Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 20:15

Három ujjas taktikára esküszöm :kalapos:
De néha random balos jobban sikerül :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2021. január 4., hétfő 20:11

En speciel Anderson Noire nyilakkal dobalok, és a kis ujjamon kívül minden ujjammal fogom a nyilat.
Próbáltam már más fogásokat is, két vagy három ujjal, de úgy se voltam jobb :lol: úgyhogy megmaradtam ennel, ez a legkenyelmesebb nekem.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. január 4., hétfő 20:02

Covid előtt nagyon rákattantunk haverokkal, tervben is volt a pesti amatőr verseny..
Aztán olyan szinten abbahagytuk, hogy kb. fél éve nem dobáltam.. :x
Volt, hogy mi is 5-6 órákat dobáltunk egyben, az már fájt a végén. :D

Ha már technika:
Ki milyen fogást használ?
Tudom, hogy ez totál egyedi, meg mindenkinek más jöhet be, ahogy súlyban is, de azért érdekel na?
Én picit Anderson-ét próbáltam másolni, több kevesebb sikerrel.. :lol:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2021. január 4., hétfő 19:52

'shutterisland írta: ezt par oldallal ez elott valaki mas is felhozta egy masik jatekossal kapcsolatban, de mondjuk ebben a sportban minden 99%-ban fejben dol el. :mrgreen:
Hat azért nem árt egy kis technika is :mrgreen:
Visszaterve Lewisra nala nagyon látszik, hogy valami nem áll össze évek óta, a keze rendben van, mert meg mindig képes parádés dolgokra, meccsekre. Simán hozzá neha a 100 fölötti atlagot, de ha vmi nem úgy alakul, akkor nagyon el tudja veszteni a fonalat, lásd a meccset a VBn.

En amúgy mondanam magam amatőr dartsonak, 5 eve dobalgatok, neha kisebb nagyobb kihagyasokkal. Amatőr versenyen is voltam egy párszor, nagy sikert nem arattam. Tavaly ilyen tájban voltam a legjobb formában, akkor napi szinten toltam, jott is kb naponta egy 180. Aztán le kellett szerelni a táblát, a foberlo nem dijazta, picit megserult a fal. Aztán covid időszak alatt beszereztem egy tabla tartot, azzal toltam. Aztan megint abba maradt, mert nyáron atkoltozunk az USA ba. De most kaptam az asszonytól egy új táblát. Úgyhogy újra neki kezdek.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. január 4., hétfő 18:23

Nekem is van jópár éve tábla, de a teljesítményen nem igazán látszik :D
Egyedül egyre kevesebbet dobálgatok, ismerősökkel játszani meg nem igazán van alkalom, mert senki nem akkora fan. Ha meg mégis, akkor marad a kocsmai elektromos gagyi általában.

De régóta szemezgetek azzal, hogy valami 20adik kocsma amatőr versenyére benevezek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 18:04

Caraway írta: Amugy valaki szokott hobbiszinten dartsozni?

Tegnap vettem egy dartstablat 3 fele kulonbozo nyilakkal (nem tudtam melyik lesz az idealis, igy lett 22 es 21 grammos is), es konkretan fuggok lettunk este, kb 5 oran at jatszottunk. :lol:
Nagyon fun, mar egyszer sikerult egy 120-at is osszehoznom, tenyleg tok jo kis sikerelmenyeket ad az embernek. :D
Négy éve dobalok a gyerekkel. Sokat segített neki a fejszamolasban :kalapos:
A kiszallot meg paradesan dobja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. január 4., hétfő 18:02

Amugy valaki szokott hobbiszinten dartsozni?

Tegnap vettem egy dartstablat 3 fele kulonbozo nyilakkal (nem tudtam melyik lesz az idealis, igy lett 22 es 21 grammos is), es konkretan fuggok lettunk este, kb 5 oran at jatszottunk. :lol:
Nagyon fun, mar egyszer sikerult egy 120-at is osszehoznom, tenyleg tok jo kis sikerelmenyeket ad az embernek. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 4., hétfő 17:26

Realista24 írta:
ferni írta:
Első szett, 2-0, szettnyilak, kuka....
Második szetett megnyerte.
Harmadik, negyedik kuka teljesen.
Ötödik szett megint röhögve húzható lett volna
Hatodik volt, ami kegyetlen volt Pricetól.
Az utolsó 4 leg meg mind 3-2 vagy 2-3 volt, úgy hogy Gary amit művelt kritikán aluli volt és ha észhez tér még a meccsbe is nyugodtan visszajöhetett volna.

Baszott erősnek tűnt Price, de ezt simán hozhatta volna Gary, de hát teljesen kuka volt.
Mindent elmondott a meccsről a vége, amíg hagyta Pricet kibontakozni és semmi szettet nem bírt elhozni szép meg jó volt minden, de látszódott a végén, hogy közel sem volt annyira stabil a dolog a walesinek, csak előadta magát ahogy szokta.
Röhögve meg lehetett volna roppantani, mint ahogy Wright csinálta tavaly, röhögve.

26.87% (18/67) ez volt Gary Anderson kiszállózása.....

40% alatt VB döntőben utoljára pont Anderson kiszállózott 17ben, de ott is 38%ot dobott, nem 26ot.... Taylornak volt egy 33%os kiszállózása, pont mikor Gary megverte, de a többi minimum 36% volt az elmúlt 10 év döntőiben.
Toronymagasan a legrosszabb kiszállózást láthattuk, amit döntőben nyújtott bárki is mostanában. :ike:
10-zel több nyilat dobott el kiszállóra, mint Price, miközben 7-3 lett a meccs.... :lol:
gy ha. Gerwen is hozhatta volna, ha nem kap ki, meg én is, ha elindulok.

Price 70-80%-on kiszállózott 4 vagy 5 szettig. Nehogy azt mond már, hogy ezt simán, meg röhögve nyerhette volna Gary.
Továbbra se értem mit győzköd, ez lesimázás volt, ahogy Gerwennél is... Price végig jól dobott, aztán kb. egyedül a 11 meccs nyilát cseszte el, de az tényleg benny hill volt, egymás múlták alul kb :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 4., hétfő 17:06

Héten kezdőik a PO az NFL-ben. Ki mit tippel?

AFC-ben remélem a Bills elkapja a Chiefset, NFC-ben pedig jó lenne egy Tampa SB run, de ha nem jön össze, akkor Arodnak essen csak le a gyűrű.

Breesnek meg nagyon úgy tűnik, hogy ez/ezek lesznek az utolsó fellépései az NFL-ben. :hmmm: Saints fekete ló lehet. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. január 4., hétfő 16:36

Emelett a legnagyobb probléma nála fejben keresendő szerintem.
ezt par oldallal ez elott valaki mas is felhozta egy masik jatekossal kapcsolatban, de mondjuk ebben a sportban minden 99%-ban fejben dol el. :mrgreen:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2021. január 4., hétfő 15:14

davi10 írta:
Realista24 írta: Mi van Lewis komaval amúgy?
3 éve neki is volt valami komolyabb baja a hátával. Megműtötték, de azóta se sikerült visszarázódnia. Amúgy sokkal szimpatikusabb lett a viselkedése, csak közben elfelejtett játszani.
Sajnálom, mert nekem a kedvencem Darren Webster mellett.

Price meg megérdemelte már. Mondjuk tizenx nyilat ellőni a vb-győzelemért elég nagy luxus...
Annyival egeszitenem ki, hogy nem tud stabilan jatszani, nagyon rapszodikus. Emelett a legnagyobb probléma nála fejben keresendő szerintem.
Elvileg Taylor pápával kezdett el újra közösen dolgozni, remélhetőleg újra fel tudja epiteni magát.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 506
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. január 4., hétfő 9:12

Realista24 írta: Mi van Lewis komaval amúgy?
3 éve neki is volt valami komolyabb baja a hátával. Megműtötték, de azóta se sikerült visszarázódnia. Amúgy sokkal szimpatikusabb lett a viselkedése, csak közben elfelejtett játszani.
Sajnálom, mert nekem a kedvencem Darren Webster mellett.

Price meg megérdemelte már. Mondjuk tizenx nyilat ellőni a vb-győzelemért elég nagy luxus...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 8:28

Én az utolsó két szettet élveztem, hogy Benny Hillben tolják :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. január 4., hétfő 8:24

ferni írta: Mindent elmondott a meccsről a vége, amíg hagyta Pricet kibontakozni és semmi szettet nem bírt elhozni szép meg jó volt minden, de látszódott a végén, hogy közel sem volt annyira stabil a dolog a walesinek, csak előadta magát ahogy szokta.
A meccs vegen bekerult Price es mentalis blokkba, mert tudta, hogy ennyi kell a gyozelemhez. Ameddig nem meccsnyilakrol volt szo, addig 100+ atlag mellett 70% koruli kiszallozast tolt, amivel teljesen megerdemelten tolta le a palyarol Garyt. Kritikus pillanatokban jottek a nagy kiszallok, nagy tomegek, neha meg 1-2 legre meg is tudott pihenni. Szerintem 6 nyert szettig ez a meccs tokeletesen volt jatszva, utana jott egy kis Benny Hill :mrgreen:

A meccs eleje egyebkent a Cross-Taylor dontohoz hasonlitott, hiaba jatszott jol Taylor, Cross olyan elmebeteg modjara tolta a kiszallokat, hogy 3-4 koros legekkel lehetett volna csak megverni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 8:20

ferni írta:
Kerlon írta: ugy irsz, mintha valami szoros meccs lett volna, aztan meg simabb lehetett volna, hanem a legvegen remeg meg a keze Pricenak... :lol:
Első szett, 2-0, szettnyilak, kuka....
Második szetett megnyerte.
Harmadik, negyedik kuka teljesen.
Ötödik szett megint röhögve húzható lett volna
Hatodik volt, ami kegyetlen volt Pricetól.
Az utolsó 4 leg meg mind 3-2 vagy 2-3 volt, úgy hogy Gary amit művelt kritikán aluli volt és ha észhez tér még a meccsbe is nyugodtan visszajöhetett volna.

Baszott erősnek tűnt Price, de ezt simán hozhatta volna Gary, de hát teljesen kuka volt.
Mindent elmondott a meccsről a vége, amíg hagyta Pricet kibontakozni és semmi szettet nem bírt elhozni szép meg jó volt minden, de látszódott a végén, hogy közel sem volt annyira stabil a dolog a walesinek, csak előadta magát ahogy szokta.
Röhögve meg lehetett volna roppantani, mint ahogy Wright csinálta tavaly, röhögve.

26.87% (18/67) ez volt Gary Anderson kiszállózása.....

40% alatt VB döntőben utoljára pont Anderson kiszállózott 17ben, de ott is 38%ot dobott, nem 26ot.... Taylornak volt egy 33%os kiszállózása, pont mikor Gary megverte, de a többi minimum 36% volt az elmúlt 10 év döntőiben.
Toronymagasan a legrosszabb kiszállózást láthattuk, amit döntőben nyújtott bárki is mostanában. :ike:
10-zel több nyilat dobott el kiszállóra, mint Price, miközben 7-3 lett a meccs.... :lol:
De olyan nincs, hogy ha. Gerwen is hozhatta volna, ha nem kap ki, meg én is, ha elindulok.

Price 70-80%-on kiszállózott 4 vagy 5 szettig. Nehogy azt mond már, hogy ezt simán, meg röhögve nyerhette volna Gary.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. január 4., hétfő 8:13

Kerlon írta: ugy irsz, mintha valami szoros meccs lett volna, aztan meg simabb lehetett volna, hanem a legvegen remeg meg a keze Pricenak... :lol:
Első szett, 2-0, szettnyilak, kuka....
Második szetett megnyerte.
Harmadik, negyedik kuka teljesen.
Ötödik szett megint röhögve húzható lett volna
Hatodik volt, ami kegyetlen volt Pricetól.
Az utolsó 4 leg meg mind 3-2 vagy 2-3 volt, úgy hogy Gary amit művelt kritikán aluli volt és ha észhez tér még a meccsbe is nyugodtan visszajöhetett volna.

Baszott erősnek tűnt Price, de ezt simán hozhatta volna Gary, de hát teljesen kuka volt.
Mindent elmondott a meccsről a vége, amíg hagyta Pricet kibontakozni és semmi szettet nem bírt elhozni szép meg jó volt minden, de látszódott a végén, hogy közel sem volt annyira stabil a dolog a walesinek, csak előadta magát ahogy szokta.
Röhögve meg lehetett volna roppantani, mint ahogy Wright csinálta tavaly, röhögve.

26.87% (18/67) ez volt Gary Anderson kiszállózása.....

40% alatt VB döntőben utoljára pont Anderson kiszállózott 17ben, de ott is 38%ot dobott, nem 26ot.... Taylornak volt egy 33%os kiszállózása, pont mikor Gary megverte, de a többi minimum 36% volt az elmúlt 10 év döntőiben.
Toronymagasan a legrosszabb kiszállózást láthattuk, amit döntőben nyújtott bárki is mostanában. :ike:
10-zel több nyilat dobott el kiszállóra, mint Price, miközben 7-3 lett a meccs.... :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 7:48

Amúgy Pricenak ez az üvöltése honnan jön? Mert egy az egyben Gerwent majmolja ezzel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 4., hétfő 7:42

Gary nyerhette volna, talán...HA normális éve van és nem bajlodik a hátával. Nem számított arra, hogy dontozik, valószínűleg szerencséje is volt, hogy Chizzy űrdartsot tolt MVG ellen. Annyira kimaxolta ezt a VBt amennyire csak lehetett. A rutin jött elő nála, de nem tudott olyan extrat hozni, mint korábban.

Sima papírforma volt ez.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 4., hétfő 7:37

ferni írta: Az a baj, hogy még ezzel a megakiszállózásával is röhögve lehetett volna 3-3 is akár annyit bakizott bele Gary, pedig még a tömeg se jött neki.

Első szettbe is mit csinált....
És Price meg csak szimplán fokozatosan fel tudta építeni magát, mert Gary mindent elbaszott.
Ahogy egy kis szar volt a palacsintában Price rögtön megzavarodott, de a skót annyit belebakizott, hogy mindig vissza tudott jönni Price.

Voltak komoly legjei, azok elképesztőek voltak, a végén már eskü úgy tolta Price, hogy már nem is bántam volna ha megnyeri, de amit a meccs végén művelt meg... :lol: :lol: Azta... Ennyi choke-ot, hogy szépen magyarul fogalmazzak rég láttam :lol:

Kijárt Pricenak, de Anderson ezt röhögve megnyerhette volna, ha normálisan játszik.
Elődöntőben jött a tömeg, itt semmi...
Elődöntőben első nyilakkal sokszor nem szállt ki, de utána kövi körben fixen megoldotta, most meg még ez se ment neki....
ugy irsz, mintha valami szoros meccs lett volna, aztan meg simabb lehetett volna, hanem a legvegen remeg meg a keze Pricenak... :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 4., hétfő 7:23

besteve7 írta:
ferni írta: Szégyen
Gary menj azt bújj el magadnak, ezt a fejbengyenge paprikajancsitól így kikapni bakker ...
Erre úgy játszik mint a mamám.
Persze, az a 18/24es kiszálló stat szép volt, de hát ha Gary normálisan játszik nem lettek volna itt ilyenek, látszott mennyire szétesett Price, csak Gary annyira vérszegény volt hogy vicc ...
Az elődöntős játékával VBt nyert volna ez tuti.
Az meg, hogy 10+ meccsnyíl után se tudta megfogni Gary a meccset és 4-5 nyilakat hibázott a végén is.... Röhögve fordíthatott volna, nem is értem mi a faszom volt ez a skóttól.
Ment a mix :lol:
Megérdemelten nyert Price, a meccsnyilakig végig ő irányította a meccset, az egesz VB látszott rajta, h nyerni jött, végig fókuszált volt, azon túl, hogy Gary nagyon gyengén kiszállozott, de ezt már tőle az utóbbi időben megszokhattuk.
Lehet utálni, de az elmúlt években mutatott fejlődése, játéka után teljesen megérdemelten lett vilag bajnok és annak viszont örülök, hogy végre valaki letaszította MVG a trónról. Picit megmozdult az élet.
Mar csak Lewisnak kellene kivakarnia magát a mocsarból, de jelenleg csak még lejjebb mászik :(
Mi van Lewis komaval amúgy?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég