Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: rikko » 2024. március 2., szombat 17:49

Remy írta:
Kercsó írta:

szerintem, ez a hasonlat hülyeség

engem felbsz, hogy senki nem képes olyan minőségű autót építeni, mint a redbull
mellé jön az is, hogy az olaszok hatványozottan lúzerek

a Real az teljesen más. ott fanatizmus van. itt a forma1ben csak szimpátia
Elhiszem, hogy felbasz, mert ez már kurva hosszú ideje hibája az egész sorozatnak. Aki betalál, az évekre ott tud ragadni az élen. Ez hányinger. Hányinger most, hányinger a merci éra alatt, és hányinger volt a vetteles RB időszak alatt is.

Tesztek, tesztek és tesztek kellenének.

Ettől függetlenül, szerintem közeledni fognak a csapatok az RB-hez. Kurva hosszú a szezon, tavaly is mennyit tudtak változni a dolgok. Az más kérdés, hogy Maxhoz ki fog közeledni, mert oda csak úgy, mint anno, mikor Hamilton uralkodott, kellett egy olyan Max, aki nem csak, hogy méretes harmadik lábbal rendelkezik, de egy egész szezont végig tud koncentrálni. Mert hiába jó a verdád, ha fejben nem bírod a nyomást.

És jelenleg hiába van tele a mezőny ígéretes pilótákkal, beleértve Leclercet is, fejben képtelenek VB szintet hozni.
Remy könnyű úgy harmadik lábat növeszteni, ha a történelem egyik legjobb verdajat rád szabják, minden úgy van , ahogy neked jó és kényelmes. Szeretném látni Max 3. lábát egy totál labilis autóban.
Úgy emlékszel mennyit sírt, amikor nem úgy jött ki a lépés ahogy tervezte!? Persze, hogy emlékszel... Ez rendben is van. Az is rendben van, hogy fel van magasztalva, de tegyük hozzá, hogy ő az egyetlen pilóta az egész mezőnyben, akinek csak vezetnie kell, más gondja nincs.

Ferrari lassú és labilis, Merci stabil de gyenge, a többi meg kabaré...

Elismerem, hogy Max kivételes pilóta, de tegyük hozzá , hogy ehhez kell egy csúcs jármű is. Meg egy olyan másodpilóta, aki sok vizet nem zavar , de ha kell védi a seggét.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. március 2., szombat 17:25

Milyen király idén is ez a Forma1. Tök jókat tudok aludni rajta, hétvégi pihi pipa.

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: rikko » 2024. március 2., szombat 17:23

filatáska írta: totalsportek.pro

Bal felül lenyitod a menut, es ott F1.

Szerintem azok mukodnek.
Köszi ! ;)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. március 2., szombat 17:15

Van olyan kérdés amire a Ferrari boxban egyből tudnak válaszolni? :lol:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 2., szombat 16:51

Közben Sainz vért pisálva tartja madár perez tempóját már 7-8 kör óta, legyen egy kis hitetek testvérek :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. március 2., szombat 16:50

Remy írta: Ha meg mást csak az érdekel, hogy ki nyert. Az meg olyan, hogy rendben van, ő dolga. Csak van egy rossz hírem, bő egy évtizede nincs nagyon értelme akkor F1-et nézni. És ezáltal idegeskedni is fölös.
Hat pont ezt mondjak hogy nincs ertelme megnezni mert az elso futam elott tudod hogy ki lesz a vilagbajnok.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 2., szombat 16:48

Galacticos írta:
Remy írta: Vegyél levegőt, és értelmezd is. Senki nem mondta, hogy itt idén Russell vagy Leclerc VB-t fog nyerni, ha bármennyire is hibátlan szezont hoznak le.

VB szintű teljesítményt nyújtott tavaly Hamilton és Alonso is.

Ahogy egy Albon is zseni szezont hozott le a lehetőségekhez képest. Az, hogy valaki jól teljesít, azt lehet látni akkor is, ha nem az élen autózol.
Es most tok komolyan kerdezem szerinted egy atlag f1 nezo azert ul le hogy azt nezze hogy albon a mondjuk 8.legerosebb autoval nem a 15.helyen harcol hanem a 10.en?
Alonso is tok jo, imadom a kedvencem de itt van negy csapat elottuk amikhez ha nem tortenik varatlan akkor hozza se fog tudni szagolni tehat versenyezhet majd a 9-10.helyen.
Nem tudok mit kezdeni azzal, hogy átlag F1 néző. Adott egy sport/autóverseny. Az én szememben összkép van, nem csak az, hogy ki lett az első. Akkor követhetném NSO-n a kommentszekcióban is az egészet.

Ha meg mást csak az érdekel, hogy ki nyert. Az meg olyan, hogy rendben van, ő dolga. Csak van egy rossz hírem, bő egy évtizede nincs nagyon értelme akkor F1-et nézni. És ezáltal idegeskedni is fölös.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

magnus666
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2024. március 2., szombat 16:47

a magam részéről egyre kevésbé vagyok meggyőződve arról, hogy leclerc vb-szintű pilóta. évek óta rengeteg a hibázik a versenyeken.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. március 2., szombat 16:44

Remy írta: Vegyél levegőt, és értelmezd is. Senki nem mondta, hogy itt idén Russell vagy Leclerc VB-t fog nyerni, ha bármennyire is hibátlan szezont hoznak le.

VB szintű teljesítményt nyújtott tavaly Hamilton és Alonso is.

Ahogy egy Albon is zseni szezont hozott le a lehetőségekhez képest. Az, hogy valaki jól teljesít, azt lehet látni akkor is, ha nem az élen autózol.
Es most tok komolyan kerdezem szerinted egy atlag f1 nezo azert ul le hogy azt nezze hogy albon a mondjuk 8.legerosebb autoval nem a 15.helyen harcol hanem a 10.en?
Alonso is tok jo, imadom a kedvencem de itt van negy csapat elottuk amikhez ha nem tortenik varatlan akkor hozza se fog tudni szagolni tehat versenyezhet majd a 9-10.helyen.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2024. március 2., szombat 16:43

Én vártam, de ez eddig gatya. Aston sincs sehol a tegnapihoz képest.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. március 2., szombat 16:41

használt lágyon tovább ment Verstappen mint bárki más. ezt semmilyen év közbeni fejlesztés nem fogja behozni. madár Perez körbeautózik mindenkit. semmi közeledés nem lesz csak Perezt fogják előzgetni. aki vb kategóriás versenyző és beülne a red bullba az lenne a bajnok. ez Verstappen,Leclerc,Norris,Russel,Alonso,Hamilton. bármelyik megkapná a top autót nyerne max nem annyi ponttal de nem tudnák elkapni ferrarikkal meg mclarenekkel. semmi meglepő nincs ebben ezt lehetett várni, ezt is jósolták. majd egyszer valaki képes lesz egy autót építeni ami képes versenyezni addig meg marad ez.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 2., szombat 16:40

Galacticos írta: Hogy hozzon leclerc vagy barki vb szintet ha szintekkel szarabb az autoja es az elso futam indulasa elott mar vilagbajnokot hirdethetnenek?!
Nem kell a bullshit hogy barmi megtortenhet. 20x futam van, kozeledtek a redbullhoz? Lehet. Lehet akkor iden nem csak 1db futamon nem ok nyernek hanem 3on? :lol:
Vegyél levegőt, és értelmezd is. Senki nem mondta, hogy itt idén Russell vagy Leclerc VB-t fog nyerni, ha bármennyire is hibátlan szezont hoznak le.

VB szintű teljesítményt nyújtott tavaly Hamilton és Alonso is.

Ahogy egy Albon is zseni szezont hozott le a lehetőségekhez képest. Az, hogy valaki jól teljesít, azt lehet látni akkor is, ha nem az élen autózol.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. március 2., szombat 16:37

Hogy hozzon leclerc vagy barki vb szintet ha szintekkel szarabb az autoja es az elso futam indulasa elott mar vilagbajnokot hirdethetnenek?!
Nem kell a bullshit hogy barmi megtortenhet. 20x futam van, kozeledtek a redbullhoz? Lehet. Lehet akkor iden nem csak 1db futamon nem ok nyernek hanem 3on? :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 2., szombat 16:32

Kercsó írta:
Remy írta:

Hát, de 1 kör után mit szűrsz le? :lol: Ne idegesíts már fel.

Focimeccsen is, Real kap egy gólt a 2. percben, kisétálsz a stadionból?
szerintem, ez a hasonlat hülyeség

engem felbsz, hogy senki nem képes olyan minőségű autót építeni, mint a redbull
mellé jön az is, hogy az olaszok hatványozottan lúzerek

a Real az teljesen más. ott fanatizmus van. itt a forma1ben csak szimpátia
Elhiszem, hogy felbasz, mert ez már kurva hosszú ideje hibája az egész sorozatnak. Aki betalál, az évekre ott tud ragadni az élen. Ez hányinger. Hányinger most, hányinger a merci éra alatt, és hányinger volt a vetteles RB időszak alatt is.

Tesztek, tesztek és tesztek kellenének.

Ettől függetlenül, szerintem közeledni fognak a csapatok az RB-hez. Kurva hosszú a szezon, tavaly is mennyit tudtak változni a dolgok. Az más kérdés, hogy Maxhoz ki fog közeledni, mert oda csak úgy, mint anno, mikor Hamilton uralkodott, kellett egy olyan Max, aki nem csak, hogy méretes harmadik lábbal rendelkezik, de egy egész szezont végig tud koncentrálni. Mert hiába jó a verdád, ha fejben nem bírod a nyomást.

És jelenleg hiába van tele a mezőny ígéretes pilótákkal, beleértve Leclercet is, fejben képtelenek VB szintet hozni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2024. március 2., szombat 16:28

https://youtu.be/pWcwf6TJuXs?si=_EyGunxGYPXmmPcQ

:mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 2., szombat 16:27

Remy írta:
Kercsó írta: bocs, hogy ha már rászánom a szabadidőm és leülök nézni, akkor annak szurkolok, hogy az általam favorizált versenyzőnek lengessék majd a kockás zászlót és ő nyerje a VB-t.
Hát, de 1 kör után mit szűrsz le? :lol: Ne idegesíts már fel.

Focimeccsen is, Real kap egy gólt a 2. percben, kisétálsz a stadionból?
szerintem, ez a hasonlat hülyeség

engem felbsz, hogy senki nem képes olyan minőségű autót építeni, mint a redbull
mellé jön az is, hogy az olaszok hatványozottan lúzerek

a Real az teljesen más. ott fanatizmus van. itt a forma1ben csak szimpátia
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 2., szombat 16:25

Remy írta:
Kercsó írta: bocs, hogy ha már rászánom a szabadidőm és leülök nézni, akkor annak szurkolok, hogy az általam favorizált versenyzőnek lengessék majd a kockás zászlót és ő nyerje a VB-t.
Hát, de 1 kör után mit szűrsz le? :lol: Ne idegesíts már fel.

Focimeccsen is, Real kap egy gólt a 2. percben, kisétálsz a stadionból?
Itt a leganes kapott gólt a csúcs barcától, egyébként jó lenne a példád.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 2., szombat 16:23

Remy írta:
Kercsó írta: bocs, hogy ha már rászánom a szabadidőm és leülök nézni, akkor annak szurkolok, hogy az általam favorizált versenyzőnek lengessék majd a kockás zászlót és ő nyerje a VB-t.
Hát, de 1 kör után mit szűrsz le? :lol: Ne idegesíts már fel.

Focimeccsen is, Real kap egy gólt a 2. percben, kisétálsz a stadionból?
hoztál egy olyan párhuzamot ahol a kettőnek semmi köze egymáshoz, grat...én pl azt szűrtem le az első körből hogy a holland vezet kb 2 mp-el, szóval eldőlt, Leclerc meg lassú és ha Russel támadja az azt jelenti hogy egy a szememben lassú pilóta fog próbálkozni Perez ellen, hogy ne 1-2 legyen, francot sem érdekel

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 2., szombat 16:21

Kercsó írta: bocs, hogy ha már rászánom a szabadidőm és leülök nézni, akkor annak szurkolok, hogy az általam favorizált versenyzőnek lengessék majd a kockás zászlót és ő nyerje a VB-t.
Hát, de 1 kör után mit szűrsz le? :lol: Ne idegesíts már fel.

Focimeccsen is, Real kap egy gólt a 2. percben, kisétálsz a stadionból?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 2., szombat 16:20

bocs, hogy ha már rászánom a szabadidőm és leülök nézni, akkor annak szurkolok, hogy az általam favorizált versenyzőnek lengessék majd a kockás zászlót és ő nyerje a VB-t.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég