Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2019. március 14., csütörtök 0:33

Tevin Coleman 2év 10M 49ers
Ez tetszik nekem, fasza kis futó , aki rövid elkapásokban sem rossz. Ennyi pénzért simán jó üzlet.

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 13., szerda 20:51

Lynch helyébe vagy vinném Bosa-t, aztán eltradelném Solomon Thomas-t olcsón a Pats-hez :D vagy menne a letrade és elvinném mondjuk Metcalf-t vagy Quinnen Williams-t.

Kíváncsi vagyok Polite meddig csúszik a szar combine teljesítménye után.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 13., szerda 20:24

Dee Forddal az a baj h egyik sérülésből a másikba megy, és ahhoz képest drága volt. Drafton ha nem Bosa vagy Allan lesz, Lynchet kivágják nagyon hamar

Avatar
Realfan1
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 22:26
Kedvenc játékosaid: CR, Modric, Diego Milito , Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realfan1 » 2019. március 13., szerda 19:57

wZoLee7 írta: Engem az nyugtatott h a vilag minden penze rendelkezesre all, az AB, OBJ, ET harmasbol kettot siman belehetne huzni...erre tessek. Semmi, jottek kozepes emberek hatalmas osszegeket foglalva, a top celpontok meg bagoert valtanak csapatot. Innentol ha nem Bosa fog 49ers sapkaban vigyorogni a draft estejen igen csak merges leszek, es belepek azok taboraba akik eluldoznek Lynchet jo messzire
Sikeresen lecsúsztak Earl Thomasról is, aki a Ravenshez ment, csakúgy mint Mark Ingram.. Ingram baromi olcsónak tűnik ezzel az évi 5M val, nem értem a. Saintsnek miért nem ért annyit, miközben Latavius Murrayre kidobnak 3,5t..
1/2-n Bosát kötelező húzniuk, de eddig ez az FA siralmas, vártam, hogy legalább egy top Safety kerül hozzájuk ,lletve egy WR1-et kap Garoppolo.
A Dee Ford trade nem néz ki rosszul, pénzük van dögivel, de sokaknak ez sem tetszett.

JMC vel hosszabbított a Pats.

Sheldon Richardson pedig a Brownshoz került. Zseniális amit Dorsey lenyom eddig a héten :D
Nekem tetszik a Zeitler - Vernon csere is a Giantsel, ha Vernon formában van akkor nagyot nyerhet vele a csapatuk. Zeitler elit, de ha már tavaly második körben kihúzták Cobbertet Guardnak, egy ilyen csere belefért.
Jabrill Pepperst kicsit sajnálom , hogy odaadták a Giantsnek, könnyen pótolható játékos az eddigi teljesítménye alapján, viszont nagy kedvencem volt amit a Michiganen lenyomott :D
sebydani írta: Bell -> Jets.
Ez nagyon fasza húzás volt a Jetstől, Bell pedig jól megszívta a tavalyi holdoutjával, mert nem sikerült leakasztani azt a hatalmas pénzt amit remélt.. összességében Gurley is jobban keres , mint ő.
Meghát a Jets szurkolóknak is jár ennyi öröm, ha már Barr meggondolta magát , és nyomott egy Josh McDanielst :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. március 13., szerda 5:31

Bell -> Jets.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. március 13., szerda 5:24

Engem az nyugtatott h a vilag minden penze rendelkezesre all, az AB, OBJ, ET harmasbol kettot siman belehetne huzni...erre tessek. Semmi, jottek kozepes emberek hatalmas osszegeket foglalva, a top celpontok meg bagoert valtanak csapatot. Innentol ha nem Bosa fog 49ers sapkaban vigyorogni a draft estejen igen csak merges leszek, es belepek azok taboraba akik eluldoznek Lynchet jo messzire

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 13., szerda 1:37

Senkit nem adtak el.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 13., szerda 1:26

Odell Beckham Jr. - > Cleveland. :ozil:

Pats is adogatja szépen el a jatekosokat. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 13., szerda 1:26

Elég szar lehet Giants szurkolónak lenni mostanság. Gettleman nagyon idiótán építgeti a csapatot.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Ónó » 2019. március 7., csütörtök 23:14

reeed_ati írta:Mostanában rákaptam a régi bunyós videókra:
Mike Tyson - All Knockouts

A csúcs Tyson egyszerűen hihetetlen volt, azt látod, hogy a palit képtelenség megállítani.
Az az ütőerő és gyorsaság, az valami parádés..
Nyilván a végére szétszívta, meg kurvázta magát, aminek egyenes következménye volt az a pár zakó, viszont azt gondolom egy top Tyson ellen semmi sanszuk nem lett volna.
Nem mellesleg Ali legyőzői közül is kiütött kettőt, a Larry Holmes elleni, az hatalmas elégtétel volt.
Szerintetek, ha egy top Mike találkozott volna egy top Alival, ki nyert volna? :hmmm: :mrgreen:
Én Tysonra fogadtam volna. :)
Nem leszek ezzel népszerű, de szerintem egy top Ali eselytelen lett volna egy 90%os Tyson ellen is. Ha nincsenek a bortonevek és mutathatott volna tobbet is Ali(legjobb évei lehettek volna) talan 60-40 re adtam volna az eselyeket neki. Bár én mindig is úgy voltam vele, hogy a rasszizmus elleni harca miatt tartjak minden idők legjobbjának, nem pedig a boxban mutatott teljesítménye miatt. Média hype?!... (Talán hülyeség és beleképzelek dolgokat, nem állna távol tőlem.)
Egyébként csak abból indulok ki, hogy Ali hajlamos volt "direkt" bevenni pár ütést, hogy magára húzza az ellenfelét, és onnan támadjon vissza, kihasználva az ellenfele lendületét. Na ezt Tyson ellen nem lehetett volna megcsinálni.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 7., csütörtök 22:57

Gyerekek, mi volt ez a PL meccs, te jó ég. :ozil: :sziv: Hendo meghívottként 6-6-ot játszott Gerwennel, skót közönség előtt. Repkedtek a sörök az örömtől, óriási hangulat volt. De megérdemelte ezt az öreg. Utóbbi időszak egyik legjobb meccse volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 3., vasárnap 23:52

Aspinall nagyon odarakta ezt a UK Opent. Nagyon szépen elvéreztek, Smith hiába elodonto, nem volt 100%os allapotban, Cross pedig pont a döntőre engedett le. Aspinall viszont köszönte szépen a lehetőséget.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 2., szombat 8:56

reeed_ati írta:Mostanában rákaptam a régi bunyós videókra:
Mike Tyson - All Knockouts

A csúcs Tyson egyszerűen hihetetlen volt, azt látod, hogy a palit képtelenség megállítani.
Az az ütőerő és gyorsaság, az valami parádés..
Nyilván a végére szétszívta, meg kurvázta magát, aminek egyenes következménye volt az a pár zakó, viszont azt gondolom egy top Tyson ellen semmi sanszuk nem lett volna.
Nem mellesleg Ali legyőzői közül is kiütött kettőt, a Larry Holmes elleni, az hatalmas elégtétel volt.
Szerintetek, ha egy top Mike találkozott volna egy top Alival, ki nyert volna? :hmmm: :mrgreen:
Én Tysonra fogadtam volna. :)
Mike, nem kérdés nálam. Olyan volt, úgy tűnt, mint ahogy írod, hogy nem lehet kiütni, megállítani, és mellette kiütötte a ház falát is ha kellett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2019. március 1., péntek 22:53

Mostanában rákaptam a régi bunyós videókra:
Mike Tyson - All Knockouts

A csúcs Tyson egyszerűen hihetetlen volt, azt látod, hogy a palit képtelenség megállítani.
Az az ütőerő és gyorsaság, az valami parádés..
Nyilván a végére szétszívta, meg kurvázta magát, aminek egyenes következménye volt az a pár zakó, viszont azt gondolom egy top Tyson ellen semmi sanszuk nem lett volna.
Nem mellesleg Ali legyőzői közül is kiütött kettőt, a Larry Holmes elleni, az hatalmas elégtétel volt.
Szerintetek, ha egy top Mike találkozott volna egy top Alival, ki nyert volna? :hmmm: :mrgreen:
Én Tysonra fogadtam volna. :)

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. február 13., szerda 17:24

Úgy látszik a Denver továbbra se akar magának normális offense-t. Elvileg tradeltek Flacco-ért.

Nyugdíjas Manning, Osweiller, Siemian, Lynch, Keenum most meg Flacco...Elwayt kidobhatnák onnan.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. február 11., hétfő 20:41

Browns vitte Kareem Huntot. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Petr » 2019. február 10., vasárnap 14:58

ArjenMagicRobben írta:Éremmel búcsúzott Lindsey Vonn :salute: Kár, hogy Stenmark rekordját nem tudta megdönteni, de így is ott van a legnagyobbak között. :'(
Nagyon sajnálom a rengeteg súlyos sérülését, a legjobb lehetett volna. Így is hatalmas sportember, amilyen gödrökből felállt. Talán az egyik valaha volt legnagyobb a sportágban, ha nem a legnagyobb.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2019. február 10., vasárnap 14:23

Éremmel búcsúzott Lindsey Vonn :salute: Kár, hogy Stenmark rekordját nem tudta megdönteni, de így is ott van a legnagyobbak között. :'(
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2019. február 4., hétfő 10:41

realcamp írta:Hát ha valaki azt mondja nekem a playoff előtt hogy a Patriots a védelmével nyeri meg az idei Super Bowlt,azt kiröhögöm..mi mágiát hozott össze most Belichick a védelemmel hihetetlen. Ezzel bőven kárpótolva lett a tavalyi védelmi lebőgés.
Hát igen, azt a tavalyit most teljes mértékben kijavították, írtam is már az nagyon betette a kaput nálam, erre rá 1 évre 3 ponton tartják az ellent egy Super Bowlon....
Félelmetes

Éreztem, hogy a Chiefs elleni volt a nagy döntő, ott volt izgalomtól kezdve minden.
Ezt a meccset kb rutinból lehozták a srácok, persze egy elképesztő Defense munkával.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. február 4., hétfő 10:21

pheco írta:NFL-hez nem ertek, de a HT showt megvedenem kicsit :D Travis Scott jo volt nagyon, igaz, hogy kb 2 percet volt csak :mrgreen: illetve a tavalyi Timberlakenel szerintem jobb volt.
érdekes nekem pont Travis Scott nem jött be, talán mert nem szoktam ilyen stílust hallgatni, de örülök, hogy valakinek tetszett :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég