írta:Bezzeg a Knicks!!!!! :salute: :mrgreen:
Calderon lehozza :Đ :Đ
De most komolyan, 7 millás szerződése van, egy lendületes rookie lemossa a pályáról... nincs olyan balek csapat, akikkel el lehetne cserélni.
AntiCRclub vezető

DinhoL
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, Eusebio, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández Creus
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2016. január 23., szombat 15:49

Ugyan mióta a Lakers, mint valami amatőr csapat vergődik, nem nézek annyi NBA-meccset mint 4-5 éve de szemetszúrt nekem, hogy itt sokan lebecsülik a Bulls-t..Az igaz, hogy elég rendesen hullámzik a teljesítményük de ahogy a közhely is tartja, a rájátszásban egy egészen más bajnokság kezdődik. Ez a Buttler-Rose-Gasol triumvirátus pedig képes lehet olyan játékra ami nagyon sokáig viheti őket, és ugyan Noah kiesése nagy veszteség, a kis Bobby fiú egyre bíztatóbban tudja pótolni. A Miro-féle vízhordók is sokat jelenthetnek egy csapatnak, Gibsonról meg nem is beszélve..Szóval szerintem ha mentálisan is ott lesznek a 4. hely is összejöhet a csoportban, aztán meg legyen tánc! :)

90% persze, hogy a gyűrűket nyugati ujjakra húzzák de én már örülni fogok ha a Clippers és a boston minél előbb padlót fog.. :D
Som i Serem!
6oat

Tjacks

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2016. január 23., szombat 15:13

nmate írta:
Tjacks írta:Curry megint elcsöppent, úgy dobott 39 pontot 8-15 triplával,hogy kiült egy negyedet. Kezdem elhinni hogy rámennek a 72-10re, eddig azt hittem nem lesz még egy csapat aki megcsinálja. Pillanatok alatt változnak az erő viszonyok ezt jól tudom, de papíron a Keleti nagydöntős csak abban bízhat, hogy egy 7 meccses Spurs-Gsw vezéráldozatokkal jár majd. JELENLEG így látom.
Van egy olyan érzésem, ez később sem lesz másként.
OKC nem pálya szerintem, Clippers nem képes konstans jó teljesítményre, a többi zéró. Hámeszék meg most intézték el magukat, azzal kineveztek a Cavsnél egy James-bábot Lue személyében.
OKC bohóc csapat, két ekkora monster-ral illene már odaérni, Clippers köpedelem, remélem ismét lebőgnek. Bulls továbbra sem tud mit kezdeni a Rose esettel,( Buttler-t hagyjuk, fizikum top, kb ennyi), Pacers totál homály, Rockets szintén. Bezzeg a Knicks!!!!! :salute: :mrgreen:

nmate

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. január 23., szombat 12:50

Tjacks írta:Curry megint elcsöppent, úgy dobott 39 pontot 8-15 triplával,hogy kiült egy negyedet. Kezdem elhinni hogy rámennek a 72-10re, eddig azt hittem nem lesz még egy csapat aki megcsinálja. Pillanatok alatt változnak az erő viszonyok ezt jól tudom, de papíron a Keleti nagydöntős csak abban bízhat, hogy egy 7 meccses Spurs-Gsw vezéráldozatokkal jár majd. JELENLEG így látom.
Van egy olyan érzésem, ez később sem lesz másként.
OKC nem pálya szerintem, Clippers nem képes konstans jó teljesítményre, a többi zéró. Hámeszék meg most intézték el magukat, azzal kineveztek a Cavsnél egy James-bábot Lue személyében.
AntiCRclub vezető

Tjacks

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2016. január 23., szombat 12:40

Curry megint elcsöppent, úgy dobott 39 pontot 8-15 triplával,hogy kiült egy negyedet. Kezdem elhinni hogy rámennek a 72-10re, eddig azt hittem nem lesz még egy csapat aki megcsinálja. Pillanatok alatt változnak az erő viszonyok ezt jól tudom, de papíron a Keleti nagydöntős csak abban bízhat, hogy egy 7 meccses Spurs-Gsw vezéráldozatokkal jár majd. JELENLEG így látom.

Vissza: “Sportok”