Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2016. június 23., csütörtök 7:58

Jézus ereje, Calderont sikerült elpasszolni, jövőre PO lesz ebből. :-* :sziv: Holiday jó trade sztem, Rose a padról többet ad a csapatnak mint calderon. KP instant fejlődik és hoz egy brutál szezont.Jó lesz ez. 7.hely alapszakaszban, utána meg agyeldobás!!!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. június 23., csütörtök 7:52

Elindult a business, rose, teague, lebron sehova, al horford
Kép
Kép
Kép

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 22., szerda 23:27

Russell és Randle az elmúlt években húzott pickek a top2 és a top8, Ingram meg az idei top2 lesz. Nyomjuk majd a smallballt a Lakersnél. :D

Ha nem férek be bazskától akkor nézem a Realosokat az Euroligában.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 22., szerda 23:24

El Maestro írta:
ziro írta:Amúgy meg csak provokálni akartam Majszit és Mátét, de itt szakmáznak nekem... :(
Lakersnél ha összejön egy Russell-Ingram-Durant-Lebron-Randle fogat, akkor érkezem közétek. :mrgreen: :mrgreen:
Pufi bazsi akkor ki fog túrni, sajna neked már nem lesz hely. Mondjuk Duranton meg Hameszen kívül nem tudom kik ezek de biztos komoly arcok. :lol:
Nem illik.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. június 22., szerda 23:24

El Maestro írta:
ziro írta:Amúgy meg csak provokálni akartam Majszit és Mátét, de itt szakmáznak nekem... :(
Lakersnél ha összejön egy Russell-Ingram-Durant-Lebron-Randle fogat, akkor érkezem közétek. :mrgreen: :mrgreen:
Fú mondjuk LeBron után úgymond mennék én is,de Lakers kb az egytelen hely ahova nem :mrgreen: Meg talán a Knicks/Bulls. Amúgy Ingram kettesbe nembiztos hogy jó megoldá lenn ebben az esetben :D Még ha JR lenne a 2es :shifty:


Szurkoljunk a Clippersnek !!!!4!444! :mrgreen: :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 22., szerda 23:19

ziro írta:Amúgy meg csak provokálni akartam Majszit és Mátét, de itt szakmáznak nekem... :(
Lakersnél ha összejön egy Russell-Ingram-Durant-Lebron-Randle fogat, akkor érkezem közétek. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. június 22., szerda 23:17

El Maestro írta:Ezen a nyáron. Egyébként meg miután végre helyrejött a szeme a csapat legjobbja volt, 20 pont körül átlagolt 50 százalék közelében. Egyértelmű, hogy már nem erőlteti úgy a korábbi játékát, nincs is értelme, mert ez a test már nem bírná. kicsit le is szarja a kosárlabdát, ez a nyilatkozataiból is kitűnik, ő már az nba utáni életre gondol.
Még így is gyenge a TS ahogy kanye írta. Azt nem tudja amit régen,de átállni meg nem tud a dobálásra,mert nem jó dobó. Persze el lehet kezdeni megtanulni,de a mozdulatán is kell változtatnia. Rossz volt nézni a homályait. De meglátjuk mennyit tud fejlődni. Mert sokat kell. Ilyen százalékokal nehéz megmaradni magasabb szinten a ligában. Következő szerződésére is kiváncsi leszek ha azt hozza mint idén.

Calderónnál mondjuk jobb ja. 20 millás szerződés meg elfér mert úgyse megy oda idén senki.

Én azthittem Philly "lecsap rá".
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 22., szerda 23:16

Remy írta:
ziro4vr írta:Knicks örök vesztes lúzer csapat. Jövőre lakers easy win. Aki nincs a vagonon, az ellenség.
Nagy szaki lettel hirtelen. :mrgreen:
Nem az a baj, hanem hogy ebbe a topicba is követtél... :mrgreen:

Amúgy meg csak provokálni akartam Majszit és Mátét, de itt szakmáznak nekem... :(
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 22., szerda 23:13

Calderonnál biztos jobb, Lopezhez hasonló centert pedig azért találni. 1 évre megéri megpróbálni, utána meg ha nem jön össze mehet amerre lát.

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. június 22., szerda 23:06

Rose idén 47% TS, tavaly 49% TS. Viccen kívül ez D-Liga szint, kb. beljebb lett volna a csapata, ha dobást sem vállal.

A neve miatt még talán ellehet adni, főleg New Yorkban, de ezzel a 20 milliójával kb. a liga legrosszabb szerződése.

Kedvelem az embert mondjuk, lehet jót fog tenni neki a váltás.
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. június 22., szerda 23:06

ziro4vr írta:Knicks örök vesztes lúzer csapat. Jövőre lakers easy win. Aki nincs a vagonon, az ellenség.
Nagy szaki lettel hirtelen. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 22., szerda 23:04

Ezen a nyáron. Egyébként meg miután végre helyrejött a szeme a csapat legjobbja volt, 20 pont körül átlagolt 50 százalék közelében. Egyértelmű, hogy már nem erőlteti úgy a korábbi játékát, nincs is értelme, mert ez a test már nem bírná. kicsit le is szarja a kosárlabdát, ez a nyilatkozataiból is kitűnik, ő már az nba utáni életre gondol.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 22., szerda 23:00

Knicks örök vesztes lúzer csapat. Jövőre lakers easy win. Aki nincs a vagonon, az ellenség.
Nem illik.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. június 22., szerda 23:00

El Maestro írta:Mostanival sincs, csak megunta már. Butler meg előbb utóbb menni akar majd ebből a fosból. Meg is értem
Az szerintem gond,hogy dobált nemkevés téglát,de betöésből és egyebekből nem tudta ellensúlyozni rendesen. Voltak jobb meccsei,de a 16 pont 42%kal nem a legjobb,legalább assistokra feküdt volna rá kicsit,de az meg nem a területe. megunta,hát jó.

Szerintem ezzel a lépéssel inkább pozitívat léptek Butler szemében. Nem kell azt néznie,hogy ő az első számú játékosde valaki erőlködik mellette,és vesz el a dobásaiból is.


Mármint előző nyáron feküdt rá a távoli dobásokra? Én voltam vak mikor néztema Bullst vagy nemigen látszott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marci77 2016. június 22., szerda 23:01-kor.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 22., szerda 22:56

Megunta, ennyi történt. Nyáron meg ráfeküdt a tavolikra is. Geci nagy bajnoki ünneplés lesz jövőre Knicks mezben.

New Yorkban egyébként összeállhat az RHCP :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. június 22., szerda 22:53

Dehogy nincs baj Rosezal :D vakul, a keze nem lett jobb, betörések már nem mennek.

Butlernek irány LA.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 22., szerda 22:52

Mostanival sincs, csak megunta már. Butler meg előbb utóbb menni akar majd ebből a fosból. Meg is értem

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. június 22., szerda 22:50

El Maestro írta:Megeccer a szadra veszed aztan kibanollak a 'cibe. Serulesek utan is tobbet er, mint a foston szartics

Rose :salute:
:D jólvan. Top Rose-zal nem volt semmi gond bár távolról akkor se volt valami fényes. De most a sérülések után már amit tudott se tudj játszani rendesen. És legalább Butler kibontakozhat. Aztán cáfoljon rám.

foston szartics :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 22., szerda 22:42

Megeccer a szadra veszed aztan kibanollak a 'cibe. Serulesek utan is tobbet er, mint a foston szartics

Rose :salute:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. június 22., szerda 22:38

Hungarokatalán írta:Rózsi. :'( :'(

Mondjuk leszarom, mert csoport 1. lettünk. :lol:
Te Bull-os vagy és sajnálod,hogy Rose-t sikerült valakire rásózi? :mrgreen: Bár Robin Lopeznek 13-4 millás szerződése van 2019ig,ami nagyon nem is vészes,de hátha valamiért el lehet passzolni. Rose egyetlen előnye,hogy jövőre lejáró. Más pozitívuma nem igen van.
Viszont így ha Rose kimegy lesz egy újonc szerződéses Porzingis,meg egy Melo akinek 1 éve marad. Akár oda is elnézhet LeBron és Paul együtt. Beleférne szerintem. Összeszednek egy top10es picket még akkor elég jól is nézhetnek ki :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég