Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. augusztus 3., hétfő 14:34

babaking írta: Nekem bejön az idei évad, és szerintem a tegnapi verseny is kifejezetten érdekes volt, ha levonjuk Hamiltont és a Mercit. Mögöttük jó verseny volt, voltak nem DRS-es elözések.

A mezöny is szimpatikus. Sainz - Lando - Leclerc - Russel. Tetszik, ahogy versenyeznek, keményen, de fairül. Sokkal érdekesebbnek tartom ezt a mezönyt mint egy pár éve, a közepe is sokkal jobban egybe van, az alfákat és a Williamseket leszámítva. A Haasokat nem tudom megítélni, mert amikor jól megy nekik a pilóták eldobják.
Irigyellek, hogy te már ennyivel beéred. A tegnapi futam engem már Monacora emlékeztetett olykor, annyira nem történt szinte semmi. Vonatozás a négyzeten. Az osztrák futamok tényleg egész szórakoztatóak voltak, de a tegnapi nálam egy kalap xart nem ért, vagy most az uccsó kör miatt mondjam azt, hogy jó? Legalább Hamilton besült volna... Megkockáztatom, hogy hosszú idő után az idei lesz a legócskább szezon. Ha nem jön közbe semmi, akkor megvannak a fix dobogósok. Hamilton Bottas Verstappen. És ha sima futam van, a sorrend is általában ez. Valljuk be, az hogy a középmezőnyben csata van, sovány vigasz. A korábbi években is sokszor szoros volt a középmezőny, annyi hogy most ott van a Ferrari is. :lol: Racing Point is mindig jól indítja a hétvégéket, meg 2. erő stb, ehhez képest a futamokon nem igazán tudnak kiemelkedni. Verstappen Red Bulljára meg pláne nem veszélyesek, bár Pereztől megnéznék már egy tiszta hétvégét egyszer, de összességében szerintem számukra is csalódás ez a szezon, legalábbis amit kihoztak belőle. Az utóbbi években is a Merci volt szerintem mindig a legjobb autó, volt hogy jobban szorongatták őket, volt hogy kevésbé, de azért mondjuk ha csak a tavalyi szezont is nézzük, Verstappen csak tudott önerőből futamokat, nyerni , a Ferrarik szintén. Vagy amikor szintén nagyon kiemelkedő volt a Merci, legalább házon belül ott volt egy Rosberg, de ez így ebben a formában egy vicc. És jövőre ugyanez lesz kb. sajnos. Amúgy amíg nem jött be ez az új generáció, kinek szurkoltál korábban? Vagy szurkoltál valakinek? Csak mert én eléggé bele voltam buzulva abba a generációba, amin felnőttem, és annyira nem is vagyok odáig a mostani fiatalokért. Verstappent bírom nagyon, mert ő egy állat, meg ott van benne ez a régimódiság is, mint a régi nagyokban, hogy pl. amikor Ocon kiütötte, odament hozzá, és majdnem felképelte.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 3., hétfő 9:33

Nekem bejön az idei évad, és szerintem a tegnapi verseny is kifejezetten érdekes volt, ha levonjuk Hamiltont és a Mercit. Mögöttük jó verseny volt, voltak nem DRS-es elözések.

A mezöny is szimpatikus. Sainz - Lando - Leclerc - Russel. Tetszik, ahogy versenyeznek, keményen, de fairül. Sokkal érdekesebbnek tartom ezt a mezönyt mint egy pár éve, a közepe is sokkal jobban egybe van, az alfákat és a Williamseket leszámítva. A Haasokat nem tudom megítélni, mert amikor jól megy nekik a pilóták eldobják.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. augusztus 2., vasárnap 19:58

wZoLee7 írta: Azért 3 párharcot kiemelnék így pár futam elteltével. Előtte viszont fontosan tartom kiemelni, egyik csapatnak sem érdeke, hogy a saját pilótáját hátráltassa.
Ferrari:
Vettel teljesítménye vicc, szenvedés. Teljesen szétesett. Leclerc dobogókat és értékes pontokat hoz azzal a hulladék autóval. Vettel viszont amint gyengébb a verda képtelen a jó teljesítményre. Év végére nagyon kikaphat a monacoitól, de még mindig úgy érzem nála nem az a legnagyobb baj, hogy nem gyors, inkább már nem érdekli ez az év, sosem érdekelte attól a perctől, hogy tudta a ferrari végzett vele.

Red Bull:
Vertappen egyszerűen kihozza a maximumot, pont mint Leclerc, csak a RB most jobb. Pontokban ott van Bottas mögött ami nem kis dolog. Vonatkoztassunk el teljesen attól kinek mikor volt nagy pechje vagy mázlija, ez egy komoly teljesítmény. Albon közben teljesen elveszett. A red bull junior programja ahogy van bedőlni látszik, Ricciardo óta nincs ott olyan aki felvehetné a holland tempóját, legalább közel lenne hozzá vagy valami. Hamarosan eljön az az idő amikor a Red Bull nem valami juniorját ülteti be, hanem igazolnak egy rendes pilótát. Perezt ha kiteszik Vettelért, a helyükben rámennék a mexikóira.

Racing Point:
Stroll nem való a mezőnybe, Perez úgy veri majd el simán, hogy kihagy 2-3 versenyt. Jöhet az, hogy versenyben jó a tempója, de nem az, merem állítani, Hulk ha még kap 2 versenyt amin tud körözni és ráérez a kocsira, a 3. versenyén simán veri majd a kanadait.

+1, mclaren párosa, szerintem mindketten nagyon gyorsak lehetnek, és nekem Norris szimpatikus is, nagyon szurkolok, hogy a merci motorokkal egy jó autójuk legyen, Norris, Verstappen, Leclerc, Russel, Sainz igazán jó csaták lehetnének 2022 után, de ha lesz akkor is egy csapat ami ennyire kiemelkedik, akkor elkell engedni. Ez egyébként nem a merci hibája, a többiek a rosszak
Szerintem várjál még a Leclerc-Vettel csatával, múltkor ugyanez volt a futam képe, csak fordított volt a felállás, Vettel ment jól, Leclerc meg szenvedett, csak ő nem lett dobogós, mert nem potyogtak ki előle. 2. osztrák nagydíjon szintén Vettel indult előrébbről, csak a monacoi kipöccintette. Igazából az autó ott a nagyon rossz, érdekes hol az egyik pilóta kínlódik a 10. helyeken, hol a másik. Olyan nem volt még, hogy mindketten tudtak volna teljesíteni, ami árulkodó, és nem a pilóták képességeiről.

Én még Gaslyt mindenképp megemlíteném, amióta újra a fiókcsapatban versenyez, nagyonis jól teljesít. Ő tuti nem akkora kutyaütő, mint amilyennek Max mellett tűnt a nehezen vezethető Red Bullban, elég szép villanásai vannak.

Alfa viszont mekkora vakvágány, ma már a Williamseknek is jobb volt a versenytempója kb. Kimi autója szerintem nem volt 100%-os, Latify is simán megelőzte, aztán le is tört az első szárny. Nagyon érik az a visszavonulás... :(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 2., vasárnap 18:20

Azért 3 párharcot kiemelnék így pár futam elteltével. Előtte viszont fontosan tartom kiemelni, egyik csapatnak sem érdeke, hogy a saját pilótáját hátráltassa.
Ferrari:
Vettel teljesítménye vicc, szenvedés. Teljesen szétesett. Leclerc dobogókat és értékes pontokat hoz azzal a hulladék autóval. Vettel viszont amint gyengébb a verda képtelen a jó teljesítményre. Év végére nagyon kikaphat a monacoitól, de még mindig úgy érzem nála nem az a legnagyobb baj, hogy nem gyors, inkább már nem érdekli ez az év, sosem érdekelte attól a perctől, hogy tudta a ferrari végzett vele.

Red Bull:
Vertappen egyszerűen kihozza a maximumot, pont mint Leclerc, csak a RB most jobb. Pontokban ott van Bottas mögött ami nem kis dolog. Vonatkoztassunk el teljesen attól kinek mikor volt nagy pechje vagy mázlija, ez egy komoly teljesítmény. Albon közben teljesen elveszett. A red bull junior programja ahogy van bedőlni látszik, Ricciardo óta nincs ott olyan aki felvehetné a holland tempóját, legalább közel lenne hozzá vagy valami. Hamarosan eljön az az idő amikor a Red Bull nem valami juniorját ülteti be, hanem igazolnak egy rendes pilótát. Perezt ha kiteszik Vettelért, a helyükben rámennék a mexikóira.

Racing Point:
Stroll nem való a mezőnybe, Perez úgy veri majd el simán, hogy kihagy 2-3 versenyt. Jöhet az, hogy versenyben jó a tempója, de nem az, merem állítani, Hulk ha még kap 2 versenyt amin tud körözni és ráérez a kocsira, a 3. versenyén simán veri majd a kanadait.

+1, mclaren párosa, szerintem mindketten nagyon gyorsak lehetnek, és nekem Norris szimpatikus is, nagyon szurkolok, hogy a merci motorokkal egy jó autójuk legyen, Norris, Verstappen, Leclerc, Russel, Sainz igazán jó csaták lehetnének 2022 után, de ha lesz akkor is egy csapat ami ennyire kiemelkedik, akkor elkell engedni. Ez egyébként nem a merci hibája, a többiek a rosszak

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:59

Na ezek már kupák, nem azok a lélek nélküli fosok mint általában
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Corleone » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:50

Na jó, én itt engedtem el 2022-ig végérvényesen ezt a f*st... :lol: :lol:
#happyshitting

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:47

Megint óriási Hamilton malac, egészen elképesztő szerencsesorozat van nála.
Kövi versenyen majd a motorja kiesik, de lábbal behajtja :lol:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:45

Úristen ekkora makkert, rendesen idegbe rakott.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:43

Ejjj, de kár, hogy a két merci defekt nem fordítva jött :(
vééégre ott is jön valami technikai bibi, épp ideje volt már.
Ennyire tökéletes nem lehet a kocsi/gumi csomag.
Kár azért a Max kerékcseréért :'(
de Lewis még ezt is bemákolja...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:42

:lol: :lol: :lol: Hagyjuk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:23

RaúlCF írta:
wZoLee7 írta: Home officeban melo alatt ezt a versenyt nezve is majdnem bealudtam...
10ik kör merci 1-2 red bull 3 ki is lehet kapcsolni. ez már csak ilyen. nincs értelme nézni. inkább valami jó kis doku háttérzajnak
Mehet a suits tovabb :lol:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:11

wZoLee7 írta: Home officeban melo alatt ezt a versenyt nezve is majdnem bealudtam...
10ik kör merci 1-2 red bull 3 ki is lehet kapcsolni. ez már csak ilyen. nincs értelme nézni. inkább valami jó kis doku háttérzajnak

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. augusztus 2., vasárnap 16:03

Home officeban melo alatt ezt a versenyt nezve is majdnem bealudtam...

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 31., péntek 15:49

Perezről én azt hallottam, hogy a muttert látogatta meg odahaza, akinek balesete volt.

Hülkenbergre kíváncsi leszek, 2 futama biztosan lesz, de nem kizárt, hogy Barcelonában is ő áll még rajthoz. Addigra akár még rendesen felveheti a tempót is, így első futamon nem hiszem, hogy elvárás lenne, hogy menjen Strollal, de néhány pontot simán elcsíphet akár már most is. Bőven jobb opció, mint ilyen Gutierezek.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 31., péntek 12:57

El Sie7e írta:
wZoLee7 írta: Szegeny Perez. Az is ertheto, hogy inkabb Hulk mint valami 0 km es fiatal, kellenek a pontok
Szegeny? Hazament Mexikóba a tiltas ellenere ahol rajongókkal fotózkodott :agree:
A fertozodes korulmenyeirol nem tudtam, de most h jo az auto megszivta, erre gondoltam. A csapat meg meg inkabb, eleg sok embert bukhattak most legalabb 2 hetre

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2644
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. július 31., péntek 12:44

wZoLee7 írta: Szegeny Perez. Az is ertheto, hogy inkabb Hulk mint valami 0 km es fiatal, kellenek a pontok
Szegeny? Hazament Mexikóba a tiltas ellenere ahol rajongókkal fotózkodott :agree:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 31., péntek 12:37

Szegeny Perez. Az is ertheto, hogy inkabb Hulk mint valami 0 km es fiatal, kellenek a pontok

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2644
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. július 31., péntek 12:37

Ő tartja a legtöbb futam dobogó nélkül rekordot? :mrgreen:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 31., péntek 12:27

Hülkenberg helyettesíti Perezt. Mekkora lenne, ha pont most jönne össze neki a dobogó.

szerk: babaking, az az időzítés. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 31., péntek 12:27

Kíváncsi vagyok Hülkenbergnek össze jön-e végre egy dobogó. Az autóban benne lehet, én drukkolok neki.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég