Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. július 12., vasárnap 15:21

olyan szar a Ferrari hogy inkább gyorsan elintézik egymást és nem kell szenvedniük vele. :lol:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. július 12., vasárnap 15:20

Ferrari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 11., szombat 23:02

Ez a mai is szomorú volt. Jobb lett volna ha a elmarad az időmérő és a szabadedzés alapján indultak volna. Akkor jobban lehetett volna a zavaros an halászni.

Mondjuk nem számított semmit az eső, a Ferrariban, nincs erő ez a 10. hely a reális.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 11., szombat 21:34

babaking írta: Hivatalos, hogy lesz Mugellóban is verseny - a Ferrari hazai pályán ünnepelheti az 1000. F1-es versenyét. Mivel az összes csapat közül ök ismerik a legjobban a pályát talán nem fognak totálisan leszerepelni "hazai közönség" elött a jubileumon...
De, lefognak. Ez a szezon, iszonyatos lesz nekik. A mai körülmények között, egy ferrinak nem a 11.10. helyen kellett volna vergődnie. Ilyen körülményeket kell megragadni, mert normál helyzetben sehol sem lesznek, motor erő terén kb az utolsók.
Hihetetlen az ami ott megy, panaszkodtak h az FIA mennyire elnézte a csalásukat tavaly, de itt a bizonyíték, teljesen elvágták őket az élmezőnytől. Valszeg amikor télen megegyeztek nem gondolták h lesz corona és a szabály változások csúsznak, de így 2 szezonra nekik ez off. Az a szerencséjük, hogy a legnagyobb múltú gyári csapatról van szó, és még a középmezőnyben is 1-2 évig kitartanak a szponzorok. Bottas holnapra beül hátra, és végig nézi ahogy Hamiltonék kinyírják egymást. Mindkettő nyerni akar majd, simán benne van h nem ússzák meg balesetek nélkül, jó futam lesz

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 10., péntek 12:44

Hivatalos, hogy lesz Mugellóban is verseny - a Ferrari hazai pályán ünnepelheti az 1000. F1-es versenyét. Mivel az összes csapat közül ök ismerik a legjobban a pályát talán nem fognak totálisan leszerepelni "hazai közönség" elött a jubileumon...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 9., csütörtök 10:45

https://index.hu/sport/forma1/2020/07/0 ... a-forma-1/

Most megnyugodtam, mert nagyon aggódtam, hogy a fekete festés miatt esetleg le kell tekerni a motort, és csak 9 tizeddel lesznek gyorsabbak körönként

Imádom, hogy körönként 1 máosdperccel verik a mezönyt, de mindig találnak valamit amivel tudják magukat sajnáltatni.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Corleone » 2020. július 8., szerda 14:05

Petr írta:
KAG írta: Anno nem azt mondta, hogy csak abban az esetben tér vissza, ha versenyképes autót tesznek a feneke alá?
Értem itt, bajnoki címért való küzdelem.

Persze, új szabályok és miegymás, de nagyon nem úgy néz ki, hogy a Renault bajnokesélyes team lesz akár 21-ben már.

Plane Abiteboul szemelyevel az elen. Nem tudom mennyire kovetitek a netflixes sorozatot, de a csavo minden, csak nem egy vezeto.
Mai napig röhögök, ahogy Hornernek beszólt, hogy a motor után a versenyzőjét is elvette tőle... többit látjuk/tudjuk azóta. :lol:

Most majd páváskodhat a paddockban ‘21-ig, utána jöhet a feketeleves megint.

Mindent összevetve ha a ‘22-es szabályokhoz jól tudnak alkalmazkodni, fejleszteni a csapatok -valami csoda folytán-, akkor azért tényleg jó versenyek lehetnének, nagyon erős pilóta-felhozatallal. (Szerintem az elmúlt 2 évtized messze legerősebb mezőnyével, képességre.)
#happyshitting

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. július 8., szerda 13:25

KAG írta: Anno nem azt mondta, hogy csak abban az esetben tér vissza, ha versenyképes autót tesznek a feneke alá?
Értem itt, bajnoki címért való küzdelem.

Persze, új szabályok és miegymás, de nagyon nem úgy néz ki, hogy a Renault bajnokesélyes team lesz akár 21-ben már.

Plane Abiteboul szemelyevel az elen. Nem tudom mennyire kovetitek a netflixes sorozatot, de a csavo minden, csak nem egy vezeto.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. július 8., szerda 13:22

Anno nem azt mondta, hogy csak abban az esetben tér vissza, ha versenyképes autót tesznek a feneke alá?
Értem itt, bajnoki címért való küzdelem.

Persze, új szabályok és miegymás, de nagyon nem úgy néz ki, hogy a Renault bajnokesélyes team lesz akár 21-ben már.
ZIDANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 8., szerda 13:05

Alonso hivatalos! 2021. :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 8., szerda 0:01

Kötve hiszem, hogy már szezon közben beültetnék Alonsot. Azért Ricciardonak egyrészt nem kis pénzt kéne gondolom fizetni egy esetleges szerződésfelbontás esetén, másrészt véleményem szerint van akkora tisztelet a 2 fél között, hogy ezt az évet már lenyomják együtt. Láttam egy Ricci interjút a futam előtt, nem úgy tűnt, mint akinek ez az uccsó futama a Renalutban, és végigpadozza majd az idényt.

Alonso visszatérése viszont abszolút pozitívum. Nem a pénzért jön vissza, hanem mert egyszerűen képtelen elengedni az F1-et, azon belül is, szerintem nem tudja feldolgozni, hogy neki ennyi volt. Nyilván a Renault nem élcsapat, de reménykedik gondolom, hogy legkésőbb '22-re legalább dobogóesélyesek lesznek. Qrva motivált és éhes az öreg a Mekis 15. helyek után. Azt nem hiszem, hogy Schumi féle visszaesés lesz, mert edzésben van, és indul különféle szériákban, szóval itt csak a Renaulton fog múlni az eredményessége vélhetően, ha tényleg visszatér. Gondolom bemérte, hogy az élcsapatokhoz nem kell (persze nem azért mert rossz pilóta, pont hogy mert féltik az elsőszámú versenyzőiket), és így bekockáztatja még a franciákat pár évre. Én szurkolok neki!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 7., kedd 23:08

ikelemen5 írta: Miért orroltak meg az ausztrálra?
Amiért leleép a mekihez. Lényegében Ricciardo elhitette a rönóval, hogy azért megy oda mert hisz a projectben és mert velük akar sikeres lenni. Szerződteték, sok pénzt adtak neki, azt is simán elhinném hogy ráépítettek, most meg sehol semmi már alá is írt egy másik csapathoz. Elég nehéz így olyan csapatot építeni ami sikeres lesz, ha a pilótád akivel hirdetted h majd jönnek a sikerek azonnal elhúz amint lehet, nem túl jó reklám ez.
Állítólag a franciák annyira mérgesek, hogy készek már az idén félretenni őt és Alonsot nyomatni, ha tényleg megy, már pedig nagyon úgy tűnik.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2020. július 7., kedd 21:33

wZoLee7 írta:
babaking írta: Állítólag a Reanult holnap bejelenti Alonsot. Kiváncsi vagyok, hogy mivel tudták meggyözni. Nem hiszem, hogy Alonso bohócot akarna csinálni magából, úgyhogy biztos lát valamit abban a Renaultban.

A Franciáknak meg nagyon jól jön egy ilyen nagy marketing név, mert az anyacég kezdett besokallni az eredmények hiányától, és be akarták szüntetni az F1-es projektet (tavaly voltak ilyen hírek ha jól rémlik)
Nagyon sok penzzel. Ricciardot egybol kiteszik szerintem, nagyon beragtak ra. Annyira suru a mezony, hogy siman kijohet egy ket jobb eredmeny is nekik
Miért orroltak meg az ausztrálra?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 7., kedd 20:23

A koztudatban ugyis ugy van benne, mint az a pilota, aki rendre rosszul valtott. A hozzaallasaval es nyerni akarasaval sose volt gond. Szoval azt a szobrát nem hiszem h le tudna donteni.

En kifejezetten örülnék neki. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 7., kedd 20:11

Az F1 es szobra az már olyanamilyen, sem a motorban sem a karosszériában nincs semmi extra

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 7., kedd 19:11

wZoLee7 írta:
babaking írta: Állítólag a Reanult holnap bejelenti Alonsot. Kiváncsi vagyok, hogy mivel tudták meggyözni. Nem hiszem, hogy Alonso bohócot akarna csinálni magából, úgyhogy biztos lát valamit abban a Renaultban.

A Franciáknak meg nagyon jól jön egy ilyen nagy marketing név, mert az anyacég kezdett besokallni az eredmények hiányától, és be akarták szüntetni az F1-es projektet (tavaly voltak ilyen hírek ha jól rémlik)
Nagyon sok penzzel. Ricciardot egybol kiteszik szerintem, nagyon beragtak ra. Annyira suru a mezony, hogy siman kijohet egy ket jobb eredmeny is nekik
Nyilván nem 2 kóláért megy oda. Csak arra céloztam, hogy nem hiszem, hogy csak a pénz miatt, mert nincs rászorulva és gondolom nem akarja a saját szobrát ledönteni, tehát láthat valamit abban az autóban.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 7., kedd 18:34

babaking írta: Állítólag a Reanult holnap bejelenti Alonsot. Kiváncsi vagyok, hogy mivel tudták meggyözni. Nem hiszem, hogy Alonso bohócot akarna csinálni magából, úgyhogy biztos lát valamit abban a Renaultban.

A Franciáknak meg nagyon jól jön egy ilyen nagy marketing név, mert az anyacég kezdett besokallni az eredmények hiányától, és be akarták szüntetni az F1-es projektet (tavaly voltak ilyen hírek ha jól rémlik)
Nagyon sok penzzel. Ricciardot egybol kiteszik szerintem, nagyon beragtak ra. Annyira suru a mezony, hogy siman kijohet egy ket jobb eredmeny is nekik

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 7., kedd 17:35

Állítólag a Reanult holnap bejelenti Alonsot. Kiváncsi vagyok, hogy mivel tudták meggyözni. Nem hiszem, hogy Alonso bohócot akarna csinálni magából, úgyhogy biztos lát valamit abban a Renaultban.

A Franciáknak meg nagyon jól jön egy ilyen nagy marketing név, mert az anyacég kezdett besokallni az eredmények hiányától, és be akarták szüntetni az F1-es projektet (tavaly voltak ilyen hírek ha jól rémlik)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 6., hétfő 20:12

Sport topic. Köszi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 6., hétfő 18:10

Értem. Én úgy vagyok vele, hogy ez egy nagyon fontos téma, és ha van aki úgy gondolja, hogy a térdeléssel fel lehet rá hívni a figyelmet, akkor tegyen úgy. (Egyébként müködik, mert legalább látják az emberek és beszélnek a témáról). Lecrecnek is igaza van, abban, hogy a tettek határozzák meg a jövöt, nem a gesztusok. A gesztustól senkinek nem lesz jobb, és ö inkább tettekkel élne - ebben egyébkén Hamilton is egyetért.

Egy a biztos: senkinek sem származhat hátránya abból, ahogy a véleményét kinyilványítja (amíg ezt kultúrált módon teszi természetesen). Tehát nem lesz automatikusan rasszista aki nem térdel és nem lesz ...ezt inkább nem idézem.... aki térdel.

Illetve javasolnám, hogy ha ezt a témát szeretnétek feszegetni akkor vigyétek át az off-ba, mert úgy érzem, hogy még 1-2 hsz és már nem lesz köze a pilótákhoz.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég