Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
ferni
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2016. január 10., vasárnap 16:04

András93 írta:
poronty írta:Mennyi eszméletlen buta, fejben gyenge játékosa van ennek a Bengals-nek. Meg is érdemlik, hogy kikapnak, ha ilyen sötétek. Rötliburger válla, azért nagyjából rendbe van, de Bell illetve DeAngelo Williams nélkül nagyon nehéz lesz idegenbe.
Rájuk lehet fogni, hogy fgy-k. :D
Voltak ötleteim mik történhettek, de mikor most megnéztem az ismétlést a meccsről konkrétan nem hittem el amit láttam.... :ozil:
Ez nagyon kemény volt, ennyi idiótát rég láttam egy csapatban...
Mikor jött az Interception a legvégén na mondom tuti földet ért a labda, mert onnan már nem lehet ellúzerkedni... Aztán mikor bemondta a spori, hogy kb 1:40nél a Bengalsé a labda néztem nagyokat hogy itt meg mi lesz, mivel tudtam az eredményt...
És ami a legviccesebb, hogy Ben kb 15 yard hosszúakat tudott dobálni, mert többet nem bírt a válla... és még így is bebukta a Bengals... igazi lúzerek.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. január 10., vasárnap 14:31

Estére Seahawks-Green Bay továbbjutást várok, még akkor is ha ez az idei Packers elég gyenge. Cousins nagyon jó szokott lenni otthon, de még így is gyenge ez a Redskins. Wilson meg folytatja tovább a formáját majd :shifty:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. január 10., vasárnap 14:04

A Chiefs 10-es győzelmi szériában volt az alapszakaszban, lehetett tudni, hogy komoly formában vannak, de azt éppen nem gondoltam, hogy lenullázzák a Houstont. Remélem a Patriotsot is meg tudják szorongatni legalább.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 10., vasárnap 13:58

ziro4vr írta: De hogy a túróba tudsz te ilyenkor fórumozni? Én max magatehetetlenül beleesek valami ülő alkalmatosságnak tűnő tárgyba. És még hétkor is kelsz. Mit ittál te, bacardit? :mrgreen: :mrgreen:
Egy gép vagyok.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. január 10., vasárnap 10:43

poronty írta:Mennyi eszméletlen buta, fejben gyenge játékosa van ennek a Bengals-nek. Meg is érdemlik, hogy kikapnak, ha ilyen sötétek. Rötliburger válla, azért nagyjából rendbe van, de Bell illetve DeAngelo Williams nélkül nagyon nehéz lesz idegenbe.
Rájuk lehet fogni, hogy fgy-k. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 10., vasárnap 10:41

Zsombor írta:Mondjuk a 444 annyira erdemes lap az olvasásra mint amit en tolok a reggel 7-es kavem után. Katinka meg szépen hozta az eredményeket de takarodjon a faszomba. #neigyatokalkoholt
De hogy a túróba tudsz te ilyenkor fórumozni? Én max magatehetetlenül beleesek valami ülő alkalmatosságnak tűnő tárgyba. És még hétkor is kelsz. Mit ittál te, bacardit? :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

poronty
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: poronty » 2016. január 10., vasárnap 5:56

Mennyi eszméletlen buta, fejben gyenge játékosa van ennek a Bengals-nek. Meg is érdemlik, hogy kikapnak, ha ilyen sötétek. Rötliburger válla, azért nagyjából rendbe van, de Bell illetve DeAngelo Williams nélkül nagyon nehéz lesz idegenbe.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2016. január 10., vasárnap 4:23

Mondjuk a 444 annyira erdemes lap az olvasásra mint amit en tolok a reggel 7-es kavem után. Katinka meg szépen hozta az eredményeket de takarodjon a faszomba. #neigyatokalkoholt

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2016. január 10., vasárnap 1:41

András93 írta:Hoyer nem sokáig marad Houstonban, azt hiszem. :lol:

Remélem a Bengals - Steelers kiegyenlítettebb lesz. :mrgreen:
Röviden összefoglalva: borzalmas.

Én csípem a Houstont, a Packs mögött ők jönnek a ,,szimpatizálási rangsorban", de ez bőven kevés volt ma.
Hoyer fejben irgalmatlan kevésnek bizonyult, rá nem lehet sajnos csapatot építeni, ez egyértelmű.
Jövőre nem tudom, hogy ki lehetne irányítóopció, a draft felhozatallal abszolút nem vagyok képben, szabadügynökök között pedig nem látok igazi megoldást, szóval kemény dió ez.
Wattot nagyon sajnálom. :-(

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. január 10., vasárnap 1:19

Hoyer nem sokáig marad Houstonban, azt hiszem. :lol:

Remélem a Bengals - Steelers kiegyenlítettebb lesz. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 9., szombat 19:34

Pipita írta:http://444.hu/2016/01/08/az-iron-lady-t ... p-keltevel

Elég objektív összefoglaló a 444-től Katinka ügyében.
Én továbbra is vele vagyok, a fejlesztés nem hazaárulás.
az nem, csak Katinka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 9., szombat 19:06

http://444.hu/2016/01/08/az-iron-lady-t ... p-keltevel

Elég objektív összefoglaló a 444-től Katinka ügyében.
Én továbbra is vele vagyok, a fejlesztés nem hazaárulás.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 8., péntek 9:15

Katinkának mindegy mi van itthon a felkészülését illetően, amíg a legjobb cuccokat - értsd kokszot - meg tudja kapni.
Ahogy írtam, kitenném a válogatottból, ahogy azt kell. Lehet, hogy néhány éremmel kevesebb lesz, de hosszútávon károsabb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Enrique » 2016. január 8., péntek 8:32

dannen írta: nekem amúgy tescos 2500 forintos táblám van ilyen van gerwenes és nagyon jó, legalábbis így full kezdőként :lol: volt hervisben valami 10ezer forintos de gondoltam még először nem adok ki annyit érte, majd ha ez tönkre megy, de elég jól bírja eddig :)
Én is pont ilyet vettem elsőre tavaly ilyenkor. :)
Azóta tönkre is ment, a felülete benyomódott, a drótok kiállnak mindenhol, úgyhogy használattól függően fél-egy év az élettartama, de ennyi idő pont elég, hogy megszeresd és beruházz egy komolyabbra. :)
A dobáshoz én annyit tudok tanácsolni, hogy a váll és a könyök párhuzamára, illetve a könyök stabilitására figyelj, az alkar legyen nagyjából merőleges a földhöz képest, a tenyér pedig forduljon kifelé. Ezek az alapok, a többi, a beállás, nyíl fogása, az elengedés ideje már rajtad múlik, abból nagyon sokfélét lehet látni akár a vb-n is.
Jó dobálást! :)
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2016. január 8., péntek 3:05

Katinka eléggé leírta magát nálam. Mit képzel ez magáról? Széttép egy szerződést? A liberálisok strasbourgi viselkedése jutott eszembe, az agyi kapacitásuk is hasonló lehet.
Megalázni az edzőjét? A munkaadóját? Egyáltalán milyen indíttatásból? Itthon edz három éve, és most jön rá, hogy jaj baszki nem jók a körülmények? Sántít a sztori...Kazanyban 9 érem, a rövid pályás EB-n 11 arany..nem hiszem, hogy az infrastruktúrával olyan nagy baj lenne, ha mégis akkor kurva tehetséges úszóink vannak így is.
Valaki itt írta, hogy hallgatni kell Katinkára, hogy 20 év múlva is legyen Gyurtánk és Katinkánk. Az ilyen kirohanások nélkül is volt Czenénk, Egerszegink, Güttlerünk, Csehünk...szóval köszönjük, megvagyunk így is.
Katinka..nem a szájának kell járnia, majd ha az Olimpián szerez egy aranyat, mint Gyurta, vagy legalább egy érmet, mint Cseh Lacika (4et is), akkor járhat a szája. Érdekes, nekik így is megfelelnek a körülmények, így is tudnak nyerni. Ő is. Akkor mi a baja? Mert így nem döntöget világcsúcsokat? Nem nyer meg mindent? Akkor mi a baja? A jövőnek akarja? A jövő generációjának akarta a masszőrt és az öltözőszekrényt?
Az meg, hogy a promóciós videót nem vállalta, miután az ország körbenyalta a seggét, hát ássa el magát..

Ettől függetlenül ugyanúgy örülni fogok az érmeinek (már ha magyar színekben lesz), de emberileg egyáltalán nem fogom már tisztelni.

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Puding » 2016. január 8., péntek 1:56

Nem értem minek ez a cirkusz Rio előtt fél évvel, már előre keresi a kifogásokat vagy mi ez? Meg kb. semmi konkrétum nincs hogy mi a baja... nincsenek világszínvonalú körülmények biztosítva hát oké, erre azért számíthatott volna Magyarországon, hogy nem usa szinten van a háttér biztosítva.
Biztos Gyárfásnak is megvannak az ügyei, lehet tudnak valamit, de akkor miért nem azt mondják? Nem tudom mi ez, de eddig is külön utakon jártak, most meg elkezdik az észt osztani Shane-el (gondolom itt ő az ötletgazda)... ha Rió után lennénk, netán úgy hogy összejött neki egy arany, és esetleg lerak egy értelmes tervet hogy mit szeretne, normálisan, érhetően elmagyarázná a sajtó előtt is akkor oké.... de nekem ez nekem jelenleg no comment kategória... előre magyarázkodás nagyjából az jön le... ha esetleg idén se jönne az arany...
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. január 8., péntek 1:24

Nem tudtam már szerkeszteni.Az talán durva volt így első felindulásból,hogy megutáltam,de semmiképp se fogom kedvelni ezek után,főleg amit az edzővel leművelt.Azért mégis sok mindent elért már a bácsi,egy kis tisztelet járt volna neki..

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realcamp » 2016. január 8., péntek 1:12

Hát én ilyen rövid idő alatt szerintem nem utáltam még meg sportolót úgy,mint Hosszút.Nem vagyok benne,hogy mi zajlik,lehet nincs igazam,de szerintem így felforgatni mindent Rio előtt fél évvel nem volt a legbölcsebb. :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 7., csütörtök 21:34

mennyire köpet ez a katinka :lol: :lol:

igazi aljadék véglény, biztos belehalt volna, ha egy öregemberrel le kellett volna állni beszélni és nem megalázni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2016. január 7., csütörtök 19:34

Ha már darts,akit érdekel,most ismtélik a döntőt Sport1en :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég