Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 15., vasárnap 19:09

nincs valakinek egy bejáratott oldala ahol nfl-t lehet nézni? ahol én szoktam ott egyik stream sem működik

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 15., vasárnap 14:58

No igen :D
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1280
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. október 15., vasárnap 14:56

K1 vb dontot minden evben hogy vartam, mekkora harcosok voltak ott. Kar, hogy azt is sikerult kinyirni okos dontesekkel :D

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: cart » 2023. október 15., vasárnap 14:33

Nekem nem szokott igenyem lenni arra hogy azt nezzem ahogy negerek egy kis apropenzert osszeverik egymast. Gondolom annak idejen az USA-ban megvolt a maga varazsa ennek, de ennyi idorol visszatekintve nekem nehezen ertelmezehto ez a fajta produkcio,

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: géza » 2023. október 15., vasárnap 13:37

cart írta: Mondjuk a profi box mindig is inkább egy show műsor volt mint komoly sport értéket képviselő esemény.
Nem vagy, hanem es.

Ali vs. Frazier 1https://www.youtube.com/watch?v=eIm2eK5uuVA
Ali vs. Foreman https://www.youtube.com/watch?v=ODQt5ZqVW-c
Foreman vs. Frazier https://www.youtube.com/watch?v=eICak7r0bi4&t=571s

Ha soha semmi boxot nem nem akarsz eletedben nezni, akkor ez a harom meccs legyen az amit visszanezel. Nekem szemely szerint az Ali vs. Foreman a kedvencem, a meccsbol par elettanulsag is levonhato. :)
hehetheoriginal írta: ott miért nem lehet amugy kesztyube chipet tenni, és szgép összesiti a bevitt találatokat, pontosság, erő szempontjából, aztán feketén fehéren megvan a győztes....
Baromi draga lenne, chipek nem fakon teremnek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 15., vasárnap 13:22

cart írta: Mondjuk a profi box mindig is inkább egy show műsor volt mint komoly sport értéket képviselő esemény.
Film topic mashol van, itt nem a Rocky a tema.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 15., vasárnap 13:19

cart írta: Mondjuk a profi box mindig is inkább egy show műsor volt mint komoly sport értéket képviselő esemény.
aztakvaéletbe
bocs, elakadt a levegő
:|


Ferni
általánosan írtam, most nem erre a jutyuber vs dologra
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: cart » 2023. október 15., vasárnap 12:50

Mondjuk a profi box mindig is inkább egy show műsor volt mint komoly sport értéket képviselő esemény.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 15., vasárnap 12:48

Mickey írta: a pontozás, hát abban egyetértünk...
az sok sportágban botrányos tud lenni.

ember legyen a talpán, aki tudja követni.

ott van az is, hogy a regnáló bajnokot jól el is kell verni,ha nem adja be a K.O...
De itt nem volt semmi regnáló bajnok, ez kb egy bohóckodás volt és még itt is pofátlanul hülyeségeket pontoznak.

Hát mutatták Tyson Fury fejét a közönségben meg utána a ringben is az eredményhirdetés előtt, még ő is azt hitte hogy ez gatya :lol:

Többet ölelkeztek az egész meccsen, mint az egész 30 fős brüsszeli melegorgián mindenki összevetve, ahonnan Szájer ereszen ügyeskedett le :lol:

Nem volt ennek semmi sportértéke, de ránézel erre a Score Cardra és elhányod magad.

Mikor mindenki egyet ért az egész interneten, hogy ezt a menetet XY fix megnyerte, majd a 3ból kettő máshogy látja, mert a -1 ponttal túl nagy lett volna a hátrány 2 menet után (20-17) az csak szimplán gusztustalan korrupt csalás.

És az a vicc hogy az egészet KSI szervezete szervezte, ők fizettek mindent, ők csinálják ezeket Angliában, tehát papíron ha valakinek pontozhattak volna az pont KSI.

Szimplán ezeknek a pontozó faszoknak el kellett pontozniuk mert nagyon cink lett volna a dolog a boxra nézve és akkor csodálkoznak, hogy süllyed le a dolog egyre jobban. Korrupt, berögződött őskövületek ezek és mindig ez megy még profi szinten is.

Tényleg itt lenne az esély, hogy magát a sportot megkedveljék a fiatalok is és egyszerűen nem megy a dolog, mert a saját szarukban tapicskolnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. október 15., vasárnap 12:51-kor.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 15., vasárnap 12:34

ott miért nem lehet amugy kesztyube chipet tenni, és szgép összesiti a bevitt találatokat, pontosság, erő szempontjából, aztán feketén fehéren megvan a győztes....
ja hogy a sok vén dinoszaurusz, meg menedzser, akik kurvajól megélnek ebből a sportból is, nekik nem érdekük.... :coffee:

fociban is megcsinálták a tökéletes rendszert, erre elbasszák, hogy embert ültetnek mögé, "dönteni"
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 15., vasárnap 12:31

a pontozás, hát abban egyetértünk...
az sok sportágban botrányos tud lenni.

ember legyen a talpán, aki tudja követni.

ott van az is, hogy a regnáló bajnokot jól el is kell verni,ha nem adja be a K.O...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 15., vasárnap 11:40

Pontozó bírók a legnagyobb viccek amúgy a boxban, összevissza mindent, azt se tudják merre hány méter, miközben profik és ez a szakmájuk.

3 ember ne pontozzon már teljesen máshogy kajak.

KSI-Tommy Fury meccshez még:

Egy ember csinált értékelhető pontozást, ami elfogadható, az meg nem tudta összeadni, hogy mennyi 10+10+9+9+9+9 és ez neki 57 lett és ez is lett bemondva :lol:

Ő Tommy Furynak adta az utolsó 4 menetet, nem értek vele egyet teljesen, de emögött legalább volt gondolatmenet meg érthető is volt valamilyen szinten.

Ez a hivatalos Score Card, átsatírozás másodiknál, harmadiknál aki érthetően pontozott nem tudta összeadni a piros oldalt....

2. menetben kapott a Fury -1 pontot, mert sokadjára ütött tarkóra (ez volt a profi papíron :lol: ) és így kapta meg az első kettő bírótól Fury a menetet 10-9ra (-1 miatt 9-9re), miközben tényleg, mindenki azt látta, hogy KSI menete volt.... 14 talált ütése volt ebben a menetben, Tommynak 8... Ha ezt normális pontozzák már KSI nyer, de fostak 10-8ra tenni, mert Fury... Miközben az egész eseményt KSI szervezete rendezte, de túl nagy blama lett volna a boxnak ez, helyette elcsalták az egyértelműt... Egy fifa youtuber ellen...

Az meg, hogy az egyik odaadja KSInak az 5.-et, a másik a 6.-at, kajak mintha random pontoztak volna és ha megnézel ilyen score cardokat még a legegyértelmű meccseken is olyanok vannak, hogy nem hiszed el.

Itt van a végtelen pénz, hype, nézettség, Michael Buffer vezeti fel a main cardot, csillióan nézik is ilyenekkel elbasszák.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 15., vasárnap 10:52

ja ennek nem sok sportértéke van.
de a mai kisgyerekeknek ezek a yutubbereka peldakepek, amik korabban sztarok voltak, mint jordan, michaeljackson vagy meg sorolhatnam, most ezek az "üzliembi" youtubberek töltik be ezt a szerepet.
ahhoz tudnám hasonlitani, mint mikor karl malone rodman ellen "birkozott" a wwe-ben, ott is voltak mar probalkozasok a 90es evekben, de akkor még nyilvan nem volt ennyire internet alapu minden
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 15., vasárnap 10:18

en a bohockodas alatt nem az mma-t ertettem, hanem ezeket a youtuber haknikat csak kozben jott hehe kommentje amig irtam az enyemet.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. október 15., vasárnap 9:57

'shutterisland írta: vagy ugye az rtl-en a sztarboxra. :lol:
Rakerestem mar, hogy anno kik is voltak benne. Éééééés meglepetes, nem kell sokat varj shutter, oktober 29-en jon az uj evad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nők: Berki Mazsi, Dobos Evelin, Janicsák Veca, Járai Kíra, Megyeri Csilla, Nyári Dia, Sáfrány Emese és Szabados Ági

férfi középsúly: Frohner Fecó, ifj. Schobert Norbert, Istenes Bence, Józan László, Kabát Péter, Kállay-Saunders András, Molnár Áron és Rácz Jenő

férfi nehézsúly: Árpa Attila, Curtis, Dobrády Ákos, KKevin, Szegedi Fecsó, Pintér Tibor, Brasch Bence és Nagy Ervin

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 15., vasárnap 9:35

Erről is szólhatna, mert más mint a harcművészet...de mégsem erről szól.
Persze versenyen, hogyne, győzni kell.
Na aki akar, az találhat rengeteg olvasmányt a témában. Lehet filozofálgatni rajta.

Érdekes meglátás, mi alapján bohóckodás a box, és mi alapján taksálod magasabbra a ketrec harcot.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. október 15., vasárnap 9:27

Bohóckodás lol. A küzdősportok alapvetően gondolom arról szólnak és onnan erednek, hogy ‘ki az erősebb’, ki tudja a másikat megverni/legyőzni. Akármekkora hagyománya van, ebben a kontextusban szerintem pont a box a bohóckodás. Ki tudja a másikat megverni, ha csak egy adott területet támadhat, és csak a kezét használja. Az MMA szerintem ennél sokkal ‘reálisabb’ képet mutat a két ember közötti viszonyról.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 15., vasárnap 9:24

Bohockodas :lol:
Kepben vagy akkor, kivalo :coffee:

De nem ez volt a tema, hanem hogy miert nem erdekli ma mar a box az embereket, es hogy tudnak youtubeerek nagyobb nézettséget generalni, mint a profik
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 15., vasárnap 9:17

hehetheoriginal írta: Tradicionalis sport...
Van kb 2-3 ember akit ismer a vilag, regen mi volt?
Haldoklik ez is, mint sok mas dolog is.
MMA sokkal latvanyosabb btw
kevert harc a ketrecben...na az is egy érdekes állatfaj. :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8522
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 15., vasárnap 9:01

hat nyilvan ezt ket kulon sportkent kell kezelni, az egyik a box, a masik ahhoz merten bohockodas.

de regen elkezdtek mar ezeket a hulyesegeket, mma-ban szerintem mindenki emlekszik a kunkli tivadar vs bob sapp haknira meg vagy ugye az rtl-en a sztarboxra. :lol:
a mayweather vs mcgregor az meg legalabb erdekes volt, mert ott ket top kuzdosportolorol volt szo.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég