Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
portik
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. január 1., péntek 11:24

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: portik » 2016. május 29., vasárnap 22:15

Én tavaly egész évben azt mondtam, hogy Durant megy a Lakersbe, de így hogy eljutottak idáig, kizártnak tartom.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 29., vasárnap 22:14

Nekem a Boston Pierce miatt nem volt szimpi. Le tudnám nyomni a könyökömet a torkán, Draymond vált ki még hasonlót belőlem. De mindkettő jó kis játékos a maga idejében.
sebydani írta:Pestig
Budáig. :ike:
hehe írta: ha akarsz bővebb infokat, hogy mi ez az egész fostartály, akkor espn first take a youtube-on, bleacherreport.com, realgm.com, zach lowe és jalen&jacoby podcastok.
+vertical

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. május 29., vasárnap 22:13

ziro4vr írta:Kössz hehe, az elsőt még ismerem is. :mrgreen:

Na közben haverom okosít azért, aszongya lékersz most begyűjthet pár nagyvadat mert van lóvé bőven, csak kérdés ki akar odamenni. És van esély Westbrookra is.
kolbi blájent már nem hajigál el mindent többé, úgyhogy mindenki oda akar menni, believe me.

ha akarsz bővebb infokat, hogy mi ez az egész fostartály, akkor espn first take a youtube-on, bleacherreport.com, realgm.com, zach lowe és jalen&jacoby podcastok.
Kép
Kép
Kép

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 29., vasárnap 22:13

El Maestro írta:Szóval te is egy kis vágottszemű csíra vagy, és ráadásul még szabolcsi is... :/ :mrgreen:
Rose-t is szeretem csak ne bánts többet :'( :lol:
Egyébként ha belegondolsz érdekes párosítás, bár errefelé nem túl befogadóak a népek. Lehet ezért mentem Budáig* (köszi Máté :mrgreen: ) egyetemre :( :lol: Mély sebeket szakítasz fel..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2016. május 29., vasárnap 22:15-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 29., vasárnap 22:11

Kössz hehe, az elsőt még ismerem is. :mrgreen:

Na közben haverom okosít azért, aszongya lékersz most begyűjthet pár nagyvadat mert van lóvé bőven, csak kérdés ki akar odamenni. És van esély Westbrookra is.
Nem illik.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. május 29., vasárnap 22:09

sebydani írta:Annak idején Bryant miatt kezdtem el nézni a kosárlabdát, miatta bírtam a Lakerst is, a Spurs is szimpatikus volt anno Duncan, Parker miatt de sosem volt olyan óriási rajongásom a csapatok iránt, inkább a játékosokat kedveltem, meg évi 15 meccset láttam az is mind playoff meccs volt, szóval nem volt igazán mérvadó számomra ez a sport Tavaly viszont nem bírtam ki, muszáj voltam felülni a Splash Brothers bandwagonjára, azóta nézem aktívabban a sportot, meg követem az eseményeket ahogy tudom és azóta pöfögök velük
Szóval te is egy kis vágottszemű csíra vagy, és ráadásul még szabolcsi is... :/ :mrgreen:
Gyere Bullsosnak, kellenek a jó emberek, hogy lenyomjuk a Lakers tábort most. :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. május 29., vasárnap 22:09

Ez a fekete-fehér mezük is mi? Mint a bánat.
viszont a pálya festése a legkirályabb az egész nba-ben.

imádtam, amikor a vörösben kiment a bulls és rose agyonszopatta őket, látványorgia volt minden szempontból.


btw zérónak mondanám, hogy westbrook-ingram/simmons-cousins, anthony davis lesz 2 éven belül, aztán baszó
Kép
Kép
Kép

portik
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. január 1., péntek 11:24

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: portik » 2016. május 29., vasárnap 22:08

Zsombor írta:Talán a Sixersből lehet valami így Hinkie után, amúgy rájuk sem tennék egy lyukas garast se, hogy a következő 5 évben playoff-csapat lesznek.
Ott igazából tényleg csak rajtuk múlik. Idén elsőként húznak és van egy Okafor-Noel párosuk. A szakmai stábon múlik leginkább, hogy mit hoznak ki ebből. Papíron ígéretesnek tűnik, bár előbb még Embiidnek is fel kéne épülnie és folytatni ahol abbahagyta.

Boogie banda meg nálam szóra sem érdemes.

szerk: okafor-noelt úgy értem, hogy transzferre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára portik 2016. május 29., vasárnap 22:09-kor.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 29., vasárnap 22:08

El Maestro írta:Jól van ne hari. De azért ideje lenne megtérned és valami komoly franchiset választani. :D
Annak idején Bryant miatt kezdtem el nézni a kosárlabdát, miatta bírtam a Lakerst is, a Spurs is szimpatikus volt anno Duncan, Parker miatt de sosem volt olyan óriási rajongásom a csapatok iránt, inkább a játékosokat kedveltem, meg évi 15 meccset láttam az is mind playoff meccs volt, szóval nem volt igazán mérvadó számomra ez a sport :D Tavaly viszont nem bírtam ki, muszáj voltam felülni a Splash Brothers bandwagonjára, azóta nézem aktívabban a sportot, meg követem az eseményeket ahogy tudom és azóta pöfögök velük :mrgreen:
Marci77 írta:Már leírtam elégszer,Celticses vagyok :)
Jaj Marci ne vedd a szívedre csak szeretek kötekedni :-(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 29., vasárnap 22:07

Már végleges, azért kössz srácok. Hehe-Zsombi-Ziro trió beuralja itten a dolgokat.

Közben azért megnéztem hol végzett a lakers, hát, innen szép nyerni. Nem mondhatjátok hogy divat vagyok. :lol: :lol:
Nem illik.

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. május 29., vasárnap 22:07

Hungarokatalán írta: Legalább Sixersnek lehet jövője, sok tehetséges fiatallal. Kingsben is ott egy Boogie.
Aki igazán kemény, az a Netsnek kezd el szurkolni, se jövőkép, se 1 szerethető figura.
A szellemi fogyatékos találóbb szerintem. A Netstől akkor kellett elpártolni végérvényesen, amikor az öreg Jay-Z kiszállt a bizniszből.

Ez a fekete-fehér mezük is mi? Mint a bánat.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. május 29., vasárnap 22:04

Kingsből nem lesz semmi, amíg Vivek van az élen, meg sok impotens gyökér. Belinelli is megmondta a múltkor így a Spurs után, hogy mennyi vesztes mentalitású balfasz van. :lol:
Talán a Sixersből lehet valami így Hinkie után, amúgy rájuk sem tennék egy lyukas garast se, hogy a következő 5 évben playoff-csapat lesznek.


A Spursnek meg szerintem egyáltalán nincs itthon kicsi szurkolóbázisa. Más kérdés, hogy a többség az nagypofájú, türhő, tahó. Tisztelet a kivételnek persze.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. május 29., vasárnap 22:03

sebydani írta:
Marci77 írta:
Idén meg még a Cavs,LeBon behúzza.
Állandóan ezt hajtod, hiába mondtad múltkor is, hogy nem, fejpántos vagy te is ! :mrgreen:
Egyébként Ziro pajti, ha férfi vagy, figyelemmel követed majd velem a Hornets-Pacers párost is :shifty:
Vagyis hát a Pacersből csak George komát, a többit hagyjuk :D
Már leírtam elégszer,Celticses vagyok :) DE,az utóbbi időben lófasz esély volt a Celtics bajnoki címre,így Wade (..meg Allen) miatt a Miaminak kezdtem el szorítani a döntőkben,majd megszerettem Jamest (meg JRt) (ilyen beteg vagyok :-( ). Ennyi.
Kelettel vagyok. Szembemegyek a szarozásával. :mrgreen:

Másnak is van szerintem olyan az NBAben,hogy szeret egy csapatot,de szeret más játékost,így ha a kedvenc CSAPATA off akkor azér szurkol a kedcenc játékosai sikeréért.

De hagjyuk,most Zironak kell csapatot találni. Nehogy má lékör legyen :mrgreen:


Kings az kemény. Idén csodásak voltak :lol:

Válassz Ziro mez alapján meg címer. legjobb indok
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 29., vasárnap 22:01

kanye írta:Egy jó Sacramento Kings, ahol az egész csapatnak összesen nincs meg a 60-as IQ. Vagy a 76ers, a sok süket némával.
Első évben amikor néztem, szerintem észre sem vettem, hogy ilyen Sacramento Kings nevű csapat létezik. :lol: Hornets is hasonló, MJ-vel most némileg azért nőtt az imidzsük.
portik írta:Spurs? Gregg Popovich minden idők (egyik) legjobb edzője, az általa megvalósított filozófia pedig roppant szimpatikus.
Eddig adom, de rajta kívül csak szürke eminenciások vannak max.

portik
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016. január 1., péntek 11:24

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: portik » 2016. május 29., vasárnap 22:00

Spurs? Gregg Popovich minden idők (egyik) legjobb edzője, az általa megvalósított filozófia pedig roppant szimpatikus. Szimpatikusabbnál szimpatikusabb játékosok, akik kb csak a kosárlabdának élnek és elképesztően szerények. Nem is igazán értem, hogy itthon miért ilyen kevés a rajongótábora. Persze, ha szereted az egyéniségeket, a csillogást stb, akkor nem ajánlom, mert a breaking news itt kimerül abban, hogy Kawhi-t mosolyogni látták.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2016. május 29., vasárnap 21:59

kanye írta:Az a baj, hogy itt mindenki divatbuzi csapatokkal dobálózik.

Egy jó Sacramento Kings, ahol az egész csapatnak összesen nincs meg a 60-as IQ. Vagy a 76ers, a sok süket némával.

Na az a szurkolás.
Legalább Sixersnek lehet jövője, sok tehetséges fiatallal. Kingsben is ott egy Boogie.
Aki igazán kemény, az a Netsnek kezd el szurkolni, se jövőkép, se 1 szerethető figura.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. május 29., vasárnap 21:59

sebydani írta:
El Maestro írta: Hát ezeknek a szabolcsiaknak kurva szar ízlésük van. tényleg nem komolyan vehető népség. :mrgreen:
Te buzi :lol: :lol: Pedig a fiatalokkal kapcsolatban múltkor megbeszéltük, hogy egyforma ízlésünk van.. Öhm. Ez szarul jött ki :mrgreen:
Ha benyögöm a GSW-t még nagyobb hate lett volna tőled is, úgyhogy inkább örülj, hogy csak az underdog csapataim dobáltam be neki :mrgreen:
Jól van ne hari. De azért ideje lenne megtérned és valami komoly franchiset választani. :D
sebydani írta:Pedig a fiatalokkal kapcsolatban múltkor megbeszéltük, hogy egyforma ízlésünk van.. Öhm. Ez szarul jött ki :mrgreen:
Kattan a bilincs lassan :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. május 29., vasárnap 21:57

El Maestro írta: Hát ezeknek a szabolcsiaknak kurva szar ízlésük van. tényleg nem komolyan vehető népség. :mrgreen:
Te buzi :lol: :lol: Pedig a fiatalokkal kapcsolatban múltkor megbeszéltük, hogy egyforma ízlésünk van.. Öhm. Ez szarul jött ki :mrgreen:
Ha benyögöm a GSW-t még nagyobb hate lett volna tőled is, úgyhogy inkább örülj, hogy csak az underdog csapataim dobáltam be neki :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. május 29., vasárnap 21:56

Marci77 írta:Szegénynek a Celticset nem mondjátok. Pedig 2-3 éven belül Stevensszel pezsgőzünk B-) :mrgreen:
Az NBA Barcája. Vidd innen őket. :mrgreen: :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. május 29., vasárnap 21:55

Az a baj, hogy itt mindenki divatbuzi csapatokkal dobálózik.

Egy jó Sacramento Kings, ahol az egész csapatnak összesen nincs meg a 60-as IQ. Vagy a 76ers, a sok süket néma analfabétával.

Na az a szurkolás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kanye 2016. május 29., vasárnap 21:58-kor.
Áram bekötést vállalok [email protected]


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég