Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. július 4., hétfő 19:10

Zsombor írta:Ja, egy év nem oszt nem szoroz persze.De azért nem mindegy, hogy milyen struktúrában fog játszani a csapat. Összeszoknak a fiatalok, aztán egy év múlva már reszelnek Russellnek és akkor felesleges volt az egész. Vagy Westbrookkal kezdik meg ezt az egészet, és hozzá idomulnak. Azért nem csak üzleti feltételeket kell nézni.
Ez igaz.Mindegy,Mozgov már lehet idén lehozza a bajnokságot és nem is fog kelleni :mrgreen:

Harden nem szeretném értelmes csapatban látni,legyen csak el Houstonban :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Marci77 2016. július 4., hétfő 19:12-kor.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. július 4., hétfő 19:09

Nyilván vad becslés, de ha jön Westbrook, Harden is szvsz itt fog kikötni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. július 4., hétfő 19:07

Zsombor írta:Azért, mert a FA piac, mint látjuk most már teljesen lutri. Ha megszereznék Westyt, sokkal könyebb lenne megtartani. Adhatnának neki egy 5. évet, hometown hero, stb. Szerintem rengeteg ráció van benne. Egy semmit nem bizonyító bizonyított Russellt feladni egy top5 Westyért nem nagy rizikó, amennyiben hosszabbít is.
Legyen úgy. :sziv: Aztán jövőre Klay is megy, és hehe leszervezi még az egyszemöldökű haverját. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. július 4., hétfő 19:06

Ja, egy év nem oszt nem szoroz persze.De azért nem mindegy, hogy milyen struktúrában fog játszani a csapat. Összeszoknak a fiatalok, aztán egy év múlva már reszelnek Russellnek és akkor felesleges volt az egész. Vagy Westbrookkal kezdik meg ezt az egészet, és hozzá idomulnak. Azért nem csak üzleti feltételeket kell nézni.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. július 4., hétfő 19:04

Zsombor írta:Azért, mert a FA piac, mint látjuk most már teljesen lutri. Ha megszereznék Westyt, sokkal könyebb lenne megtartani. Adhatnának neki egy 5. évet, hometown hero, stb. Szerintem rengeteg ráció van benne. Egy semmit nem bizonyító bizonyított Russellt feladni egy top5 Westyért nem nagy rizikó, amennyiben hosszabbít is.
AZ oké,csak Russellnél tuti többet kérne az OKC. Nem tudom,én ezek utn nem tudom elképzelni,hogy ne oda menne jövőre,helyi srác,Ingram ott lenne,vagy akit akar megfizetnék. Értem,hogy tartanál tőle,hogy mégse oda menne,meg hogy 4 év nem 5,de én most a helyedben inkább jövőre akarnám :) 1 évre meg nem adnám fel Westyt,ha mégse hosszabbítana,mert ez a Lakers túl sokat Westível se érne el a következő szezonban
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. július 4., hétfő 18:55

Azért, mert a FA piac, mint látjuk most már teljesen lutri. Ha megszereznék Westyt, sokkal könyebb lenne megtartani. Adhatnának neki egy 5. évet, hometown hero, stb. Szerintem rengeteg ráció van benne. Egy semmit nem bizonyító bizonyított Russellt feladni egy top5 Westyért nem nagy rizikó, amennyiben hosszabbít is.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. július 4., hétfő 18:51

nmate írta:
Marci77 írta:Kiváncsi vagyok Westyt elpasszolják-e valahova,mert lejáró,és kizárt,hogy maradjon jövőre.
Trade deadlinenál majd. Addig bármi lehet.
Mármint a télen? Meglátjuk,de most többet kaphatnának érte,meg kevesebb győzelemmel jobb picket is összeszedhenének :)
Zsombor írta:Én Russellt dobnám Westyért, bár nyilván nekik több kéne. Remélem nem áldozzuk fel Ingramet.
De most a Lakersbe miért. Mmint érrtem,de ráérnek,jövőre elviszik,és semmit se kell érte adni. Most úgyis elvisznek elegen pénzt,fejlesztihetik a fiatalokat,aztán ha Russell kitörne hirtelen, örülnének,ha nem akkor is lehetne majd érte valakit kapni,helyére meg Westbrook és csá.
Nem látom értelmét most cserélni érte.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. július 4., hétfő 18:47

Én Russellt dobnám Westyért, bár nyilván nekik több kéne. Remélem nem áldozzuk fel Ingramet.

Wade meg remélem megy haverkodni Hámeszhez, aztán megrakják a Four Horsement.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 4., hétfő 18:46

Marci77 írta:Kiváncsi vagyok Westyt elpasszolják-e valahova,mert lejáró,és kizárt,hogy maradjon jövőre.
Trade deadlinenál majd. Addig bármi lehet.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. július 4., hétfő 18:45

Zsombor írta:
Marci77 írta:Csak twitter alapján,hgy nemigen van Warriorsra utaló dolog.
LeBron meg nyomott egy unfollowt a Cavsre twitteren. Aztán meg berántotta a bajnokságot. Na bumm. Nem mellesleg Iggy is ott volt a tárgyaláson.
Igen ezt most benéztem,bocsánat :)

Kiváncsi vagyok Westyt elpasszolják-e valahova,mert lejáró,és kizárt,hogy maradjon jövőre.

kanye írta:
Ennek a Barnes gyereknek maxot adni...Egy max. Luol Deng szintnél szerintem nem lesz több, aztán meglátjuk.

Mondjuk Derozan meg Conley 28-at kapott miről beszélünk...
Előbb adok Conleynak 30at is mint Barnesnak maxot :lol:

Wade meg menjen csak LeBron mellé :shifty: :mrgreen: Bár akkor meg JR lépne :-( Jöhetne Celticsbe mer mér ne. :mrgreen:

Mondjuk akkor érdekes lesz a Miami :lol:
nmate írta:Bogutért nem fognak kapni egy zsák krumplit sem.
Biztos kapnak. Egy late elsőköröst is akár. Vagy egy 2020as Nets draftjogot :lol: :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 4., hétfő 18:41

Bogutért nem fognak kapni egy zsák krumplit sem.

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. július 4., hétfő 18:40

DWade ‏@DwyaneWade 23m23 minutes ago

Relationships are important people!

Wade megy LeBronhoz :mrgreen:


Ennek a Barnes gyereknek maxot adni...Egy Luol Deng szintnél szerintem nem lesz több, aztán meglátjuk.

Mondjuk Derozan meg Conley 28-at kapott miről beszélünk...
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Puding » 2016. július 4., hétfő 18:37

Akkor jövőre megint GSW-Cavs... pedig az OKC kezdett beérni... vicc vagy Durant..... :(
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. július 4., hétfő 18:35

Marci77 írta:Csak twitter alapján,hgy nemigen van Warriorsra utaló dolog.
LeBron meg nyomott egy unfollowt a Cavsre twitteren. Aztán meg berántotta a bajnokságot. Na bumm. Nem mellesleg Iggy is ott volt a tárgyaláson.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. július 4., hétfő 18:33

Barnes megy Dallasba max penzert (ligaban eltoltott szama szamit kinek mi a max), sok sikert neki. Egyedul Boguttol kell megszabadulniuk, az osszes cserenek van bird right-ja, tehat sapka felett is visszaigazolhatoak.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. július 4., hétfő 18:32

Zsombor írta:Iggy miért lenne out? Bogutot cserélni kell, illetve a lejáróknak(Ezeli, Barnes, Bogut, Speights, Barbosa, Rush) reszeltek. Ő maradhat.
Csak twitter alapján,hgy nemigen van Warriorsra utaló dolog. :)
nmate írta:Bazmeg én még mindig nehezem nyelem ezt le, nagyon undorító. Nem gondoltam volna. Idén csak Nix meccset nézek.
Hát te tudod. Mmint utóbbit :lol:

sucre írta:eléggé leszerepelt a liga is. próbálják a versenyhelyzetet fent tartani. ja. kapásból mi ez, hogy curry 12 milliót kap? a kis dagadtnak volt egy elég jó ötlete: %-os arányban kellene kiosztani a fizukat, mer ez így egy kabaré. 4 top10es játékos egy csapatban :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jövőre nyugatot nem is kell figyelni, meg az egész döntőt se.
Miaz,hogy miaz?? Anno mikor megkötöttél közel be se volt ez a Curry akit most láttunk,sérülések súlytották,teljesen normális szerződést kapott. Azóta elteltek évek,ő megugrott. Szerencséjük volt,mit kell ezen fentkadni. Igen vicces,de ez van,akkoriban tök reális volt,hogy ezt kapja. TVs pénzek is most ugrottak meg,ezért lett jó Thompson és Green szerződése is. Ők is fejlődtek mióta aláírtak,nem az volt,h 20 helyett írtak alá 10xért,csak hogy több hely legyen..
Ezzel a százalékossal meg mire gondolsz?
Barnes meg kizárt,hogy maradjon,nem lesz rá pénzük,és minek is tartanák meg maxért,cserének amikor nem ér annyit

Durant meg nem jelentő mennyiségben mondott le,csak 1-2 milláról. Cseréjük meg lesz,mert mindeni alá fog írni 0 pénzért,hogy gyűrűt nyerjen :)


De bekphatja :mrgreen: Miért nem Bostonba jött,ott lehetne az első opció,ami eddig és ezután se lesz.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: sucre » 2016. július 4., hétfő 18:30

http://www.sportingnews.com/nba/news/ke ... dv684guf3c

Ezeli és Barnes is maradhat e novemberi cikk szerint. Bár most erről szólnak a hírek, hogy Ezelinek csapatot keresnek.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. július 4., hétfő 18:28

Nem max penz ez, DeRozan tobbet keres. Nehany milliorol lemondott KD

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. július 4., hétfő 18:26

Steph Curry, Klay Thompson, Durant, Draymond Green

Eddig oké, de nem lesz centerük meg cseréik sem. Ebből könnyen lehet egyéves kaland, szóval nem kell annyira izgulni. Ja meg annó Hameszék lemondtak pénzről, hogy összeálljanak, itt erről nincs szó.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. július 4., hétfő 18:22

Bazmeg én még mindig nehezem nyelem ezt le, nagyon undorító. Nem gondoltam volna. Idén csak Nix meccset nézek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég