Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 7., hétfő 9:28

De most komolyan, nem fura, hogy a ket pilota akik eleg meggyozo teljesitmenyt mutatnak a kis csapatban, a nagynal teljesen felsulnek?
Az auto teljes mertekben a hollandra van epitve, ezert amig nem egy olyan pilotat visznek akinek hasonlo a vezetesi stilusa, addig mindenki szenvedni fog. Ez ilyen sajnos.

Pont a tegnapi futamot nem lattam, mar annyira unalmas szamomra, hogy konnyeden elengedem az f1 et

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. szeptember 7., hétfő 8:32

alexoxladjackoxi írta:Nagyon ritkán 5-6 évente van ekkora meglepetés győztes (Maldonado, előtte asszem Vettel szintén itt Monzában a Torroval)
Talán még a 2009-es belga nagydíjat tudnám idevenni, amikor Fisichella pole a Force Indiával, a futamon pedig Kimi nyert Fisichella előtt, aki közvetlenül a finn nyakán ért célba.
Az akkori Force India az utolsó előtti erő volt, az akkori Ferrari pedig középmezőnyös kocsi volt, többször a pontszerzés se jött össze a vörösöknek.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. szeptember 6., vasárnap 23:09

Hatalmas gratula Gaslynak, elképesztő dolog, amit ma véghez vitt. Annyira szurkoltam neki, amióta visszaült a fiókcsapatba, olyan magabiztossággal, lazán és nem mellesleg gyorsan vezet, hogy öröm nézni. Nekem egyre szimpatikusabb a srác. Nagyon szorítottam, hogy Sainz ne előzze meg, valahogy a Mclarenes srácokat én továbbra sem nagyon bírom. Persze ehhez hatalmas szerencse kellett, dehát kit érdekel, Alpha Taurival futamot nyerni, el sem hiszem, hogy ilyen ebben az ocsmány Merci-korszakban megtörténhet, de vannak még csodák. Kicsit féltem a srácot, mert oké, megérdemelné a Red Bullos ülést, de Verstappennel tuti nem bírna azért, meg eleve nagyon a hollandra is van szabva az az autó. Annyira biztos nem sülne be, mint tavaly, de nem is biztos, hogy jól sülne el a dolog. Ellenben ezt az Alphát rászabták. Kérdés, hogy a későbbiekben merre vezet az útja, meg milyen ívet vesz a karrierje, mindenesetre akárhogy is lesz, ezzel a sikerrel örökre beírta magát a történelemkönyvekbe. Nagyon ritkán 5-6 évente van ekkora meglepetés győztes (Maldonado, előtte asszem Vettel szintén itt Monzában a Torroval) Ott van Hülkenberg neki még egy nyamvadt dobogó sem jött össze, erre itt van ez a srác, aki már tavaly felállt egyszer a pódiumra, most meg győz. Óriási! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 6., vasárnap 21:31

Ez volt már? :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. szeptember 6., vasárnap 20:34

Nem volt dobogó esélyük, de az Alfától, Haastól, Williamstől kikapni akkoris gáz, Max azért Bottas mögött töltötte le a fél versenyt kb. 6-7. helyen, az újraindítás után meg Perezt támadta a kiesése előtt. Sima top10 lett volna.
Bottassal egyet értek végigmozizta az egészet kb 5.-6. helyen, Hamilton majdnem feljött mögé 30mp hátrányból. :lol:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. szeptember 6., vasárnap 20:09

Santi írta: Gasly ettől többet már nem tehet, hogy újra kipróbálja a RedBull Max mellett.
Albonnak amúgy sem sok versenye maradt, hamarosan döntenie kell az RB-nek, mert ez amit ma is mutatott ez rosszabb, mint Gasly vagy akár Kvyat bármelyik RedBullos versenye. Csont utolsó lett volna, csak Giovinazzi stop/go-ja miatt nem lett az. Egy RedBullal...
A fő Red Bull Maxxal sem volt sokkal előrébb mikor feladata versenyt, és nem úgy látszott h ha nem esik ki is lett volna esélye a komoly helyezesre. Ez a pálya nem feküdt nekik. Ettől függetlenül én se látok sokat ebben a taj gyerekben.
Bottas meg az életben nem fogja megverni Hamiltont nincs meg benne az a plusz ami ehhez kellene. Így már hozzá lehet Hamilton VB cimeihez adni kettőt, ami elég szomorú :-@

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. szeptember 6., vasárnap 18:56

Gasly ettől többet már nem tehet, hogy újra kipróbálja a RedBull Max mellett.
Albonnak amúgy sem sok versenye maradt, hamarosan döntenie kell az RB-nek, mert ez amit ma is mutatott ez rosszabb, mint Gasly vagy akár Kvyat bármelyik RedBullos versenye. Csont utolsó lett volna, csak Giovinazzi stop/go-ja miatt nem lett az. Egy RedBullal...

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:35

https://www.instagram.com/p/CEzMsRwH9hX ... o68vhmbhkl


Remy szintu :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:04

Gasly nagyon jól megy mióta kitette a Red Bull. Albon meg olyan full semmi mint Bottas.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:04

Ennyi. Végre volt verseny. És ami szomorú, hogy egyáltalán nem hiányzott a Merci meg a Ferrari. Nélkülük is van verseny
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:03

What a race!

Vegre!

Pacsi mindharom dobogosnak :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:02

Brávó Gasly! Brávó Sainz! Brávó Stroll! Nincs Lajos, egyből jó a futam. Hál' Istennek sikerült eljinxelni!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 6., vasárnap 15:58

Ott van!

Na, de még sok van vissza, tuti makkol egyet. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 6., vasárnap 15:56

Remy írta: Na, hol a büntetés Hamiltonnak?

Gondolhatod :lol:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 6., vasárnap 15:52

Na, hol a büntetés Hamiltonnak?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 6., vasárnap 11:49

Schumi megint hatalmasat ment! DE kár azért az elfékezésért.... :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. szeptember 5., szombat 17:47

wZoLee7 írta:
alexoxladjackoxi írta: Egy kis érdekesség. Az imént olvastam, hogy Schumi lehet, hogy kapni fog idén 1-2 szabadedzést az Alfánál. Sokan kritizálták, de szerintem nagyon belejött. Ha jól számoltam, neki van idén a legtöbb dobogója az egész mezőnyben, igaz a győzelem nem jött neki össze. Ha tudna nyerni 1-2 futamot, akár még bajnok is lehetne, Schwartzman is inkább csak eleinte tudta legyőzni, azóta tán még a német a kiegyensúlyozottabb.
Az a baj, hogy abból sem lehet kiindulni az alsóbb osztályokban ki mit mutat. Nem vagyok szakértő, nem vagyok elájulva tőle, de lehet, hogy az F1-es közeg neki kicsit nagyobb boostot adna. Pár tesztbe nem halnak bele. Mondjuk ha én lennék az Alfa vezetője, az olaszt simán lecserélném, és ha Kimi úgy döntene (ennek a jelenlegi bohóckodásnak semmi értelme), hogy elmegy haza és rallyzik vagy valami mást csinál, mind a kettőt beültetném.
A Haasról meg még akkor szó sem volt, oda is kellene 2 új pilóta. Szóval házon belül vannak helyek.
Na, Monzát be is húzta. A főfutamot ráadásul.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. szeptember 5., szombat 17:04

Bottas sorozatos vereségei Hamiltonnal szemben már nagyon demoralizálóak lehetnek. Elképzelhető, hogy ő hitt benne minimálisan, hogy meg tudja szorítani, de már elengedte ezt szerintem. Még nagyobb különbség van köztük, mint tavaly. Emlékszem, általában ilyen 2/3 1/3 arányban verte Ham futamokon is meg edzéseken is, most meg 6-2 időmérőkön, 6-1 futamokon. Botrány. És pont ezért kapott új szerződést. :vivo:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. szeptember 5., szombat 16:13

Vettel :salute: :agree:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 2., szerda 12:41

alexoxladjackoxi írta: Egy kis érdekesség. Az imént olvastam, hogy Schumi lehet, hogy kapni fog idén 1-2 szabadedzést az Alfánál. Sokan kritizálták, de szerintem nagyon belejött. Ha jól számoltam, neki van idén a legtöbb dobogója az egész mezőnyben, igaz a győzelem nem jött neki össze. Ha tudna nyerni 1-2 futamot, akár még bajnok is lehetne, Schwartzman is inkább csak eleinte tudta legyőzni, azóta tán még a német a kiegyensúlyozottabb.
Az a baj, hogy abból sem lehet kiindulni az alsóbb osztályokban ki mit mutat. Nem vagyok szakértő, nem vagyok elájulva tőle, de lehet, hogy az F1-es közeg neki kicsit nagyobb boostot adna. Pár tesztbe nem halnak bele. Mondjuk ha én lennék az Alfa vezetője, az olaszt simán lecserélném, és ha Kimi úgy döntene (ennek a jelenlegi bohóckodásnak semmi értelme), hogy elmegy haza és rallyzik vagy valami mást csinál, mind a kettőt beültetném.
A Haasról meg még akkor szó sem volt, oda is kellene 2 új pilóta. Szóval házon belül vannak helyek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég