Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BH710 » 2020. július 4., szombat 15:58

Laudát tudnám idézni: “minden körülmény adott mégis ilyen szart csinálnak”
2017 óta ugyanaz a koncepciója az első szárnyaknak pl, míg az rb és a merci feljesztett rajtuk folyamatosan. de betehetett nekik az öreg Marchionne halála is, a ferrari mindig akkor nyert ha volt ott egy diktátor-a pilótafülkében, a boxfalon vagy a tulajdonosoknál. Binotto zseniális motormérnök viszont a csapatvezetéshez nem sok köze van.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2020. július 4., szombat 15:56

Zseniális ez a Ferrari, 1.6 sec a különbség Bottashoz képest. Köszönöm szépen, ez így elég is volt nekem idénre, jöhet megint Hamilton VB címe. Húdeizgileszmegint :salute: :salute:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 4., szombat 15:52

És még csak nem is a többiek gyorsultak ennyit. Leclerc 1 másodperccel volt lassan mint tavaly. Lassultak... A tavalyi autóval jobbak lennének... (bár Ausztriában még a "trükkös" (?) motorral voltak tavaly is)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Drake » 2020. július 4., szombat 15:45

Ferrari :lol: :lol: :lol:

Ezt már esküszöm direkt csinálják....a legnagyobb büdzsével évek óta nem tudnak egy győztes autót összerakni,idén meg úgynézki irány a középmezőny.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 3., péntek 18:35

Remy írta: Sokat nem kell agyalni a szezonon. 1 héten belül kiderül a végeredmény. Ha ezen a pályán, ezen a héten, illetve kövi hétvégén a merci vagy Hamilton behúzza, akkor akár kezdhetnénk is 2021-től.
Az se lesz jobb így, hogy kitolták a szabályváltozásokat '22-re a vírushelyzet miatt. Mondhatnak a Hamiltonosok bármit, ilyen domináns autó még sosem volt az F1-ben, qrva unalmas már. Ez a 7. szezon, és jövőre sem kell drasztikus változásokra számítani. Mondjuk legalább a DAS-t nem használhatják már, de persze idén még igen, nyilván nehogy más is kifejleszthesse, jövőre már tiltott lesz. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 3., péntek 18:14

Sokat nem kell agyalni a szezonon. 1 héten belül kiderül a végeredmény. Ha ezen a pályán, ezen a héten, illetve kövi hétvégén a merci vagy Hamilton behúzza, akkor akár kezdhetnénk is 2021-től.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 3., péntek 17:17

Mindkét edzésen sima Merci dominancia, természetesen Hamilton Bottas sorrendben. Most vagy nagyon altat a Red Bull, vagy megint csak formalitás lesz a VB-cím. :angry: Ferraritól nem vártam mást, lehetett számítani rá, hogy ócskák lesznek, de a Red Bull nagyon fogadkozott. Persze az érdemi dolgok holnap, és pláne holnapután fognak eldőlni, de ez eddig nem túl bizalomgerjesztő. Racing Point személyében legalább végre van egy meglepetés csapat dobogóközelben, pech, hogy szerintem csak Perez tudja majd megszorongatni a nagyokat, Stroll kevés. Sajnos az Alfa is elég rossznak tűnik, de ez is benne volt a tesztek alapján. Raikkönen remélem összekapja magát, azért az elég gáz, hogy csak Latifyt verte meg most a 2. szabadedzésen... :'( Időmérő után okosabbak leszünk.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. június 2., kedd 12:41

Az elso 8 nagydij hivatalos:

Round 1 The Red Bull Ring, Austria July 3-5
Round 2 The Red Bull Ring, Austria July 10-12
Round 3 The Hungaroring, Hungary July 17-19
Round 4 Silverstone, UK July 31 - August 2
Round 5 Silverstone, UK August 7-9
Round 6 Barcelona-Catalunya, Spain August 14-16
Round 7 Spa-Francorchamps, Belgium August 28-30
Round 8 Monza, Italy September 4-6

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 30., szombat 13:02

p.csabi1 írta: Raikkonen megkapta a Ferraritól a 2018-as versenyautóját.
:agree: :ozil:
Jol mutat a motorok kozott a garazsban :D

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. május 30., szombat 9:16

Raikkonen megkapta a Ferraritól a 2018-as versenyautóját.
:agree: :ozil:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 27., szerda 10:46

Ez az Abt is micsoda egy vicces figura. A legostobabb modon akart csalni, most meg meg is magyarazza, hogy csak jot akart. Ulj le fiam, egyes. Egy ilyen marhasaggal hazavagta a karrierjet, az audis szerzodes biztos faj most neki

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 16., szombat 19:27

Szerintem a Ferrari nem akarta mar ezt a kapcsolatot. Valoszinukeg kozoltek is h kivetelezes nem lesz, es iden azzal egyutt kapott ki a nemet. Ebben ennyi volt. Lehet is amugy olvasni olyanokat, hogy a ferrari nem is tett ajanlatot, de ezt azert ketlem, egyszeruen csak az egy nevetseges ajanlat volt, es legyunk oszintek, 1-2 evig meg nem lesz gyoztes autoja a csapatnak

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. május 16., szombat 18:51

wZoLee7 írta:
M@dridista@ írta: Vettel helyében a mclarenhez mentem volna Mercedes motorral....
Ha csak nem tud valamit és jövőre beleül a Mercibe. Nekem gyanús, hogy Vettél nem írt alá akár 1 évet is kisebb fizuért a Ferrarihoz... / ha nincs jobb opciója/
Ha a Ferrari akarta volna Vettelt és vb esélyes lenne a csapat, Vettel ingyen is maradt volna, annyira nagy dolog lett volna ha vb-t nyer velük
Gondolod, hogy egyáltalán nem is kínáltak neki szerződést? Vagy Vettel azért nem írt alá alacsony fizuért mert ő sem hisz a projektben? Akkor melyik?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 14., csütörtök 16:54

M@dridista@ írta: Vettel helyében a mclarenhez mentem volna Mercedes motorral....
Ha csak nem tud valamit és jövőre beleül a Mercibe. Nekem gyanús, hogy Vettél nem írt alá akár 1 évet is kisebb fizuért a Ferrarihoz... / ha nincs jobb opciója/
Ha a Ferrari akarta volna Vettelt és vb esélyes lenne a csapat, Vettel ingyen is maradt volna, annyira nagy dolog lett volna ha vb-t nyer velük

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2020. május 14., csütörtök 16:02

Vettel helyében a mclarenhez mentem volna Mercedes motorral....
Ha csak nem tud valamit és jövőre beleül a Mercibe. Nekem gyanús, hogy Vettél nem írt alá akár 1 évet is kisebb fizuért a Ferrarihoz... / ha nincs jobb opciója/

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. május 14., csütörtök 15:14

füst írta: https://www.youtube.com/watch?v=I5ahkfc1kKg

:loveyou: :loveyou:

Őszintén nem tudom ki az a Lecrerc, Sainz vagy Ricciardo, de a következő évadot követni fogom, mert az az igazság hogy hiányzik az F1. Bár szerintem csalódni fogok megint, de azért él a remény. :D
Ugyan így vagyok, de most nézem amit a netflix csinált sorozatot és meghozta a kedvem.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. május 14., csütörtök 15:06

Anthony írta: Az idei szezon a változatlan szabályok miatt nem eléggé kiszámíthatónak tűnt, ez most a COVID helyzet miatt könnyen borulhat, lehet teljesen kiszámíthatatlan lesz.

A következő szezonra még nehezebb megjósolni mi lesz, egyáltalán bevezetik az új szabályokat, vagy elhalasztják?
Az uj szabalyok csusznak egy evet, tehat jovore is maradnak az ideiek.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. május 14., csütörtök 12:34

Anthony írta: Amit akarok mondani: sokan írják, hogy pl. Ricciardo jól járt a McLarennel. Fogalmunk sincsen, hogy melyik csapatnak sikerül majd az új szabályokra jó kocsit fejleszteni (persze inkább tippelnék a McLarenre, mint a Renaultra, de sosem lehet tudni).
Ott már a motornál eldőlt szerintem.

Most, hogy minden hivatalos lett, jöhet is 2021 :lol: Abszolút nem vagyok kíváncsi erre a kurta szezonra, Vettel utolsó éves vergődésére stb.. Sőt, a Ferrari helyében azonnal elengednék mindent és építeném Leclercre az új autót, csapatot. Olvastam olyant, hogy majd dupla nagydíjak lehetnek. Elég pár olyan dupla nagydíj ahol 1-1 autó kimagaslóan jó és már ott is az előny.
Vettel visszavonulhatna és lehetne csapatfőnök az olaszoknál, a csapatot szereti, ismeri, és érti mi megy a pályán, ha már a boxban levők többnyire nem :lol: :mrgreen: (nyilván ezt nem gondoltam komolyan)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. május 14., csütörtök 12:26

füst írta: https://www.youtube.com/watch?v=I5ahkfc1kKg

:loveyou: :loveyou:

Őszintén nem tudom ki az a Lecrerc, Sainz vagy Ricciardo, de a következő évadot követni fogom, mert az az igazság hogy hiányzik az F1. Bár szerintem csalódni fogok megint, de azért él a remény. :D
Videóra :sziv: :sziv: :sziv:

Jól teszed, ha visszatérsz, mert rengeteg tehetséges pilóta van a mezőnyben. Verstappen, Leclerc a jövő nagyjai lehetnek, a Sainz, Norris, Russell, Albon 4-es pedig bármikor robbanthatnak. Erős a mezőny, most már tényleg csak az kellene, hogy az istállók is összeszedjék magukat és a dobogóért ne csak 3 csapat, a győzelemért meg ne csak 1 csapat tudjon küzdeni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: füst » 2020. május 14., csütörtök 12:12

https://www.youtube.com/watch?v=I5ahkfc1kKg

:loveyou: :loveyou:

Őszintén nem tudom ki az a Lecrerc, Sainz vagy Ricciardo, de a következő évadot követni fogom, mert az az igazság hogy hiányzik az F1. Bár szerintem csalódni fogok megint, de azért él a remény. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég