Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 15., vasárnap 9:00

Tradicionalis sport...
Van kb 2-3 ember akit ismer a vilag, regen mi volt?
Haldoklik ez is, mint sok mas dolog is.
MMA sokkal latvanyosabb btw
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 15., vasárnap 8:53

egyébként, biztos az én szegénységi bizonyítványom...
De fingom sincs, kik ezek az emberek, akikről szó van.
A "melák" öccse, meg valami jutyuber...

ha ez alapján ítélkeznék, lehet én is lehánynám a tévét, de nem követek ilyet. ( de jó )

meg aztán el lehet menni edzésre is, kapni meg tűrni a pofonokat, aztán jólesően megköszönni a másiknak.
Na ott van összekapaszkodás, a végén

De tény, nem minden kategória fénye olyan, mint régebben. Királykategóriában azért örülök a mostaniaknak, az szerencsére kicsit feljött. ( persze nézőpont kérdése )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 15., vasárnap 8:41

ferni írta: Ez a box még mindig a leghányingerkeltőbb sportok egyike. :lol: Azt csodálkoznak, hogy nem népszerű.

Tyson Fury öccse, Tommy Fury aki nagy boxolónak adja elő magát szerintem kajak kikapott KSItól, aki egy youtuber, azt valahogy a pontozók összehozták neki... Egy döntetlen meg két 56-57 volt neki, de sokan nem érzik ezt fairnak, én se értem.

Kb végig összekapaszkodtak, de hát ez a pontozás egy vicc.
Cink lett volna, hogy Tyson ott a nézők között azt kikap egy Fury :lol:
Minimum döntetlen lett volna a fair, de ez...

Komédia az egész sport mindenestül és ez csak bohóckodás, de profi szinten se jobb a helyzet.
A mai világ, az a hanyingerkelto, ami tönkreteszi a remek dolgokat, beleértve tradicionális sportokat is mint a box.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 15., vasárnap 8:39

A box egy remek sportág :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 15., vasárnap 1:39

Ez a box még mindig a leghányingerkeltőbb sportok egyike. :lol: Azt csodálkoznak, hogy nem népszerű.

Tyson Fury öccse, Tommy Fury aki nagy boxolónak adja elő magát szerintem kajak kikapott KSItól, aki egy youtuber, azt valahogy a pontozók összehozták neki... Egy döntetlen meg két 56-57 volt neki, de sokan nem érzik ezt fairnak, én se értem.

Kb végig összekapaszkodtak, de hát ez a pontozás egy vicc.
Cink lett volna, hogy Tyson ott a nézők között azt kikap egy Fury :lol:
Minimum döntetlen lett volna a fair, de ez...

Komédia az egész sport mindenestül és ez csak bohóckodás, de profi szinten se jobb a helyzet.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: géza » 2023. október 10., kedd 10:56

Egeszen britalis a ‘9ers, ha Purdy egeszseges tud maradni, akkor toronymagas eselyesek. Chiefs iden nem annyira jo eddig, Eagles sem az igazi, Bills jo volt, de Milano es DJ is leserult, muteni kell mindkettot, plusz Von Miller se 100-as meg, nekik ez sokat arthat. Cowboys nem tenyezo a vegere, ahogy lathattuk, dark horsekent a Lionst erzem egy csapatnak, aki esetleg meglepheti oket, esetleg meg a Ravens vagy a Dolphins, de rajuk se tennek nagyobb penzt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 10., kedd 10:24

Tegnap este visszanéztem a 49ers meccset, hát ez elég erős volt és jött amit épp írtunk múlthéten. Amennyire lehetett kivették CMC-t és jött Kittle, esélyt sem adtak. Purdy megint úgy játszott, mint aki kitudja hány év tapasztalatával hslál nyugodtan csinálja amit kell. Nincs kérdés, idén végre nyerni kell

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. október 9., hétfő 7:45

Tyson Fury vs Francis Ngannou csemege :box:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: géza » 2023. október 9., hétfő 0:02

Sokan a Bearst es a Broncost tartjak az NFL legrosszabb csapatanak, szerintem messze a Patriots az. Semmi elkepzeles nincs naluk, egyetlen gyozelmuk Zach Wilsonos Jets ellen jott, az is borzalmas jatekkal.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 3., kedd 23:35

Egy kis NFL vicceske, végem :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 3., kedd 19:38

géza írta:
wZoLee7 írta: Deebo amugy eddigi meccsek alapjan nem sok labdat kapott, de beteg amilyen csapat osszeallt. Kellene mar vegre egy sb win aztan ugyis nehez lesz egyben tartani a bandat. Iden vegre Sanyi is szintet lepett es batrabban hivja a playeket, tobbszor is ramentek 4. Re, elozo evekben ilyent nem lehetett latni. Purdy meg mutatja a fukkot. Egy csomo szempontot osszeszedtek miert atlagon aluli QB, valahogy ezek azota sem igazolodtak be.
Igen, Deebo es Kittle is hatterbe szorult picit, de volt par alkalom amikor megmutattak, hogy ok is elore tudnak lepni, ha esetleg lesz egy csapat aki kiveszi CMC-t. Hihetetlen amit a csavo letol amugy, eddig nalam o az MVP.
Purdynek meg nagyon drukkolok, intelligens es baromi szimpatikus jatekos.

Giants es Patriots meg oriasi viccek iden.
Deebo es Kittle esete szerintem totalis edzoi dontes. Az ellenfelek nem tudnak mindnekire felkeszulni es amikor majd a jelenlegi semakbol mar jok a vedelmek elokapjak Kittlet es kesz. Ilyen tamado sort tenyleg csak ugy lehet osszerakni ha valaki ennyire olcso iranyitoval megy. Purdy meg engem meglepett. Lance trade miatt merges voltam, nagyon sokat aldozott a csapat a megszerzesere de igazan ki sem probaltuk. Nem ennyire rossz a srac, egyszeruen Sanyi nem ot akarta draftolni es nem akarta hasznalni, az a mazlija h Purdy eron felul teljesit.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: géza » 2023. október 3., kedd 10:00

wZoLee7 írta: Deebo amugy eddigi meccsek alapjan nem sok labdat kapott, de beteg amilyen csapat osszeallt. Kellene mar vegre egy sb win aztan ugyis nehez lesz egyben tartani a bandat. Iden vegre Sanyi is szintet lepett es batrabban hivja a playeket, tobbszor is ramentek 4. Re, elozo evekben ilyent nem lehetett latni. Purdy meg mutatja a fukkot. Egy csomo szempontot osszeszedtek miert atlagon aluli QB, valahogy ezek azota sem igazolodtak be.
Igen, Deebo es Kittle is hatterbe szorult picit, de volt par alkalom amikor megmutattak, hogy ok is elore tudnak lepni, ha esetleg lesz egy csapat aki kiveszi CMC-t. Hihetetlen amit a csavo letol amugy, eddig nalam o az MVP.
Purdynek meg nagyon drukkolok, intelligens es baromi szimpatikus jatekos.

Giants es Patriots meg oriasi viccek iden.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 2., hétfő 22:02

géza írta: Eleg erdekesen alakul az idei NFL szezon, nagy harcok lehetnek a playoffba jutashoz. AFC nagyon egyben van, Bills talan kiemelkedik, NFC-ben ‘49ers erinthetetlennek tunik. CMC egy cheat code, Purdy meg baromi intelligens, es akkor ott van meg Aiyuk meg Deebo is, illetve a liga legjobb defence. Meglepodnek, ha nem lennenek ott az SB-n.

Rookiek amugy eleg jok iden, Stroud, AR, Pacua es Achane is sokat tett eddig hozza.
Deebo amugy eddigi meccsek alapjan nem sok labdat kapott, de beteg amilyen csapat osszeallt. Kellene mar vegre egy sb win aztan ugyis nehez lesz egyben tartani a bandat. Iden vegre Sanyi is szintet lepett es batrabban hivja a playeket, tobbszor is ramentek 4. Re, elozo evekben ilyent nem lehetett latni. Purdy meg mutatja a fukkot. Egy csomo szempontot osszeszedtek miert atlagon aluli QB, valahogy ezek azota sem igazolodtak be.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: géza » 2023. október 2., hétfő 19:55

Eleg erdekesen alakul az idei NFL szezon, nagy harcok lehetnek a playoffba jutashoz. AFC nagyon egyben van, Bills talan kiemelkedik, NFC-ben ‘49ers erinthetetlennek tunik. CMC egy cheat code, Purdy meg baromi intelligens, es akkor ott van meg Aiyuk meg Deebo is, illetve a liga legjobb defence. Meglepodnek, ha nem lennenek ott az SB-n.

Rookiek amugy eleg jok iden, Stroud, AR, Pacua es Achane is sokat tett eddig hozza.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 25., hétfő 13:28

ferni írta:
Remy írta: Dolphins 70 pont. :ozil:
Na ez olyan fél órát volt téma mindenhol, mert utána meglátták, hogy Taylor Swift Travis Kelce édesanyja mellett szurkol a páholyban és csak azt olvasni mindenhol, hogy Travis Kelce meg Taylor Swift most nagyon szerelmesek és együtt is hagyták el a stadiont és az igazat megvallva ez tényleg nagyobb teljesítmény mint az a holmi 70 pont :lol: :mrgreen:
szerencsetlen swift vegre talal maganak vmi rendes embert, jo van az, keves normalis vilagsztarok egyike
blikk.hu off :kalapos:
Na ez olyan fél órát volt téma mindenhol,
hat ha ilyen ostoba az edzo, hogy volt egy field goal esely es nem megy ra a rekordra, ne is csodalkozzunk, hogy jovo heten mar lofasz se emlekszik erre....
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 25., hétfő 13:17

Remy írta: Dolphins 70 pont. :ozil:
Na ez olyan fél órát volt téma mindenhol, mert utána meglátták, hogy Taylor Swift Travis Kelce édesanyja mellett szurkol a páholyban és csak azt olvasni mindenhol, hogy Travis Kelce meg Taylor Swift most nagyon szerelmesek és együtt is hagyták el a stadiont és az igazat megvallva ez tényleg nagyobb teljesítmény mint az a holmi 70 pont :lol: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 25., hétfő 8:36

'shutterisland írta: heta nagy forma. :D
Nagy hangulatot csinalt, az fix. Tavaly nem voltunk, csak ket eve, ahhoz kepest az egesz sokat lepett elore szerintem az egesz, hangulatban es szervezesben is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
géza
Hozzászólások: 1140
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: géza » 2023. szeptember 25., hétfő 8:32

Ha Tua egeszseges marad, akkor a Dolphins eleg veszelyes lesz a vegen is. Vasarnap erdekes lesz a Bills elleni meccs.

Zach Wilsonnal rosszabb qbt en meg nem lattam. Gyerek teljesen impotens, Jets elfelejthet mindent, ha tovabbra is vele szamolnak.

Ja, talaljatok ki kinek a Fantasy csapataban volt Achane es Keenan Allen is. Ketten osszehoztak majdnem 97 pontot. :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 25., hétfő 7:38

Remy írta: Dolphins 70 pont. :ozil:
Sok mindent nem ertek ebben a sportban, miert olyan naiv es egyugyu, mondhatni amerikai, de pl a 3. dolphins td elotti passz az baba volt.
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8524
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 25., hétfő 6:14

heta nagy forma. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég