Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. május 17., szerda 5:56

Denvernek eddig sem volt padja vagy mi a szar ez? Brown dobott 16 pontot az szép, a többi nulla. Az komoly lesz hosszú távon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 17., szerda 5:21

Lakersben van annyi balfasz, hogy ne kelljen a denvernek aggodnia :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 17., szerda 5:11

Insomnia madridom nba sub-blog :kalapos:
nmate írta: Bármelyik nyugati csapat is jut be, csapágyas lesz a döntőre. :lol:
...és a Boston elrakja 5 meccsén. Védekezés az nem nagyon van itt.

Denver csúnyán leadta, Lakers jobban osztotta be az erőt, Ad meg meccseli Jokicot.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 17., szerda 3:24

Bármelyik nyugati csapat is jut be, csapágyas lesz a döntőre. :lol:

Boston 5
Denver / Lakers 7

Spursnek közben megvan az első draft pick. Azaz Wemby.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 16., kedd 20:18

Nurse érdekelne hova megy majd.

Amúgy Kiddet miért nem vágták még ki?

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. május 16., kedd 19:40

BREAKING: The 76ers dismissed coach Doc Rivers on Tuesday, sources tell ESPN.

😁😁

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 16., kedd 10:31

Berti írta:
nmate írta: Harden amúgy pont kb. legnormálisabban viselkedett ez alatt a széria alatt. Abban igazuk van Embiiddel, hogy nincs igazán segítség, Tobiasnak volt 1 jó meccse a 7-es szériában, Maxey meg nem igazán passzol Harden mellett szerintem.
Nem járt a szája, addig míg ki nem estek, ebben igazad van. Viszont 6 év után először zárt negatív +- mutatóval és 40% alatti dobószázalékkal..egy langyos PO egy anticlutch Embiiddel, de könnyű ilyenkor a többire mutogatni.
Befürödtek mindketten, Doccal együtt, ezen nincs mit szépíteni.
Nyáron valószínüleg szakáll megy vissza Houstonba és ez a legjobb lépés a Phillynek, ha már nem eresztik meg az edzőt.
Igen, amúgy már nem olyan robbanékony, mint a Houston Harden, ezzel sokat veszített a hatékonyságból.

Docnak melós arcok kellenek, hogy menjen a grind, az volt a mázlija, hogy a Celticsnél elit melósai voltak. Karizmája megvan, de ha a játékosok nem elég jók maguktól, akkor egy Doc teljesen közepes edzővé avanzsálódik. Párharc közben nem igazán tud változtatni, ilyenek miatt bukta a 10. hetedik meccsét most.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. május 16., kedd 10:20

nmate írta: Harden amúgy pont kb. legnormálisabban viselkedett ez alatt a széria alatt. Abban igazuk van Embiiddel, hogy nincs igazán segítség, Tobiasnak volt 1 jó meccse a 7-es szériában, Maxey meg nem igazán passzol Harden mellett szerintem.
Nem járt a szája, addig míg ki nem estek, ebben igazad van. Viszont 6 év után először zárt negatív +- mutatóval és 40% alatti dobószázalékkal..egy langyos PO egy anticlutch Embiiddel, de könnyű ilyenkor a többire mutogatni.
Befürödtek mindketten, Doccal együtt, ezen nincs mit szépíteni.
Nyáron valószínüleg szakáll megy vissza Houstonba és ez a legjobb lépés a Phillynek, ha már nem eresztik meg az edzőt.

nokedli
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2022. augusztus 31., szerda 11:02
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nokedli » 2023. május 16., kedd 9:54

nmate írta: Maxey meg nem igazán passzol Harden mellett szerintem.
Nem fogadnék Hardenre Maxey-val szemben. Eleve van köztük 11 év. Maxey remek második számú játékos lehetne/kellene lennie. De amíg a szakáll ott van,addig erre nem sok sansz lesz. Harris és Harden mehetne 2-3-4 kezdő szintű vagy pad elejei emberért.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 16., kedd 9:16

Harden amúgy pont kb. legnormálisabban viselkedett ez alatt a széria alatt. Abban igazuk van Embiiddel, hogy nincs igazán segítség, Tobiasnak volt 1 jó meccse a 7-es szériában, Maxey meg nem igazán passzol Harden mellett szerintem.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: pheco » 2023. május 16., kedd 6:43

Berti írta: Harden testbeszéde végig szarokbele stílus volt, még magához képest is. Utána meg lenyilatkozza, hogy ott folytatja, ahol látja hogy esélyes a bajnokság.
Én bírom szakállat, de ez eddmegafaszom szitu, inkább vedd a hátadra a csapatot minimális szinten és akkor ugass..
Ilyet sem surun latok/hallok, hogy valaki birja :kalapos: Ha nem is KD szintu utalat ovezi, de a kozeleben van. En pl jobban utalom Hardent :kalapos:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. május 15., hétfő 15:35

Harden testbeszéde végig szarokbele stílus volt, még magához képest is. Utána meg lenyilatkozza, hogy ott folytatja, ahol látja hogy esélyes a bajnokság.
Én bírom szakállat, de ez eddmegafaszom szitu, inkább vedd a hátadra a csapatot minimális szinten és akkor ugass..

Doc soha nem fog bajnokságot nyerni és inkább az ő menesztésének lett volna értelme, mint Budenholzer vagy Monty.

Lakers-Celticsre tippelek, de minkdenképp érdekes innentől mind a 4 csapat és mindegyik megérdemelné.

A Morant szitu meg :lol: ilyet nem láttam, hogy valaki aki ilyen gyorsan felér ilyen magasra és ennyire barom, hogy ilyen kamugengszterséggel bassza szét az egészet. :(

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 15., hétfő 10:18

hehetheoriginal írta: Azert az a legjobbkor formaba lendules, tatu dobott valahogy 51-et, brown 25-öt, tobbiek 4-5 pontokat.
Pont ez hozta meg a változást az elmúlt 2 meccsen, többiek izomból védekeztek Embiiden meg Hardenen, minden erővel, White meg a padról jött amikor már seggén vette a levegőt a két sztár.

Nem reménytelen amúgy ez a Phili, csak Doc semmit nem változtatott miután Mazzulla lépett egyet. A mag jó lesz még jövőre, kell köréjük pár értelmes kiegészítő, meg egy edző aki taktikailag kicsit többrétű.

nokedli
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2022. augusztus 31., szerda 11:02
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nokedli » 2023. május 15., hétfő 10:00

hehetheoriginal írta: Btw doktor rivers megint 3-1rol kullog haza...
Nagy kókler az öreg,de adjuk meg a Bostonnak,ami jár. Nem volt 3-1 :)

Kíváncsi vagyok,hogy szakáll és Embiid is ugyanott kezdik-e meg a következő szezont. Maxey helyében a szép szavak után venném a kabátom.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 15., hétfő 9:45

Azert az a legjobbkor formaba lendules, tatu dobott valahogy 51-et, brown 25-öt, tobbiek 4-5 pontokat.
Nem lattam a meccset, de ez nekem azt mutatja, hogy volt egy jo napja az embernek, nyilvan ez extrem fontos, mert 7. meccs volt.
De azert a miami vagy a nyugatiak nem harden szintu vedekezes lesz.

Btw doktor rivers megint 3-1rol kullog haza...
meg azt hittem az mvp az azert mvp, mert nem fullatlag egy ember a sok kozul... :coffee:
De gondolom a terde darabokban, az is egy process lesz :lol: :|
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 15., hétfő 8:49

Boston legjobbkor kezd formába lendülni, innentől tényleg ők a fő esélyesek. Van rendszer, nem esnek össze meccsekre - sőt inkább képesek a negyedik negyedben nagy sprinteket nyomni. Sixers az utolsó puskaport is elsütötte az 5. meccsen, ebben nekik nem nagyon volt több. Embiid pedig jobban teszi, ha innentől nem az mvp címet hajtja majd, hanem a bajnokságra koncentrál, látszólag a kettő nem fér össze nála, nem bír ki ennyi meccset.

Természetesen Denver - Boston döntő a realitás innen, de a Lakers-t még simán el tudom képzelni, hogy bejutnak. Nekik minden megvan (Davis), hogy megfogják Jokicot.
Miami viszont szerintem kifulladt itt. Nem lesz könnyű a Bostonnak, de egy szinttel feljebb vannak ők azért.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1185
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. május 14., vasárnap 22:50

Egy kis erdekesseg a 6. Celtics Sixers meccsrol.

An interesting dynamic approaching Celtics-Sixers Game 7, per sources: NBA’s officiating game report shared with teams from Game 6 revealed a significant disparity: 13 officiating errors disadvantaging 76ers to four disadvantaging Boston. Those can include calls and non calls.

Remelem azok a nyomorek zebrak mehetnek a G-Leaguebe jovore

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. május 14., vasárnap 22:38

Is this your MVP? :mrgreen:

Nagyon inkonzisztens ez a Phili

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1185
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. május 14., vasárnap 20:47

Ez a csere mar ott megbukik, hogy Green FA es trade’n’sign-ban nem lehet tobb jatekos bevonni egy csapatbol egy jatekosert.

Na meg Green kb MLE-t kap majd, ha szerencses

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1185
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. május 14., vasárnap 20:42

Tegnapi estem utan nem hittem, hogy tobb agysejtet is veszthetek, de rikko es rejzen, kb megfelezte a megmaradtakat.

LeBron onzo, akirol allandoan mondjak, hogy pass first jatekos es meg igy is megdontotte KAJ rekordjad. :lol: CP, Poole, Simmons, akiknek tobb 10 miilio van hatra a szerzodesukbol a taiwani ligaban jatszanak Majd :lol:

Rikko, poolert ki a fene adna ertekelheto jatekost? Hat nem lehetett palyara kuldeni, mert annyira ramaty. Hat az a harmas is mi volt par meccse 30 meterrol? 0 BBIQ. Egyik legrosszabb szerzodes a ligaban


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég