Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. január 24., vasárnap 10:19

Khabib teljesen más szint, Oliveira ellen megnézném, de sanszosan ott is ugyanaz lenne a kimenetel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 24., vasárnap 9:08

This is what happened, when you change your team, leave the sparring partners who made you a champion and sparring with little kids, far away from reality.

Khabib
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. január 24., vasárnap 8:58

Ehh, azt mondta tökéletes volt a camp, csúcsformában volt, stb. Egyszerűen teljesen elment mellette a fight game, a sok boksz pedig nem tett jót az mma karrierjének, ezért is gyalulta le a lábát Dustin.

Tjacks
Hozzászólások: 2679
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. január 24., vasárnap 8:29

Zsombor írta: POIRIEEEEEEEEEEEEEEEEER
Nice one, de Conort teljesen megtörte Habib, kb az arcára volt írva hogy vagy kurvára leszarja az egészet vagy bevan kaksizva.

Haknizik már, kell a lóvé a brand építéshez( whisky).

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. január 24., vasárnap 8:27

Realista24 írta:
Zsombor írta: POIRIEEEEEEEEEEEEEEEEER
Bazzeg elszamoltam magam egy nappal :lol:
Na majd Jake ellen :kalapos:
:mrgreen:
Mit meg nem adnék ha azt a kis mitugrászt valaki kiütné a picsába. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 24., vasárnap 8:04

Zsombor írta: POIRIEEEEEEEEEEEEEEEEER
Bazzeg elszamoltam magam egy nappal :lol:
Na majd Jake ellen :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. január 24., vasárnap 6:39

POIRIEEEEEEEEEEEEEEEEER

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 20., szerda 16:17

Hopp, Rivers visszavonult! :| Colts rámegy Watsonra? :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 19., kedd 10:02

Amúgy vannak még szakadó hóban meccsek srácok? :D Imádtam azokat. :D Vadállatok basszus.

Meg amikor beszakadt a Vikingek stadionjának a teteje. Még szerencse hogy nem meccs közben.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 19., kedd 9:53

ferni írta: Ez de menő... :D

Brees papa komoly játékos volt sajna a PO nem volt a kenyerük, de mikor behúzták az zseni volt, jó kis Tracy Porter :D
mondom, nincs nekem bajom Bradyvel, azért amit ezen a videón csinál, na ilyet sem a rossz emberek csinálnak.. kicsit beszorult a gyomrom nah.. szép képek-jelenet..
nekem tegnap ért véget 1 korszak, sokaknak akkor fog ha Brady vonul vissza...
viszont szerencsére van Mahomes, a más(od)ik kedvencem... idegcsavarodása? volt? nemtom jól fordítottam-e az orvosi kifejezést.. nem agyrázkódás, ez pozitív.. remélem tud játszani vasárnap..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. január 19., kedd 9:25

Ez de menő... :D

Brees papa komoly játékos volt sajna a PO nem volt a kenyerük, de mikor behúzták az zseni volt, jó kis Tracy Porter :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 18., hétfő 10:37

TheBull6 írta: +1 Brees-re. Imádom a palit. Anno Romo (igen Tony Romo :lol: ) miatt szerettem meg az amerikai focit 2006-2008 körül, a többségnek lehet nem is mond semmit a pali. :D Azóta is go Dallas. :lol: :fpalm: Aztán mellé jött be Brees meg Rodgers,de pl BigBen játékstílusát is nagyon csíptem. Az utóbbi időben már nem követtem annyira, szerintem az elmúlt 3-4, de lehet 5 évben meccset 1-et ha láttam élőben, meg összefoglalókat is elhagytam.

Néha-néha egyik haverral még szóba kerül, ő még többnyire követi. Az is újdonság volt, hogy Brady elment a Patsból. :D Sose csíptem se a Pats-et, se Brady-t. Valahogy nekem Barca feeling volt velük kapcsolatban. Marha sok divatdrukkeruk lett, főleg a veretlen szezonos idényben, ahol persze aztán a döntőben legalább kikaptak. :D Persze kumma jó csapat voltak, meg Brady is, de brutál pénzekkel is rendelkeztek az is biztos.

De a mostani felhozatból kb játékosokat se ismernék már. :D
DWare, TO, Witten, Crayton, Miles Austin, Barber, Felix Jones, Dez Bryant. Aaaahhh, micsoda névsor!!!! :D
Csak ne a kutyaütő Jason Garrett lett volna a head coachunk.... :D

Basszus, most nézem, hogy egy Russel Wilson is már 8-9 éve tolja. Mintha tegnap lett volna kis sz*ros rookie. :D
a Romo láz.. emlékszem, jött a semmiből és maradt 15 évig kezdő QB.. (amúgy szakértő a vmelyik tv-nél, nyilván nem meglepő, de annyira insider meglátásai vannak és olyan jól adja elő, néha bánom h csak 40 mp-e van 2 snap között (kb mint amikor Göbölyös belendül 1-2 videóban), nagyon hiteles, meg értelmes a faszi..
öreg Jerry brutál keretet rittyentett össze nektek..

na mind1, lassan véget ér 1 éra, egy iszonyú komoly neveket felvonultató (Favre, szigorúan P. Manning, Brees, Brady, Rodgers, Wilson..) korszak.. örülhetünk h láttuk őket..
aztán jövő héten meg a tampa-kansas.. hujjujujjjj, az is jó meccs lehet!!!
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. január 18., hétfő 10:17

Zsombor írta: Kurva nagy vicc volt ez a meccs. Mondjuk az is hogy volt aki már 5. percben azon sírt hogy nyert a Saints. :lol:
csak a szokásos, embernek elmegy a kedve, hogy kommenteljen ide bármit is a meccsről.
volt másfél jó visszahordása a Saintsnek meccs elején, de onnan már sima :lol: :lol: :lol: agyam eldobom.
mintha az nfl-ben bármit is számítana az ilyen, mikor 1-1playen fordul a kocka nagyon sok esetben, és bármikor változhat a játék képe, egy momentum elég, egy fumble, int, akármi, és borulhat az egész meccs.
sokszor a semmiből jönnek ezek a hibák, amik alapjaiban változtatják meg a meccset.

itt meg visszahordások után már temették a TB-t :lol: hihetetlen.

Sajnálom a Saintset, nekem ők a kedvenceim mint csapat, de igazából nem lepődtem meg, erről szól az utóbbi évben a PO nekik, sose hozzák a szintet amikor igazán kell. (vagy a bírók eldöntik mint a Vikings ellen anno)

De ez nekem tipik olyan meccs volt, hogy kb mindegy ki nyer, mert Brady meg alltime kedvenc, örültem a sikerének, nem szomorkodom.
Remélem maradt még bennük kakaó, és Rodgerséket is meglephetik.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 18., hétfő 9:53

+1 Brees-re. Imádom a palit. Anno Romo (igen Tony Romo :lol: ) miatt szerettem meg az amerikai focit 2006-2008 körül, a többségnek lehet nem is mond semmit a pali. :D Azóta is go Dallas. :lol: :fpalm: Aztán mellé jött be Brees meg Rodgers,de pl BigBen játékstílusát is nagyon csíptem. Az utóbbi időben már nem követtem annyira, szerintem az elmúlt 3-4, de lehet 5 évben meccset 1-et ha láttam élőben, meg összefoglalókat is elhagytam.

Néha-néha egyik haverral még szóba kerül, ő még többnyire követi. Az is újdonság volt, hogy Brady elment a Patsból. :D Sose csíptem se a Pats-et, se Brady-t. Valahogy nekem Barca feeling volt velük kapcsolatban. Marha sok divatdrukkeruk lett, főleg a veretlen szezonos idényben, ahol persze aztán a döntőben legalább kikaptak. :D Persze kumma jó csapat voltak, meg Brady is, de brutál pénzekkel is rendelkeztek az is biztos.

De a mostani felhozatból kb játékosokat se ismernék már. :D
DWare, TO, Witten, Crayton, Miles Austin, Barber, Felix Jones, Dez Bryant. Aaaahhh, micsoda névsor!!!! :D
Csak ne a kutyaütő Jason Garrett lett volna a head coachunk.... :D

Basszus, most nézem, hogy egy Russel Wilson is már 8-9 éve tolja. Mintha tegnap lett volna kis sz*ros rookie. :D

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 18., hétfő 9:32

poronty írta: Amúgy kíváncsi vagyok Saints mit produkál jövőre. Egyik legnagyobb mínuszba vannak a jövő évi cap tekintetében, Brees visszavonul, Taysom Hill lesz gondolom a QB1. Lehet elkezdik a teljes rebuild-et. Érdekes lesz nekik az off-season.
nagyon remélem h nem Hill lesz kezdő (kb olyan mint Ramos csatárban, 1-2szer bejön, de menjen inkább a helyére), de Winston sem az ideális megoldás (hosszú játékokban nagyon önveszélyes). lehet Payton kitalál vmi hibrid playbookot ezzel a 2vel, fene tudja, nagy koponya, de egy ekkora ászt mint Brees smart playbookkal/hívásokkal nem lehet helyettesíteni. a D marha erős, de öreg is.. majd meglátjuk..

félidőben mentem aludni, de egyáltalán nem bánom. úgy vagyok mint Simpson nagypapa a mémben, ölelem a fényképet Breesről és Paytonról.. :'( :'( , úgy voltam vele, ezt bármelyik megnyerheti, de ha nézem ahogy kikap a Saints, csak ideges leszek és aludni nem tudok, ha meglátom reggel meg már mind1.. hát mind1 is, meg nem is..
mind1, mert fej-fej mellett volt a 2 csapat, de nem mindegy, mert Brees kiszállt (szerencsére a lejtő alját a 2. félidőben nem láttam)..
szóval inkább emlékszem arra, amikor a superbowl 3ik negyed on side kick-kel kezdett Payton, mert egy állat :D , a millió td-re, brutál jó meccsre Breestől, a rekordjaira...
élmény volt látni az embert... :sziv: :'(
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. január 18., hétfő 3:54

Zsombor írta: Kurva nagy vicc volt ez a meccs. Mondjuk az is hogy volt aki már 5. percben azon sírt hogy nyert a Saints. :lol:
jó hát bakker, én képtelen voltam elhinni, hogy képesek megcsinálni....
Azt hittem Brady már nem tud újat mutatni, de hogy megint top4.... Félelmetes.
Persze ez a mai nem az ő meccse volt, ő is dobott kb 3 Int-et, csak egyiket se tudta behúzni a Saints, míg fordítva a Bucsnak sikerült.
Érdekes meccs volt.
Bucs D komolyat tolt, ha ezt tartják, megmarad a futójáték és a passzjáték is beindul és nem lesz ennyi büntetés bármire képes lehet a Tampa.

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. január 18., hétfő 3:54

Amúgy kíváncsi vagyok Saints mit produkál jövőre. Egyik legnagyobb mínuszba vannak a jövő évi cap tekintetében, Brees visszavonul, Taysom Hill lesz gondolom a QB1. Lehet elkezdik a teljes rebuild-et. Érdekes lesz nekik az off-season.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 18., hétfő 3:49

Ment a mix a Saintsre, egész meccsen nem mertem leírni, hogy nyerhetnek Bradyék.

Újabb nap, újabb jinx. B-)

Kicsit szomorú, hogy Brees ilyen meccsel fejezi (?) be. Legalább egy fasza tüzijáték lett volna.

De a :goat: az :goat: :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2021. január 18., hétfő 3:44

poronty írta:
Zsombor írta:

Mármint a full pontatlan passz ami után az elkapás volt parádés?
Nem, amelyik úgy volt passzolva, kívülre, hogy pont, akkor érjen oda a labda, mikor Johnson visszajön, és, hogy a corner-nek sansza ne legyen odaérnie, akkor se, ha a receiver seggében áll.
:lol: :lol: :lol:

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. január 18., hétfő 3:43

Zsombor írta:
poronty írta: Anyám az a ball placement Brady-től, Johnson-nak milyen parádé volt.
Mármint a full pontatlan passz ami után az elkapás volt parádés?
Nem, amelyik úgy volt passzolva, kívülre, hogy pont, akkor érjen oda a labda, mikor Johnson visszajön, és, hogy a corner-nek sansza ne legyen odaérnie, akkor se, ha a receiver seggében áll.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég