Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 1., szerda 21:01

Anthony írta:Nem hiszem, hogy a Knicks sokkal kevesebbet adott volna neki.
Majd Gasolnak odateszi PJ :mrgreen:
Bár 99% hogy marad, de csak bepróbálnám.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 1., szerda 19:31

Zsombor írta:Millsapnél egyértelmű. 4 év, 80 millió.
Nem hiszem, hogy a Knicks sokkal kevesebbet adott volna neki. Meg ezen a szinten pár milla :roll: De az is igaz, hogy elég jó mag alakul arra felé.

Carroll meg megy a Raptorshoz, ezen is meglepődtem. Sok nagy franchise-nak van pénze: Knicks, Celtics, Lakers, és erre nem tudnak nyélbe ütni semmi jó dealt. Érdekes.

Nem szeretem a Spurst, pedig jó kosárlabdát játszanak, Aldridge meg tökéletes fit nekik, jövőre megint brutáljók lesznek.

Úgy néz ki egyre több csapat gondolja nagyon is komolyan a small-ballt, mondjuk a GSW tarolása után nem is csoda.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 1., szerda 17:58

Green marad a Spursnél, Splittert kitakarították, innentől 99%, hogy Aldridge is megy hozzájuk. Parádés.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 1., szerda 16:33

Millsapnél egyértelmű. 4 év, 80 millió. Látja, hogy keleten szinte esélytelen bajnokságot nyerni LeBron mellett. Felmarkol egy halom pénzt, az kb mindegy, hogy Atlantában kap ennyit, vagy Orlandoban. Ráadásul Horford jövőre lejáró, ő is lehet, hogy majd tiplizik. Így viszont a Hawks nem tudja megtartani Carrollt is.
Magicnél meg Oladipo, Payton, Gordon, Vucevic, Hezonja, Fournier. Egy fiatal mag, és akár Harrist is visszaigazolhatják. Keleten simán PO esélyesek, ha meg a fiatalok beérnek 2-3 év múlva, simán nagydöntőbe is kerülhetnek, a tehetség megvan.
Ráadásul Skiles is egy jó edző, igaz elég makacs, Thibodeau-hoz hasonlít. :mrgreen:
Állítólag Aldridge-dzsal való találkánt jobban ment mint DH-nál meg Melo-nl tavaly/tavalyelőtt, de nem látom magam előtt Lakers mezben, megy majd a Spursbe.
DeAndre is esélytelen, viszont ő irdatlan jó fit lenne a mostani csapatba.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 1., szerda 16:26

Nem tudom mennyit bír ajánlani a Hawks Millsapnek, de a hírek szerint a Magichez akar menni, mondjuk fel nem foghatom, hogy miért? :ozil:
Pedig a Knicks, a Pacers és a Mavs is érdeklődött, ezek után egy Magicet választani, én nem érteni.

Durván mozgolódik a piac, érdekes lesz, egyelőre csak kapkodom a fejemet. Vannak érdekes dolgok, pl. a 33 éves nem létező térdekkel játszó Wade mire fel gondolja, hogy valaki ad neki 3-4 kamion pénzt? Röhögnék ha a végén jóval kevesebbet ajánlanának neki, de sajnos mindig lesz egy kétségbeesett csapat, aki majd betolja a nagy lóvét, brutálisan megerősítve az orvosi szobát.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. július 1., szerda 16:09

Jól elbeszélgetek magamban, de:
most már biztos, hogy az Atlanta tavalyi szezonja one and done volt. Nem fogják tudni megtartani egyszerre Millsapet és Carrollt.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 26., péntek 21:35

Csekkoljatok Hezonjat. Hiába volt barcas a srác elég nagy kedvencem lett. :DDD Hatalmas arc.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 26., péntek 18:41

Ezt. Nem. Hiszed. El. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 26., péntek 11:58

hehe írta:értem én az elképzelést, de hasonló posztra nem volt jobb játékos?
a fizikumra gondolok itt elsősorban.
nézzük meg kik ellen fog menni a gyerek nyugaton, teljesen esélytelen, megeszik reggelire.
Nem feltétlenül. Jöttek a hírek, hogy Russell mennyire el van maradva atletikusságban Mudiaytól, ami igaz is, de közel sem annyira, mint gondolták, felmérések alatt meglepődtek, hogy biztony vannak rugói a srácnak.
Amúgy ami miatt már jó lehet rögtön, hogy tud kintről dobni, szét tudja húzni a védelmet, ez Randle miatt kellhet pl, illetve az nála fennáll az a tipikus "he lets the game come to him" eset. Tehát nem erőlteti túlságosan, vérében van az irányítás, illetve a kosár IQ-ja is magas. High risk, very high reward a srác, a szakértők is úgy vannak vele, hogy benne lehet meginkább az ami a szupersztársághoz kell. Alig várom már, hogy lássam a Randle-Russell pick and rollokat.
Ezt meg a másik első körös draftoltunkról :lol:



Porzingisről:
Nyilván kategorikusan nem lehet kijelenteni, hogy ő tuti nem lesz bust, viszont szerintem egyáltalán nem illik a Bargnani-Milicic vonalba.
Igen, ő egy hosszú projekt, mert azért hihetetlenül vékony, kell rá pakolni izmot, ráadásul tegnap olvastam valahol, hogy Sevillában az orvosa azt mondta, hogy mivel még nőhet, nem lehet ész nélkül erősítenie, csak okosan, szóval ez is eltarthat egy darabig. Nyilván ezáltal NBA szinten a nagyobb darab magasembereket nem nagyon fogja tudni kizárni, ezért a pattanózása is gyenge.
Viszont hihetetlenül jó keze van, kb az idei draft osztályban a legjobb az övé, stretch fourként szerintem már mindenképpen használható lesz idén is, ráadásul az a hatalmas erénye még, hogy méretéhez képest nagyon jó a mozgáskoordinációja, és sokkal fürgébb, mint a hasonló magasságú játékosok, ergó besegítő védekezésben a festékben szintén tud majd alkotni valamicskét idén, ami látványos blokkok formájában nyilvánul majd meg.
Plusz, amin tegnap meglepődtem, mikor videókat néztem róla. Nagyon magabiztos és baromi jól beszél angolul. De tényleg, kirívó akcentusa sincsen, ebből is látszik szerintem, hogy tudatosan készült az NBA karrierre. Ráadásul a Knicksbe akart kerülni, ezt mondta az interjúkon is, hogy a legjobb franchisenak tartja.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. június 26., péntek 11:22

nmate írta:Az a helyzet, már a 4. hely csalódás volt. Vagy szerinted kit kellett volna? WCS?
Nem tudom, mert nem ismerem a felhozatalt, engem csak onnantól érdekel egy játékos, hogy leüti a labdát az NBA-ben.
Viszont ez a vajkezű, de puhány európai magas-prototípus nekem a tipikus bust-matéria, aki sem fizikálisan, sem pszichésen nem szupersztár kaliber, márpedig top5-ben én ilyet várnék.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 26., péntek 10:41

Enrique írta:Ez a Porzingis pick nekem elég nagy csalódás, első blikkre egy vékonyka, puhány, gyengén védekező európai magas, jó kézzel. Ilyet már sokat láttunk, és eddig leginkább bust lett a dologból.
Persze tudom triangle, meg Phil Jackson, nyilván tudják mit csinálnak, de én többet vártam egy ilyen pokolian rossz szezon után.
Az a helyzet, már a 4. hely csalódás volt. Vagy szerinted kit kellett volna? WCS?

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. június 26., péntek 10:01

Ez a Porzingis pick nekem elég nagy csalódás, első blikkre egy vékonyka, puhány, gyengén védekező európai magas, jó kézzel. Ilyet már sokat láttunk, és eddig leginkább bust lett a dologból.
Persze tudom triangle, meg Phil Jackson, nyilván tudják mit csinálnak, de én többet vártam egy ilyen pokolian rossz szezon után.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. június 26., péntek 8:03

értem én az elképzelést, de hasonló posztra nem volt jobb játékos?
a fizikumra gondolok itt elsősorban.
nézzük meg kik ellen fog menni a gyerek nyugaton, teljesen esélytelen, megeszik reggelire.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 26., péntek 7:50

Szerintem adta magát ez a pick. Hatalmas upside van a gyerekben, akár szupersztár is lehet a belőle. Remélem Kobe meggyotri keményen.
Okafor borzalmas fit lett volna Randle mellé, Porzingis meg elég hosszú projekt, szerintem őt ezért nem mertuk bevállalni. Ja meg mert Kupchakek elég magabiztosak hogy Aldridge nálunk köt ki. :DD

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. június 26., péntek 7:12

Dangelo Russell, beszarsz.
Nem értem.
Miért?
Dunát lehetne rekeszteni az ilyen típusú és felépítésű játékosokból.

Westbrookot haza kell hozni jövőre i dönt give a fuck.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 25., csütörtök 23:04

nmate írta:
Döntő óta...rejtélyes... :mrgreen: :mrgreen:
:lol:

Vivek meg lehet kibassza Karlt és így akkor marad Boogie. :lol:
De legalább így úgy tudom nézni most majd a draftot, hogy nálunk fog játszani a srác. #porzingisprettyplease
Biztos hogy Okafort húzzuk, de én Porzingist jobban kedvelem. Sőt, akár Russellt is előbb húznám talán. Mindegy. 2 óra múlva kiderül. :coffee:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 25., csütörtök 11:48

Zsombor írta:Mekkora csend van a topikban
Döntő óta...rejtélyes... :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 25., csütörtök 11:32

Mekkora csend van a topikban, jézus. Ma draft van gyerekek. :mrgreen:

Hehe, mondom a tutit. Cousinsért cserélünk, Aldridge aláír, és boom shakalaka, PO meglesz. :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. június 23., kedd 18:08

Julius Randle and No. 2 pick are 'in play' as the Lakers look to acquire DeMarcus Cousins.

Na hát akkor ez ennyi lesz. Kíváncsi vagyok ezek után milyen veteránokat fog igazolni a csapat. Sajnálom azért, hogy nem láthatom majd a Randle-Okafor duót. Persze csak ha létrejön a csere, de ez egyre valószínűbb.

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. június 22., hétfő 23:59

A Golden State Warriors story: Az NBA legújabb rémálma

Amúgy csak a Cavs! B-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég