Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 13., szerda 10:34

h3x0r írta: Kaphatunk egy ki lesz Vettel utodja szavazast?

Hamilton
Ricciardo
Sainz
Giovinazzi
Raikkonen
Bottas
Alonso
valaki mas
Órák kérdése és bejelentik Sainz szerződését.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. május 13., szerda 10:24

Kaphatunk egy ki lesz Vettel utodja szavazast?

Hamilton
Ricciardo
Sainz
Giovinazzi
Raikkonen
Bottas
Alonso
valaki mas

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. május 13., szerda 10:07

Na akkor jöhet Rosberg vissza Vettel helyére. Vb cimet nyer Hamiltont és Lecet elpáholva és ismét visszavonul immáron legendaként :)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. május 12., kedd 14:30

Én úgy gondolom, hogy Vettel kapott elég lehetőséget és időt a bizonyításra, az egyik évben nagyon ott voltak a Mercivel, de több hiba mind egyéni mind csapatrészről döntött. Egyértelműen őt favorizálták mindvégig, volt olyan futam, ami Leclerc győzelme volt, de taktikával behozták elé Vettelt, hogy hátha a győzelemtől kap egy boostot és kijön a gödörből, de nem így lett. Szerintem itt a Ferrari mindent elkövetett Vettelért, de ebben ennyi volt, nagyon leszállóágban van már a német.
alexoxladjackoxi írta:Azért kicsit érdekes, hogy 2 világbajnoknak is beletört a bicskája ebbe a "nyerjünkcímet a Ferrarival" dologba.
Meg hát ja ez is, hát az az igazság, hogy nem mindenki Schumacher. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 12., kedd 12:01

Az, hogy Leclerc mennyivel verte meg Vettelt, nagyban függött attól is, hogy a Ferrari több esetben is nyilvánvalóan a német javára döntött. Ezt nem is tagadhatja senki.
Vettel jó pilóta, pont ez az ami miatt nem maradhat Leclerc mellett és ezt szerencsére Ő is felismerte.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 12., kedd 11:43

kodo írta: Talan normális autot kene építeni eloszor. :lol:
Pontosan! Mikor is volt utoljára olyan istenigazából jó a Ferrari, hogy talán a mezőny legjobbja volt? 2008? Persze akkor sem egy mostani Merci-szinten voltak, de talán akkor övék volt a legerősebb csomag, de minimum ugyanolyan volt, mint a Mclaren. A Red Bull érában meg még gyengébbek voltak, csak Alonso erőn felül teljesített azokkal a vasakkal. Azért kicsit érdekes, hogy 2 világbajnoknak is beletört a bicskája ebbe a "nyerjünkcímet a Ferrarival" dologba.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. május 12., kedd 11:31

Talan normális autot kene építeni eloszor. :lol:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 12., kedd 10:30

Persze, mert frusztrált volt, hogy VB címet várnak el tőle egy xarabb kocsival. Mentálisan gyenge volt, ez tény, de nem azért mert rossz, vagy lassú pilóta lett volna, egyszerűen nehezen kezelte a nyomást, fiatalon máshoz szokott hozzá. Hamilton ebben a műfajban mindenképp jobb, de azért tegyük hozzá, hogy az utóbbi években ő sem nagyon volt megdolgozva, vagy amikor igen, volt hogy alul is maradt (Rosberg).

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. május 12., kedd 10:25

alexoxladjackoxi írta: Engem az zavar ezzel kapcsolatban, hogy sokan nem kritikát fogalmaznak meg vele kapcsolatban, hanem egyszerűen egy xar pilótának állítják be, akit kb. mindenki megverne.
Rengeteget hibázott az utóbbi években, agresszívkodott, pl. amikor a Safety Car után szándékosan belement Hamiltonba?? Frusztráció 1000-el.

alexoxladjackoxi írta: Engem meglepett, hogy távozik, még ha valahol ez benne is volt.
Semmi meglepő nincsen benne, lejár a szerződése, várható volt, hogy nem fognak tovább együtt dolgozni a Ferkával.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. május 12., kedd 10:11

Én anno utáltam Vettelt, és továbbra sem kedvelem, de kicsit már megsajnáltam az elmúlt években. Azért annyi savat messze nem érdemelne, amit az utóbbi időben kapott. Engem az zavar ezzel kapcsolatban, hogy sokan nem kritikát fogalmaznak meg vele kapcsolatban, hanem egyszerűen egy xar pilótának állítják be, akit kb. mindenki megverne. Na, hát szerintem kb. 4 pilóta van a mezőnyben, aki gyorsabb nála. Hamilton, Verstappen, Leclerc és Ricciardo. Russellt és Ocont keveset láttuk még ahhoz, hogy őket is fontólra vegyük. Emlékszem, amikor odament a Ferrarihoz sokan Schumihoz hasonlították, hogy majd ő győzelemre vezeti az olaszokat, és tényleg jól is ment, de az már el van felejtve. Sem 2017-ben, sem 2018-ban nem volt jobb a Ferrari, mint a Mercedes. '18-ban tényleg elég közel voltak, de hagyjuk már, szezon második felében olyan szinten félrementek a fejlesztésekkel, hogy kb. el is úszott a cím, persze akkor Vettel is sokat hibázott, de akkor már az autó is elég ócska volt. Ráadásul 10x nagyobb nyomás volt rajta, mint Hamiltonon. A tavalyi évben meg Leclerc megverte, de egyáltalán nem volt akkora a fölénye, ami miatt Sebnek szégyenkeznie kellett volna. Persze ha úgy nézzük, hogy egy 4x VB ne kapjon már ki egy másodévestől akkor oké, ugyanakkor nem lennék meglepve, ha pl. Charles is hasonló eredményeket érne el a jövőben, és ugye ő felszálló, Vettel meg már leszálló ágban van. Engem meglepett, hogy távozik, még ha valahol ez benne is volt. Lehet vissza fog vonulni, de szerintem benne lehet akár egy Mercis, Renault-os, vagy egy Mclarenes folytatás is. Helyére Ricciardot és Sainzot emlegetik elsősorban, ha a kettő közül kéne választanom, egyértelműen az auszit mondanám, sokkal élesebb csatában lenne a monacoival, mint Sainz, ezutóbbit szvsz egyértelmű B-pilótának szerződtetnék, másra nem is hiszem, hogy képes lenne. De az álomkategória egyértelműen Alonso lenne, szerintem biztos megejt egy-két telefont az öreg. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 12., kedd 10:06

Sainz rettentő sokat fejlődött tavaly, nem feltétlenül mondanám másodpilótának (nyilván Ricc sem). Lec jó, Lec nagyon jó, de még mindig rettentő fiatal, vannak azért még kérdőjelek.

Ha tipikus másodpilótát akarna a Ferrari, akkor talán Hülkenberget kellene felhívni. (Bottas szintet tudna hozni)

De tartom, hogy Ricc lenne a legjobb. Azért, ha Leccel bármi gond lenne, Ricc tudna egy esetleges VB-ért menni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. május 12., kedd 10:00

Nagyon érett. Talán Sainz lenne a legjobb. Ricciardót nagyon csípem, de ö is a VB-ért menne, (nyilván Sainz is, de értitek) és akkor megint két alfa lenne a csapatnál, ami a Ferrarinal egyet jelent a katasztrófával.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. május 12., kedd 9:50

Végre!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 12., kedd 9:37

Alonso visszatérne. :shifty: :sziv: :mrgreen: :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. május 12., kedd 9:29

Ferrarihoz közeli információk szerint Sainz vagy Ricciardo lehet a befutó, én mondjuk az ausztrált preferálnám. Nem fog beállni Leclerc mögé, de ugyanakkor akadályozni sem fogja ha arról van szó, elég jóban vannak egymással. Gyors, megbízható, keveset hibázik, ami ellene szól az csak annyi, hogy a fizetési igénye nagyobb, mint Sainzé.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 12., kedd 9:28

Ricc jöhetne. Megérdemelné és kellően jó pilóta.

De vártam már ezt a napot!!!! :iszunk: :zoldsalas: :lilasalas:

Nehezen tudom elképzelni, hogy beül egy középcsapatba. Simán benne van, hogy visszavonul a német. Talán jobban is tenné.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2020. május 12., kedd 9:29-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 12., kedd 9:27

Minek eroltesse azt ami mar jol lathatoan nem mukodik es a csapat sem ragaszkodik hozza. Mindket fel reszerol egy teljesen ertheto dontes szuletett.
Vettelnel benne van, hogy visszavonul, de ha nem akkor a Red Bullon kivul barmelyik csapat szoba johet. Kapasbol barki menne a Ferrarihoz a helyere Vettel eselyes, de en siman latom magam elott Kimi visszavonulasa eseten az alfanal vagy Bottas szar szezonja eseten a Mercinel.
A Ferrarinal ez a szezon donto lesz, ha Leclerc kepes stabilan versenyezni akkor nem kell melle nagykutya, eleg egy B versenyzo, de ha sok lesz a hiba akkor nagyon is benne van egy nagyobb nev.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2020. május 12., kedd 9:16

Szimplán menekül megint. :lol: Jött egy fiatal titán és nem bír vele.
halálomig madridista leszek

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. május 12., kedd 9:08

Vettel távozik év végén. Official.

Sajnálom mert én mint ferrari drukker nagyon megkedveltem és másképp nézne most ki a story ha 17-18ban legalabb 1x sikerul gyoznie.


Innentol erdekes lesz hogy merre megy és ki jon ide.
Én Sainzot elnézegetném pirosba mondjuk.
Valoszinuleg olyan pilotat keresnek majd aki beall Leclerc moge.


Mindenesetre Grazie Seb! :sziv:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 10., vasárnap 14:38

3,7 mpel gyorsabb, mint az űrwilliams. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég