Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. augusztus 25., csütörtök 9:56

babaking írta:
alexoxladjackoxi írta: Nem tudok most teljesen egyetérteni veled, babaking. Én speciel sosem vártam tőle, hogy olyan lesz, mint az apja, ezt azért lehetett látni mindig is, hogy nem egy őstehetség. Az első, alkalmazkodó évei általában mindig gyengék voltak, de ahogy kezdett belemelegedni egy viszonylag jó versenypilóta lett belőle mindig az adott kategóriában. Az F1-ben kapott egy ZS-kategóriás bohóc csapattársat, őt péppé verte, csúnya is lett volna, ha nem. Viszont az, hogy jött Magnussen kihagyás után, és egyből így veri, vagy verte, az nagyon gáz, és ha ebből indulok ki, akkor még egy stabil B-kategóriás pilóta szintjét sem üti meg, mert bár bírom a dánt, de ő sem volt soha a legélesebb kés a fiókban. Magnussen sem volt sose egykörös versenyző, ehhez képest valami 3-4 tizedes átlagkülönbség van köztük szombatonként, hát az finoman szólva kiábrándító. Fogott némi formát Schumi, de neki folyamatosan és egyre meggyőzőbben kéne ütnie Kevint, de egyelőre ezek is még csak fellángolások voltak. Meglátjuk, én sem szeretném még a mezőnyön kívül látni, de nehogymár egy Alpine ülést kapjon a semmire.
Nekem is azt hozta amit vártam, és Alpine ülést én sem adnék neki - hacsak nem mint terminátor jön vissza a második félévre - de ennek kicsi az esélye. Szóval ha a Haassal nincsenek meg akkor csak a Williams jön szóba, de ők meg nem Ferrari partnercsapat. Bottast nem fogják az Alfától kirakni, Csou meg szintén érdemel még egy évet.
Egyébként valami olyanba is belefutottam, hogy Giovinazzi is tárgyal 3 csapattal is.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. augusztus 25., csütörtök 9:53

alexoxladjackoxi írta: Nem tudok most teljesen egyetérteni veled, babaking. Én speciel sosem vártam tőle, hogy olyan lesz, mint az apja, ezt azért lehetett látni mindig is, hogy nem egy őstehetség. Az első, alkalmazkodó évei általában mindig gyengék voltak, de ahogy kezdett belemelegedni egy viszonylag jó versenypilóta lett belőle mindig az adott kategóriában. Az F1-ben kapott egy ZS-kategóriás bohóc csapattársat, őt péppé verte, csúnya is lett volna, ha nem. Viszont az, hogy jött Magnussen kihagyás után, és egyből így veri, vagy verte, az nagyon gáz, és ha ebből indulok ki, akkor még egy stabil B-kategóriás pilóta szintjét sem üti meg, mert bár bírom a dánt, de ő sem volt soha a legélesebb kés a fiókban. Magnussen sem volt sose egykörös versenyző, ehhez képest valami 3-4 tizedes átlagkülönbség van köztük szombatonként, hát az finoman szólva kiábrándító. Fogott némi formát Schumi, de neki folyamatosan és egyre meggyőzőbben kéne ütnie Kevint, de egyelőre ezek is még csak fellángolások voltak. Meglátjuk, én sem szeretném még a mezőnyön kívül látni, de nehogymár egy Alpine ülést kapjon a semmire.
Nekem is azt hozta amit vártam, és Alpine ülést én sem adnék neki - hacsak nem mint terminátor jön vissza a második félévre - de ennek kicsi az esélye. Szóval ha a Haassal nincsenek meg akkor csak a Williams jön szóba, de ők meg nem Ferrari partnercsapat. Bottast nem fogják az Alfától kirakni, Csou meg szintén érdemel még egy évet.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. augusztus 25., csütörtök 9:41

Nem tudok most teljesen egyetérteni veled, babaking. Én speciel sosem vártam tőle, hogy olyan lesz, mint az apja, ezt azért lehetett látni mindig is, hogy nem egy őstehetség. Az első, alkalmazkodó évei általában mindig gyengék voltak, de ahogy kezdett belemelegedni egy viszonylag jó versenypilóta lett belőle mindig az adott kategóriában. Az F1-ben kapott egy ZS-kategóriás bohóc csapattársat, őt péppé verte, csúnya is lett volna, ha nem. Viszont az, hogy jött Magnussen kihagyás után, és egyből így veri, vagy verte, az nagyon gáz, és ha ebből indulok ki, akkor még egy stabil B-kategóriás pilóta szintjét sem üti meg, mert bár bírom a dánt, de ő sem volt soha a legélesebb kés a fiókban. Magnussen sem volt sose egykörös versenyző, ehhez képest valami 3-4 tizedes átlagkülönbség van köztük szombatonként, hát az finoman szólva kiábrándító. Fogott némi formát Schumi, de neki folyamatosan és egyre meggyőzőbben kéne ütnie Kevint, de egyelőre ezek is még csak fellángolások voltak. Meglátjuk, én sem szeretném még a mezőnyön kívül látni, de nehogymár egy Alpine ülést kapjon a semmire.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. augusztus 25., csütörtök 9:33

alexoxladjackoxi írta:
Remy írta: Az a hír is járja, hogy Schumi mehet az Alpineba.
Sosem volt szálka a szememben, és tartom, hogy F3 és F2-es bajnokként joggal kapott esélyt a Forma 1-ben, de egy Alpine ülésre qrvára nem szolgált rá. Először verje meg Magnussent, vagy üljön be Latify helyére, de jelenleg nem érdemli meg a 4.-5. legjobb autót.
Valahol láttam, hogy Schumi azt nyilatkozta, hogy már készen áll a Ferrarira - nyilván kacsa, és csak kiforgatták valami más mondatát. De egyet értek, hogy nem feltétlenül hozta azt amit sokan vártak töle, ami szerintem csak azért van, mert mindenki azt hitte, hogy olyan gyors lesz mint az apja, pedig már előre figyelmeztettek egy páran, hogy inkább Ralfhoz van közel mint Michaelhez.

Az idei éve egyébként jobb, szerintem még egy évet még érdemes adni neki, de nem veszi ki magát, hogy Magnussen kvázi beugrósként elverte - akkor is ha a dán sokkal több tapasztalattal rendelkezik. Nála sajnos nincs az az érzése mint anno Dzsordzsiboynál, hogy rendre túlteljesíti az autója képességeit és látszik rajta, hogy gyors.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. augusztus 24., szerda 19:55

Remy írta: Az a hír is járja, hogy Schumi mehet az Alpineba.
Sosem volt szálka a szememben, és tartom, hogy F3 és F2-es bajnokként joggal kapott esélyt a Forma 1-ben, de egy Alpine ülésre qrvára nem szolgált rá. Először verje meg Magnussent, vagy üljön be Latify helyére, de jelenleg nem érdemli meg a 4.-5. legjobb autót.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 24., szerda 19:08

Az a hír is járja, hogy Schumi mehet az Alpineba.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. augusztus 24., szerda 19:03

babaking írta:
Remy írta:

Ideje volt.

Akkor csak igaz lesz Piastri.
Kíváncsi vagyok Ricciardo visszamegy-e az Alpinehoz. Valószínüleg ez az utolsó szög a karrierjébe.
Olvastam valahol, hogy Schuminak reszeltek és a Haasba mehet Riccardo
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2022. augusztus 24., szerda 16:35

Remy írta:
BREAKING: Daniel Ricciardo will leave McLaren at the end of the 2022 season
Ideje volt.

Akkor csak igaz lesz Piastri.
Kíváncsi vagyok Ricciardo visszamegy-e az Alpinehoz. Valószínüleg ez az utolsó szög a karrierjébe.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 24., szerda 16:18

BREAKING: Daniel Ricciardo will leave McLaren at the end of the 2022 season
Ideje volt.

Akkor csak igaz lesz Piastri.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. augusztus 15., hétfő 18:20

Beszarnék megjelenne egy ilyen mellettem, valószínű instant fangirl üzemmódban kitaposnám az 1.3 jtd belét, hogy minél tovább nézhessem :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 9., kedd 18:24

épp 2007es season review-t tartok, mondanom se kell tök felesleges ez a sok buzi szabály meg kütyü, drs, ers balfaszság, ezek nélkül is kerék kerék elleni csaták voltak egész szezonban.
ja és a hang....
thereisonly1ronaldo

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2022. augusztus 6., szombat 8:34

hehetheoriginal írta: Sumi felesege mallorcara koltozik es lotenyesztesbe fog a lanyaval, van helileszallohely, ahol erkezhet majd májköl.
Erdekesseg, hogy az ingatlan holmi florentino pereze volt :)
több éve már itt élnek,csak most vettek még egy ranchot
dolgoztam a villa jazminba ahol élnek(Port de Andratx,Cala Llamo)

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Bencze » 2022. augusztus 6., szombat 2:46

Ferrari strategia szimulator :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 5., péntek 22:58

Sumi felesege mallorcara koltozik es lotenyesztesbe fog a lanyaval, van helileszallohely, ahol erkezhet majd májköl.
Erdekesseg, hogy az ingatlan holmi florentino pereze volt :)
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. augusztus 5., péntek 16:19

Riccnek elvileg megmutatták, hogy merre van az ajtó. Piastri érkezik.

Elsőre az a Norris - Piastri kettős kegyetlen jónak tűnik, ha tényleg megvalósul. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 4., csütörtök 14:43

https://www.youtube.com/watch?v=BwCGWSo ... lesLeclerc

aki nem akar privileged white man kontentet nézni, az ne kattintson rá :lol: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2022. augusztus 3., szerda 18:41

https://formula.hu/f1/2022/08/03/mar-sp ... wNJqOJkXZ0 Huhú, megy a kavarás ezerrel, kíváncsi leszek ebből mi fog kisülni. :D Alonso végül egyébként magával a szerződés hosszával volt elégedetlen, amit az ALpine kínált neki. 1+1, az Astonnál 2+1 vagy 3 évre írt alá, ha igazak a hírek. Kemény ha Webberrel direkt beszopatták a franciákat. :lol:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. augusztus 3., szerda 11:00

géza írta: Az teny, hogy az a Ricciardo McLaren kapcsolat megfaradt, kerdes hogy csak az autoval van-e baja az ausztralnak, vagy a formaja esett vissza. Ha ez utobbi, akkor az Alpine meg jol is elsulhet neki.
Ahogyan megfaradt a Ricciardo-Renault kapcsolat is, pedig ott fogadkozott, hogy vb cimert megy oda. Vagy ahogy megfaradt a Ricciardo-Red Bull kapcsolat, mert Verstappen jobb. Lehet az emberrel van a baj?
Sosem volt egy oriasi pilota, csak azert fogok ra emlekezni, mert birom az ilyen mosolygos embereket, de a teljesitmenyerol abszolut meg fogok feledkezni. Ha eddig egyaltalan nem felejtettem el..

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: géza » 2022. augusztus 3., szerda 10:45

wZoLee7 írta:
géza írta: Az teny, hogy az a Ricciardo McLaren kapcsolat megfaradt, kerdes hogy csak az autoval van-e baja az ausztralnak, vagy a formaja esett vissza. Ha ez utobbi, akkor az Alpine meg jol is elsulhet neki.
Nem fordítva? :D ha az autó a gond akkor jó lehet egy váltás, de ha Ő a gond akkor mind1 mert ez a karrier megfeneklett és ebből egy gyengébb csapatban nem fog visszajönni. Ideje sincs már arra, hogy még visszanyerje a győztes formát és jobb csapatba kerüljön ahol győzelemért harcolhat szóval neki lefőtt, tol egy Kimi vagy Vettel féle befejezést, elkörözget hátul aztán elköszön.
De-de, azt hittem masik sorrendben irtam. Reggeli kave meg nem volt meg. :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2022. augusztus 3., szerda 10:38

Remy írta: Piastri előtt szabad az út akkor.

Csóri Alonso. Ha van hely, ahol tuti nem lesz ütőképes verda, az az Aston. :lol:
Szerintem ez a Piastri deal itt ment el. :lol:
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég