Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 20:41

Marci77 írta:
H.E.H.E. írta:értem hogy végigmondtad, hogy senki se olyan jó a minnesotában, de az volt a mondandóm lényege, hogy pont ezek a jáétkosok kapnak alig labdát, mert egy teague pumpál 18 másodpercig a támadások felében.
En is ertelek, de ez igy nem teljesen valos. Townst sokat duplaztak, neki nem lehetett annyira passzolni. Szezon kozben azert tobb labdat kapott. Igah kaphatna többet még, ahogy Butler is. De Wigginsnek felesleges, ahogy mondtad, Teaguenek is. Az egész csapat noncs jól összerakva, nem jo fitek egyszerűen. Ebben mondjuk Thibodeau a fo hunyó, akit ha nyáron nem cserélik le (legalabb a GM posztrol), akkor en nem látom olyan pozitivnak a jövőt 2 ilyen jatekossal se mint Towns meg Butler. Pedig őket kedvelem.
a legpofonegyszerűbb dolog, ha dupláznak vkit, mert akkor vki csontüres.
nem használták ki.
borzasztó ostoba csapat.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. április 16., hétfő 19:48

H.E.H.E. írta:értem hogy végigmondtad, hogy senki se olyan jó a minnesotában, de az volt a mondandóm lényege, hogy pont ezek a jáétkosok kapnak alig labdát, mert egy teague pumpál 18 másodpercig a támadások felében.
En is ertelek, de ez igy nem teljesen valos. Townst sokat duplaztak, neki nem lehetett annyira passzolni. Szezon kozben azert tobb labdat kapott. Igah kaphatna többet még, ahogy Butler is. De Wigginsnek felesleges, ahogy mondtad, Teaguenek is. Az egész csapat noncs jól összerakva, nem jo fitek egyszerűen. Ebben mondjuk Thibodeau a fo hunyó, akit ha nyáron nem cserélik le (legalabb a GM posztrol), akkor en nem látom olyan pozitivnak a jövőt 2 ilyen jatekossal se mint Towns meg Butler. Pedig őket kedvelem.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 16., hétfő 18:16

H.E.H.E. írta:én azt olvastam jól sikerült a műtétje.
az egy dolog. sportorvosok pedig azt mondják, hogy bármilyen jól sikerült a műtét, a sportolók 80%-a bizony visszaesik a műtét előtte állapothoz képest.
Majd jövőre kiderül. Ha szarabb lesz, max mást maxolunk ki.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 18:06

én azt olvastam jól sikerült a műtétje.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 16., hétfő 17:58

hát ezt írtam én is :D nálam a lényeg annyi volt, hogy mivel már van egy Irving-Hayward trió, melléjük inkább Davist hoznám, ha már áldozni kell valakiért, akkor inkább ő mint Leonard.
Leonard is extra, de Hayward ott van, egy poszt, szerintem ott rendben lesznek.
AD meg akkor impact, hogy elmondani nem lehet. Ainge is kedveli, nézegeti is, hátha. Én csak reménykedem.
Hát igen, mivel Horfordot mindenféleképpen passzolni kellene AD/Kawhi megszerzése miatt, így palánk alatt eléggé nagy lyuk lenne, mindenféleképpen a Szemöldök kellene.
Viszont ha lesz is változtatás, nem hiszem, hogy most nyáron. Horfordot nem tudom, ki venné át 30 milláért, ráadásul jövőre lesz meg a SAC pickje, ami szerintem top5 lesz, annak lesz nagy értéke jövőre.
Jövő nyár viszont vízválasztó lesz sok szempontból: Irvinggel vajon hosszabbítunk-e, ugyanis a legtöbb sportorvos nem ad rá sok esélyt, hogy ugyanúgy fog játszani valaha, mint tette ezt sérülése után, Horford ugye, Brown-t is meg kell toldani egy új szerződéssel, stb. Ha viszont nem fogunk a Kyrie+Horford duóval hosszabbítani, akkor 2 embert kitudunk maxolni, + Brown szerződést is kaphat. érdekes lesz a jövő nyár, az biztos, a mostanitól nem várok semmit.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 17:53

értem hogy végigmondtad, hogy senki se olyan jó a minnesotában, de az volt a mondandóm lényege, hogy pont ezek a jáétkosok kapnak alig labdát, mert egy teague pumpál 18 másodpercig a támadások felében.

sztem 6-7 meccsen minnesota megy tovább.
(ilyenkor lesz 4:0 :mrgreen: )
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2018. április 16., hétfő 17:46

H.E.H.E. írta: játékosállomány alapján minnesota továbbjutást várok (butler mcl sérüléséig 3.-ok voltak nyugaton), túl van fújva ez a rockets szerintem, amikor minden klappol, akkor megfoghatatlanok, de ez nem az alapszakasz már
Játékosállomány alapján? Butler jó,de 2 ember helyett kell védekeznie,Towns jó támadásban,védekezésben egy minimálisat fejlődött,de kellett is,mert a ligal legalja körül volt center poszton.(Capela meg jó védő elégszer meg tudja fogi) Wigginsből nyáron a liga egyik legrosszabb szerződése lesz,nem fejlődött 4 év alatt,ne tud védekezni,vagy méginkább nem is akar,pedig a felépítése meg van hozzá. Crawford nagyon öreg,és védekezésben sose volt jó,de az utóbbi években top3 legrosszabb a ligában keményen.(Nem hoz annyi pontot mint amennyit kapnak róla+mellette nincs rendszer,mert tolja az isot,nem passzol)
Rose meg tudom,hogy nagy szerelmed (tegnap nem volt rossz meccse ez igaz,mondjuk nem értem miért volt 14 rádobása),de nem véletlenül kopik ki a ligából,már csak Thibs Bulls mániája miatt van még bent kb,védekezni se tud,meg dobni se,és még mindig rossz a leérkezése is,cserébe nem olya gyors már bőven mint anno.(Kár érte,de ő se tett sokat (dobás+leérkezés) azért,hogy ne így alakuljon a karrierje) Vicc is,hogy Tyus Jones miatta kap kevesebb időt,miközben vele sokkal de sokkal jobb volt a csapat mint Teague-gel plédául. Butler nélkül ráadásul a ligalja védekezésben az egész csapat. Annyira,hogy ez megkérdőjelezi Thibset is,hogy anno nem Garnett volt-e,aki maga egy elit védekezést volt képes levezényelni,vagy hogy anno a Bulls tele volt átlag feletti védőkkel.
3-4.meccsre meg el fognak fáradni,mert teljesen szét lett hajtva a kezdő,aztán ha még így folytatódik gyorsan véget is ér a számottevő karrier,mint Dengnek vagy Noahnak... :-(
Rocketsben meg Harden top5 játékos,Paul elit irányó,körülöttük meg tele vannak kellően jól triplázó emberrel a rendszerhez,és idén már a védelmi rendszerük is jóval jobb.(Ezen segített Paul,Tucker,Mbah a Moute)
H.E.H.E. írta:ja amúgy hardent én nem nézem túl sokba, konkrétan az összes step-back 3-asa lépéshiba, csak kutyák a bírók befújni.

just sayin
Alkalmazkodik a játékhoz,igaz ez a beleugrós triplákra is. Okosan csinálja nagyon. Ha lehet akkor ki kell használni,nem értem ezt a nagy utálatot sok szurkolótól. Hibáztassák a bírókat vagy a rendszert. Neki van annyi esze,hogy a lehető leghatékonyabb játékot akarja játszani.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 17:40

ja amúgy hardent én nem nézem túl sokba, konkrétan az összes step-back 3-asa lépéshiba, csak kutyák a bírók befújni.

just sayin
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 16., hétfő 15:59

H.E.H.E. írta:haywardnak visszacsavarozták a lábát, már ne emlegesd úgy, mintha ketten lennének :mrgreen:
na, jól van, formában vagyok :mrgreen:
duót akartam írni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 15:53

Irving-Hayward trió,
haywardnak visszacsavarozták a lábát, már ne emlegesd úgy, mintha ketten lennének :mrgreen:

davis a celticsben az beteg lenne, szurkolnék is neki, kurvanagy játékos és szimpatikus is, hardennel, gyurenttel ellentétben
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 16., hétfő 15:43

sucre írta:

Davisert valoszinuleg meg nagyobbat kellene robbantani. Kivancsi vagyok, Ainge hogy dont, mert szep a messzi jovokep a Brown-Tatum parossal, viszont egyaltalan nem tudni, hogy lesznek-e huzoemberek egy bajnokeselyes csapatban. Az Irving-Davis-Hayward trio, kiegeszulve par squad playerrel (Smart, Rozier, Morris fele emberekkel - nem tudni, kiket kellene bealdozni) viszont instant bajnokeselyes mag, raadasul AD 24, Irving 26, Hayward 29, tehat a jovo is szep. Kivancsi vagyok, mer-e kockaztatni a Boston.
hát ezt írtam én is :D nálam a lényeg annyi volt, hogy mivel már van egy Irving-Hayward trió, melléjük inkább Davist hoznám, ha már áldozni kell valakiért, akkor inkább ő mint Leonard.
Leonard is extra, de Hayward ott van, egy poszt, szerintem ott rendben lesznek.
AD meg akkor impact, hogy elmondani nem lehet. Ainge is kedveli, nézegeti is, hátha. Én csak reménykedem.

De a mostani C's is elég jó lehetne, ha mindenki bevethető lenne, Stevens az egyik legjobb edző a ligában szerintem. Főleg ha Brown-Tatum kettős fejlődése töretlen marad, akkor a kövi 2-3 évben ezzel a csapattal is reális cél kelet megnyerése és a nagydöntő.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. április 16., hétfő 13:33

Inkább csak annyi volt szerintem, hogy a Rockets mindent kihagyott, de a Minny nagy esély szalasztott el. Nekik a legnagyobb bajuk, hogy idegenben egész szezonban gyengék voltak, márpedig ahhoz, hogy valamit alkossanak idegenben sem ártana nyerni.

Davis tuti nem fog Bostonba menni, főleg ha futnak egy kört a PO-ban. Kawhi-ra sem esküdnék meg. A Bostonnak most semmi más nem kell, csak egy sérülésmentes év.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 16., hétfő 12:11

csababarca írta:
sucre írta: Boston valoszinuleg kifog esni a philly ellen mar az elodontoben.
Irving a szezonban mar offos, meg kellett muteni. Jovore viszont siman bajnokeselyes lesz a Boston (foleg ha jon Kawhi)
Hayward is lesz, ő is sokat számítana már most is.
Kawhi meg, akkor fel kéne adni Tatum-Brown párost valószínűleg, akiket nagyon sajnálnék.

Én amúgy inkább Davisért robbantanék be valami csomagot, Irving-Hayward-Tatum-Horford-Davis. Hát elég kemény, és még fiatalos csapat.
Davisert valoszinuleg meg nagyobbat kellene robbantani. Kivancsi vagyok, Ainge hogy dont, mert szep a messzi jovokep a Brown-Tatum parossal, viszont egyaltalan nem tudni, hogy lesznek-e huzoemberek egy bajnokeselyes csapatban. Az Irving-Davis-Hayward trio, kiegeszulve par squad playerrel (Smart, Rozier, Morris fele emberekkel - nem tudni, kiket kellene bealdozni) viszont instant bajnokeselyes mag, raadasul AD 24, Irving 26, Hayward 29, tehat a jovo is szep. Kivancsi vagyok, mer-e kockaztatni a Boston.

hehe: nagyon sok miss-match maradt kihasznalatlan a Minnynel. Ha marad ez a pocsek doboforma kintrol a Houstonnal, es a Minny ramegy a festekre, akkor akar tovabb is juthatnak. Azert a Rockets erosebb csapat.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 16., hétfő 11:56

jó a rockets, de a minnesota elképesztően ostobán játszott ellenük, mivel a rockets mindig elváltja az elzárásokat, lehetett volna tömni befele a nagyoknak a labdát, akiket cp3 vagy harden fog, hogy fáradjanak védekezésben is és kapják a faltokat.
ezzel szemben végig kinn egyegyezett teague, az 50 éves crawford, miközben towns, wiggins, butler, rose is sokkal jobb játékosok, csak labda nélkül nehéz.
nem tudom hogy edzői utasítás vagy így alakult, de elképesztő volt nézni.
és igy is kiélezett volt a végéig.
rocketsnél capela max a gyűrű közelében jó, akkor is üresben, amikor harden magára szívja a 2. védőt is kisegíteni, ezt is meg lehet oldani, hogy a 3. védő agyonbassza blokkolásnál capelát, de ezt se láttam, konkrétan ugyanazt csinálta meg a houston egymás után 10-szer az egész meccsen, és semmit nem változtatott a minnesota.
játékosállomány alapján minnesota továbbjutást várok (butler mcl sérüléséig 3.-ok voltak nyugaton), túl van fújva ez a rockets szerintem, amikor minden klappol, akkor megfoghatatlanok, de ez nem az alapszakasz már. ha a minny nem, akkor akár az okc, akár a gsw megfoghatja őket.


cavsen semmi meglepő nincs, james már a második negyedben teleizzadta a mezét, és alig kapott levegőt, nem lehet ezt végigcsinálni az egész rájátszáson át, fullátlag, kutyaütőkkel körbevéve.

toronto nem faktor, ők sosem faktor, lowry a rájátszásba túl kicsi, ibaka meg túl ostoba.

philly a legerősebb, de nem elsősorban simmons meg embiid miatt, hanem mert az ő játékuknak köszönhetően a triplázó arcok csontüresen ténferegnek a pálya minden részén, agyon tudnak dobni ők is bárkit. (fultz későn jött, de titkos fegyver lehet, nyilván sokat kell fejlődnie, de padról nagyon sokat tehet hozzá)

okc-nak szurkolok rwb miatt - pg is összerakta a dobását úgy tűnik - de melo és a többiek miatt védekezésben lassúnak érzem őket. bár a grant gyerek elég komolyat odatesz az elmúlt időben, csak nyilván melot nem lehet kihagyni, pedig úgy lenne az igazi.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. április 16., hétfő 11:27

sucre írta: Boston valoszinuleg kifog esni a philly ellen mar az elodontoben.
Irving a szezonban mar offos, meg kellett muteni. Jovore viszont siman bajnokeselyes lesz a Boston (foleg ha jon Kawhi)
Hayward is lesz, ő is sokat számítana már most is.
Kawhi meg, akkor fel kéne adni Tatum-Brown párost valószínűleg, akiket nagyon sajnálnék.

Én amúgy inkább Davisért robbantanék be valami csomagot, Irving-Hayward-Tatum-Horford-Davis. Hát elég kemény, és még fiatalos csapat.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 16., hétfő 11:21

pheco írta:Curry felepul mostansag? Nelkule nehez lesz megfogni a Houstont. Persze, ha egyaltalan addig jonnek a papirformak es eljut mindketto addig. Keleten meg orulnek, ha Boston dontozne. Ott is mikor jatszhat Kyrie?
Kerr szerint a Spurs ellen még nem fog játszani egyik meccsen sem, de már edz és dobál, rakott fel videókat szóval ha nagyon meleg lenne szerintem 7. meccsre visszatérne. :hmmm: De szerintem nem lesz rá szükség egyébként.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 16., hétfő 10:54

pheco írta:Curry felepul mostansag? Nelkule nehez lesz megfogni a Houstont. Persze, ha egyaltalan addig jonnek a papirformak es eljut mindketto addig. Keleten meg orulnek, ha Boston dontozne. Ott is mikor jatszhat Kyrie?
Boston valoszinuleg kifog esni a philly ellen mar az elodontoben.
Irving a szezonban mar offos, meg kellett muteni. Jovore viszont siman bajnokeselyes lesz a Boston (foleg ha jon Kawhi)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. április 16., hétfő 10:50

Curry felepul mostansag? Nelkule nehez lesz megfogni a Houstont. Persze, ha egyaltalan addig jonnek a papirformak es eljut mindketto addig. Keleten meg orulnek, ha Boston dontozne. Ott is mikor jatszhat Kyrie?

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2018. április 16., hétfő 10:16

sebydani írta:Na végre pörög kicsit a topik :shifty: #trusttheprocess fiúk?! Simmons óriási, elképesztő szórakoztató őket nézni, megnyerhetik szerintem a keletet. Mitchell is óriási rookie szezont hoz, élmény nézni őt is, kellenek ezek az új arcok.

Nyugaton ki mit vár? Rockets vagy GSW?
Torontot erosebbnek erzem, szerintem dontoznek a kanadaiak.
Nyugaton a Rockets lesz dontoben.

Egyebkent eleg szepen kezd korvonalazodni a jovokep az NBAben. Keleten a Boston es a Philly lesz a fo contender a kovi evekben. Nyugaton Lakers fix.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. április 16., hétfő 10:07

PEEtör írta:Tényleg nem lepődtél meg, hogy így elverték őket? Hogy 80 ponton tartották őket otthon? Mert ha nem, akkor kezdj el sportfogadni sürgősen.
Iden rengeteg mixemet vitte el a cleveland ugyanigy, sot volt h nagyobb szorzo volt az ellenfelre. Iden nagyon benak. Ebbol kifolyolag gondoltam mikor meglattam, szinte ereztem h ez nagyon csaloka odds, es nyerhet siman a pacers. Ha James visszavonul, sztem stabil kozepcsapat lesz ebbol a clevelandbol.
sebydani írta:Nyugaton ki mit vár? Rockets vagy GSW?
Iden a gsw sem olyan meggyozo sztem. Ellenben a houstonnal. Aztan az elodontoben lehet felsul a rockets, franc tudja. De en is iden kiegyensulyozottabnak erzem oket, ez latszodik is az alapszakasz tabellan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég