Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 12., péntek 17:38

Kis hugyosként MJ akkora isten volt, hogy akkora tényleg nem volt még egy. Max Schumi még nekem. Már a Real galaktikusokon kívül persze :D

A Bulls második tripláját már közvetítette itthon tévé az tuti mert néztem talán tv3 vagy mi a bánat volt a csatorna. Nekem is van vhol egy kikúrt vastag album vagy 500db kosaras kártyával szépen rendszerezve. Nem is sejtettem hogy lehet milliók lapulnak a padláson :lol:

Ezután nekem kedvenc csapatom nem volt, 2000es években vhogy mindig az aktuális playoffban volt egy szimpi csapat vagy játékos. Nem volt nehéz, rakat klasszis all star, Kobe, Iverson, T-Mac majd a Garnett, Allen, Pierce celtics, all star gálákat úgy vártam mint a jézuskát. Nba 2k szarrá játszva PC-n.

Mára meg már kb egy két veteránon kívül egy játékost sem ismerek sajna :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. május 12., péntek 17:27

Vagy amikor Dominique Wilkins setalt tolem pàr meterre a jatekos kijaroban, Walt Frazier-t lattam kb 15 meterrol. Ewingtol kaptam egy fist bumpot miutan nem irt ala. Ezek olyan elmenyek amiket sose felejtek el. 2010-11ben berletes voltam Minnesotaban. 43 meccs 1400 dollarert a hazai paddal szemben a gyuru magassagaban. Kobeval pacsiztam, Steph, Wall, Westbrook, Rondo alairt egy SLAM magazin boritot, CP3 egy posztert, KD, Westbrook, Harden harman egyutt egy fuzetlapot, Garnett pacsizott velem, Ben Wallace alairas es pacsi. Billupsszal is volt egy ket mondtatos parbeszedem, Jason Richardsonnak passzoltam egyszer bemelegites elott miutan a labda atpattant a court side ulesek felett. Eszmeletlen emlekek es tobb tucat masik is van amit meg sem emlitettem. Vagy amikor beleptem a csarnokba az elso preseason meccsemre es JR Smith-tel egymas szemebe neztunk ahogy futottam le a lepcson a palyahoz… :lol: Ejj bazzeg egyszeruen Minden interakciora emlekszem mert akkora elmeny volt. Budos eletben nem hittem volna, hogy valaha is latnam ezeket az embereket.

Es ja, az 50 db kartya akar egy kiszabott nagy hazat is erhet MO barmely teruleten. Dobj egy kepet roluk mindenkepp. Persze nem az upper deck es hasonlo szintu base kartyakra kell gondolni

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 12., péntek 17:06

az nice, ezek ex-kosarasként tényleg felfoghatatlan dolgok, amikor azokkal találkozol, akiket a fél világ istenként imádott. ráadásul ez ugye ma sem az az egyszerűen elérhető kategória, hogy kiugrok fapaddal madridba 200ból megvan minden egy meccsre, nem olyan egyszerű pláne nagycsapat nagy meccsére csak úgy eljutni. vagyis ma már egyszerű, de sosem olcsó.
t-mac pl kinában mai napig legkedveltebb, legjobban eladott brand az adidasnál.
arenas is mesélte, hogy mikor elmentek anno adidas promóra kinába, kutya nem volt rá kiváncsi, de tizezrek voltak t-macert megbolondulva. manapság kb csak az nba-nél látható ez az isten kultusz, fociban már nincs ilyen nagyon, mint egy ronaldo to inter vagy maradona to napoli téboly esetében.

az az 50db mj kártya, ha perfekt állapotban, fóliázva, dobozban tartottad, gyűjtőknek csilliárdokért eladható, simán milliós tétel ma már, attól függ nyilván mennyire ritka.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. május 12., péntek 16:28

hehetheoriginal írta:
Bencze írta:

Torok Peter neve ismeros?
Serdulos edzom hatalmas Magic Johnson fan volt, pedig biztos o sem LA-ben latta jatszani minden este.
30 eve mar kosaras kartyak videken is elerhetoek voltak.

TV5-on lattam az elso meccsemet a 97-es dontobol 5 evesen.
él még az ember? úgy tudom pár éve megromlott az egészsége

amugy az nba az, ahol én játékosokat bírok, annak okán nézem a meccseket, illetve a nagy meccseket amugy is, nem pedig csapatnak drukkolok. mig a fociban 2 csapatom van
Ja, szerintem mar lassan 10 eve semmit sem hallottam felole. Csak azert hoztam fel, mert az ember jobban ismerte az NBA-t a rendszervaltas elottrol, mint a modern jatekot amit mar a Sport1 is kozvetitett. Gondolom NDK-bol, a sogoroktol, csehektol, jugoktol azert a 80-as evekben mar lehetett kazettara felvett meccseket behozni az orszagba vagy ottani ujsagokbol tajekozodni. Szerintem nincs abban semmi meglepo, hogy valaki a Run TMC ota GSW drummer. Mullin a dream team tagja ami csak adhatott a Warriors nepszerusegehez Europaban.

Ha valaki eladna a kartyagyujtemenyet, dobj egy pm-et kerlek. Jo minosegu kartyakra mindig vevo vagyok, foleg, ha valami olyan szeriabol van amit kis hugyoskent is imadtam. Esetleg cserelhetunk par Rod Strickland szemelyesen alairt kartyat. Vagy Penny Hardaway, Aaron McKie alairtakat. Penny meg ket mezemet is alairt, egyik legkedvesebb emlekem amikor az egyik AS felszerelest alairta. Ezek az oregek mintha jobban ertekelnek a kulfoldi szurkolokat, minden egyes old timer beszelt velem par mondatot miutan elmondtam nekik hogy a keleti blokkbol ismerem a jatekukat. Egyertelmuen ertekelik az ilyet, meg egy Drexler vagy Pippen is elismeroen bologatott, hogy ismertem a jatekokat amikor az NBA storeban talalkoztam veluk. Nembeszelve Willis Reedrol. Na, ideje visszaulni a gephez dolgozni egy picit, mielott atnezem a kartyagyujtemeny. :lol:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. május 12., péntek 16:17

rikko írta:
Anthony írta: Wigginsnek van egy repedt bordája. Ha nem tud pályára lépni vagy rendesen játszani akkor game over. De már lehet így is úgy is az lenne a.GSW-nek.
Közben Nuggets a döntőben. Joker megint tripladupla.
Hihetetlen mennyire egyben vannak.
Egy jó kis AD - Joker csatának nézünk elébe.
Only 3 players in NBA history have averaged a 30+ point triple-double in a Playoff series.

LeBron James – 2017 NBA Finals
33.6 PTS, 12 REB, 10 AST

Russell Westbrook – 2017 WC First Round
37.4 PTS, 11.6 REB, 10.8 AST

Nikola Jokic – 2023 WC Semifinals
34.5 PTS, 13.2 REB, 10.3 AST

Jokic jelenti most a különbséget.
Nagyot megy eddig.
Durant meg szarul igazolt el, mint sajnos CR is. Neten megírták kommentben, hogy maradt volna a GSWban...

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. május 12., péntek 15:26

nokedli írta:
Yazid írta: Én nem szoktam itt személyeskedni meg bele allni emberekbe de ne mondd mar meg nekem hogy mennyire vagyok korlátolt, egy olyan magyarázattal indokolva amit a magyar népesség 0.01%a tud megtenni amit te itt ecseteltél nagyokosan. Nem ertetted a lényeget az egésznek annak az egy mondatnak, érdekes Realista vágta rögtön.
Te nem néztél meccset a 90es években. Te nem tudtál követni csapatokat a 90es években. Ezáltal nyilván ha te nem tudsz valamit,akkor más sem. Ez bizony korlát.
Én befejeztem, de
Taníts mester, éld ki magad nyugodtan

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. május 12., péntek 15:20

Én is fanboy vagyok, van ilyen:D
De Jordan örök, és kész.

Nálam is Ő volt a sportoló, minden tekintetben. Tévében láttam gyerekként, aztán gyűjtögettem a kosaraskártyákat, arról tanultam meg a statokat, csapatokat, stb:D Még ma is megvan a kb ezer darabos gyűjteményem, 50 Jordan kártyával :mrgreen:

Utána inkább ellendrukkerbe mentem át, és mivel ahogy bejött az NBA ide, és a Lakers volt a csúcson 2000-es évek elején, én úgy mentem szembe, és mindig az aktuális csapatnak drukkoltam aki keletről jött ellenük:D
Vagy éppen a nyugati döntőben:D

Így kedveltem meg a Pistons pl szigorúan abban a két évben:D A Secramento Kings is Webberrel, Christievel marha szimpi volt.
Közben keleten meg a Walker-Pierce féle Celtics fogott meg, illetve a TD Garden atmoszférája, így nagyjából nekik szorítok évek óta keleten.

Jah meg James aktuális ellenfele ellen:DD Ez is alaptézis nálam.

GSW-ből első emlékem azt hiszem 2007-ből még a Baron Davis féle brigád, amikor kiverte a Mavs.
Aztán jöttek később Curryék, az már egyértelmű volt, fiatalos, lendületes csapat, nekem tetszett amit csinálnak.


Szerintem nincs ezzel baj, hogy valaki mondjuk rajtuk függ rá a kosárlabdára, sőt teljesen jó dolog. Bucks szurkoló is lett csomó a bajnoki címük illetve Giannis miatt. Ez ilyen.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

nokedli
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2022. augusztus 31., szerda 11:02
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nokedli » 2023. május 12., péntek 15:14

Yazid írta: Én nem szoktam itt személyeskedni meg bele allni emberekbe de ne mondd mar meg nekem hogy mennyire vagyok korlátolt, egy olyan magyarázattal indokolva amit a magyar népesség 0.01%a tud megtenni amit te itt ecseteltél nagyokosan. Nem ertetted a lényeget az egésznek annak az egy mondatnak, érdekes Realista vágta rögtön.
Kötekedve feltételezel negatívat. Kötekedve állítasz egy dolgot,amit te nem tudsz,ezáltal más sem. Te nem néztél meccset a 90es években. Te nem tudtál követni csapatokat a 90es években. Ezáltal nyilván ha te nem tudsz valamit,akkor más sem. Ez bizony korlát.
Nem arról volt szó,hogy itt ki volt GSW szurkoló. Általánosítva.
De ez off topik. Vagy írj privátot,ott elbírja a postaláda a témát.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 12., péntek 15:11

Bencze írta:
Yazid írta: Bírom ezeket a 30eve kosarlabda fanokat, hol a faszba neztetek meccseket? ne huzzatok mar fel :lol:
Torok Peter neve ismeros?
Serdulos edzom hatalmas Magic Johnson fan volt, pedig biztos o sem LA-ben latta jatszani minden este.
30 eve mar kosaras kartyak videken is elerhetoek voltak.

TV5-on lattam az elso meccsemet a 97-es dontobol 5 evesen.
él még az ember? úgy tudom pár éve megromlott az egészsége

amugy az nba az, ahol én játékosokat bírok, annak okán nézem a meccseket, illetve a nagy meccseket amugy is, nem pedig csapatnak drukkolok. mig a fociban 2 csapatom van
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. május 12., péntek 14:24

Yazid írta: érdekes Realista vágta rögtön.
nyaller :mrgreen: :mrgreen:

Az a jó a mai világban hogy mindenki ért mindenhez, mindenről van véleménye is meg is szeretné osztani a nagy világgal. :)

Én elfogadom ha a fentiek alapján fanboynak tituláltok, valószínűleg igazatok is van ( kosárlabdát érintve ). De azért annyit megjegyeznék hogy ez a fanboy is egy elcsépelt kifejezés lett már, + saját példámat leírva tán megmerem kockáztatni hogy van különbség köztem meg a kis kínai közt aki kétévente más csapat mezét húzza magára :kalapos:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. május 12., péntek 14:18

Yazid írta: Bírom ezeket a 30eve kosarlabda fanokat, hol a faszba neztetek meccseket? ne huzzatok mar fel :lol:
Torok Peter neve ismeros?
Serdulos edzom hatalmas Magic Johnson fan volt, pedig biztos o sem LA-ben latta jatszani minden este.
30 eve mar kosaras kartyak videken is elerhetoek voltak.

TV5-on lattam az elso meccsemet a 97-es dontobol 5 evesen.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. május 12., péntek 14:13

Én nem szoktam itt személyeskedni meg bele allni emberekbe de ne mondd mar meg nekem hogy mennyire vagyok korlátolt, egy olyan magyarázattal indokolva amit a magyar népesség 0.01%a tud megtenni amit te itt ecseteltél nagyokosan. Nem ertetted a lényeget az egésznek annak az egy mondatnak, érdekes Realista vágta rögtön.

nokedli
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2022. augusztus 31., szerda 11:02
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nokedli » 2023. május 12., péntek 14:02

Yazid írta: Ja jartal ki az usaba a 90es evekben? bocsi
90-ben ugye csak az szurkolt egy csapatnak,aki a stadion mellett lakott? Magyarok nem éltek ott kint,emberek nem jártak repülővel sehol? Real szurkolók is csak Madridban voltak,hisz az M1 nem adott meccseket. :hmmm:
ne viccelj, ott élt :kalapos:
Családtag igen,a mai napig.

De ugye olyat sehol nem írtam,hogy GSW szurkoló vagyok. Sem,hogy 89től. Yazid értelmes posztjában nem erre reagált. Itt ilyen,hogy szövegértés nem szokott menni?
Halfkey írta,hogy onnan tudja,hogy valaki nem régóta néz nba-t-,hogy gsw szurkoló. Márpedig a GSW-nek volt jó csapata régen is és volt szerethető játékosa is. Szóval lehetNÉK GSW szurkoló úgy is,hogy 30 éve nézek meccset.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. május 12., péntek 13:56

Yazid írta:
nokedli írta:
Attól,hogy korlátolt vagy még nem kell másokat fikázni. Pl a helyszínen baszod..
Ja jartal ki az usaba a 90es evekben? bocsi
ne viccelj, ott élt :kalapos:

egyébként én egy téli kötött sapka miatt lettem bulls rajongó, azóta is az vagyok :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. május 12., péntek 13:40

nokedli írta:
Yazid írta: Bírom ezeket a 30eve kosarlabda fanokat, hol a faszba neztetek meccseket? ne huzzatok mar fel :lol:
Attól,hogy korlátolt vagy még nem kell másokat fikázni. Pl a helyszínen baszod..
Ja jartal ki az usaba a 90es evekben? bocsi

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 12., péntek 13:11

Én ilyen tizenéves koromban telibeszartam az nba-t kb., mindenem a foci volt, de még falusi gyerekként is bőven van emlékem arról, hogy el lehetett csípni NBA meccset a tévében, főleg ha közel voltál az osztrák határhoz pl. :mrgreen:

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 12., péntek 12:35

hehetheoriginal írta: 90es években már volt hazai nba meccs közvetites.
DSF is tolt összefoglalókat, top10-eket.
akkor kosaraztam gyerekként igazolt játékosként már, szóval a többiekkel a csapatban ittuk szivtuk fel az infomorzsákat. tudtuk ki kicsoda, hogy merre, jött a kosaraskártya, jött a space jam, a bullst láttuk évről évre a nagydöntőben.
első emlékem a 93-as nagydöntő barkley ellen, teljes meccset adott a tv (m1, vagy nem tudom melyik).
aztan jött a sport tv, onnan meg elérkeztünk a mához, ahol minden meccs, infomorzsa, neten, streamen, podcastokban, sportshow-ban pillanatok alatt elérhető.
aki most kapcsolódik be, ha megvan benne a játék iránti szeretet, az ugyanúgy vissza fog menni a 80-as évek közepéig, esetleg még korábbra a magic vs bird időkre, hogy képbe tegye magát, pont mint aki a focival kapcsolatban megy vissza es keres napolis maradona vagy pelés brazilia vagy ajaxos cruyff meccseket.

btw most néztem meg az AIR-t, pont témába vág, hogy mit is jelentett az egy darab ember, a teljes világnak, a kosárlabdának, és bármelyik sportnak, a popkultúrának.
az isteni státusz és ikon, az elérhetetlen, felfoghatatlan, amikor nem hiszed el, hogy ez lehetséges egy másik embertől. ugyanezt éreztem ronaldonal is a 90es években.
ez 2, azaz 2 db ember összesen valaha a világtörténelem során az én olvasatomban a 2 kedvenc sportágamban, akikre nem lehet szavakat találni.
csinálhat lebron vagy bárki a jövőben bármit, ezt még egyszer, vagy ennél jobban nem lehet megcsinálni.

Így így nagy +1

Plusz Ferrari. Ebből nem engedek, még akkor sem ha Hambi ülne be.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 12., péntek 12:32

90es években már volt hazai nba meccs közvetites.
DSF is tolt összefoglalókat, top10-eket.
akkor kosaraztam gyerekként igazolt játékosként már, szóval a többiekkel a csapatban ittuk szivtuk fel az infomorzsákat. tudtuk ki kicsoda, hogy merre, jött a kosaraskártya, jött a space jam, a bullst láttuk évről évre a nagydöntőben.
első emlékem a 93-as nagydöntő barkley ellen, teljes meccset adott a tv (m1, vagy nem tudom melyik).
aztan jött a sport tv, onnan meg elérkeztünk a mához, ahol minden meccs, infomorzsa, neten, streamen, podcastokban, sportshow-ban pillanatok alatt elérhető.
aki most kapcsolódik be, ha megvan benne a játék iránti szeretet, az ugyanúgy vissza fog menni a 80-as évek közepéig, esetleg még korábbra a magic vs bird időkre, hogy képbe tegye magát, pont mint aki a focival kapcsolatban megy vissza es keres napolis maradona vagy pelés brazilia vagy ajaxos cruyff meccseket.

btw most néztem meg az AIR-t, pont témába vág, hogy mit is jelentett az egy darab ember, a teljes világnak, a kosárlabdának, és bármelyik sportnak, a popkultúrának.
az isteni státusz és ikon, az elérhetetlen, felfoghatatlan, amikor nem hiszed el, hogy ez lehetséges egy másik embertől. ugyanezt éreztem ronaldonal is a 90es években.
ez 2, azaz 2 db ember összesen valaha a világtörténelem során az én olvasatomban a 2 kedvenc sportágamban, akikre nem lehet szavakat találni.
csinálhat lebron vagy bárki a jövőben bármit, ezt még egyszer, vagy ennél jobban nem lehet megcsinálni.
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. május 12., péntek 12:31

Érdekes kérdés ez, a válaszom egyértelműen az hogy divat voltam/vagyok a kosárlabdában. Shame on me, hiszen alig akad olyan gyerek a világon aki Jordant ISTENKÉNT tisztelte és a nyálát csorgatta rá. :lol:

Aki azóta is csak Bulls szurkoló , az az igazi kemény mag, valószínűleg a városban élők többnyire. :hmmm:

Warriors fanboy lettem, az ő sztorijuk, ahogy felépültek, ahová elértek azt nem tudom nem szeretni. És igen, ha a csapat magja visszavonul már valószínűleg nem fogok nekik szorítani. Ettől még nem érzem magam "virágról-virágra" ugrálónak magam, hogy 17 évvel (?) késöbb -immáron felnőttként - jött egy csapat akiért tudtam szorítani.

És itt jön egy lényeges szempont: ha egy warriors kiesik azért nem baszom fel magam, ellenben a keddi real meccsen olyan gyomor görcsöm volt hogy azt hittem beszarok.

Tehát Nálam ez sportág függő , így vagyok a tenisszel ( Nadal ) , így voltam a forma-1el ( Schumi ) is. Szurkolás és szurkolás között is van különbség. A foci teljesen más szint, tudom mert a kibaszott Heinzéknek, drenthe-éknek is tudtam szurkolni. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tjacks 2023. május 12., péntek 12:32-kor.

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 12., péntek 12:25

Yazid írta: Bírom ezeket a 30eve kosarlabda fanokat, hol a faszba neztetek meccseket? ne huzzatok mar fel :lol:
A horvát TV mindig közvetítette az NBA meccseket.
Azért már akkoriban volt aki miatt érdemes volt az ex Jugoszláv területen meccset közvetíteni.
Ugye nekem a horvát határ pár km , ergo nem volt gond fogni az ottani adást :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég