Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
szotyi
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:38
Kedvenc csapatod: RM

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: szotyi » 2021. szeptember 25., szombat 9:39

Esik, F2-őt csúsztatják máris, ebből lehet hogy ma semmi nem lesz.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 24., péntek 19:54

A gugli időjárás szerint holnap 100%, vasárnap pedig 80% hogy esni fog. Mára is százat ír, szóval gondolom esett. Valaki aki ma nézte meg tudná mondani mennyire?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 24., péntek 19:19

Miután ezen a pályán eddig csak Merci nyert, amióta F1-ben van, így az esőért kell imádkozni. Itt csak az segíthet, semmi más.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. szeptember 24., péntek 19:16

Remy írta: Max sor vége. Nagyon kéne most az eső.
plusz az is, hogy a többiek összekapják magukat és ne legyen sima Merci 1-2... :(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 24., péntek 14:55

Max sor vége. Nagyon kéne most az eső.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. szeptember 18., szombat 20:34

96- tol követtem Schumi pályafutását és az f1et
Számomra nem sok új volt benne hiszen pl. Egy Schumi könyvben már olvastam a benettonos VB címekről.
Sajnos a balesetről lényegében semmi sem hangzott el ahogy Schumi állapotáról is csak annyi amit már sejteni lehetett.
Én a baleseti utáni első években még reménykedtem , hogy csak a rehabilitáció miatt nem adnak ki híreket és 1-2-3 év múlva ismét láthatjuk már a majdnem teljesen felépült Schumit. De sajnos erre szinte már semmi remény… sajnálatos. Kellett volna a sportágnak a Ferrarinak és Micknek is a személye. :'(

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 18., szombat 18:25

https://f1vilag.hu/hirek/az-fia-szigori ... -red-bull/
Érdekes cikk
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 16., csütörtök 23:58

dzsi91 írta: Nagyon összecsapott volt egy sportkarrier egyszerűen nem fér bele 2 órába. A családos rész szívszorító volt meg a 2 óra jól megvolt csinálva csak hiányos volt.értem,hogy a ferraris első vb cím nagy győzelem volt de a java csak utána jött. A csúcson maradni évekig sokkal nagyobb dolog és nem lehet csak úgy átugrani. Mintha a decima után a bl triplát letudnánk egy 30 masodperces klippel.

A családot teljes mértékben megértem,hogy védik a nyilvánosság előtt. Egy ekkora legenda ne úgy maradjon meg az emberek emlékezetében de ettől függetlenül egy hivatalos közleményt megérdemelnének a szurkolók az állapotárol.

Semmit nemváltozna az emberek véleménye róla ha most kilenne mondva milyen állapotban van. Fekvőbetegként kómában vagy értelmi fogyatésként él de úgy,hogy tud magáról csak nem az a Schumacher már aki eddig volt. Nyilván kilehet matekozni ,hogy milyen állapotban van de szerintem ennyit megérdemelnek azok akik szerették. Nekem ez hiányérzet. Majd meghal teszem azt 70 évesen úgy,hogy az utolsó 20 30 évéről senki nem tud semmit?

Én is most néztem végig és így gondolom én is. Az ember sporttörténelmet írt, de ez pl. nem jön át, valamint a nagy titkolózás is csak abból a szempontból magyarázható, hogy "privat ist privat" és most ők védik MSC-t..




Viszont ez a film megerősítette bennem, hogy nem ő best ever sofőr, az Senna továbbra is (szerintem), de halhatatlan és bizonyos dolgokban viszont egyike volt a legnagyobbaknak.
Webert kérdezték egyszer, hogy szerinte mitől jó MSC -> ő a tökéletességét ecsetelte hosszú perceken át. Hogy Ő TUDOTT 10-15 IDŐMÉRŐ kört menni, ha kellett. Elképesztő koncentrált tudott lenni amikor kellett. A mentális erőssége hihetetlen szint..

Na szóval.. Hiányt a sorozat nem pótol, de kell az emlék egy ekkora alaknak. :salute: :salute:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 16., csütörtök 21:40

Valamilyen szinten ez egy üzenet volt a családtól. Nekem nagyon ez jött át belőle. Sok mindent tudtunk eddig is, de látva Corinnat és Micket, megfejthető mindaz, ami 2013 vége óta zajlik.

Nekem ennyi elég volt, ezzel tudtak valamit foltozni az elmúlt 8 éven.

Normál esetben itt is egy Jordan-féle doku sorozat kellett volna, az lenne az igazi.

De ez kellett már, jól is esett minden örömével és fájdalmával együtt. :sziv: :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 16., csütörtök 21:29

En ugy dontottem nem nezem meg. Aktiv karrierje alatt nem szerettem, utana kezdtem el ertekelni azt amit a sportnak adott es vartam a vezeto szerepben valo visszatereset. Sajnos erre mar em kerult sor.
A nem megtekintes oka egyszeru. Baromira sajnalom ami vele tortent, olyant nem tudnakm utatni amit ne tudnek vagy ne lattam volna, ami erdekel azt meg nem mutatjak meg. Nem is beszelnek rola. Az ember nem tudja, van remeny, vagy teljesen semmi, egy vegetalo ember lett belole, nem tudjuk, csak sejtjuk. Az egesz elszomorit, es ezert nem is nezem meg. Lehet fellapozom az f1 kronikat ami a polcon van, ha nosztalgia kell

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. szeptember 16., csütörtök 21:23

Nagyon összecsapott volt egy sportkarrier egyszerűen nem fér bele 2 órába. A családos rész szívszorító volt meg a 2 óra jól megvolt csinálva csak hiányos volt.értem,hogy a ferraris első vb cím nagy győzelem volt de a java csak utána jött. A csúcson maradni évekig sokkal nagyobb dolog és nem lehet csak úgy átugrani. Mintha a decima után a bl triplát letudnánk egy 30 masodperces klippel.

A családot teljes mértékben megértem,hogy védik a nyilvánosság előtt. Egy ekkora legenda ne úgy maradjon meg az emberek emlékezetében de ettől függetlenül egy hivatalos közleményt megérdemelnének a szurkolók az állapotárol.

Semmit nemváltozna az emberek véleménye róla ha most kilenne mondva milyen állapotban van. Fekvőbetegként kómában vagy értelmi fogyatésként él de úgy,hogy tud magáról csak nem az a Schumacher már aki eddig volt. Nyilván kilehet matekozni ,hogy milyen állapotban van de szerintem ennyit megérdemelnek azok akik szerették. Nekem ez hiányérzet. Majd meghal teszem azt 70 évesen úgy,hogy az utolsó 20 30 évéről senki nem tud semmit?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. szeptember 16., csütörtök 18:21

kicsi hiányérzet nekem azért van az első Ferraris VB cím után elég hamar elintézték azt az időszakot, de tényleg nagyon keményre sikerült, Corrina előtt le a kalappal!

Brutálisan visszahozta azt az érzést amiért szerettem nézni a Forma 1et a 2000es évek elején, már ezért megérte.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

tcskhun
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. szeptember 16., csütörtök 17:51

Remy írta: SCHUMACHER: Egy szívbemarkoló üzenet a családtól a szurkolóknak.

Azonban mégis nehéz szavakba önteni azt, amit most érzek, mert egyszerre volt örömteli és fájdalmas nézni ezt a két órát. Micknél pedig nem lehet kibírni könnyek nélkül. Óriási köszönet ezért a Schumacher családnak. Hiányzol Schumi! :'( :'( :'( :sziv:
+1 nagyon megható a történet és az egész úgy egybe,nehéz leirni szavakkal,hogy mit érez az ember

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 15., szerda 20:20

SCHUMACHER: Egy szívbemarkoló üzenet a családtól a szurkolóknak.

Azonban mégis nehéz szavakba önteni azt, amit most érzek, mert egyszerre volt örömteli és fájdalmas nézni ezt a két órát. Micknél pedig nem lehet kibírni könnyek nélkül. Óriási köszönet ezért a Schumacher családnak. Hiányzol Schumi! :'( :'( :'( :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. szeptember 15., szerda 20:19

filatáska írta:számomra ő a GOAT!
mint már egyszer régen írtam, egy normális szép világban ő lenne a Ferrari csapatfőnöke. Szerintem bőven lenne olyan jó és sikeres, mint a Todt-Brawn páros volt. Kár azért a síelésért :(


Name Every F1 World Champion
A 20 pilóta tudására voltak kiváncsiak. Vajon visszafelé menet fel tudják-e sorolni az F1 világbajnokokat. Számomra eléggé meglepő, hogy páran pár év után elvéreztek, ellenben egy valaki végigment a kezdetekig :ozil: :ozil: :ozil:

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. szeptember 15., szerda 18:27

Szerintem ez rosszabb, mintha már nem lenne köztünk. Neki is és a családjának is, akik így látják.
Emlékszem mennyire ,,haragudtam rá'' a hülye motorbalesete miatt, amikor nem tudta vállalni Massa pótlását 2009-ben a nyaksérülés miatt :cens: Áhh, mint egy 5 éves kisgyerek, úgy örültem mikor felröppentek a hírek, hogy ő ugrik be.
Mindegy...

számomra ő a GOAT!

:salute:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. szeptember 15., szerda 18:20

hét lakat alatt tartják, de azért 1-2 félmondatból, kiszivárgott információból teljesen egyértelmű, hogy maximum pislogni képes, de azt sem kommunikációra használva.

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. szeptember 15., szerda 18:14

Már nem azért, de ez eddig is nyilvánvaló volt... sajnos :-(

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. szeptember 15., szerda 16:52

Igen ez nekem is megragadta a figyelmem.

En mar nem remenykedek semmiben.
Eltelt lassan 8 év és semmi.
Majd 15-20ev mulva bejelentik higy feladta a harcot és ennyi.

Nagyon sajnálom. Ilyen szerencsetlenseget :(

A filmet még én sem làttam de biztos hidegrazos lesz.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3100
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. szeptember 15., szerda 13:58

Bocsi a dupláért de más téma. Kijött az új Schumi film, és bár én még nem láttam, így nem tudom, hogy pontosan így hangzik-e el, de a focus német napilap idéz:
Es ist ganz klar, dass Michael mir jeden Tag fehlt, und nicht nur mir, die Kinder, die Familie, sein Vater, alle, die um ihn herum sind. Jeder vermisst Michael", sagt Corinna Schumacher, ehe sie hinzufügt: "Aber Michael ist ja da, anders, aber er ist da, und das gibt uns allen Kraft.
Lefordítva: Michael mindenkinek minden nap hiányzik, de Michael itt van - bár másképp, de itt van és ez mindnyájunknak erőt ad.

Sorok között olvasva: életben van, de vegetál. Hogy ágyhoz van-e kötve vagy nem az szerintem mindegy is. Nagyjából ezt lehetett eddig is sejteni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég