Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. november 7., hétfő 16:15

Utolsók biztosan nem, Pelicans borzalmas, meg a Suns is gyenge eléggé. Persze kb 15 meccs múlva már tisztább lehet a kép, de azért eddig bőven túlszárnyalják az elvárásaiamat. Arról nem is beszélve, hogy Waltonnak van töke és utolsó 4 percben szoros állásnál felrakott egy Russell-Clarkson-Young-Ingram-Randle ötöst.
Meg is hálálják eddig a bizalmat, és az a legdurvább, hogy egyénileg jelenleg Clarkson és Russell is csapnivaló mérkőzéseket tudhatnak maguk mögött, mégis annyira egy csapatként működnek, hogy az parádés.
4 győzelem november 6-án, előző szezonban ez december 15-én lett meg. Kis különbség.

Az meg tényleg még a jövő zenéje, kell hozzá 4 év kb illetve konstans fejlődés, de így Lakers homerként azt mondom, hogy ez a Clarkson-Russell-Randle-Ingram négyes eléggé match-up nightmare lehet majd. Ingram jelenleg irányítóként is szuperál, hogy szokja az offenset, de ez a 4 ember gyakorlatilag tud "irányítót" játszani. Bármelyikük kezébe oda lehet majd adni a labdát.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. november 7., hétfő 15:43

Zsombor írta:Randle nagyon okosan
Nagyon csípem a srácot. Van benne kakaó, 3-4 év múlva igazi szörnyeteg lesz.
Walton kinevezése meg az elmúlt 6 év legjobb döntése volt a Lakers részéről.
Szép volt. Tényleg korrekten játsznak,nem lesznek utolsók szerintem.
Főleg hogy Swaggy P is élete formájában van :mrgreen: :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. november 7., hétfő 15:36

Randle nagyon okosan
Nagyon csípem a srácot. Van benne kakaó, 3-4 év múlva igazi szörnyeteg lesz.
Walton kinevezése meg az elmúlt 6 év legjobb döntése volt a Lakers részéről.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. november 4., péntek 21:48

50% kell majd keleten, nem kell mar oktoberben beast mode. Melo meg pihen, Rose ovatos, KP majd belendul.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. november 4., péntek 15:33

Westy szerintem birni fogja. Nincs teljesen egyedul, ha vedekezesbe osszeallnak (mar pedig az alapanyag jo) mint lattuk a clippers ellen is. Szerintem nyugati 6-7-8. helyen siman bemennek a playoffba szerintem. :)

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. november 4., péntek 14:14

Rosenak azzal a sérüléssel teljesen lefőtt a kávé. Erőlködik, próbálkozik, néha-néha kiszalad neki, de amúgy nulla. Ráadásul úgy tűnik az agya is elsorvadt időközben, nyáron azt mondta erre a Knicksre hogy szupercsapat, és a GSW-vel vannak egy szinten.

Noah is szenzációs igazolás volt, évi 18 milláért támadásban -1 ember.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Tjacks
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2016. november 4., péntek 12:40

Marci77 írta:
Tjacks írta:Knicks számomra eddig azt hozza amit vártam. P.O 7-8 hely amiben reménykedem. De bevallom őszintén fájdalom nézni ahogy D Rose 40%on játszik, amennyire lelkes voltam szezon elött... :-( Warriors meg totál semleges csapat lett számomra Durant odaigazolásával. Remélem Thompsonnak leesik hogy tipplizni kell mihamarabb...

Tippelde:

Kelet: Cavs,Hawks,Bulls,Charlotte,Celtics,Raptors,KNICKS :D,Pacers.

Nyugat: Gsw,Spurs,Portland,Lac,Okc,Memphis,Houston,Jazz.
Ezeket a csapatokat ilyen sorrendben várod a PO-ba? :ozil:
Knicks nekem se mutat semmi negatív meglepetést,ezt vártam. Rose 40%-át a dobás%-ra érted? Mert nincs messze tőle :lol:
Pacers gyenge szereplése részben meglepő,de látszik,hogy a védelem lyukas.

Keleten Celtics-Hawks csere, vmint miami bejut a knicks kárára,egyébként igen.
Nyugaton ezt várom ilyen sorrendben. Westbrook sztem egyedül nem fogja bírni, Portland meglepetésben bízom. 6-7-8 ra meg bárki odaérhet.

Rose 40%-ra azt értem,hogy látszik a mozgásán,betörésein hogy fél....így pedig nem lehet. Sztem egyszer elgurul a gyógyszer,megint lesérül és ott a vége.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. november 4., péntek 10:42

Tjacks írta:Knicks számomra eddig azt hozza amit vártam. P.O 7-8 hely amiben reménykedem. De bevallom őszintén fájdalom nézni ahogy D Rose 40%on játszik, amennyire lelkes voltam szezon elött... :-( Warriors meg totál semleges csapat lett számomra Durant odaigazolásával. Remélem Thompsonnak leesik hogy tipplizni kell mihamarabb...

Tippelde:

Kelet: Cavs,Hawks,Bulls,Charlotte,Celtics,Raptors,KNICKS :D,Pacers.

Nyugat: Gsw,Spurs,Portland,Lac,Okc,Memphis,Houston,Jazz.
Ezeket a csapatokat ilyen sorrendben várod a PO-ba? :ozil:
Knicks nekem se mutat semmi negatív meglepetést,ezt vártam. Rose 40%-át a dobás%-ra érted? Mert nincs messze tőle :lol:
Pacers gyenge szereplése részben meglepő,de látszik,hogy a védelem lyukas.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Tjacks
Hozzászólások: 2677
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2016. november 4., péntek 10:15

Knicks számomra eddig azt hozza amit vártam. P.O 7-8 hely amiben reménykedem. De bevallom őszintén fájdalom nézni ahogy D Rose 40%on játszik, amennyire lelkes voltam szezon elött... :-( Warriors meg totál semleges csapat lett számomra Durant odaigazolásával. Remélem Thompsonnak leesik hogy tipplizni kell mihamarabb...

Tippelde:

Kelet: Cavs,Hawks,Bulls,Charlotte,Celtics,Raptors,KNICKS :D,Pacers.

Nyugat: Gsw,Spurs,Portland,Lac,Okc,Memphis,Houston,Jazz.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. november 3., csütörtök 22:38

Eddig azert vannak szamomra kisebb nagyobb meglepetesek.
A bulls hozza azt amit a knickstol vartam, es ez igaz forditva is. En ebben a rondos dologban nem hiszek chicagoban de butlernek szoritok. A knickst se temetem meg de egyelore ez karcsu.
A houstonom hozza amit vartam, harden statokba nagyon jo de a po-ba ugyis hamar kieses lesz..
Davist sajnalom szerintem ez az utso szezon hogy elturi ezt hogy 40-50 pontokat dob, es vereseg a vege, borzasztoan frusztralo lehet.
Westy meg elmebeteg. Nagyon varom az ejjelt, nagyon akarom hogy lealazza duranteket.

U.i.: ejjel dekkernek volt egy nagy ziccere. Erdemes megnezni. :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24560
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. november 2., szerda 13:56

Köszönöm a törődést, egyelőre csak összefoglalókig jutottam, Lakerst nézem természetesen, de megmondom őszintén, divat vagyok, a Bulls eléggé tetszik azzal a hármassal. :mrgreen: Meg a két kedvencem, Davis és Westbrook elborulásai vannak meg, őket kéne Los Angelesbe vinni.
Nem illik.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. november 2., szerda 12:40

Csak én hiányolom a beígért Ziro féle kosárelemzéseket, ha már tavasszal csapatot is választott magának, meg szurkoló barátokat? :hmmm: Azt hittem tolni tolni fogod itt is Ziro mint anno a kézilabda topikban, de egyelőre nulla. :coffee: Vagy még csak rákészülsz és elemzed a sportot? :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. október 29., szombat 22:01

Oke hogy ezt vartam en is,es hogy mennie kell,de elg valoszinutlen,hogy ennyi dobasbol ilyen gyatra szazalekkal hosszutavon mindig gyozzenek. Lehet ezt esszel mint az elso meccsen. Kobe visszavonulos meccse utani legtobb kihagyott dobas.. De lehet,hogy ez csak az en szememet szurja. :) En is birom amugy mikor megindul mintha megveszett volna,de ilyen hatekonyaaggal nem dobok akkora hatast...
De majd meglatjum hosszabb tavon hogy mit fog o is a csapat hozni. Majd tejunk vissza a temara 2-3 het mulva :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. október 29., szombat 21:54

Marci77 írta:
kanye írta:Westbrook és Davis brutálisan bekezdett...élmény nézni ezt a két embert. Embiid is jól nyomja, csak maradjon egészséges.
Mondjuk Westynek nem kene 44et dobnia ennyi pontert szerintem.. Most epp behuztak de ennyire azert nem szabad tulporognie amellett hogy azt hozza amit lenyegeben mindenki vart.
Davis viszont oke hogy jo de a mellette levoek nem megfeleloek. Tobb az esely,hogy most se megy playoffba,foleg ha most is 70 meccs alatt jatszik.. Pedig a tehetsege az nagyon ott lenne,el kene mennie valahova de igy nehez.. Bar Hield eleg korrekt ,versenyben lehet az ROY dijert.

Bullsnal meg jonnek a triplak attol akitol nem vartak :D Miroticnak meg nem adja.
Szerintem meg westytol ez kell. Folyamatosan nyomas alatt tartani az ellenfelet es tamadni tamadni es dobni. Foleg ha a tobbieknek mar latja hogy nem megy ugy. Davist viszont en is sajnalom, kivancsi vagyok mikor unja majd meg hogy ezer fokon eg, brutal statokat hoz es kozbe mindig alul maradnak a vegen..
Az elso okc-gsw parharcot varom igazan. Hogy westy habzo szajjal fut rohan vegig 48percet. Remelem odaporkol majd durantnek.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. október 29., szombat 21:13

kanye írta:Westbrook és Davis brutálisan bekezdett...élmény nézni ezt a két embert. Embiid is jól nyomja, csak maradjon egészséges.
Mondjuk Westynek nem kene 44et dobnia ennyi pontert szerintem.. Most epp behuztak de ennyire azert nem szabad tulporognie amellett hogy azt hozza amit lenyegeben mindenki vart.
Davis viszont oke hogy jo de a mellette levoek nem megfeleloek. Tobb az esely,hogy most se megy playoffba,foleg ha most is 70 meccs alatt jatszik.. Pedig a tehetsege az nagyon ott lenne,el kene mennie valahova de igy nehez.. Bar Hield eleg korrekt ,versenyben lehet az ROY dijert.

Bullsnal meg jonnek a triplak attol akitol nem vartak :D Miroticnak meg nem adja.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. október 29., szombat 17:53

Westbrook és Davis brutálisan bekezdett...élmény nézni ezt a két embert. Embiid is jól nyomja, csak maradjon egészséges.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2016. október 17., hétfő 21:54

Na megtippelem a szezont, legyen min nevessek aprilisban.

Mvp: gsw jatekosok szerintem kiesnek a korbol, egymastol veszik majd el a pontokat. De curry es durant is stabilan 25pont korul lesz. Lebronnak az alapszakasz mar csak bemelegites, de az igazi mvp tovabbra is o. Harden is eselyesek kozt lesz szerintem mert a csapat javulni fog es iden mar o is azt mondta hogy jobban fog vedekezni (es nem azt hogy o a legjobb :lol: ) ez picit bizakodasra ad okot. De en szerintem westy lesz az mvp, egyszemelyes tamadohadsereg lesz es tripla dupla gep.
Ev vedoje talan leonard vagy rudy gobert.
6.ember az megszokasbol crawford.
Ev edzoje dij iden bostonba kerul, mert keleten siman meccsbe lesznek az elso helyert.
Legtobbet fejlodot azt passzolom de remelem hogy valamelyik magas a philybol vagy jabariparker.

Keleten akik sztem tuti po sorrendbe:
Cavs, boston, toronto, orlando, hawks, indiana, newyork, chicago

Nyugaton:
Gsw, lac, spurs, memphis, portland, houston, utah, okc
De a wolves is odaerhet sztem 6-7-8. Hely valamelyikere.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. szeptember 24., szombat 20:06

garnett is visszavonul, szép karrier. egyre csak mennek kifele a régi nagyok
Kép

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. szeptember 21., szerda 13:28

Marci77 írta:
csababarca írta: Engem a Suns, 1/10el, hát nem voltam boldog... :mrgreen:
Már kint van a 17 tört verzióban? :D de sztem akkor nem tudunk
jaja, kint van.
majd utánanézek lehet a mókolni valamit.
De amúgy igen tetszik a játék,lehet megveszem, csak még kipróbálok mindent.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. szeptember 21., szerda 12:57

csababarca írta: Engem a Suns, 1/10el, hát nem voltam boldog... :mrgreen:
Már kint van a 17 tört verzióban? :D de sztem akkor nem tudunk
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég