Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 2., szombat 16:18

chronic írta: Wéber meg mezey dani magasságokban, a replayt kommentálja geci. :lol:
mindig baromságokat hordott össze mint kommentátor szóval tényleg semmi új, a ferrari szar, a red bullt nem lehet megverni, kis szünettel folytatódott a tavalyi év :D

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 2., szombat 16:17

Leclercnél sok volt a szesz tegnap, 9 kör alatt 3szor nézte be ugyanazt a féktávot.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: chronic » 2024. március 2., szombat 16:17

Wéber meg mezey dani magasságokban, a replayt kommentálja geci. :lol:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2024. március 2., szombat 16:17

rikko írta:
EmbroZZ írta:

https://m4sport.hu/elo

Köszönöm! De külföldön élek :) Így ez nem bejövős :(
https://reddit.formula1stream.cc/watch/ ... ive-stream
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 2., szombat 16:15

Kercsó írta: 1 kör után kinyomtam. :/

majd jövőre
Ezt sosem értettem. Ennek mi értelme? Most vagy érdekel az F1 vagy nem.

2021-ben is kinyomtad? Spoiler: Nem az nyerte a VB-t, aki az első futamot. :kalapos:

Meg persze, a győztes neve marad fent, de tavaly is bármennyire egyoldalú volt a VB, a mezőnyben, 2. helytől lefelé tök jó harcok voltak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2024. március 2., szombat 16:14

Még meglehet, 7 kör alatt csak 5mp a hátrány :kalapos:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 2., szombat 16:06

1 kör után kinyomtam. :/

majd jövőre
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: KAG » 2024. március 2., szombat 15:59

filatáska írta: Amúgy 1/1, és 55.

Remy, megspóroltam neked egy semmitmondó kommentet. :mrgreen:
Valami Hamilton fikázást szerkessz bele és tényleg kimaxoltad
ZIDANE

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. március 2., szombat 15:55

Amúgy 1/1, és 55.

Remy, megspóroltam neked egy semmitmondó kommentet. :mrgreen:

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: filatáska » 2024. március 2., szombat 15:51

totalsportek.pro

Bal felül lenyitod a menut, es ott F1.

Szerintem azok mukodnek.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: KAG » 2024. március 2., szombat 15:49

rikko írta:
EmbroZZ írta:

https://m4sport.hu/elo

Köszönöm! De külföldön élek :) Így ez nem bejövős :(
Vpn
ZIDANE

rikko
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: rikko » 2024. március 2., szombat 15:44

EmbroZZ írta:
rikko írta: Srácok !

Kaphatnék egy linket ahol nézhetem a futamot ?
Előre is köszönöm !
https://m4sport.hu/elo

Köszönöm! De külföldön élek :) Így ez nem bejövős :(

EmbroZZ
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2024. március 2., szombat 15:43

rikko írta: Srácok !

Kaphatnék egy linket ahol nézhetem a futamot ?
Előre is köszönöm !
https://m4sport.hu/elo

rikko
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: rikko » 2024. március 2., szombat 15:24

Srácok !

Kaphatnék egy linket ahol nézhetem a futamot ?
Előre is köszönöm !

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. március 2., szombat 11:11

h3x0r írta:
Donát írta:

Mindenki, az egész szakma ezt mondja, sőt sokan 2025-re is egyöntetűen. Én arra lennék kíváncsi, hogy ez mindenkinek saját véleménye, vagy pár véleményvezér elkezdte, és mindenki megy utána. Mert értem én a felszínes indokokat, de annyira mély sport ez, hogy kétlem, hogy az emberek 80%-ának akkora rálátása lenne, akármekkora rajongó is.
A teszt elso napjan a Red Bull es Verstappen berugtak az ajtot. Lattuk azt, ahogy Max gyors kore utan a Red Bullos boxban a vezetoseg boldogabb volt, mint 1-1 futamgyozelem utan. Majd amikor tankolas nelkul meg ment 17 kort, a tobbi csapat is rajott, hogy miert is volt akkora az orom. (Irhatod, hogy de masnap mar a Ferrari volt elorebb; oke, csak epp lagyabb gumival)

De ott van Alonso nyilatkozata is, hogy 19 versenyzo mar tudja, hogy iden nem lesznek vilagbajnokok.

Azert a nagy tobbsegseg 15-20 eve koveti az f1-et, lattuk ugy a Vettel, mint a Hamilton dominancia alatt, amelyik csapat elsokent eltalalja az idealis utat, mindig a tobbiek elott lesz egy lepessel. Nagyjabol azert tudjuk melyik csapattol mire lehet szamitani 1 koron, versenytempoban, gumikezelesben, ev kozbeni fejlesztesben.

Nyilvan ott vannak a szakertok, akik figyelik a tesztet, kozben a koridoket, hogy melyik kor alatt mi tortent, mikor tankolnak, mikor cserelnek gumit, a boxokon belul mik a reakciok, hogy mozognak az autok, mik a pilota visszajelzesek a radioban, stb. majd a vegen jon toluk egy kovetkeztetes minden csapatrol. Ki milyen gyorsnak tunik egy koron vagy epp hosszabb etapokon.

Ezek osszessegebol szuletik meg valaki velemenye, nem abbol, hogy "az okosok azt mondtak, hogy..", ezert en is ezt gondolom.
Én elfogadom, amit mondasz, biztos így van. Nagyon felszínesen követem csak az F1-et, a technikai részét kb. semmennyire. Valamiért most szezon előtt nagyon elkapott az F1 feeling, és elég sok podcastot meghallgattam a témában. Szezon előttieket, és sok korábbit is. A 2023-as szezon beharangozó előtt erősen az volt a narratíva, hogy jön fel a Ferrari, szélcsatornaidő-elovnással büntetik a Red Bullt, szorosabb lesz a mezőny.
Másrészt ezt, h '24-ben és '25-ben tuti a Verstappen bajnoki cím már tavaly a szeuon vége felé elkezdték nyomni. Akkor még semmilyen adatok nem voltak. Azóta ugye tudjuk, hogy mennyire az ellenkezője lett igaz. Ezért nem vagyok biztos abban, hogy annyira tutik ezek a jóslatok.
Abból, hogy Alonso és a többi pilóta mit mond, felesleges nagyokat következtetni, mindig minden sport ment a nyomásgyakorlás keményen.

Okosok alatt amúgy a sok lelkes rajongót értettem. Nem tudom hol húzódik a határvonal a szakértő és a lelkes rajongó között, de úgy értettem, hogy valaki aki mélyen benne van az F1-ben mondott valamit, aztán minden F1 influencer ezt fújja. Nem önálló, hanem átvett gondolatként. Tőlük meg a rajongók veszik át, tömegpszichózis. Nem állítom, hogy így van, nem hiszem, hogy el lehet dönteni, de felmerült bennem.

Szóval mondja mindenki, hogy sima, kérdés nélküli lesz a szezon, én meg azt, hogy nem így lesz, és valamelyikünknek igaza lesz. :lol:
(ettől még ha kötelező lenne tétben fogadnom, én is Verstappenre tennék)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. március 1., péntek 20:29

Donát írta:
Tjacks írta: Szujó Zoli is azt mondja hogy a 2024-es idény már lefutott, izgalmakkal teli évre számíthatunk (ismét).
Mindenki, az egész szakma ezt mondja, sőt sokan 2025-re is egyöntetűen. Én arra lennék kíváncsi, hogy ez mindenkinek saját véleménye, vagy pár véleményvezér elkezdte, és mindenki megy utána. Mert értem én a felszínes indokokat, de annyira mély sport ez, hogy kétlem, hogy az emberek 80%-ának akkora rálátása lenne, akármekkora rajongó is.
A teszt elso napjan a Red Bull es Verstappen berugtak az ajtot. Lattuk azt, ahogy Max gyors kore utan a Red Bullos boxban a vezetoseg boldogabb volt, mint 1-1 futamgyozelem utan. Majd amikor tankolas nelkul meg ment 17 kort, a tobbi csapat is rajott, hogy miert is volt akkora az orom. (Irhatod, hogy de masnap mar a Ferrari volt elorebb; oke, csak epp lagyabb gumival)

De ott van Alonso nyilatkozata is, hogy 19 versenyzo mar tudja, hogy iden nem lesznek vilagbajnokok.

Azert a nagy tobbsegseg 15-20 eve koveti az f1-et, lattuk ugy a Vettel, mint a Hamilton dominancia alatt, amelyik csapat elsokent eltalalja az idealis utat, mindig a tobbiek elott lesz egy lepessel. Nagyjabol azert tudjuk melyik csapattol mire lehet szamitani 1 koron, versenytempoban, gumikezelesben, ev kozbeni fejlesztesben.

Nyilvan ott vannak a szakertok, akik figyelik a tesztet, kozben a koridoket, hogy melyik kor alatt mi tortent, mikor tankolnak, mikor cserelnek gumit, a boxokon belul mik a reakciok, hogy mozognak az autok, mik a pilota visszajelzesek a radioban, stb. majd a vegen jon toluk egy kovetkeztetes minden csapatrol. Ki milyen gyorsnak tunik egy koron vagy epp hosszabb etapokon.

Ezek osszessegebol szuletik meg valaki velemenye, nem abbol, hogy "az okosok azt mondtak, hogy..", ezert en is ezt gondolom.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Donát » 2024. március 1., péntek 19:25

realistahuni írta: gg max, jövőre ilyenkor majd tali. :mrgreen:
Jövőre még ugyanez lesz az okosok szerint.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. március 1., péntek 19:03

wZoLee7 írta: Leclerc hagyott benne, a baj az, hogy egy körön mindig gyors volt, versenyen meg sehol. Ezt várom holnap is. Verseny lesz a 2. helyért
McLaren versenytempóra leszek kíváncsi, mert tőlük többet vártam, hiába első futam.

Aston meg meglepett, vagyis inkább Alonso. Első 3 sorban továbbra is ott lehet az öreg.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 1., péntek 18:06

Leclerc hagyott benne, a baj az, hogy egy körön mindig gyors volt, versenyen meg sehol. Ezt várom holnap is. Verseny lesz a 2. helyért

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2024. március 1., péntek 18:05

Minden kvali és verseny ugyanaz, ha nincs eső.

Mennyire jók voltak a Hamilton Verstappen vagy talán 2 éve szezon elején a Leclerc Verstappen csatározások...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég