Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. augusztus 9., kedd 23:03

Ember...Nekirohan ötször basszameg és meg van vmikor együttessel....
Kommentátor hölgy is ügyes volt mellesleg.... :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. augusztus 9., kedd 23:03

Nem hiszed el bazd meg. Hihetetlen.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. augusztus 9., kedd 23:02

14-10-nél kommentátor jinxelt egyet.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. augusztus 9., kedd 22:59

Ennek innen meg kell lennie. Ne szórakozz Géza :(

bazmeg. fgy.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. augusztus 9., kedd 22:50

Koreai vívó, mik vannak. :)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 9., kedd 22:45

Akkor hajrá Géza . :vivo:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 9., kedd 21:58

A lóugrás margójára. :mrgreen: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. augusztus 9., kedd 21:42

VanillaSky írta:
Hatalmas, ahogy mi magyarok folyamatosan szarral dobaljuk a sportoloinkat akik veletlenul nem aranyat nyernek.
Masodikakra senki sem emlekszik 20 ev elteltevel.
Egy oldalon belül, ugyanattól a személytől!


Remélem te legalább tisztában vagy önmagaddal. :) Egy Olimpiai érmesre - főleg úszásban - azért szoktak emlékezni, másrészről még mindig maguknak csinálják leginkább nem Jancsikának, Pistikének meg Bencusnak a tv előtt.
A ketto hogy fugg ossze? Egy rossz szot sem irtam rola, csak annyit, hogy vannak nala eredmenyesebb uszoink az olimpiakon, megis o az orszag kedvence. Egyszeruen a gyozteseknek nagyobb elismeres jarna, mint aki ezustot vagy bronz ermet nyer. Pontszerzokrol nem is beszelve.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: torjack » 2016. augusztus 9., kedd 21:35

ferni írta:Imre Géza....
Zseniális bakker :salute: :salute:
Az élet nagy forgatókönyvíró, egy arany annyira slusszpoén lenne... :)


Bencze, te meg engedd el, már így is vérciki.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. augusztus 9., kedd 21:32

Hatalmas, ahogy mi magyarok folyamatosan szarral dobaljuk a sportoloinkat akik veletlenul nem aranyat nyernek.
Masodikakra senki sem emlekszik 20 ev elteltevel.
Egy oldalon belül, ugyanattól a személytől!


Remélem te legalább tisztában vagy önmagaddal. :) Egy Olimpiai érmesre - főleg úszásban - azért szoktak emlékezni, másrészről még mindig maguknak csinálják leginkább nem Jancsikának, Pistikének meg Bencusnak a tv előtt.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. augusztus 9., kedd 21:31

András93 írta:
Bencze írta:Miert ne lehetne a nokkel osszehasonlitani? Ok nyertek, Cseh eddig nem. Masodikakra senki sem emlekszik 20 ev elteltevel.
Mert jóval lassabbak úszásban? Jó, persze igaz, a saját mezőnyükben valóban volt, aki nyert. Az egyik most, akinek most sikerült először érmet szereznie Olimpián. Risztov pedig nyílt vízen, az kicsit más, egyébként ő is medencében kezdte, ott nem igazán volt sikeres, már legalább is Csehhez képest.
De amúgy Hosszú az utóbbi 4 évben biztos, hogy nagyobb sztár lett, mint Cseh.
Risztovban igazad van, medenceben dontokbe se jutott Athenon kivul, viszont ne felejtsuk el, hogy a londoni volt a masodik olimpiaja mivel 04 utan visszavonult evekre. Mas kategoria, de az uszas az uszas, hiaba nyilt vizi es az arany is ugyanannyit er.

Hosszu megitelese nem tudom mennyiben valtozott a szovetseggel valo balheja ota, sajnos nem tudtam nagyon figyelemmel kovetni.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. augusztus 9., kedd 21:17

Bencze írta:Miert ne lehetne a nokkel osszehasonlitani? Ok nyertek, Cseh eddig nem. Masodikakra senki sem emlekszik 20 ev elteltevel.
Mert jóval lassabbak úszásban? Jó, persze igaz, a saját mezőnyükben valóban volt, aki nyert. Az egyik most, akinek most sikerült először érmet szereznie Olimpián. Risztov pedig nyílt vízen, az kicsit más, egyébként ő is medencében kezdte, ott nem igazán volt sikeres, már legalább is Csehhez képest.
De amúgy Hosszú az utóbbi 4 évben biztos, hogy nagyobb sztár lett, mint Cseh.
Bencze írta:Egyebkent de, eleg nagy uszoistensegek vagyunk az olimpiakon, negyedik legtobb aranyat mi nyertuk.
Igen, bocsi lemaradt, hogy az utóbbi években.
Az úszók számát meg akkor benéztem, van ez így, akkor is vagyunk egy páran. :D

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. augusztus 9., kedd 21:14

Imre Géza....
Zseniális bakker :salute: :salute:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. augusztus 9., kedd 21:12

Mar nem engedte modositani az elozot, bocs a duplaert.
András93 írta:
reeed_ati írta:Van az most egyáltalán?, csak mert rákerestem a számokra és nem szerepel köztük, amúgy tényleg az lenne a nyerő. :mrgreen:
Van-van. Atlétika között keresd, 20 és 50 km-es is van. Legjobb, akiket futómozdulat miatt zárnak ki... :lol:
Bencze írta:Edit: Nem volt bonyolult, negynel valahogy tobbre szamitottam. :D Gyurta, Risztov es Hosszu
Nem vagyunk ám egy akkora úszóistenségek, pedig rendre 30+ versenyzővel vagyunk, most is USA után a 2. legtöbb úszót adjuk.
Cseh Lacit meg ne a nőkkel mérjük már össze, ráadásul nézzük meg, hogy ő milyen mezőnyben versenyzett rendre, csak ha a két amerikait mondom, Phelps és Lochte... nem véletlen nyert szinte csak Európában.
Vb-ken kétszer tudott nyerni, tavaly 200 pillangón, Phelps nem volt, az olimpiai bajnok Chad le Clos igen, és még 2005-ben 400 vegyesen nyert, Phelps itt sem volt azon a számon, Lochte mondjuk igen.
Egyébként én inkább tőle várok hajnalban érmet, Kenderesiben már nem nagyon van több szerintem, Phelpsben tuti, a dél-afrikait nem tudom, ő átállt rövidebb távokra, de háromban ott lehet. Tippre Phelps-Cseh-Le Clos.
Sós Csaba szerint is van esélye Lacinak, még is csak ő úszta idén a legjobb időt. És most is a 3. legjobb idővel döntős, szóval nem teljesen értem, miért írjátok le őt.

szerk.: közben meg is előztek.
Ausztralia, Brazilia (igaz hazigazdakent), Japan, Kina es Oroszorszag is tobb uszot inditott. Egyebkent de, eleg nagy uszoistensegek vagyunk az olimpiakon, negyedik legtobb aranyat mi nyertuk.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. augusztus 9., kedd 21:03

Dupla D írta:
Bencze írta:Lacika
Ilyen jó haverok vagytok?

Ha Cseh Laci legkomolyabb versenytársa nem a valaha volt legsikeresebb úszó lenne lenne, akkor még talán igazat adnék. Van három ezüstje és két bronza. Nem néztem most utána, de ha Phelps nem lenne, akkor többszörös olimpiai bajnok emberről beszélünk. De Phelps, amelyik számban elindult azt megnyerte. 'Lacika' most 30 éves és ő még mindig ott van az esélyesek között, ami egyáltalán nem gyakori. Ha olimpiai bajnok lett volna már, akkor nem hiszem, hogy itt lenne, de már csak emiatt a kitartás miatt is megérdemli a tiszteletet, amit neked nem sikerült megadnod.
Kar, hogy a fel orszag Lacikanak hivja, nyilvan mindenki puszipajtas vele.

Az idosebb Lochte is rendre elverte, nem beszelve Le Clos-rol a vb-ken. Sportban nincs ertelme a haval kezdodo mondatoknak. Ott volt Phelps, ot kellett volna megverni, hiaba a valaha volt legeredmenyesebb olimpikon. Ha 100 evvel ezelott szuletett volna emberunk, biztos leesett volna par arany. Kb ennyi ertelme volt a ha nincs Phelps teoriadnak.
Nem Lacika az egyetlen 30 eves uszo, mar ezen az olimpian is szerzetek ermet a harmadik x utan.
Megadtam a neki jaro tisztelet, de vannak tiszteletre meltobb uszoink akik valamiert nem az orszag kiskedvencei.

Miert ne lehetne a nokkel osszehasonlitani? Ok nyertek, Cseh eddig nem. Masodikakra senki sem emlekszik 20 ev elteltevel.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. augusztus 9., kedd 21:02

reeed_ati írta:Van az most egyáltalán?, csak mert rákerestem a számokra és nem szerepel köztük, amúgy tényleg az lenne a nyerő. :mrgreen:
Van-van. Atlétika között keresd, 20 és 50 km-es is van. Legjobb, akiket futómozdulat miatt zárnak ki... :lol:
Bencze írta:Edit: Nem volt bonyolult, negynel valahogy tobbre szamitottam. :D Gyurta, Risztov es Hosszu
Nem vagyunk ám egy akkora úszóistenségek, pedig rendre 30+ versenyzővel vagyunk, most is USA után a 2. legtöbb úszót adjuk.
Cseh Lacit meg ne a nőkkel mérjük már össze, ráadásul nézzük meg, hogy ő milyen mezőnyben versenyzett rendre, csak ha a két amerikait mondom, Phelps és Lochte... nem véletlen nyert szinte csak Európában.
Vb-ken kétszer tudott nyerni, tavaly 200 pillangón, Phelps nem volt, az olimpiai bajnok Chad le Clos igen, és még 2005-ben 400 vegyesen nyert, Phelps itt sem volt azon a számon, Lochte mondjuk igen.
Egyébként én inkább tőle várok hajnalban érmet, Kenderesiben már nem nagyon van több szerintem, Phelpsben tuti, a dél-afrikait nem tudom, ő átállt rövidebb távokra, de háromban ott lehet. Tippre Phelps-Cseh-Le Clos.
Sós Csaba szerint is van esélye Lacinak, még is csak ő úszta idén a legjobb időt. És most is a 3. legjobb idővel döntős, szóval nem teljesen értem, miért írjátok le őt.

szerk.: közben meg is előztek.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. augusztus 9., kedd 20:45

Bencze írta:Lacika
Ilyen jó haverok vagytok?

Ha Cseh Laci legkomolyabb versenytársa nem a valaha volt legsikeresebb úszó lenne lenne, akkor még talán igazat adnék. Van három ezüstje és két bronza. Nem néztem most utána, de ha Phelps nem lenne, akkor többszörös olimpiai bajnok emberről beszélünk. De Phelps, amelyik számban elindult azt megnyerte. 'Lacika' most 30 éves és ő még mindig ott van az esélyesek között, ami egyáltalán nem gyakori. Ha olimpiai bajnok lett volna már, akkor nem hiszem, hogy itt lenne, de már csak emiatt a kitartás miatt is megérdemli a tiszteletet, amit neked nem sikerült megadnod.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. augusztus 9., kedd 20:25

kapor_89 írta:
Bencze írta:Hatalmas, ahogy mi magyarok folyamatosan szarral dobaljuk a sportoloinkat akik veletlenul nem aranyat nyernek. Oda is kell kerulni am, ami nem a legegyszerubb dolog. Ezzel az eredmennyel is a vilag egyik legjobb uszoja Gyurta, iden volt nala 16 jobb. Kis orszagkent igy is rendre eron felul teljesitunk, gyanitom mi nyerjuk a legtobb aranyat a lakossag szamahoz viszonyitva. Irrealis elvaras minden sportolonktol ermeket varni minden egyes esemenyen.
Egyáltalán nem dobáljuk szarral azokat, akik nem lesznek érmesek, de Gyurta olimpiai bajnokként(!!) nem került a legjobb 16-ba. Érted, a legjobb 16-ba.. Senki ne mondja nekem, hogy forma így, meg forma úgy, ez Danitól szánalmas teljesítmény volt, nincs erre szebb kifejezés. Vannak olyan úszóink akik 15 évesen csak azért mentek ki, hogy ismerkedjenek a légkörrel, majd 4 év múlva lehet ők is elérik Liliána szintjét, de könyörgöm, azért vannak határok. Amit pedig Kis Gergő művelt, hát azt inkább nem is kommentálom.. Hogyan lehet ennyire formán kívül úszni?? Arról sem beszélhetünk, hogy MO-n nem lehet felkészülni, hiszen Kenderesi 19 évesen sz*patja a világot, Liliána pedig szintén 19 évesen még a dobogóban is reálisan reménykedhet.. Cseh Laci formája is el lett tolva enyhén szólva is, mehetne ő is a Vasasba edzeni :D (bár Lacival pont semmi bajom nincs, nagyon szeretem és tisztelem minden tekintetben) Be kell látni, hogy vannak olyan úszók, akik komoly idővel, illetve komoly eredményekkel jöttek, még sem volt esélyük még a döntőbe se kerülni, ez pedig gáz.

Ma este pedig előre az újabb 2 (3) aranyért :D :D :D
Nem kizarolag a forumra ertettem, NSO-s, indexes, origos kommentekbol indultam ki, bar az ottani szint meg az eurobasznanal is aljabb.

Egyebkent pont Lacika erdemli meg a legtobb savazast, gyakorlatilag 10+ eve agyon sztaroljak, a media minden vilagesemeny elott eselyeskent emlegetik es allandoan lebog. Legjobb uszoink kozul minden olimpian o szerepel a leggyengebben. Millio europa bajnoki cime nyilvan tiszteletre melto, de szinte Lacika az egyetlen uszo az oreg kontinensrol aki a legjobbak kozott van.

Tenyleg, valamelyik nalam kevesbe lusta forumos nem szamolna ossze, hogy Athen ota (Lacika elso olimpiaja) hany aranyat hoztak haza uszoink?

Edit: Nem volt bonyolult, negynel valahogy tobbre szamitottam. :D Gyurta, Risztov es Hosszu

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. augusztus 9., kedd 20:16

Nem kopkodtem. Csak meglepodtem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Egyéb sportok - Olimpia

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2016. augusztus 9., kedd 20:16

András93 írta: Egyébként kinek mi a legnevetségesebb sport az Olimpián? Nálam a távgyaloglás a nyerő. :lol:
.
A szimulált vadvízi evezés a leggagyibb nálam . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég