Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 6., szerda 18:11

nekem elég nagyképű beszédnek tűnt mondjuk...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 6., szerda 17:35

ziro4vr írta:Mondjuk a kiállás egy dolog, na de ez a rituális szerződésösszetépés? Mire volt ez jó azon kívül, hogy tibi atya meg a trollfoci mémeket csinálasson belőle?
https://www.youtube.com/watch?v=3OyrX11cMkE

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. január 6., szerda 17:35

ziro4vr írta:Mondjuk a kiállás egy dolog, na de ez a rituális szerződésösszetépés? Mire volt ez jó azon kívül, hogy tibi atya meg a trollfoci mémeket csinálasson belőle?
Mondjuk ezt adom,elég teátrális volt. Bár megértem a célját, nyomatékosította,hogy nem és nem.
De talán ez már nem kellett volna.

Amúgy nem biztos,hogy jól járna,ha amcsi állampolgárságra rámenne. Szerintem amikor kint volt éveket, és még amcsi csávót is szerzett mérlegelték ezt, nem véletlen jöttek haza.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 6., szerda 17:28

Mondjuk a kiállás egy dolog, na de ez a rituális szerződésösszetépés? Mire volt ez jó azon kívül, hogy tibi atya meg a trollfoci mémeket csinálasson belőle?
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 17:27

Biztos vagyok benne ha megnézzük milyen körülmények közt edzenek nyugaton és milyenek közt nálunk ég és föld lesz a különbség. És ameddig tizedmásodpercek jelentik a különbséget igenis minden apróság számít.
De itthon sosem lesz olyan mint nyugaton, pl. az USA-ban, hogyan is lehetne?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 6., szerda 17:24

Én (meglehet naív vagyok), de elhiszem hogy azért harol, hogy a következő generációnak, és úgy egyébként minden úszónak jobb feltételek álljanak a rendelkezésére.

Biztos vagyok benne ha megnézzük milyen körülmények közt edzenek nyugaton és milyenek közt nálunk ég és föld lesz a különbség. És ameddig tizedmásodpercek jelentik a különbséget igenis minden apróság számít.

Az, hogy nem adott részleteket kicsit engem is zavart, de nekünk laikusoknak úgy sem mondana semmit, ráadásul valóban ezt nem a sportolónak, hanem a szövetség szakembereinek lenne a dolga.

Nekem nagyon imponáló ez a kiállás. Sajnos ugyanezt láttuk már a fociban, kézilabdában, kajak-kenuban is, csak kevés az a hiteles sportoló, aki ki mer állni és meri vállalni a véleményét és a következményeket.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. január 6., szerda 17:22

Realista24 írta: Várd ki a végét, én azt mondom. Ne legyen igazam (bár lehet is, mert pont leszarom Katinkát), de ez egy szépen felépített út az amerikai színekig.
Ezt beszéltük pont a lakótársammal.Szerintünk is ez csak valami amit felhasználhat terelő okként, hogy ott kössön ki. Ha már a brandet felépítették és stb,ezt is elrendezhették. (Persze amellett,hogyha tényleg megkapnák ami kell akkor gondolom maradna. De ő is tudja,hogy nem fogja..)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 17:08

Ilyen alapon a focihoz meg csak egy labda kell oszt jóvan :mrgreen:
Így is van :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2016. január 6., szerda 16:46

Realista24 írta:
Igaza van abban, amit mond. Promó filmre 12M-t költünk, de öltözni a medence szélén kell... (kicsit erős túlzással)
Az úszóknak egy medence kell, meg egy edzőterem és némi fittness felszerelés, kicsit erős túlzással.
Ilyen alapon a focihoz meg csak egy labda kell oszt jóvan :mrgreen:

Keményen el van ez baszarintva kishazánkban. Amikor milliárdokért épülnek a néptelen stadionok az evezősök meg kb lemaradnak minden versenyen, mert a csónakok elavult szarok. :cens:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. január 6., szerda 16:39

Pipita írta:Mi köze van a feminizmusnak az úszószövetséghez vagy Hosszú Katinkához? -
Ez az.. még csak szülni sem szült ezidáig. :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 6., szerda 16:24

ziro4vr írta:
Pipita írta:Mi köze van a feminizmusnak az úszószövetséghez vagy Hosszú Katinkához? - :lol: :lol:

Nagy Laci lemondta a válogatottságot, spanyol színekben akart indulni, Katinka meg kiejlentette, hogy eszébe sem jutott más nemzetet képviselni. Nevetséges lenne lehazaárulózni.
Most még nem sok, majd nézd meg később.

Ez a spanyol színekben akart indulni honnan van? Ő mondta?
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ke ... ni-2136031
http://index.hu/sport/kezilabda/2009/07 ... ott_lehet/


Gondolom az állampolgárságot sem poénból vette fel.
Várd ki a végét, én azt mondom. Ne legyen igazam (bár lehet is, mert pont leszarom Katinkát), de ez egy szépen felépített út az amerikai színekig.
Én szomorú lennék, kételkedem benne. Nem úgy tűnik számomra, mint akinek ez a célja. Egyelőre legalábbis.
Szóval akkor elmondásod szerint a lehetőségek:
Nem az én, az ő szavai alapján. De biztos igazad van, én nem értek hozzá. Gondolom akkor az anyagi támogatás nem érdekli. Magától fog készülni, ezt mondta, én ebből következtettem, ezek szerint akkor rosszul, bár a lényegen annyira nem változtat.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. január 6., szerda 16:20

Ez a spanyol színekben akart indulni honnan van? Ő mondta?
Ráhúzták, amikor elmondta, hogy van egy két dolog a magyar kézilabdában, ami nem tetszik neki..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 16:13

Igaza van abban, amit mond. Promó filmre 12M-t költünk, de öltözni a medence szélén kell... (kicsit erős túlzással)
Az úszóknak egy medence kell, meg egy edzőterem és némi fittness felszerelés, kicsit erős túlzással.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 6., szerda 16:12

Pipita írta:Mi köze van a feminizmusnak az úszószövetséghez vagy Hosszú Katinkához? - :lol: :lol:

Nagy Laci lemondta a válogatottságot, spanyol színekben akart indulni, Katinka meg kiejlentette, hogy eszébe sem jutott más nemzetet képviselni. Nevetséges lenne lehazaárulózni.
Most még nem sok, majd nézd meg később.

Ez a spanyol színekben akart indulni honnan van? Ő mondta?
Nem illik.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. január 6., szerda 16:10

Realista24 írta:
Nagy Laci lemondta a válogatottságot, spanyol színekben akart indulni, Katinka meg kiejlentette, hogy eszébe sem jutott más nemzetet képviselni. Nevetséges lenne lehazaárulózni.
Várd ki a végét, én azt mondom. Ne legyen igazam (bár lehet is, mert pont leszarom Katinkát), de ez egy szépen felépített út az amerikai színekig.

Igaza van abban, amit mond. Promó filmre 12M-t költünk, de öltözni a medence szélén kell... (kicsit erős túlzással) Semmi jövőképe nincs az úszásnak. Miért nem mutatnak fel, akkor egy 5 vagy 10 éves tervet. Terv nélkül lehetetlen fejlődni és nehéz szinten maradni.

Ha meg az amerikai színekben akar indulni? Kit érdekel? Szíve joga azt választani. Azt nem tudod megválasztani, hogy hova születsz, emiatt nehogy már egész életében MO-hoz legyen kötve.

Szerintem ha madridban és birkalegelőn kellene edzeni, akkor a játékosok inkább mennének máshova... vagy olyan a vezetés, amilyen..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 15:57

Nagy Laci lemondta a válogatottságot, spanyol színekben akart indulni, Katinka meg kiejlentette, hogy eszébe sem jutott más nemzetet képviselni. Nevetséges lenne lehazaárulózni.
Várd ki a végét, én azt mondom. Ne legyen igazam (bár lehet is, mert pont leszarom Katinkát), de ez egy szépen felépített út az amerikai színekig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. január 6., szerda 15:56

Nekem szimpatikus volt, ahogy kiállt.

Pár éve megtette ezt Nagy Laci, csak ő a kézilabdában.. El akarták üldözni, meg spanyol válogatott meg lópikula..

Nem tudom aztán abból mi lett, de ez is hasonló szitu. (egyébként látható, hogy esett vissza a kézilabdánk színvonala is..)

Szerintem neki semmilyen konkrét csomagot nem kell letennie, épp ezt kéri, hogy a szövetség ebben segítsen. Kutasson, fejlesszen, legyen a sportolók segítségére. Ez szerintem jogos elvárás. Főleg ennyi focistadion mellett..

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. január 6., szerda 15:48

Katinka sem kér többet az úszó szövetség segítségéből.
Szóval akkor elmondásod szerint a lehetőségek:

a, Az Iron Lady (valahogy Egerszegi - aki 100szor akkora úszó volt, mint ő - mégse volt ilyen márkanév) épít magának egy uszodát
b, Bérel magának egyet
c, A Komjádiba lemegy havibérlettel és az ott tartózkodókat felszólítja, hogy takaroggyanak a medence azon részéből ahol ő tartózkodik
d, Ironsága révén ezentúl a Dunában fog készülni
e, Igénybe veszi ezután is a szövetség által kínált egyes szolgáltatásokat és egyéni privilégiumokat csak most kell kicsit a hepaj, Olimpia előtt fél évvel?

Az, hogy Gyárfás egy szarházi nem kérdés, az hogy a szövetségben is ezerféle érdekláncok vannak az ősidők óta az sem. Ami viszont érdekes, hogy az Iron Lady nem fogja fel, hogy itt az életben nem lesz annyi pénz mint egy amerikai úszóközpontnál lenne. Valószínűleg Tusuppal is felmérték már ezt jóideje, állampolgárságot is megkapná szóval nem értem miért fél a váltástól, kicsit zsörtölődne a "parasztja" de ugyanúgy hozzászokna, mint előtte néhányaknál. Meglenne a lehetősége a normális felkészülésre, miegymás.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 6., szerda 15:45

Mi köze van a feminizmusnak az úszószövetséghez vagy Hosszú Katinkához? - :lol: :lol:
Azt meg mondjuk én sem értem, hogy a hazai vb promotálásával mi a baja. Európa legjobb úszója, sokak pédaképe, ha van ideje az iron izé brandjével turnézgatni, akkor egy ilyen hazai eseményt nehéz lenne promózni?
Gondolom vannak elvei, amikkel összeegyeztethetetlen lenne felvenni a milliókat valami olyasmiért, amivel nem ért egyet.
Amúgy hasonló a szitu, mint mikor Nagy Laci kelt ki a szövetség ellen, ott bezzeg mocskolódott meg hazaárulózott mindenki.
Nagy Laci lemondta a válogatottságot, spanyol színekben akart indulni, Katinka meg kiejlentette, hogy eszébe sem jutott más nemzetet képviselni. Nevetséges lenne lehazaárulózni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pipita 2016. január 6., szerda 15:48-kor.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. január 6., szerda 15:27

Szerintem promózná ő szívesen az eseményt, de azt a szövetség kezdetektől fogva egy feltételnek szabta meg.
Meg valószínűleg az elejétől kezdve problémája van, és nem akarta azt,hogy elvállalja,aztán meg szembe megy velük. Elég viccesen hatna.

Én nem tudom mi az igazság, de a körülmények javítása szükséges, ezt viszont Lacika is elmondta már régebben is többször, most épp mást mond.
Lehet nem volt szép széttépni azt a papírt, de világosan megmondta decemberben is,hogy nem promózza az eseményt. Erre a szövetség elérak egy ilyet,hogy promózz és kapsz pénzt. Nem is tudom milyen reakciót vártak...plusz ugye, már először is elmondta,hogy nem pénz kell neki elsősorban, hanem felszerelés.

Igen, az hozzátartozik,hogy valószínűleg kint hozzászokott a jóhoz, és magasabb igényei vannak. Ezt a részét adom, nyilván közrejátszik.


De nem az első eset az úszószövetségnél ez,hogy valakik követelnek, régebben volt egy rajtgépes vita is, már rég nemzetközi versenyeken újfajta rajtgép volt, nálunk meg nem voltak hajlandóak kicserélni egy uszodában sem. Rendeltek belőlük, de mondván túl drága felszerelés, nem szerelték be, hanem porosodtak a raktárban...ez ellen többen is mentek, talán valamelyik olimpia előtt volt ez.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég