Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 6., szerda 15:24

Brand már megvan, de most jöhet a nagy feminista élharc, ami mögé majd szépen beállnak.
Nem illik.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. január 6., szerda 15:23

Iron lady brand már van...a pénzt nem fogadta el...az amugyis van neki bőven.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 6., szerda 15:20

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Amúgy én sem értem, hogy mit akar. Akkor indítsa el a Hosszú Katinka úszóneveldét összefogva az állammal, ahogy írta R24 is.
Brandet akar építeni meg pénzt keresni.
Egy saját úszóiskola elég nagy Branddel mehetne szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 6., szerda 15:19

Kerlon írta:Amúgy én sem értem, hogy mit akar. Akkor indítsa el a Hosszú Katinka úszóneveldét összefogva az állammal, ahogy írta R24 is.
Brandet akar építeni meg pénzt keresni.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 6., szerda 15:14

Amúgy én sem értem, hogy mit akar. Akkor indítsa el a Hosszú Katinka úszóneveldét összefogva az állammal, ahogy írta R24 is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 6., szerda 15:13

Egyetértek R24-gyel meg Kerlonnal. Pláne ahogy pl Cseh Laci nyilatkozott de asszem Gyurta se nagyon értette. Hosszúék felépítettek egy baromi sikeres brandet, amihez az űrkori körülmények illenének, illetve ott kell lenni a köztudatban. Azt meg mondjuk én sem értem, hogy a hazai vb promotálásával mi a baja. Európa legjobb úszója, sokak pédaképe, ha van ideje az iron izé brandjével turnézgatni, akkor egy ilyen hazai eseményt nehéz lenne promózni?

Amúgy hasonló a szitu, mint mikor Nagy Laci kelt ki a szövetség ellen, ott bezzeg mocskolódott meg hazaárulózott mindenki. És ott a játékosok egyetértettek vele.
Nem illik.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. január 6., szerda 15:11

Hát nemtudom az biztos hogy lehetne jobb körülmények között is nevelni a fiatalokat meg őket is lehetne biztos jobban támogatni stb...bár Cseh Laci konkrétan azt mondta hogy fogalma sincs mibaja Katinkának. :lol:
Én sem nagyon értem mi baja van...az uszoszovetséggel nem akar együtt dolgozni de maradna a magyar szinekben..viszont az EB arca nem akar lenni.
Akkor mégis mit akar? Ennyire aggódik az utánpótlás iránt? Meg az uszodák iránt? Megér neki ennyit ez a cirkusz?
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 6., szerda 15:06

Pipita írta:
Kerlon írta:+1, szerintem Katinka mindenki fölé akar kicsit nőni. Elvitathatatlan érdemei vannak, de azért vannak határok. Kiáll és széttépi a szerződést, amit a "munkáltatója" kínál. Nekem már az első megnyilvánulása sem tetszett igazán és, ha jól emlékszem valamelyik férfi úszó elleni is beszélt utána.

Tudom jól, hogy valószínűleg nincs minden rendben az úszók támogatása körül sem, de szerintem ez ritka nagy pofátlanság volt.
Cseh Laci nyilatkozta, hogy nem érti, mire gondol Katinka.

Kétlem, hogy mindenki fölé akarna nőni, azt akarja - állítása szerint - elérni, hogy jobban gondozzák a tehetségeinket, hogy ne süllyedjen oda a magyar úszás, ahova pl a foci süllyedt. A fociért nem is állt ki senki, látjuk is hogy mi lett belőle. EB 2016, juhé.
A munkáltatója kínált egy szerződést, ami szerinte volt pofátlanság, ezért tett egy szimbolikus gesztust. Te is beolvashatsz a főnöködnek, ha készülsz felmondani, ha minden igaz, Katinka sem kér többet az úszó szövetség segítségéből. És nem kötelessége nekik dolgozni, felmondani sosem pofátlanság, én sem akarnék képmutató álnok alakoknak dicsőséget szerezni, főként ha a legjobb lennék abban, amit csinálok.
Na, akkor vehetjük Cseh Lacit a férfiak legjobbjának és szerinte meg jó(vagy legalább is nincs durva probléma), akkor hol az igazság? Illetve TE, ha tényleg változást akarsz, akkor az egész céged előtt téped szét a főnököd által nyújtott ajánlatot? Nem, szerintem sem. Nem hiszem, hogy Katinak annyira egyezkedni akarna...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 14:54

Ha Katinka akkora változásokat akart volna eszközölni, mint amikről magyaráz, akkor egy komplett csomagot rak le.
Mert aztán a szövetség megrendeli azokat a dolgokat, amiket nevesít, aztán majd a Katinka kitalálja, hogy ő ezeknél jobb szoftverekkel, frissebbekkel, korszerűbbekkel dolgozik már évek óta...blablabla... Egy konkrét bevásárlólista, egy business case lett volna az ő feladata, ha már ennyire érdekli. Nem telt volna több időbe, mint felkészülni ezekre a sajtótájékoztatókra...de hát így könnyebben tud manipulálni és mutogatni.

Az ilyenekre szokták azt mondani, hogy egy igazi ba..atlan pi..a.

(ha komplett csomagot rakott le és az lett visszadobva, akkor csak az utolsó mondaton nem változtatok)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 6., szerda 14:47

Kerlon írta:+1, szerintem Katinka mindenki fölé akar kicsit nőni. Elvitathatatlan érdemei vannak, de azért vannak határok. Kiáll és széttépi a szerződést, amit a "munkáltatója" kínál. Nekem már az első megnyilvánulása sem tetszett igazán és, ha jól emlékszem valamelyik férfi úszó elleni is beszélt utána.

Tudom jól, hogy valószínűleg nincs minden rendben az úszók támogatása körül sem, de szerintem ez ritka nagy pofátlanság volt.
Cseh Laci nyilatkozta, hogy nem érti, mire gondol Katinka.

Kétlem, hogy mindenki fölé akarna nőni, azt akarja - állítása szerint - elérni, hogy jobban gondozzák a tehetségeinket, hogy ne süllyedjen oda a magyar úszás, ahova pl a foci süllyedt. A fociért nem is állt ki senki, látjuk is hogy mi lett belőle. EB 2016, juhé.
A munkáltatója kínált egy szerződést, ami szerinte volt pofátlanság, ezért tett egy szimbolikus gesztust. Te is beolvashatsz a főnöködnek, ha készülsz felmondani, ha minden igaz, Katinka sem kér többet az úszó szövetség segítségéből. És nem kötelessége nekik dolgozni, felmondani sosem pofátlanság, én sem akarnék képmutató álnok alakoknak dicsőséget szerezni, főként ha a legjobb lennék abban, amit csinálok.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 6., szerda 14:41

Pofatlansag, de lehet hogy ez kell a valtozashoz. Ha senki nem teszi meg, akkor tovabbra is megy a "jajj de szar minden, de jo lenne ha...." mondoka.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 6., szerda 14:39

Realista24 írta:
tubatibi írta:Látom még nem volt:

Hosszú nem kért belőle, széttépte a szerződést

Érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek az esetről?
Nem minősítem, mert felhasználható ellenem és még ki is kéne tiltanom magam.
+1, szerintem Katinka mindenki fölé akar kicsit nőni. Elvitathatatlan érdemei vannak, de azért vannak határok. Kiáll és széttépi a szerződést, amit a "munkáltatója" kínál. Nekem már az első megnyilvánulása sem tetszett igazán és, ha jól emlékszem valamelyik férfi úszó elleni is beszélt utána.

Tudom jól, hogy valószínűleg nincs minden rendben az úszók támogatása körül sem, de szerintem ez ritka nagy pofátlanság volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 14:13

Áh, kihagyom. Nem ér annyit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. január 6., szerda 14:11

Nah most vált érdekessé a dolog :D
Írd be, aztán mi majd eldöntjük,hogy mennyi magánzárkát kapsz... :mrgreen:

Mondjuk nekem sem a szívem csücske, de amíg magyar színekben versenyez, és viszi a hírnevünket, addig nincs gondom.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 6., szerda 14:10

Azok alapján amiket olvastam, meg azon tapasztalatok alapján, hogy mi hogy működik ebben az országban, én úgy gondolom, hogy Hosszúnak van igaza. A szövetség meg meg sem próbált érvelni, vagy megvédeni magát, csak lehazaárulózták (ez megy, itt tartunk. :lol: :lol: ) gyakorlatilag Hosszú Katinkát, aztán megpróbálták megvenni. Őszintén örülök hogy nem sikerült.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 14:06

Nem tilos, csak a véleményem erről a nőről, na az nem idevaló :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: csababarca » 2016. január 6., szerda 14:04

tubatibi írta:Látom még nem volt:

Hosszú nem kért belőle, széttépte a szerződést

Érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek az esetről?
Igaza van.
A szövetség évek óta lehúzó véleménnyel volt egy egy rosszul sikerült világverseny után...most megy a szekér, döngetik a mellüket,holott nem igazán rajtuk múlik ez.
Igenis az úszásra kell áldozni,mert rengeteg tehetségünk van, és most megint vannak példaképek,akikre fel lehet nézni,akik miatt bele lehet ugrani a gyereknek a medencébe.
De muszáj fejleszteni és lépést tartani, ez elengedhetetlen.
Én becsülöm Katinkát,hogy ki mer állni, másodjára, és így mer beszélni, azért kis országunkban erre nagyon kevés precedens van.

Persze,lehet hogy nem az olimpia előtt kéne borítani a bilit,meg gondolom olyan vélemények is vannak,hogy Katinka ne dumáljon neki könnyű...de szerintem pont ezért hiteles, mert ő ezek ellenére is agyonnyerte magát az elmúlt években, tehát nem ezzel próbál takarózni. Egy sikertelenebb úszót érhetné az a vád,hogy csak megkeseredett, mert nincs eredménye, és másra hárítja.


szerk.: R24,tilos a téma vagy mi? Mert akkor én sem pofázok bele... :Đ
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 14:01

tubatibi írta:Látom még nem volt:

Hosszú nem kért belőle, széttépte a szerződést

Érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek az esetről?
Nem minősítem, mert felhasználható ellenem és még ki is kéne tiltanom magam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2016. január 6., szerda 13:56

Látom még nem volt:

Hosszú nem kért belőle, széttépte a szerződést

Érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek az esetről?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. január 4., hétfő 21:52

Nem volt ilyen erős mezőny, de azóta fokozatosan lett egyre népszerűbb a darts, szóval ez nem meglepő. Ettől még, hogy ő e a legjobb? Naná, senki más nem tudott így dominálni, nem is fog. :mrgreen:
2008-ig nem rendeztek nélküle PDC döntőt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég