Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 3., péntek 12:01

Lopez jó fogás lesz.váncsi leszek, hogy New Yorkban mit hoz össze Phil apó.
Mi meg állítólag megkerestük Rondot. Hát a világ vicce komolyan. Végén majd túlfizetjük őt is, meg mondjuk Dorell Wrigthot és kész a csapat. :lol: Hogyha nem hozunk senkit, akkor mi tolhatnánk egy Russell-Clarkson-Kobe-Randle-Black kezdőt akár(ilyen nem lesz), az nyugaton fix utolsó hely kb, viszont Phillynél a pick, be kéne csúszni a top3-ba, hogy megtarthassuk, és állítólag a jövő évi draft class eléggé gyenge, ideit pl meg se közelíti.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. július 3., péntek 10:13

nmate írta:Ja, meg ténylegugy néz ki Rubin López jön a Knicksbe.
Lopez jó fazon, elsőre a külseje és a mozgáskoordinációja alapján nehéz komolyan venni, de aztán ha megnézed a pályán, csak kapkodod a fejed, hogy mennyi mindent tud. Jó lesz.
Nem világmegváltó nevek eddig, de lényegesen komolyabban fog kinézni a csapat a tavalyinál, idén már lehet majd meccseket nézni.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 3., péntek 8:28

nmate írta:Dallas is összeszedi a jonepet.
Ja, meg ténylegugy néz ki Rubin López jön a Knicksbe.
Dallasnál még nem vágom mit főznek. Honnan lesz pénz Jordanra, LMA-ra, és Wesley Matthewsre is? Ja és ki lesz az irányító? Pad? Mondjuk Cubant azért nem féltem :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 3., péntek 7:38

Dallas is összeszedi a jonepet.
Ja, meg ténylegugy néz ki Rubin López jön a Knicksbe.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 2., csütörtök 20:41

Anthony írta:top4.
Elég fiatalok még, nem lesz könnyű dolguk. Cavs Bulls elég erős lesz, Hawks szerintem akkorát nem zuhan, Wizards is elég jó...meg szerintem a Detroit is okozhat fejtörést, Ilyasova elég jó fogás nekik.
Ja, Miaimiról se feledkezzünk el.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 2., csütörtök 20:35

Óriási! Hát milyen csapatot csinál már a Bucks? Egyedül MCW kell összekapja magát, és Kelet top4. És jövőre még lesz helyük egy maximum fizetésnek! :ozil:

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. július 2., csütörtök 19:23

nmate írta:Ő jó fit? Milyen spíler?
Én örülök neki, bőven a jobbfajta kettesek között van a ligában, ennyi pénzért simán megérte.
Mondjuk most olvasom, hogy a második év játékosopciós, úgyhogy nemigen lesz ez hosszú házasság.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 2., csütörtök 19:17

Afflalo elég jó fogás. Gasol a Grizzliesen kívül nem volt hajlandó más csapattal találkozni(írt is egy patent kis szösszenetet erről), DJ pedig Dallas vagy Los Angeles. Ti mentek Robin Lopez után. Másra nincs is nagyon esélyetek. Nekünk még rá se. :lol:
Bucks meg elég szép kezdőt rakott össze, ebben a MCW-Middleton-Paker-Giannis-Monroe ötösben bőven van potenciál. Érdemes lesz figyelni őket. És azért kemény, hogy tavaly előtt még ligautolsók voltak, mostanra pedig szépen összekapták a csapatot.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 2., csütörtök 19:13

Enrique írta:Végre van valami a Knicksnél is, Afflalo 2 év/16m.
Kíváncsi vagyok merre mozgolódunk még, a vezetőség láthatóan nem kapkod, nem akarja mindenképpen elszórni a pénzt, ez tetszik. Ha rajtam múlna Jordanért még megmozgatnék minden követ, és hát esetleg Gasol, ha végül váltana, a többieket nem erőltetném.

Ő jó fit? Milyen spíler?
Gasolnak én is nagyon örültem volna.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. július 2., csütörtök 19:08

Végre van valami a Knicksnél is, Afflalo 2 év/16m.
Kíváncsi vagyok merre mozgolódunk még, a vezetőség láthatóan nem kapkod, nem akarja mindenképpen elszórni a pénzt, ez tetszik. Ha rajtam múlna Jordanért még megmozgatnék minden követ, és hát esetleg Gasol, ha végül váltana, a többieket nem erőltetném.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 2., csütörtök 12:21

Mondjuk Monroe támadásban szerintem egész jó fit lenne Randle mellé. Most nálunk vannak elemek a Princeton offenseből, ami a triangle alapja is, kell a jól passzoló magas, ugyanakkor a gond meg az lenne, hogy egyikük sem túl biztos kezű középtávolról. A védekezés katasztrófa lenne amúgy. De kb ez a megoldás, Monroet, Harrist túlfizetni, aztán reménykedni. De Monroe szerintem megy a Knicksbe.
Philly meg jól csinálta, hátha lesz Stauskasból valami.
Kings meg... :lol: Előttem van az a videó, ahogy kiválasztják Stauskast, és aztán vigyorognak, hogy ő kell nekik. :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 2., csütörtök 12:03

Zsombor írta:Mindenkit túl fizetnek, elmebeteg módon. Most okosan kell igazolnunk azért így is hogy jövőre Duranten kívül másnak is tegyünk ajánlatot. Viszont idén orrba-szájba nyomni kell a Russell-Randle duot. Mondjuk én még titkon reménykedem Jordanben, ha ő nem jön akkor még Robin Lopezt megprobalnam de amúgy mindegy hozzánk ki jön.
A Kings meg vetekszik a Sixers-szel hogy jelenleg melyik a szanalmasabb franchise.
Sosem volt első nap ennyi deal, brutális.
A Lakersnek jó lenne egy közepes név/közepes fizuval, akire lehessen építeni a Russel-Randle duó mellett. Greg Monroe mondjuk marha jó lenne, jövőre Durant, és akkor máris jól hangzana az egész.
Sixers :lol: :lol: :lol: Bár azt írják a kezdő5-ön, hogy még 2 évig úgysincs esélyük nagy nevekre, addigra meg lejár az a trash, amit most átvettek. De hogy minek nekik még draft cetli? :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 2., csütörtök 11:30

Mindenkit túl fizetnek, elmebeteg módon. Most okosan kell igazolnunk azért így is hogy jövőre Duranten kívül másnak is tegyünk ajánlatot. Viszont idén orrba-szájba nyomni kell a Russell-Randle duot. Mondjuk én még titkon reménykedem Jordanben, ha ő nem jön akkor még Robin Lopezt megprobalnam de amúgy mindegy hozzánk ki jön.
A Kings meg vetekszik a Sixers-szel hogy jelenleg melyik a szanalmasabb franchise.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 2., csütörtök 9:20

Érdekes. Azt tudtuk, hogy a Torontonál és a Phoenixnél zseniális GM-ek vannak, de ennyire?

A Lakersnek mondjuk nem gáz, ők 1-2 év múlva akartak amugy is igazán robbantani, amikor Durant és hasonló kaliberek lesznek FA-k. Mert azért az idei felhozatalból túl sok ember nem érdemel maximum fizut, aki meg igen az gondolom Kobe miatt nem akar odamenni. De pl. ilyen Kevin Love-nak mirefel adnának 110 millát, a Cavs is megbolondult esküszöm...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 2., csütörtök 6:17

Knicks meg a Lakers D-ligasokkal akarja lehozni a szezont, vagy wtf?

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 2., csütörtök 2:22

Skizo Zsombor újabb epizód:
bejinxeltem a Sunsnak LMA-t. Ilyen nincs. :lol: És így tuti, hogy sign and trade keretein belül szerezték meg. És ha Bledsoet nem kellett feláldozni, akkor hatalmas zsenik.
Bár még nem hivatalos persze. De ha tényleg őket választja és nem a Spurst, akkor ez már fixen az év NBA meglepetése.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 1., szerda 22:56

Kobe spoke for about three minutes in the presentation, said he envisioned LaMarcus Aldridge working with him the same way Pau Gasol did.
Takarodj már innen. Ennyire vakon nem lehet valaki. Ekkora idiótát...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 1., szerda 22:46

LaMarcus Aldridge will not be joining the Lakers, The Times has learned. They were a 50-50 choice but he disliked bball part of presentation.
Aldridge was floored in a good way by Houston's analytics, on-court projections in their presentation. Not so with the Lakers.
More LMA: He and Kobe didn't quite gel. It's a little vague, but Aldridge apparently didn't quite get answers from Kobe he was seeking.

Tudom, hogy Randle mellé nagyon nem jó fit, de ez azért szörnyen amatőr. Bajnoki címet akar nyerni LMA, nem Oscart.
Kobe meg takarodjon a picsába az ilyen megbeszélésekről. Hát lehet tudni, hogy NBA játékos nem szereti, nem tudom minek engedik be az ilyen eseményekre. Főleg úgy, hogy már a pályafutása végén van, és ez az igazolás nem is róla szólt volna. Öreg Buss forog a sírjában.

Igazából én örültem volna egy Chandler-Carroll duónak,ők baromira passzoltak volna a mostani kerethez. Igaz, mint utóbb kiderült nem lett volna pénz rájuk. Innentől az a lényeg, hogy ne kapjanak a nímandok hosszú távú szerződést.

LMA meg vagy maradjon, vagy menjen Phoenixbe. Spurs vagy Houston, rosszul leszek.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 1., szerda 21:45

Elszállt itt mindenki, Amir Johnson 2 év 24 millió, Singler 5 év 25 millió. Növekedő sapka ide vagy oda, nagyon remélem, hogy kicsit kivárunk, miután lemaradunk DJ-ről meg LMA-ról. Hát ezek nem normális számok. Lassan én is becsengetek veterán minimumért valahova.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 1., szerda 21:16

Mi is sok embernél próbálkozunk, de igazán csak Aldridge volt a fő célpont. Ott volt az elnökség, Kobe, Worthy. Ma tárgyaltunk Monroeval, csak 1-2 elnökségi tag ment. Még szerintem finoman próbálkozunk DeAndre-nál, aztán építjük a jövőt.
Hálistennek Love-ot meg sanszosan Rondot is elkerüljük. Ha így marad, akkor ez már egy jó offseason.
Mondjuk még Chandlerre rámennék. Közben parádé még itt írom ezt a hsz-t kiderül, ő megy a Sunshoz, de igazából nem is értem miért. Akkor ezzel fix, hogy Dallasban köt ki DJ, a Clippers meg szépen beszopta. Ja hogy vele akarják meggyőzni LMA-t. Gl & hf. :lol: :lol: :lol: Sok eszük van ezeknek is. Aldridge biztos nem fog odamenni, erre odavitték Chandlert, hogy LEn helyett nyomjon hosszú perceket. :lol:

Gasol szerintem már ma este hosszabbít a Macikkal, Barcelonában van, meg akikkel tárgyal, sztinén odautaztak.


"Sources: The Suns walked into meeting with LaMarcus Aldridge moments ago, armed with Tyson Chandler and his agreed upon multi-year contract."
Ezek tényleg elhiszik. :lol: :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég