Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 23., szombat 22:20

ziro4vr írta:
hehe írta:butanéger ibakára
Akkor most bontok egy sört és várom Pipitát. :lol:
ez továbbra sem rasszizmus, hanem tény.
természetesen minden népcsoportban vannak kőbuta emberek, de bizonyos népcsoportokban mindig megfigyelhetők ugyanazok a tipikus ostobaságok rendszeresen.
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 23., szombat 22:19

hehe írta:butanéger ibakára
Akkor most bontok egy sört és várom Pipitát. :lol:
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 23., szombat 22:13

egyértelműen látszik a puhuló tendencia, shaq mondta curryről, hogy olyan mint egy bébi, egy gyerek.

sajnos a szabályok olyan puhák és nevetségesek, hogy ez már nem a férfiak, hanem a crybabyk és puhányok játéka, így meg, aki technikás és jól dob, nem lehet megállítani.

curryt agyonbaszták volna még 10 éve is az első negyedben minden meccsen, ahogy elkezdi a triblit.

a spurs csak 2 meccsel van lemaradva, és nem tudom ki rakta össze a naptárt, de egy darab okc-warriors meccs nem volt még idén. ott westbrook kibaszott állat lesz, kár, hogy a gsw joggal számít majd a butanéger ibakára, hogy elbasszon megint mindent.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 23., szombat 22:07

PEEtör írta:Anno a 72-10-es Bulls bajnoki címig menetelt. De én is kétlem, hogy ez a GSW képes lenne rá, változnak az idők, és még az ő padjuk sem bírhatja el ezt, de azért nem zárnám ki a lehetőséget a rekordra + címre.

Viszont azon gondolkodtam ma, hogy Curry perpillanat teljesen csúcsra van pörgetve, ennél többet nem igazán lehet, ezt a szintet még tarthatja egy ideig, de utána biztosan jön a törvényszerű visszaesés.
Kizárólag laikusként tekintve a formaidőzítést:szezon felénél vagyunk, tehát elméletben még talán fel tudna pörögni megint PO-ra (ilyen formára mondjuk tuti nem), ha mondjuk most kezdene lejjebb adni, de ha tartja még ezt a formát, akkor szerintem elég rosszul fog kijönni ebből a GSW...
Persze, de ott rengeteg meccsen zörgött a léc, MJ zsenije kellett hogy a többieket is a győzelembe hajszolja. Talán Pippen nyilatkozta azt, hogy azt a rekordot Jordannek lehet köszönni, mert neki volt a legfontosabb, ha az egész csapaton múlik, akkor nem lett volna meg.
Na meg a döntőben látszott azért a fáradtság, igaz 4-2-re nyertek, de 3-0 után mikor Payton került Jordanre nagyot változott a játéka:
First three games: 31 points, 46 fg%, 50 3fg%, 12.3 FTA.
Last three games: 23.7 points, 36.7 fg%, 11.1 3fg% 10 FTA.

De amúgy igen, benne van még a szezonban, hogy rekordot döntenek esetleg Curryék és megnyerik a bajnokságot is, de ahogy írtam, a Spurs miatt egyelőre ezt nem tartom túl valószínűnek.


Curry témához:
Egyértelműen "gyengébb" most a formája a szezon legelejéhez képest, de nem gondolnám, hogy ez olyan sokat esne. Csak 34 percet átlagol, most ugye Kerr is visszatért, szerintem ő még jobban fog erre ügyelni, meg hát a srác minden idők legjobb shootere, legjobb korban van, és ha esetleg belefutna egy komolyabb "shooting slumpba", egyszerűen a kvalitásai miatt nem hinném, hogy sokáig tartana.
Meg ez igazából fejben dől el. Az ilyen vajkezű játékosoknál rengeteg múlik ezen és szerintem jelenleg az egekben van a magabiztossága, a legjobb játékosnak tartja magát a világon(ebben a pillanatban az is).

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2016. január 23., szombat 21:31

Anno a 72-10-es Bulls bajnoki címig menetelt. De én is kétlem, hogy ez a GSW képes lenne rá, változnak az idők, és még az ő padjuk sem bírhatja el ezt, de azért nem zárnám ki a lehetőséget a rekordra + címre.

Viszont azon gondolkodtam ma, hogy Curry perpillanat teljesen csúcsra van pörgetve, ennél többet nem igazán lehet, ezt a szintet még tarthatja egy ideig, de utána biztosan jön a törvényszerű visszaesés.
Kizárólag laikusként tekintve a formaidőzítést:szezon felénél vagyunk, tehát elméletben még talán fel tudna pörögni megint PO-ra (ilyen formára mondjuk tuti nem), ha mondjuk most kezdene lejjebb adni, de ha tartja még ezt a formát, akkor szerintem elég rosszul fog kijönni ebből a GSW...
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 23., szombat 19:21

Rámehetnek a 72-10-re Curryék, de abból biztosan nem lesz akkor bajnoki cím. Nem tehetik meg, hogy úgy mennek a PO-ba, hogy egész alapszakaszban a rekordot hajkurásszák és totál kiégve és hullán állnak majd ki pl a Spurs ellen. Ez a San Antonio egészen elmebeteg csapat jelenleg. 15 fős rotáció, teljesen kipihenten kezdik majd a rájátszást, jelenleg nem látom azt, hogy a Dubson kívül ki veheti fel velük a versenyt. Persze messze még a PO.
A Clippers-Thunder duó szerintem nagyon nem szint ennek a két csapatnak. Egy elődöntőre jók lesznek, több nem gondolnám, hogy lenne bennük.
Azt meg nagyon remélem, hogy a játékos-edző-GM Hámesz csapatát valahogy megcsípik Keleten.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. január 23., szombat 19:02

Tjacks írta:Bezzeg a Knicks!!!!! :salute: :mrgreen:
Calderon lehozza :Đ :Đ
De most komolyan, 7 millás szerződése van, egy lendületes rookie lemossa a pályáról... nincs olyan balek csapat, akikkel el lehetne cserélni.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2016. január 23., szombat 15:49

Ugyan mióta a Lakers, mint valami amatőr csapat vergődik, nem nézek annyi NBA-meccset mint 4-5 éve de szemetszúrt nekem, hogy itt sokan lebecsülik a Bulls-t..Az igaz, hogy elég rendesen hullámzik a teljesítményük de ahogy a közhely is tartja, a rájátszásban egy egészen más bajnokság kezdődik. Ez a Buttler-Rose-Gasol triumvirátus pedig képes lehet olyan játékra ami nagyon sokáig viheti őket, és ugyan Noah kiesése nagy veszteség, a kis Bobby fiú egyre bíztatóbban tudja pótolni. A Miro-féle vízhordók is sokat jelenthetnek egy csapatnak, Gibsonról meg nem is beszélve..Szóval szerintem ha mentálisan is ott lesznek a 4. hely is összejöhet a csoportban, aztán meg legyen tánc! :)

90% persze, hogy a gyűrűket nyugati ujjakra húzzák de én már örülni fogok ha a Clippers és a boston minél előbb padlót fog.. :D
Som i Serem!
6oat

Tjacks
Hozzászólások: 2681
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2016. január 23., szombat 15:13

nmate írta:
Tjacks írta:Curry megint elcsöppent, úgy dobott 39 pontot 8-15 triplával,hogy kiült egy negyedet. Kezdem elhinni hogy rámennek a 72-10re, eddig azt hittem nem lesz még egy csapat aki megcsinálja. Pillanatok alatt változnak az erő viszonyok ezt jól tudom, de papíron a Keleti nagydöntős csak abban bízhat, hogy egy 7 meccses Spurs-Gsw vezéráldozatokkal jár majd. JELENLEG így látom.
Van egy olyan érzésem, ez később sem lesz másként.
OKC nem pálya szerintem, Clippers nem képes konstans jó teljesítményre, a többi zéró. Hámeszék meg most intézték el magukat, azzal kineveztek a Cavsnél egy James-bábot Lue személyében.
OKC bohóc csapat, két ekkora monster-ral illene már odaérni, Clippers köpedelem, remélem ismét lebőgnek. Bulls továbbra sem tud mit kezdeni a Rose esettel,( Buttler-t hagyjuk, fizikum top, kb ennyi), Pacers totál homály, Rockets szintén. Bezzeg a Knicks!!!!! :salute: :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. január 23., szombat 12:50

Tjacks írta:Curry megint elcsöppent, úgy dobott 39 pontot 8-15 triplával,hogy kiült egy negyedet. Kezdem elhinni hogy rámennek a 72-10re, eddig azt hittem nem lesz még egy csapat aki megcsinálja. Pillanatok alatt változnak az erő viszonyok ezt jól tudom, de papíron a Keleti nagydöntős csak abban bízhat, hogy egy 7 meccses Spurs-Gsw vezéráldozatokkal jár majd. JELENLEG így látom.
Van egy olyan érzésem, ez később sem lesz másként.
OKC nem pálya szerintem, Clippers nem képes konstans jó teljesítményre, a többi zéró. Hámeszék meg most intézték el magukat, azzal kineveztek a Cavsnél egy James-bábot Lue személyében.

Tjacks
Hozzászólások: 2681
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2016. január 23., szombat 12:40

Curry megint elcsöppent, úgy dobott 39 pontot 8-15 triplával,hogy kiült egy negyedet. Kezdem elhinni hogy rámennek a 72-10re, eddig azt hittem nem lesz még egy csapat aki megcsinálja. Pillanatok alatt változnak az erő viszonyok ezt jól tudom, de papíron a Keleti nagydöntős csak abban bízhat, hogy egy 7 meccses Spurs-Gsw vezéráldozatokkal jár majd. JELENLEG így látom.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 23., szombat 7:12

:angry:
Zsombor írta:Na hehe. Mehet a szerződés Blattnek? :D
Isten őrizz
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 22., péntek 22:28

Na hehe. Mehet a szerződés Blattnek? :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. január 22., péntek 10:09

All-Snub:
East - Kyrie (injury), K Love, Isaiah Thomas, H Whiteside, A Horford.
West - Blake G (injury), T Parker, D Jordan, Dirk, D Lillard.

Remélem Kobe addig még egyben marad amúgy, legalább lesz valami hangulata a meccsnek.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 21., csütörtök 2:37

Jó öreg Zinger

Remélem sikerül ezt majd olyan szintre fejlesztenie mint Dirknek azt az egy lábas fadeawayt. Kb lehetetlen blokkolni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 19., kedd 9:18

Lebronékat megalázta a GSW, nem is bírták cérnával...

Talán a védekezés miatt még mindig a Spurs tűnik a legnagyobb esélyesnek, egy Spurs-GSW 7 meccses nyugati döntő mekkora élvezet lenne már!
Persze addig még sok van, még az All Star Game is vagy egy hónap.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. január 15., péntek 22:03

bízok benne, mert a kedvencem és nagy rosebuzi vagyok :D
de sajnos tudom, hogy az a terd sose lesz százas :(
Kép

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. január 15., péntek 16:51

6:18-nál az a tömés...egyik legjobb in game dunk amit valaha láttam.

Sajnálom a fazont, ennél szarabb érzés nem igen van, hogy a jóisten ad egy ilyen tehetséget, és akkor a sérülések miatt nem tudod kihasználni.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. január 15., péntek 16:13

Mondjuk ezt írtam én is :mrgreen:
Tényleg baromi kár azért a térdért. Curry kapaszkodhatna legalább egy kicsit :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. január 15., péntek 12:30

nmate írta:Azert Rose 4x magasabban uzte az ipart, nem csoda ha tenyleg biztak benne sokaig. Bar most mar tenyleg latszik ki kore kell epiteni a csapatot.
Ezt en nem is vitattam. De abbol bulls nem fog megelni mar meg sikereket elerni hogy rose hogy jatszott 3-4eve(!!).
Butler feltorekvo, duzzad az onbizalomtol es a bizonyitasi vagytol. Nem kerdes hogy a jovoben mivel jar jobban a bulls vagyis kivel.
Es nem rose ellen beszelek, az egesz nba-nek jot tenne ha a regi szinten tudna uzni az ipart rose. De nem fogja.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég