Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2023. április 19., szerda 18:55

nmate írta:
Rabiosa írta: Cleveland - New York game 1:
Game 2:
Helyre rakta a Cavs a lepattanózást, meg a védekezést is, sima is volt a meccs.. Lapozni kell, msg-ben meg állat mód menni, mert nem fér bele a vereség, ha akar valamit a NY.
Jaja egyetértek. Randle szenvedésében talán benne lehet a PO előtti sérülése is, persze nem kifogás. Fizikalitást odatette most a Cavs, szószerint folyt egy kis vér, erre válaszolni kell egy brutálisan hajtós meccsel. Most Brunson is gyenge volt, míg a Clevelandnél többen, de főleg Garland sokat javult az elsőhöz képest.
Mikor jöttek sorban a turnoverek már közte kb. 20al akkor éreztem hogy ez kapufa lesz sajna.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. április 19., szerda 13:24

ziro4vr írta:
nmate írta: Most ilyen hehe szinten mondom: hadd menjen ki, aztán valami 13. ember majd szépen ad neki egy könyököst a palánk alatt a meccs folyamán. Kb. ebből ért Green.
Nem vágom annyira, de amúgy a pali civilben full értelmesnek tűnik, saját elemzőműsor stb..ehhez hogy jön ez a tapló, játékban balfasz perszóna? :lol:
Totál el tud borulni az agya meccs közben, nem hülye a fazon, csak elég magas vérmérsékletű. Szerintem nem szándékosan ilyen.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 19., szerda 11:09

ziro4vr írta:
nmate írta: Most ilyen hehe szinten mondom: hadd menjen ki, aztán valami 13. ember majd szépen ad neki egy könyököst a palánk alatt a meccs folyamán. Kb. ebből ért Green.
Nem vágom annyira, de amúgy a pali civilben full értelmesnek tűnik, saját elemzőműsor stb..ehhez hogy jön ez a tapló, játékban balfasz perszóna? :lol:
Szándékosan ekkora paraszt. De ez nem új Nála sajnos, pár éve tökön rúgta Adamst , hogy csak 1 durvább példát hozzak.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. április 19., szerda 11:07

Rabiosa írta: Cleveland - New York game 1:
Game 2:
Helyre rakta a Cavs a lepattanózást, meg a védekezést is, sima is volt a meccs.. Lapozni kell, msg-ben meg állat mód menni, mert nem fér bele a vereség, ha akar valamit a NY.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. április 19., szerda 11:01

nmate írta: Most ilyen hehe szinten mondom: hadd menjen ki, aztán valami 13. ember majd szépen ad neki egy könyököst a palánk alatt a meccs folyamán. Kb. ebből ért Green.
Nem vágom annyira, de amúgy a pali civilben full értelmesnek tűnik, saját elemzőműsor stb..ehhez hogy jön ez a tapló, játékban balfasz perszóna? :lol:
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 19., szerda 10:47

Tokmindegy jatszik e vagy nem.
Vedekezes lofasz, plane belul, tovabbra is hajigalocsapat az egesz
thereisonly1ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. április 19., szerda 10:36

Tjacks írta:
nmate írta: át is rendeztem a bracketemet :mrgreen:
várjál,várjál,várjál : ilyet lehet ? :lol:

Nekem úgy tűnt logikusnak hogy a PO kezdetéig lekell adni ( életembe elöször tolom ezt a sztorit ) és utána nem módosítható. Így mi értelme van ?
Gondolom mert kb. lottónyeremény szinttel ér fel így is. :mrgreen: Meg a sok sérülés miatt is lehet ez.
DinhoL írta:
nmate írta: 1 meccset kapott Draymond. Így kb. megpecsételték a Warriors sorsát, át is rendeztem a bracketemet :mrgreen:
Csak szerintem kevés egy mellkason taposásért? Visszaesőként. Sabonisnak adtam volna ennyit.. :|
Most ilyen hehe szinten mondom: hadd menjen ki, aztán valami 13. ember majd szépen ad neki egy könyököst a palánk alatt a meccs folyamán. Kb. ebből ért Green.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2023. április 19., szerda 10:25

nmate írta: 1 meccset kapott Draymond. Így kb. megpecsételték a Warriors sorsát, át is rendeztem a bracketemet :mrgreen:
Csak szerintem kevés egy mellkason taposásért? Visszaesőként. Sabonisnak adtam volna ennyit.. :|
Som i Serem!
6oat

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 19., szerda 10:14

nmate írta: át is rendeztem a bracketemet :mrgreen:
várjál,várjál,várjál : ilyet lehet ? :lol:

Nekem úgy tűnt logikusnak hogy a PO kezdetéig lekell adni ( életembe elöször tolom ezt a sztorit ) és utána nem módosítható. Így mi értelme van ?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. április 19., szerda 9:46

1 meccset kapott Draymond. Így kb. megpecsételték a Warriors sorsát, át is rendeztem a bracketemet :mrgreen:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. április 18., kedd 21:41

Érdekes egy story AR-é.
De nagy grat neki, hogy kivárta a sorát.

Last time the Lakers won a playoff game, a 6’5” farm boy from Arkansas was preparing for the 2021 NBA Draft. When draft day came, Austin Reaves was home with 20 of his closest family and friends. He would not hear his name called, but that was always the plan.

Reaves guaranteed his future with Lakers by telling teams before the draft he would require a guaranteed deal. No team was ready to do that, but the Lakers already guaranteed Reaves a two-way contract. Reaves took that deal.

Two years later, AR started in his first playoff game, scoring 14 points in the 4th Q to lead the Lakers to their first playoff win since 2021.

He argued with cows on a farm. Now he’s an invaluable piece to Los Angeles Lakers and their hopes for an 18th championship.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. április 18., kedd 12:39

https://youtu.be/-BX6HyTB1KQ

Még az első meccs elemzése. Azért ilyen hosszút nem sok csapat meccseiről lehet csinálni :lol:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 18., kedd 12:37

Zsombor írta:
hehetheoriginal írta: Draymond milyen rasszista fekete bakancsok taposnak a foldon szenvedo feheremberen :kalapos:
Amugy eltakarodhat az anyjaba Kerr is meg Thompson ezzel a szamarral karoltve, ritka antipatikus banda ez a GSW. Az, ahogy bevedtek meccs utan a taposast, egészen nevetseges.
Draymondtól ez nem új, tőle rutinszerűen jönnek a patkány-sunyi megoldások. Szerintem nyáron offos lesz mindenképp.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2023. április 18., kedd 12:16

hehetheoriginal írta: Draymond milyen rasszista fekete bakancsok taposnak a foldon szenvedo feheremberen :kalapos:
Amugy eltakarodhat az anyjaba Kerr is meg Thompson ezzel a szamarral karoltve, ritka antipatikus banda ez a GSW. Az, ahogy bevedtek meccs utan a taposast, egészen nevetseges.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hala real » 2023. április 18., kedd 9:33

Mindket meccs nyerheto volt, de iden nem tudjak lezarni a meccseket a vegen.
Van meg esely, de eleg keves.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. április 18., kedd 7:45

Tjacks írta: Innen ez már maximum 7 meccs lehet a warriorsnak, de nyilván 2-0 után ebben is nehéz hinni.
Azért idegenben a Warriors ellen más lesz.

Klay pedig amikor bevágta azt a két nagy triplát a végén, azt hittem van visszaút, de nagyon könnyű kétpontosokat tudott szerezni a Kings, így nem tudott elég közel jönni a Warriors.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. április 18., kedd 7:32

Draymond milyen rasszista fekete bakancsok taposnak a foldon szenvedo feheremberen :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. április 18., kedd 7:18

nmate írta: Védő oldalon nagyon közepes festékben ez a Warriors. Sabonis egyedül dominálja őket.

Nincs új a nap alatt, tavaly kb ugyanilyen gyenge volt a védekezés. A warriorsnak csak is az outscoring lehet a célja.

Én inkább a másik oldalt dicsérném, ennyi év PO kihagyás után szembe jön a tavalyi bajnok és két ki-ki meccsen bírták idegekkel végig, nem jött a flop. :agree:

Innen ez már maximum 7 meccs lehet a warriorsnak, de nyilván 2-0 után ebben is nehéz hinni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. április 18., kedd 7:10

Lehet lejárt a dinasztia ideje, semmi sem tarthat örökké.
Idén egyszerűen csődöt mondtak idegenben. Otthon még látok esélyt az egyenlítésre, de nem jó ómen 0-2-vel indítani a PO-t.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kosárlabda (NBA, Euroliga stb.)

HozzászólásSzerző: nmate » 2023. április 18., kedd 6:41

Védő oldalon nagyon közepes festékben ez a Warriors. Sabonis egyedül dominálja őket, Fox is kb. nyugodtan törhet be bármikor, nincs rim protection.

Light the beam bitches :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég