Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 10., vasárnap 10:09

én 87es meg 88as all star gameeket nézem, hát ott nagyobb volt az iram meg a védekezés, mint az elmúlt évek nagydöntőiben :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2018. június 10., vasárnap 8:34

Most nosztalgiázom, lakers vs philips 2001 nagydöntő, első meccsen lue mit védekezett iversonon te jó isten, aztán hosszabításban megalázza lue-t :mrgreen: :ozil: Shaq Vs Mutombo, palánk alatti darálás, nah az tényleg vérre ment

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 9., szombat 12:11

Ladislao Suarez írta: A detroiti bad boyst csak felvételről láttam de amit pl. Jordan ellen műveletek. Huhú nagyon kemény volt, az persze más kérdés, hogy később Jordan ezt is megoldotta.
Igen, csakhogy Jordan meg is kapta szépen a fújásokat. Én Shaq óta nem láttam olyan világsztárt(James) akit ennyire nem védenek a bírók...
Som i Serem!
6oat

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 9., szombat 10:26

gswvel a cocky nagyképű baloldali alapcsapaton kívül olyan nagy gondom nincs, ez van, ők igy gondolkoznak, elfogadom.
de csak odavitték durentet és ez itt a fő baj, mindkét fél kellett hozzá. a csapat is akarta, a vezetés is akarta, durent is akarta.
a vezetést nem hibáztatom, nyilván mindenféle szempontból teljességgel megértem őket.
de én ha ilyen szintű játékos vagyok mint a gswben vagy durant, én nem akarok összeállni mással, én mindenkit le akarok győzni.
ez mindenféle sportágat összevetve a modern sporttörténelem során, tehát az elmúlt 120 évről beszélve, a leggyengébb, legnevetségesebb, legszánalmasabb döntés volt egy ilyen szintű játékostól.
nem tudom jobban megmagyarázni, a mögöttes dolgokat meg az egészet, más szavakkal, nézd meg a youtubeon, temérdek sportstalkshow foglalkozott vele.
érdekes módon a baloldali médiában elfogadott dolog volt, hogy vki egy olyan csapathoz igazol, aki ellen 3-1-re vezetett, aztán chokejob 4. negyedek után kikapjon, és utána pont ehhez az amugy is 73 győzelmes csapathoz igazoljon.
mennyire szánalmas :lol:

konkrétan pofán lett köpve minden, ami miatt szép dolog a sport.

de oké, megtörtént, már 2 éve, nem lehet mit tenni.
vagyis de, nem feladni egy nagydöntőt, mint egy halom buzi, mint ahogy ma hajnalban a cavs tette élén a plüsskecskével.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. június 9., szombat 10:12

H.E.H.E. írta:
összevásárlásról: van 4 allstarjuk (ha Greent is idevesszük)
nem érted bazmeg :lol:
egyszerűen nem érti :lol:

.
akkor homályosíts fel, mert valóban nem értem miért beszélsz összevásárlásról a gsw esetében.

és megint csak Durantet szajkózod.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 9., szombat 10:04

gswvel is van bajom bőven ne viccelj már, kibaszott kutyafejű durant, ennyire soft és szánalmas move egy top3 szintű játékostól, kibaszott nevetséges.
nincs az az isten, hogy én összeálljak valakivel, akit le akarok győzni.
a mai napig sértődött kisköcsög minden nyilatkozatában, törékeny lelke egyemakisszívét, de aztán képes bárkit elküldeni a kurva anyjába. persze érthető, apa nélkül felnőni, ilyen kis kurva lesz a gyerekből, nem férfi.
összevásárlásról: van 4 allstarjuk (ha Greent is idevesszük)
nem érted bazmeg :lol:
egyszerűen nem érti :lol:
A személyeskedés része meg
te kezdted baszod :lol: mit vársz, kenyérrel dobok vissza, meg elmegyünk banana boat túrára?
Szóval tényleg jobb lenne, ha egy kicsit keményebb, kiélezettebb és kiegyensúlyozottabb meccsek lennének.
ahol a nagyfőnök egy ultraliberális baloldali meleg zsidó, ott te nem fogod megkapni ezt soha. meg van mondva a bíróknak, hogy rögtön flagrant 1 vagy 2, már ha csúnyán nézel vagy legyintesz, rögtön jön a technikai. szánalmas.
pont a trashtalk, a beef, a fizikális párharcok, pont ez teszi a legjobb sporttá. vagyis tette.
midnent kiszedtek belőle, hogy 60 kilós stefán curryk szaladgáljanak mindenfelé...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. június 9., szombat 9:59

Én a kilencvenes évek NBA meccsein nőttem fel. Az biztos, hogy sokkal jobb és általam többre taksált jatékosok rohangáltak a pályákon. Jordan, Olajuwon, Barkley, Malone, Drexler, O'neal, Pippen, Rodman, Ewing stb. Óriási nevek és volt még egy csomó. Ami pedig a keménységet illeti, az tuti, hogy sokkal nagyobb hangsúlyt fektettek a védekezésre. A detroiti bad boyst csak felvételről láttam de amit pl. Jordan ellen műveletek. Huhú nagyon kemény volt, az persze más kérdés, hogy később Jordan ezt is megoldotta. Viszont később a Bulls is remekül védekezett és nagyban köszönhette ennak a bajnoki címeit. Szóval tényleg jobb lenne, ha egy kicsit keményebb, kiélezettebb és kiegyensúlyozottabb meccsek lennének.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. június 9., szombat 9:58

Akkor neked nem a gsw-vel, hanem a ligával van bajod.
a ligából meg kiemelkedik a gsw. na bumm.
másnak sincs megtiltva hogy elváltsanak mindent, ez nem egy egyedi szabály a gsw-nek, hogy nekik szabad csak.
összevásárlásról: van 4 allstarjuk (ha Greent is idevesszük), amiből 3at ők neveltek ki, draftoltak le, tettek játékossá. Livingstonból is játékost kreáltak pl, McGee is fegyelmezett lett.
Emellett vannak fiatalok is akiknek ha úgy van teret engednek.

A személyeskedés része meg, hogy én hány éve nézek nba-t, szerintem totál mellékes, de aktívan amennyire a magyar tv-k engedték, már Jordan utolsó bullsos szezonját követni tudtam. szóval nem két napja, ahogy állítod.
mindig voltak franchise-k, a 20 év alatt akik kiemelkedtek, Lakers,SPurs, Boston, Miami, most a Warriors. Azért mert korszakosak voltak, és adott években ők használták ki a liga gyengeségeit a legjobban.
Pl Lakersnél is utálni kellett volna őket, mert volt egy OP Onealjuk, akire nem nagyon volt válasz, mert azt csinált a festékben amit akart?

Durantet lehet elővenni, de ott is a játékost akkor már, nem a klubot. Melyik csapat lett volna aki azt mondja, ne gyere, kösz megvagyunk? Semelyik.
De mondjuk James is ha nem az ego építést választja, és azt, hogy körbeveteti magát a spanokkal, meg elüldözi Irvinget, akkor lehet más lett volna az egész.


A liga és főleg kelet baromi vérszegény. A warriors felépített valamit, amire nincs válasza a csapatoknak, max az, ha James elmegy valahova, ahol már épül valami. (Philly,Boston, Rockets.)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. június 9., szombat 9:53

Nálam is Curry lett volna az MVP. Na majd jövőre :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 9., szombat 9:33

sztem neked kéne több meccset nézni, mert vagy rövid a memóriád, vagy nyilvánvalóan az elmúlt 2-3 évben kezdtél el nba-t nézni.

cleveland teljesen lefeküdt és feladta, élén a goattal (LOL). egy döntőben, ahol csak ez számít az egész sportban.

gswt meg hagyjuk, szart sem érnek ezek a címek, pont az a párhuzam, hogy messi a madridba igazol, hogy béellt nyerhessen. kurvaszánalmas.
ha láttál nba-t 10-15-20 éve, akkor tudnád, hogy a játék minősége, egyszerűen össze sem hasonlítható. a puha szabályok miatt elsősorban, teljesen más sportág.
emiatt nem tudom értékelni ezeket a mai összeállunk páran és agyonverünk mindenkit csapatot, kezdődött pont lebronnal miamiben, nem volt precedens korábban, hogy csúcson lévő játékosok összebeszélnek és összeállnak.
curry egy kompetitív, kemény, férfias, számomra normális kosárlabdában sehol nem lenne, mert összetörték volna a faszba. durant szintén. nem baj, majd megyünk együtt edzeni a fél all star kerettel nyáron együtt, mint egy szép nagy család, és gyűlöljük együtt trumpot közben magasröptű, művelt és világmegváltó gondolatok közepette.
konkrétan nézhetetlen puhaságúvá vált a sport, mint egy all star gála kb, ziccer vagy tripla, nulla védekezés, zéró kizárás lepattanóknál, minden elzárást elváltanak, könnyedén engedik el az embert, mert hozzájuk se lehet érni, a balfasz szabályok miatt mindent fújnak.
puha szabályokhoz hozzápuhultak ezek az elkényeztetett nyomorékok is, akiktől elnézést kell kérni előre, ha egyáltalán kérdést fel lehet tenni nekik vmi interjún. ahelyett, hogy pofán kéne őket baszni, hogy rendes ember módjára válaszoljon már, mit képzel magáról.
semmi verseny, semmi kompetitív nincs az nba-ben évek óta, a csapatok 80%-a eleve lófasz.
ezt akarták fent, nem akartak balhékat, mert nyilván a kemény faltok és fizikális játék hozza magával, féltek, hogy nem eladható a termék, hát tessék. 5 éves gyerekeknek, meg buziknak, meg viráglelkűeknek tökéletes, hogy dagadtra egye magát unalmában a stadionban, de a sportág szempontjából gecinagy szégyen folyik itt évek óta.
talán nézni is illene a meccseket
get the fuck out :lol: :fpalm:
Szoros párharc volt.
:mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2018. június 9., szombat 6:00

Szoros párharc volt. Durant ugyanúgy megérdemelte, én is Currynek adtam volna. 42%al dobott távolról a döntőben, all-time 3ptm listán jövőre már simán felér a dobogóra, ennyi meccsel :ozil:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2018. június 9., szombat 5:45

Behúzta a puha banda.
Mondjuk ők ma is 9el kevesebb büntetőt dobhattak, 2vel többet is faultoltak, 13 blokkot odatettek, de puha banda.
talán nézni is illene a meccseket, mert itt a finalsben is, 4 meccsből 3-on a Cavs dobott több büntetőt, és az első kivételével többet faultoltak.

Ebből nem tudom, hogy jön ki hogy ők a puhák, de biztos így van, és meg lehet magyarázni.


KD mvp :/ nálam Curry :)
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 9., szombat 1:12

mindegyik puha, de igy legalább látnánk pár értelmes meccset is az egész szezonban.

remélem cousins is felépül, bár az achilles kurvára necces terület, a new orleans nagyot büntethetne a palánk közelében.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2018. június 9., szombat 0:45

Lebron idén nagyot megy, hozzáteszem hogy a 4 GSW elleni döntőből ez az első amikor a két keret között ekkora különbség van. Irvingel is csak 1et tudott nyerni.


Ha elmegy Bostonba az szintén "férfias" döntés lenne.
:lol: :lol:

Emelem kalapom ha marad vagy bevállalja nyugatot B-)

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 8., péntek 22:56

lebron to bostont akarok , aztán jövőre agyonnyomorítani ezeket a cupcake puha szivárványszínű rinyakurvákat san franciscóból.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 7., csütörtök 21:55

jövőre boston döntős, pláne cserélnek egy anthony davist.

sok morzsa arra utal, hogy lebron és pg to lakers, bár én még mindig szkeptikus vagyok, lebron nem hiszem, hogy akar nyugaton játszani, ott nem döntős már csak azért, ha kiteszi a cipőjét a pályára.

ami számomra fasza lenne, ha a spursbe menne kaváj mellé.

de ez a gsw kurvára kibírhatatlan csapat, én nem irigylem tőlük, mert szépek és ügyesek, de sajnos nagyon el van baszva a liga ezzel a puha szabályzattal és azonnali fújással, amint valaki rálehel a másikra...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. június 7., csütörtök 20:34

Sierra írta: A nagynevű Boston is egy súlytalan szar évek óta,
A phily meg fiatal alakul, a bostonbol meg hianyzott a playoffban a franchise playeruk.
Nem latok csapatot ahol az fp player nelkul valaki dontozhetne.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. június 7., csütörtök 18:21

Komolyan nem értem, hogy ez a húgymeleg Cleveland hogy lehetett megint döntős?
Ezen látszik mekkora vicc a keleti part, lófasz csapatok vannak. A nagynevű Boston is egy súlytalan szar évek óta, ki tudja hány évig fog még dominálni a GSW... unalmas évek következnek.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2018. június 7., csütörtök 16:58

Ok, tudjuk, undorító, sztem is. Lerágott csont.

By the way a GSW Durrant nélkül ért fel elöször a csúcsra, az hogy felépítettek egy contender csapatot ahová bárki odaigazolna ( jelen esetben Durant) az nehogy már gáz legyen. Őszintén, ez csakis az Ő szégyene, minden csapat tárt karokkal fogadta volna :)

Egyébként ma nagyot ment. És rohadt unalmas már ez a párosítás,remélem jövőre keleten más lesz. ( 76ers Lebronnal :| :x )

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. június 7., csütörtök 15:43

Anthony írta:
H.E.H.E. írta: tudtommal messi nem igazolt ide...
Ideigazolt Gereth Bale, és lehozott 2 BL döntőt. Különben is már évekkel azelőtt bedöntöttük a piacot.
Hehe arra celzott hogy undorito hogy durant atment a gswbe. Bale azert nem az a kategoria fociban mint durant az nbaben.
Legnagyobb nyugati rivalistol, akik 3-1rol szarra vertek a nyugati dontoben tobbek kozt durant flop miatt, aztan ra egy honapra atmegy. Nagyon szimpatikus :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég