Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. június 7., hétfő 11:18

Nem teljesen értettem, hogy minek kellett tegnap ez a piros zászlós bohóckodás, miért nem lehetett SC alatt befejezni a versenyt. Sokadszorra érzem azt a versenyirányításon, hogy nincsenek a helyzet magaslatán, és valahogy próbálnak kilépni Charlie árnyékából. Lehet, hogy itt az ideje lecserélni öket, mert állandóan Charliehoz lesznek hasonlítva, és szerintem ez befolyásolja a döntéseket. Egy új garnitúra talán tiszta lappal indulna és nem kellene megfelelni egy legenda hagytékának.

Amire viszont jó volt ez a pár kör, hogy megmutassa, hogy könnyű autókkal, friss lágy gumikon milyen lenne egy sprintfutam egy olyan pályán ahol lehet előzni. És király lenne, de az első pár alkalommal lenne törés zúzás,amíg a pilóták meg nem tanulják kezelni a szitukat.

Viszont továbbra sem ebben látom az F1 jövőjét. Sokkal inkább abban, hogy ki kell hajítani néhány pályát amin nem lehet előzni, meg unalmas (khm Szocsi, Abu Dzabi stb.) Illetve az autókat átalakítani. És ebbe beletartozna a méretek (tengelytáv csökkentése, max hossz csökkentése) - a Ferrari az elmúlt 13 éveben több mint 1 méterrel lett hosszabb. Aki kételkedik annak ajánlom a Monaco Formula E összefoglalóját. A pálya szinte összes pontján volt előzés
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 6., vasárnap 21:05

A fele troll, csak élvezik, hogy röhöghetnek. Persze érdemben kevésbé szólnak hozzá a dolgokhoz, viszont jó megérkezni popcornnal.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 6., vasárnap 20:56

lestat írta:
alexoxladjackoxi írta: Én sem vágom miért kell kiforgatni az ember szavait. Hamilton a valaha volt egyik legjobb F1-es versenyző, de az, hogy legalább annyira szerencsés, az sem elvitatható. Az sem kevésbé szánalmas, ha valaki ezt nem ismeri el, mint az, hogy valaki meg szóvá teszi. Egyébként meg Verstappen idén apróbb hibákat vét csak, Hamiltonnak már több nagyobb is volt. Hosszú még a szezon, de úgy tűnik besülni látszanak azok, akik szerint Max éretlen lenne egy bajnoki csatában. Kár ezért a maiért, 10 ponttal tovább nőhetett volna az előnye...

Végre már Kiminek is lett pontja, ideje volt. Vettel meg :salute: Sokat dobna a mezőnyön egy ilyen Vettel, én régen nem csíptem, de már sajnáltam az utóbbi időben, és örülök a sikerének. Alonso is szép pontokat zsákolt. :agree:

Itt semmit nem lehet megjegyezni Hamiltonrol mert jonnek a vèdöügyvèdek...kár hogy megy a ferdítès ezerrel.
Jobban aggasztja oket ha szidjak mint minket a makkja.
:coffee:
Hamilton-fanok, nincs ezzel baj, csak nem kell tagadni, meg kiforgatni a másik szavait.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 6., vasárnap 20:36

alexoxladjackoxi írta: Én sem vágom miért kell kiforgatni az ember szavait. Hamilton a valaha volt egyik legjobb F1-es versenyző, de az, hogy legalább annyira szerencsés, az sem elvitatható. Az sem kevésbé szánalmas, ha valaki ezt nem ismeri el, mint az, hogy valaki meg szóvá teszi. Egyébként meg Verstappen idén apróbb hibákat vét csak, Hamiltonnak már több nagyobb is volt. Hosszú még a szezon, de úgy tűnik besülni látszanak azok, akik szerint Max éretlen lenne egy bajnoki csatában. Kár ezért a maiért, 10 ponttal tovább nőhetett volna az előnye...

Végre már Kiminek is lett pontja, ideje volt. Vettel meg :salute: Sokat dobna a mezőnyön egy ilyen Vettel, én régen nem csíptem, de már sajnáltam az utóbbi időben, és örülök a sikerének. Alonso is szép pontokat zsákolt. :agree:

Itt semmit nem lehet megjegyezni Hamiltonrol mert jonnek a vèdöügyvèdek...kár hogy megy a ferdítès ezerrel.
Jobban aggasztja oket ha szidjak mint minket a makkja.
:coffee:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 6., vasárnap 19:38

Én sem vágom miért kell kiforgatni az ember szavait. Hamilton a valaha volt egyik legjobb F1-es versenyző, de az, hogy legalább annyira szerencsés, az sem elvitatható. Az sem kevésbé szánalmas, ha valaki ezt nem ismeri el, mint az, hogy valaki meg szóvá teszi. Egyébként meg Verstappen idén apróbb hibákat vét csak, Hamiltonnak már több nagyobb is volt. Hosszú még a szezon, de úgy tűnik besülni látszanak azok, akik szerint Max éretlen lenne egy bajnoki csatában. Kár ezért a maiért, 10 ponttal tovább nőhetett volna az előnye...

Végre már Kiminek is lett pontja, ideje volt. Vettel meg :salute: Sokat dobna a mezőnyön egy ilyen Vettel, én régen nem csíptem, de már sajnáltam az utóbbi időben, és örülök a sikerének. Alonso is szép pontokat zsákolt. :agree:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 6., vasárnap 19:25

Kerlon írta:
Dupla D írta:

+1

Egyik szerencsétlen másik meg magának bassza el. Érezd a különbséget.
Nem két sofőr a téma, hanem ez az óvodás sírás, amit műveltek futamról futamra és hitegetitek magatokat, hogy mákos Hamilton és ennyi. Jobban szórakoztat, mint maga a futam, bár ez az utolsó 8 kör még értékelhető is volt.
Szerintem Hamilton összességében a legjobb pilóta a mezőnyben, de kibaszott vicc, hogy ennyire szerencsés. Ezt kár elvitatni. A csávónak nincs lényegében technikai hibája 5 éve.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 6., vasárnap 17:46

Örülök Pereznek amúgy, remélem összekapja magát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 6., vasárnap 17:38

:lol: :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 6., vasárnap 17:36

Dupla D írta:
tcskhun írta:
ez a hozzá szolás szánalmas te ripacs :ike: :mrgreen:
+1

Egyik szerencsétlen másik meg magának bassza el. Érezd a különbséget.
Nem két sofőr a téma, hanem ez az óvodás sírás, amit műveltek futamról futamra és hitegetitek magatokat, hogy mákos Hamilton és ennyi. Jobban szórakoztat, mint maga a futam, bár ez az utolsó 8 kör még értékelhető is volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 6., vasárnap 17:09

Hat ez nagyon szarul alakult.
De legalabb Hamilton sem tudott ebbol elonyt kovacsolni :mrgreen:

De micsoda dobogó.
Vettelnek örülök nagyon :salute:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. június 6., vasárnap 16:36

Kerlon írta: Azert kurva szanalmas, akit lenyomtok Hamilton témában. :lol: Mármint ez a heti rinyálás...
Nem a kedvencem Hamilton, sőt... De biztos jövök röhögni ha behúzza a végén már csak miattatok is :lol: :agree:

Most is a haha megy h elbaszta, de furcsa mód azt nem írja senki, hogy amúgy szarrá rajtolta. Valamint a szemmel láthatóan nem űrkocsival amúgy ott volt végig Perezen. Tavaly erre volt szopkodva Max, h folyton elverte a másodhegűsként is felsülő Bottast. Naaa mind1, a lényeg hogy végül Alonso bejött 6.nak, meg Gaslynak se basztak el ma a csapatnál semmit. B-)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 6., vasárnap 16:33

Ha mindig ilyen lenne mint ebben a 3 körben még szórakoztató is lenne ez a sport.

Ettől függetlenül Lewis a kecske :goat: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8464
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. június 6., vasárnap 16:29

Dupla D írta:
tcskhun írta:
ez a hozzá szolás szánalmas te ripacs :ike: :mrgreen:
+1

Egyik szerencsétlen másik meg magának bassza el. Érezd a különbséget.
Hát nagyon füstölt Hami kocsija az újraindulásnál, aztán meg nem igen fogott az a fék, majd kiderül.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 6., vasárnap 16:25

Hamiltonnak valaki szoljon, hogy ideje kiszallni

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 6., vasárnap 16:23

tcskhun írta:
Kerlon írta: Na rinyaljatok :lol: :lol: :lol:
ez a hozzá szolás szánalmas te ripacs :ike: :mrgreen:
+1

Egyik szerencsétlen másik meg magának bassza el. Érezd a különbséget.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 6., vasárnap 16:22

EB mellett csak ebbe a topikba fogok járni a fórumon a nyáron. Szórakoztató :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. június 6., vasárnap 16:21

Kerlon írta: Na rinyaljatok :lol: :lol: :lol:
ez a hozzá szolás szánalmas te ripacs :ike: :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 6., vasárnap 16:20

SCHUMACHER VERI HAMILTONT! A GP2-es bajnok Mick Schumacher elverte versenyben a 7x VB győztes Lewis Hamiltont!

:mrgreen: B-) :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. június 6., vasárnap 16:19

Na hamar sírtatok :mrgreen: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. június 6., vasárnap 16:18

ikelemen5 írta: Atyaeg.
7xes vb...
Igen, senki se hibazik...

Azert kurva szanalmas, akit lenyomtok Hamilton témában. :lol: Mármint ez a heti rinyálás...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kerlon 2021. június 6., vasárnap 16:19-kor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég