Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. február 11., csütörtök 21:27

Nika91127 írta: https://hu.motorsport.com/f1/news/alons ... MD0VjkJ2Kc

Hát, erre most nem volt szükség... Remélem nem lesz nagy gond...
Pedig neki a téli tesztek is nagyon fontosak lennének, hiába csak másfél nap vagy mennyi. :(

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. február 11., csütörtök 20:55

https://hu.motorsport.com/f1/news/alons ... MD0VjkJ2Kc

Hát, erre most nem volt szükség... Remélem nem lesz nagy gond...

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 8., hétfő 18:10

El Sie7e írta:
Tjacks írta:


Csak próbálom több szempontból is megnézni a dolgokat. Én nem istenítem Lewist, csak fura hogy egy hétszeres világbajnok nak magyarázni kell a bizonyítványát. Megkockáztatom talán mindenidők egyik legjobb rookie szezonja az övé.

Nyilván minimális a különbség ezek között a pilóták között, de ha patika mérlegre tesszük a két pilótát Hamilton felé billenne.

+ elmondtam a véleményemet Rosberg visszavonulásáról, oké szíve joga volt megtenni, vbt nyert, de soha nem fogják a legnagyobbak közé sorolni. Peace.
ezt is nézhetnéd több szempontól akkor. hány pilóta kapott maga alá első évében olyan kocsit, mint ő? :hmmm:
Nézem is. Ki volt a csapattársa abban a bivaly autóban? Jah csak egy noname Alonso :smile:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 8., hétfő 17:40

h3x0r írta: Sixx-et inkabb hagyjuk, kb annyit tett hozza a bukoterhez, hogy elmeselte melyik futamon hany kort aludt vegig. Neki a valo vilag meg eden hotel kibeszelo valo. :lol:
:lol: :lol: :lol:
Adom :D, de erre tényleg mondott 1-2 jót :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. február 8., hétfő 17:03

Hamilton elozo evben olyan siman nyert, hogy egyszeruen kiegett, elvesztette a motivaciojat, ami mar az utolso futamokon is latszott. Rosberg ugyes volt, megerezte a verszagot, voltak is rola hirek, hogy a teli szunetben mennyit "edzett" mentalisan. Hamilton gyengen kezdte el az evet, amit Rosberg kihasznalt, nyilvan kellett hozza szerencse, habar igy is epp hogy csak meglett.
Remy írta: Bár bizonyíték nincs, de nem hiszem, hogy Nico önszántából vonult vissza = ment el a mercitől. :)
Rosberg jo pilota, de sehol nincs Hamiltonhoz kepest. Egyetlen eselye volt, azt ki is hasznalta, de latszott rajta, hogy ev vegere milyen szinten leepult/elfaradt a haboruzgatasban. Nem hiszem, hogy elkuldtek volna, szerintem tudta jol, hogy szamara ez a maximum, meg hogy kovetkezo evben Hamilton nagyon durvan elkente volna a szajat, ezert inkabb emelt fovel visszavonult.
raul 4 ever írta: Sixtnek volt asszem pár epés megjegyzése a bukótérben erre..
Sixx-et inkabb hagyjuk, kb annyit tett hozza a bukoterhez, hogy elmeselte melyik futamon hany kort aludt vegig. Neki a valo vilag meg eden hotel kibeszelo valo. :lol:
Remy írta: Vagy, hogy a legfontosabbat... Hány pilóta kapott EGÉSZ karrierja alatt győzelemre (nem vb) esélyes autót? Senki.
Van aki jo erzekkel tud csapatot valtani, meg van Alonso. :mrgreen: :-(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 8., hétfő 16:56

Vagy, hogy a legfontosabbat... Hány pilóta kapott EGÉSZ karrierja alatt győzelemre (nem vb) esélyes autót? Senki.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 8., hétfő 16:49

Tjacks írta:
lestat írta:

+1

Tjacks.
Nemtudom mi bajod van de ne forgasd ki ilyen cinikus modon legyszi :agree:

Csak próbálom több szempontból is megnézni a dolgokat. Én nem istenítem Lewist, csak fura hogy egy hétszeres világbajnok nak magyarázni kell a bizonyítványát. Megkockáztatom talán mindenidők egyik legjobb rookie szezonja az övé.

Nyilván minimális a különbség ezek között a pilóták között, de ha patika mérlegre tesszük a két pilótát Hamilton felé billenne.

+ elmondtam a véleményemet Rosberg visszavonulásáról, oké szíve joga volt megtenni, vbt nyert, de soha nem fogják a legnagyobbak közé sorolni. Peace.
ezt is nézhetnéd több szempontól akkor. hány pilóta kapott maga alá első évében olyan kocsit, mint ő? :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 8., hétfő 16:45

lestat írta:
Remy írta: Semmivel nem volt Rosbergnek nagyobb makkja, mint Hamiltonnak 2008ban, mikor egy normális vilagbant Massa már úgy érkezik az utolsó futamra, hogy VB.
+1

Tjacks.
Nemtudom mi bajod van de ne forgasd ki ilyen cinikus modon legyszi :agree:

Csak próbálom több szempontból is megnézni a dolgokat. Én nem istenítem Lewist, csak fura hogy egy hétszeres világbajnok nak magyarázni kell a bizonyítványát. Megkockáztatom talán mindenidők egyik legjobb rookie szezonja az övé.

Nyilván minimális a különbség ezek között a pilóták között, de ha patika mérlegre tesszük a két pilótát Hamilton felé billenne.

+ elmondtam a véleményemet Rosberg visszavonulásáról, oké szíve joga volt megtenni, vbt nyert, de soha nem fogják a legnagyobbak közé sorolni. Peace.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. február 8., hétfő 16:33

Remy írta: Semmivel nem volt Rosbergnek nagyobb makkja, mint Hamiltonnak 2008ban, mikor egy normális vilagbant Massa már úgy érkezik az utolsó futamra, hogy VB.
+1

Tjacks.
Nemtudom mi bajod van de ne forgasd ki ilyen cinikus modon legyszi :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 8., hétfő 16:10

A végletekig lehetne sorolni mi lett volna ha: Schumacher ha nem füstöl el Japánban akkor veri Alonsot. Ha Hamilton 2007ben csak séta kocsikázgat a szezonzárón Kimi nem lett volna világbajnok. Ott a példa amit írt Remy is az előbb Massával. Ha a Ferrari gondolkozik 2012(?)ben akkor veri Alonso Vettelt(Red bull).

Nálam Schumi+Alonso :sziv: , a többi mind puding :kalapos: :kalapos: :kalapos:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 8., hétfő 15:55

lestat írta: Hamiltonnak is bele telt vagy 5 evbe a masodik cim.
Amugy arra ertettem hogy a ket vereseg utan felallt Rosberg 16ban es teljesen mas pilota lett.
Makkja volt rosbergnek?
Jezusom a legjobb legizgalmasabb VB cimhez mindig minden pilotanak kellett a makk. Ezt a baromsagot.
Ahogy Remy írta, én is csak arra gondoltam. Nem a mákfaktor hozta, csak abban az idényben neki pont szerencsésen összeállt minden, ennyi.

Jajj, végre élet van, izgibb a topic mint az elmúlt szezon volt :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 8., hétfő 15:47

lestat írta:
Tjacks írta:

Jött,nyert,lépett? Jó sokáig tartott mire nyert. De bravó, akkor ezek szerint Alonso,Kimi egy csicskagyász mert nem vonultak vissza hanem még többet akartak.

Hamiltonnak is bele telt vagy 5 evbe a masodik cim.
Amugy arra ertettem hogy a ket vereseg utan felallt Rosberg 16ban es teljesen mas pilota lett.
Makkja volt rosbergnek?
Jezusom a legjobb legizgalmasabb VB cimhez mindig minden pilotanak kellett a makk. Ezt a baromsagot.
Igazad van. Magamra tetoválom a faszit akkora alltimefuckinglegend. :-*

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. február 8., hétfő 15:44

Semmivel nem volt Rosbergnek nagyobb makkja, mint Hamiltonnak 2008ban, mikor egy normális vilagbant Massa már úgy érkezik az utolsó futamra, hogy VB.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. február 8., hétfő 15:38

Tjacks írta:
lestat írta: Mert Hamilton aztan nagyon bajnokhoz meltoan tudott viselkedni :lol:

Rosberg jott nyert majd lelepett, csucson abbahagyta Hamiltont jol felbaszva vele hogy eselye se legyen a 16os vb cim izet elvenni tole.
Jött,nyert,lépett? Jó sokáig tartott mire nyert. De bravó, akkor ezek szerint Alonso,Kimi egy csicskagyász mert nem vonultak vissza hanem még többet akartak.

Hamiltonnak is bele telt vagy 5 evbe a masodik cim.
Amugy arra ertettem hogy a ket vereseg utan felallt Rosberg 16ban es teljesen mas pilota lett.
Makkja volt rosbergnek?
Jezusom a legjobb legizgalmasabb VB cimhez mindig minden pilotanak kellett a makk. Ezt a baromsagot.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 8., hétfő 15:25

raul 4 ever írta:
Tjacks írta: Jah én utálom Hamiltont,csak hogy tisztázzuk :mrgreen:
Én se, csak én meg Forza Ferrari :D :D
Akkor te ugyanolyan unott pofával ülhetsz a tv előtt évek óta mint én :kalapos:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 8., hétfő 15:19

Tjacks írta: Jah én utálom Hamiltont,csak hogy tisztázzuk :mrgreen:
Én se, csak én meg Forza Ferrari :D :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 8., hétfő 15:18

raul 4 ever írta:
Tjacks írta: Nem engedte visszavágni?? Hát ez aztán bajnokhoz méltó hozzáállás. Az óvodás gyerekek gondolkodnak ezen a szinten.... :lol: :lol:
Nálam sem Lewi a hunyó.. Rosbergnek makk is kellett, hogy jöjjön az a vb cím, tudta nagyon jól, hogy nem lesz meg még egyszer.. Szerintem sem volt Hamiltonnak egyetlen szomorú éjszakája sem emiatt, hogy nem vághat vissza :D

Nekem am. egyik se szimpi, de Hamilton nézhet vissza a magasabb lóról a pályafutására. Dominált végig a domináns autóval (ez sem sétagalopp), Rosberg meg jó Inzaghi módjára lecsapott arra az 1 lehetőségre, és azt a vb címet sem lehet elvenni tőle, mert ő meg azt érdemelte meg..
Jah én utálom Hamiltont,csak hogy tisztázzuk :mrgreen:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. február 8., hétfő 15:17

Tjacks írta:
lestat írta: Mert Hamilton aztan nagyon bajnokhoz meltoan tudott viselkedni :lol:

Rosberg jott nyert majd lelepett, csucson abbahagyta Hamiltont jol felbaszva vele hogy eselye se legyen a 16os vb cim izet elvenni tole.
Jött,nyert,lépett? Jó sokáig tartott mire nyert. De bravó, akkor ezek szerint Alonso,Kimi egy csicskagyász mert nem vonultak vissza hanem még többet akartak.
Kimi rossz példa, ő pont lexarja, hogy milyen a megítélése, még csak azt sem mondanám, hogy többet akart. Szimpla versenyzés utáni szeretet és szenvedély, ami miatt még ma is a mezőnyben van. Neki egy cím bőven elég szerintem, bebizonyította magának, hangsúlyozom magának, hogy képes rá, minden más csak ráadás.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 8., hétfő 15:15

Tjacks írta: Nem engedte visszavágni?? Hát ez aztán bajnokhoz méltó hozzáállás. Az óvodás gyerekek gondolkodnak ezen a szinten.... :lol: :lol:
Nálam sem Lewi a hunyó.. Rosbergnek makk is kellett, hogy jöjjön az a vb cím, tudta nagyon jól, hogy nem lesz meg még egyszer.. Szerintem sem volt Hamiltonnak egyetlen szomorú éjszakája sem emiatt, hogy nem vághat vissza :D

Nekem am. egyik se szimpi, de Hamilton nézhet vissza a magasabb lóról a pályafutására. Dominált végig a domináns autóval (ez sem sétagalopp), Rosberg meg jó Inzaghi módjára lecsapott arra az 1 lehetőségre, és azt a vb címet sem lehet elvenni tőle, mert ő meg azt érdemelte meg..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. február 8., hétfő 15:13

lestat írta: Mert Hamilton aztan nagyon bajnokhoz meltoan tudott viselkedni :lol:

Rosberg jott nyert majd lelepett, csucson abbahagyta Hamiltont jol felbaszva vele hogy eselye se legyen a 16os vb cim izet elvenni tole.
Jött,nyert,lépett? Jó sokáig tartott mire nyert. De bravó, akkor ezek szerint Alonso,Kimi egy csicskagyász mert nem vonultak vissza hanem még többet akartak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég