Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 31., péntek 12:27

Kíváncsi vagyok Hülkenbergnek össze jön-e végre egy dobogó. Az autóban benne lehet, én drukkolok neki.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. július 30., csütörtök 21:30

Perez nem indulhat a hétvégén, mert Covidos...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 24., péntek 21:22

BH710 írta: zandvoort is jónak nézett ki, de én hiányolom magny-courst a régi hockenheimringet, indianapolist, malajziát.. persze nincs rá garancia hogy jobb verseny lenne ezeken a pályákon. ja meg a kavicságyakat is vissza lehetne hozni, unalmas hogy nem “büntetik” a pályák a hibákat.
Ne viccelj már, Grojean egy versenyt sem fejezne be :mrgreen:

Egyébként egyetértek, fű vagy kavics kell, nem aszfaltozott bukótér.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BH710 » 2020. július 24., péntek 20:37

zandvoort is jónak nézett ki, de én hiányolom magny-courst a régi hockenheimringet, indianapolist, malajziát.. persze nincs rá garancia hogy jobb verseny lenne ezeken a pályákon. ja meg a kavicságyakat is vissza lehetne hozni, unalmas hogy nem “büntetik” a pályák a hibákat.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 24., péntek 19:59

Az a baj, hogy a legtöbb Tilke pálya hasonló. És ahol a komplett környezetet épített ott duplán szar mert sima, egy emelkedő nincs benne. Malaysia tök jó Sochi meg Abu Dhabi hulladék.

Végre klasszikus pályákon lesznek versenyek :agree:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 24., péntek 19:40

Lehetnenek a jol fizeto helyszinek is jok, csak szar a tervezes

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BH710 » 2020. július 24., péntek 19:24

visszatér a Nürbürgring és Imola is, melléjük jön még egy portugál pálya. Nagyon örülök előbbi kettőnek, úgy látszik világjárvány kellett egy normális versenynaptár felállításához.persze pénz beszél azért van abudhabi meg a többi full unalmas pálya.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. július 24., péntek 12:31

wZoLee7 írta: Jobban erdekel, hogy most megint miert foglalkozik mindenki Mick Schumival. A srac biutos ugyes meg minden, de a korosztalya tele van nala tehetsegesebb, egyszeruen gyorsabb sracokkal.
A ferrarinal evekig nem lesz uresedes, az alfa Perezt viszi majd el Kimi helyere mert ott iszonyat penz van. Haas meg szerintem addigra nem is haas lesz mire mindketto pilotat lecserelik.
A mercedes utanpotlasa jelenleg Russel, akivel evekig jol meglesznek majd.
A red bull egy tehetseg temeto, azt a hajot el is hagynam, talan meg Verstappen helyeben is.
A mclaren nagyon eros lesz, de a paros most evekig ott is adott. Ez a sok fiatal akik gyorsak meg minden, nehetnek majd a formula e be.
A renault is 19 re lapot huzott, ha az Alonso dolog nem jon be nekik annyi.
Nem biztos még azért az a Perez-Raikkönen sztori. Kimi azt mondta, hogy ő fog dönteni a jövőjéről, ha élvezi marad. Persze jelenleg azt is megérteném, ha nem kérne már jövőre az Alfából, és inkább visszavonulna, mert mezőny egyik leggyengébb autója lett, de ha maradni akarna, akkor is Perezt ültetik be? Azért ebbe nem vagyok biztos. Futamokon még azért hozza magát az Öreg, nem beszélve a marketing-értékéről. Pereznél azért még a maradás az Astonnál, illetve akár egy Red Bullos szerződés sem kizárt teljesen. Albon gyengécske, már Max is szóvátette, hogy nincs aki segítse a futamokon. Gio sem olyan lassú, főleg időmérőkön látszik, hogy nyers tempója azért bőven vállalható, de Schwartzmannt szerintem is be kéne ültetni a helyére, bár neki még ott a Haas is. Schumi idén eddig egész meggyőző, bár nem egy Leclerc valószínűleg, ez már most sejthető. Alonsohoz meg annyit, nála jobb pilótát keresve sem találhatott volna a Renault, jók a fiatalok, de azé' na... Csak kocsit tegyenek alá.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. július 24., péntek 12:15

A mostani F2-es mezőnyből szerintem Shwartzman be lesz ültetve az F1-be előbb vagy utóbb. Ha Petrov, Sirotkin és Kvyat alá tudtak karolni Putyinék, akkor Shwartzmant vétek lenne kihagyni. Az első orosz versenyző lenne, akibe szorult is tehetség és nemcsak azért kerülne be, mert orosz és olajpénzek meg Putyin.

Az valóban úgy tűnik, hogy Mick Schumi nem éppen a legélesebb kés a fiókban még a korosztályán belül sem, viszont a neve be fogja vinni az F1-be, a másik szempont nála, hogy Vettel után nem lesz német pilóta és rajta kívül nem is nagyon tobzódnak a német tehetségek az F2-ben F3-ban.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 24., péntek 12:04

Jobban erdekel, hogy most megint miert foglalkozik mindenki Mick Schumival. A srac biutos ugyes meg minden, de a korosztalya tele van nala tehetsegesebb, egyszeruen gyorsabb sracokkal.
A ferrarinal evekig nem lesz uresedes, az alfa Perezt viszi majd el Kimi helyere mert ott iszonyat penz van. Haas meg szerintem addigra nem is haas lesz mire mindketto pilotat lecserelik.
A mercedes utanpotlasa jelenleg Russel, akivel evekig jol meglesznek majd.
A red bull egy tehetseg temeto, azt a hajot el is hagynam, talan meg Verstappen helyeben is.
A mclaren nagyon eros lesz, de a paros most evekig ott is adott. Ez a sok fiatal akik gyorsak meg minden, nehetnek majd a formula e be.
A renault is 19 re lapot huzott, ha az Alonso dolog nem jon be nekik annyi.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. július 23., csütörtök 22:00

wZoLee7 írta: De a szabályok nem változnak és mivel jövőre változtak volna elég sok mindent simán csak befagyasztanak és úgyan azzal kell menni. Szerintem amúgy a Ferrari el is engedi 2021-et is, én is ezt csinálnám, Alonso is ugyan azt tanácsolta a reanulnak és ez igaz minden csapatra. Költeni rá, fejleszteni, semmi értelme. Túl kell esni rajta és kész. Viszont ha az olaszok 2022-re sem tudnak olyan autót csinálni amivel vb címért harcolhatnak, nyugodtan le lehet bontani az F1-es központot, mert gáz amit csinálnak. Bár nekik legalább eszükbe jutot valamit húzni ma, a lágygumikkal, pechjükre abszolút nem működött, ami kb minden logikával ellentétes volt
De ez akkor olyan kb , mint az aranylabda-szavazás. Nem kéne megtartani, totál felesleges - csak más okok miatt. Ha kb full ugyanezzel a konstrukciókkal mennek jövőre is, egyértelmű újra csak a végeredmény, és sajnos Hamilton ezt gondolom nagyon jól tudja, úgyhogy marad még 1 évet, az tuti.
A Ferrarinál ha szegény M.Schumi egészséges lenne, oda kéne ültetni. Viszont nem igaz, hogy nem létezik más legenda, akit oda lehetne tenni, akire odafigyelnek, akár csak tanácsadóként. Valamint ha Binotto jó szakember volt, akor miért mozdították el onnan? A vak is látja, hogy a csapatvezetéshez nagyon nem ért. Kár, hogy MSC után Brown és Todt is elmentek máshova, ill hogy nem visszavihetők. :(

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 23., csütörtök 9:32

Ez a Haas bünti megint az FIA szegénységi bizonyítványa. Komolyan egy stratégiai utasítás is "aided drivingnak minösül". Mintha szisztematikusan próbálnák a kreativitást és innovációt kiölni a sportból....
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 20., hétfő 13:03

babaking írta:
tcskhun írta: Verstappen megtörte a kocsit a rajt rácsra kivezető körön :shutup:
Viszont jól összerakták, Max meg még is hálálta. Ferrari meg nem tényező :( egy kicsit kockáztattak Leclercel (gondolom mert ő volt hátrébb) de nem jött be, ebben ennyi volt.
vissza kell vonnom amit fentebb írtam. A Ferrarinál
továbbra is vakok ülnek. Sebet is lágyra akarták tenni, de ö javasolta a közepeset...
https://www.instagram.com/p/CC3GjJtImtW ... _copy_link
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 19., vasárnap 21:56

BLaZE írta:
wZoLee7 írta: Oké oké, ez megint egy szar futam volt, de Battas kiugrását senki nem látta? :lol: Értem én h bukott vele meg minden, de még az első körökben repülnie kellett volna a büntetésnek. Kicsit ráfújnak az aszfaltra mp, valaki kiugrik és akár meg is zavarhat egy egész sort maga mögött azt még vizsgálni sem kell
ezért A tűzzel játszik mert csinált már ilyet. De ez meg pont belefér.
wow, viszont akkor még saját magát is átverte, ha nem veszi el ez megint egy emberfeletti nagy mázli rajt lett volna

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2020. július 19., vasárnap 21:43

wZoLee7 írta: Oké oké, ez megint egy szar futam volt, de Battas kiugrását senki nem látta? :lol: Értem én h bukott vele meg minden, de még az első körökben repülnie kellett volna a büntetésnek. Kicsit ráfújnak az aszfaltra mp, valaki kiugrik és akár meg is zavarhat egy egész sort maga mögött azt még vizsgálni sem kell
ezért A tűzzel játszik mert csinált már ilyet. De ez meg pont belefér.
halálomig madridista leszek

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 19., vasárnap 21:01

De a szabályok nem változnak és mivel jövőre változtak volna elég sok mindent simán csak befagyasztanak és úgyan azzal kell menni. Szerintem amúgy a Ferrari el is engedi 2021-et is, én is ezt csinálnám, Alonso is ugyan azt tanácsolta a reanulnak és ez igaz minden csapatra. Költeni rá, fejleszteni, semmi értelme. Túl kell esni rajta és kész. Viszont ha az olaszok 2022-re sem tudnak olyan autót csinálni amivel vb címért harcolhatnak, nyugodtan le lehet bontani az F1-es központot, mert gáz amit csinálnak. Bár nekik legalább eszükbe jutot valamit húzni ma, a lágygumikkal, pechjükre abszolút nem működött, ami kb minden logikával ellentétes volt :lol:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1952
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2020. július 19., vasárnap 20:52

Ez ugyanolyan, mint a VAR. Hiába látja az egész világ, hogy szabálytalanság történt, a döntéshozók is látták, de mégsem születik meg a helyes döntés - a büntetés. Vettel is hiába szólt be rádión, FIA-nál is mindent elnéznek.

Amúgy meg sokszor dumálják, hogy költséghatékony F1et akarnak, akkor egyáltalán minek megrendezni az egészet? Ahogy sokan írták már idény előtt is, ez is úgy néz ki - előre várható volt, hogy egy lefutott évad. Lewis vb, adják oda neki a díjat, aztán aki akar teszteljen, aki meg nem, az menjen szabira.
Másfelől a Ferrari csapatfőnöke ha jól emlékszem olyat nyilatkozott nemrég, hogy nem fejleszthetnek, így jövőre is ezzel az autóval kell menniük. Ez mi?? Félrefordítás? Oké, hogy 2022-től új korszak jön elvileg, de az idei idény után , vagy akár most is simán fejleszthetnének.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. július 19., vasárnap 18:34

Oké oké, ez megint egy szar futam volt, de Battas kiugrását senki nem látta? :lol: Értem én h bukott vele meg minden, de még az első körökben repülnie kellett volna a büntetésnek. Kicsit ráfújnak az aszfaltra mp, valaki kiugrik és akár meg is zavarhat egy egész sort maga mögött azt még vizsgálni sem kell

tcskhun
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2020. július 19., vasárnap 16:59

babaking írta:
tcskhun írta: Verstappen megtörte a kocsit a rajt rácsra kivezető körön :shutup:
Viszont jól összerakták, Max meg még is hálálta. Ferrari meg nem tényező :( egy kicsit kockáztattak Leclercel (gondolom mert ő volt hátrébb) de nem jött be, ebben ennyi volt.
azért ezt igy lehozni lengő kar törés és szárnycsere után,szép munka/pedig nem nagy kedvenc/ :agree:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. július 19., vasárnap 16:52

tcskhun írta: Verstappen megtörte a kocsit a rajt rácsra kivezető körön :shutup:
Viszont jól összerakták, Max meg még is hálálta. Ferrari meg nem tényező :( egy kicsit kockáztattak Leclercel (gondolom mert ő volt hátrébb) de nem jött be, ebben ennyi volt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég