Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 17., péntek 14:35

nem pont forma1, de 50 ev utan visszatert a ferrari az endurance racing legfelso kategoriajaba, rögtön egy pole pozival nyitottak.
kivi vagyok lemansban mi lesz, csak a vicc kedvéért megnéznék egy leclerc sainz részvételt 1 autóban kikapcsolodaskepp két F1 hetvege közt :mrgreen: , bar nyilvan az auton mulik mindig a legtobb. toyota, ferrari, porsche egymas ellen a csucskategóriaban

https://www.youtube.com/watch?v=GfV8OgUOSMc
https://www.youtube.com/watch?v=qjfMwDG4yAQ
thereisonly1ronaldo

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3124
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. március 15., szerda 20:20

h3x0r írta: Nem azt mondom, tettek erte az elmult evekben, de kicsit divat lett a Ferrarit mindenert szidni. Uj csapatvezeto van, aki mar elkezdte cserelgetni az embereket, de nem lesznek egyik naprol a masikra teljesen profin mukodo csapat. Na de mit mondjanak a Mclaren szurkolok? Vagy a Williams, akik 5 eve folyamatosan tok utolsok. (iden mintha lenne egy kis feny)
Ők szidják a Mclarent és a Williamst :) Csak nézzétek miket kap a Mclaren szinte minden insta poszt alatt :lol:

Ha úgy van szoktam védeni a Ferrarit, de ha 9 csapat tud a szabályoknak megfelelő és megfelelően működő alkatrészt gyártani akkor nem a szabály a rossz. Leírtam már lentebb is, senki (legalábbis én nem) nem várt csodát ez a pár hónap alatt, illetve az új csapatfőnök sem tud ennyi idő alatt mindent megoldani.

Egyébként (bár ez igaz a Mclarenre és a Williamsre is nagyjából) a Ferrari az egyik legnagyobb hagyományú csapat, akik elég sokáig külön privilégiumokat élveztek az F1-en belül (a Liberty ezeket elvette ,ha jól tudom). Ezért szerintem reális egy picit többet várni a csapattól. Nem feltétlen abban, hogy minden évben nyerjen meg mindent, de azért ne kövessenek el amatör hibákat.

A madriddal kapcsolatban is szoktunk kritikát megfogalmazni, és itt is magasan vannak az elvárások, még olyan években is amikor a keret nem fetétlen alkalmas papíron nagyobb sikerekre. De még akkor is elvárjuk (akár jogosan akár nem), hogy ne csináljünk hülyét magunkból. Persze azért néha megesik :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9199
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 15., szerda 18:07

Nem azt mondom, tettek erte az elmult evekben, de kicsit divat lett a Ferrarit mindenert szidni. Uj csapatvezeto van, aki mar elkezdte cserelgetni az embereket, de nem lesznek egyik naprol a masikra teljesen profin mukodo csapat. Na de mit mondjanak a Mclaren szurkolok? Vagy a Williams, akik 5 eve folyamatosan tok utolsok. (iden mintha lenne egy kis feny)

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3124
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. március 15., szerda 17:10

Egyértelmüen a Ferrari. Minden más csapat képes értelmes autót építeni, csak ők nem. Meg sem lepödök.

Aston téma: szenzációs, hogy az Aston úgy "épített" saját autót, hogy az alkatrészek felét a mercitől veszik, a másik felét meg lemásolták a RedBullról. Szóval Merci 2 és RedBull2 is egyszerre :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. március 15., szerda 16:57

Szerintem kb az összes futamot behúzza Max amin végig tud menni. Marha izgalmas szezon lesz.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. március 15., szerda 15:43

Szerződtessenek le engem.
F1 Managerben Austinig elmentem a két ERS-el. :mrgreen:

Amúgy ennek az évnek sajnos úgyis mind1. Azon lehet majd max "izgulni" hány futammal a vége előtt lesz már bajnok matematikailag is Max...

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 15., szerda 15:23

zsuninnyo írta:
Nehez eldontenem melyik a szanalmasabb a szabaly, vagy a ferrari
Szerintem a Ferrari. Második futam. Második!!! Nem is ők lennének. Nem mintha sajnálnám őket. Lökinek sem adok amúgy sok időt, és szépen megzakkan ő is abban a fertőben, mint az elődjei.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9199
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 15., szerda 15:21

Hogy nezne ki ugyanez a szabaly fociban? Szezononkent 2 par cipot hasznalhatnak? :mrgreen:

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. március 15., szerda 15:15

Nehez eldontenem melyik a szanalmasabb a szabaly, vagy a ferrari

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 15., szerda 15:06

https://hu.motorsport.com/f1/news/hivat ... /10443718/ :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 11., szombat 8:52

h3x0r írta:
wZoLee7 írta: Latva az elso hetvege utan a reakciokat, kezd kisse kinos lenni az is, hogy ha egy kozepcsapat javul akkor egybol mindenki tamadja oket. Most ugye Horner szurt oda az astonnak hogy milyen jol megy a tavalyi auto... Nevetsegesek ezek a reakciok, ezer eve masolasrol szol az f1, valaki igazan letorhetne a red bull szarvat is vegre
Futam elott még arrol volt szo, hogy Merci 2, mert egy csomo elemet toluk vettek. :lol:
Most akkor megis a tavalyi Red Bullt masoltak? Kozben meg tobb megoldasuk is van, ami csak rajuk jellemzo. :D
Hát remélem a sok ferrari meg mclaren mérnök látja ezt, mert elég ciki sztori, hogy ők egy tél alatt ugortak vagy 3 szintet. Nagyon részletekbe nem is kell belemenni, az oldaldoboz kialakításuk full egyedi, másnak nincs is olyan, ahogy a ferrari és a merci is eléggé egyedi, aztán látjuk melyik mire megy vele, a merci egyenesen koncepciót kell h váltson szerintem már idén évközben. Nem baj, másolhatják az astont :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9199
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 10., péntek 11:13

alexoxladjackoxi írta:
zsuninnyo írta:

Button az az ember, akirol abszolut megfeledkezek mindig, hogy valaha is volt. Es akkor meg vilagbajnok is..
Nem voltam egy Button-fan soha, de erősen alulértékelt versenyző, ha abból indulok ki, hogy Hamilton és Alonso csapattársaként is szépen helytállt anno, sőt...

Button egy jo pilota, akinek a legnagyobb erossege ahogy az uzemanyaggal es foleg a gumival sporolt. Az egesz mezonyt nezve ebben o volt a legjobb. Csak hat nezoi szemmel nem eppen ezert szeretjuk az F1-et.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9199
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 10., péntek 11:03

wZoLee7 írta: Latva az elso hetvege utan a reakciokat, kezd kisse kinos lenni az is, hogy ha egy kozepcsapat javul akkor egybol mindenki tamadja oket. Most ugye Horner szurt oda az astonnak hogy milyen jol megy a tavalyi auto... Nevetsegesek ezek a reakciok, ezer eve masolasrol szol az f1, valaki igazan letorhetne a red bull szarvat is vegre
Futam elott még arrol volt szo, hogy Merci 2, mert egy csomo elemet toluk vettek. :lol:
Most akkor megis a tavalyi Red Bullt masoltak? Kozben meg tobb megoldasuk is van, ami csak rajuk jellemzo. :D

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 10., péntek 10:52

zsuninnyo írta:
alexoxladjackoxi írta: Kimi és Button is rajthoz áll a Nascar austini futamán március 26.-án. :agree:
Button az az ember, akirol abszolut megfeledkezek mindig, hogy valaha is volt. Es akkor meg vilagbajnok is..
Nem voltam egy Button-fan soha, de erősen alulértékelt versenyző, ha abból indulok ki, hogy Hamilton és Alonso csapattársaként is szépen helytállt anno, sőt...

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. március 10., péntek 10:43

alexoxladjackoxi írta: Kimi és Button is rajthoz áll a Nascar austini futamán március 26.-án. :agree:
Button az az ember, akirol abszolut megfeledkezek mindig, hogy valaha is volt. Es akkor meg vilagbajnok is..

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 10., péntek 9:44

Kimi és Button is rajthoz áll a Nascar austini futamán március 26.-án. :agree:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5160
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. március 9., csütörtök 21:34

Remy írta: Csak nem?Csak nem nekiallt sirni megint a kamukecske? :lol:

Csak a szokasos.
Azt hittem ok egyutt nyernek es egyutt veszitenek. Imadom hogy minden alkalommal a busz ala loki a csapatot :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 9., csütörtök 21:15

Hát ideje lenne már... 10+ éve csak Merci és RB... Astonnál remélem tényleg elindult valami és belátható időn belül VBért mehetnek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 9., csütörtök 21:10

Latva az elso hetvege utan a reakciokat, kezd kisse kinos lenni az is, hogy ha egy kozepcsapat javul akkor egybol mindenki tamadja oket. Most ugye Horner szurt oda az astonnak hogy milyen jol megy a tavalyi auto... Nevetsegesek ezek a reakciok, ezer eve masolasrol szol az f1, valaki igazan letorhetne a red bull szarvat is vegre

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27388
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 9., csütörtök 14:06

Csak nem?Csak nem nekiallt sirni megint a kamukecske? :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég