Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » Ma, 0:43

RaúlCF írta:
alexoxladjackoxi írta: Nagyon sajnálom Vettelt, de ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni. Engem inkább az húz fel, hogy pl Kimitől ma elvettek egy csomó pontot, mert a csapat rosszkor engedte ki, tehát nem a pilóta hibája volt, és megszórták , mint a huzat, Bottas meg három embert kigolyóz a saját bénázása miatt dobogós helyekről és semmi. :agree:
Bottas is még futam közben megkapta a büntit. Kövi futam 5 helyes visszasorolás. Más kérdés hogy többet érdemelt, viszont nem szándékos volt csak mamlasz.
Jah bocs, ez nem volt meg, mindenesetre kevésnek találom. Norris is mondta, hogy a semmikért büntetgetnek, ilyenkor meg lágyszívűsködnek.

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: RaúlCF » Ma, 0:41

alexoxladjackoxi írta: Nagyon sajnálom Vettelt, de ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni. Engem inkább az húz fel, hogy pl Kimitől ma elvettek egy csomó pontot, mert a csapat rosszkor engedte ki, tehát nem a pilóta hibája volt, és megszórták , mint a huzat, Bottas meg három embert kigolyóz a saját bénázása miatt dobogós helyekről és semmi. :agree:
Bottas is még futam közben megkapta a büntit. Kövi futam 5 helyes visszasorolás. Más kérdés hogy többet érdemelt, viszont nem szándékos volt csak mamlasz.
a jövő:

-------------------Courtois
Porro------Militao---De Ligt-----Mendes
-----------------Camavinga
------------Aouar--------Havertz
---Mbappé-------------------------Foden
--------------------Haaland

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » Ma, 0:36

Nagyon sajnálom Vettelt, de ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni. Engem inkább az húz fel, hogy pl Kimitől ma elvettek egy csomó pontot, mert a csapat rosszkor engedte ki, tehát nem a pilóta hibája volt, és megszórták , mint a huzat, Bottas meg három embert kigolyóz a saját bénázása miatt dobogós helyekről és semmi. :agree:

babaking
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho

HozzászólásSzerző: babaking » Tegnap, 23:46

RaúlCF írta: mondjuk ez pont egy olyan dolog amibe nem lehet belekötni. ez konkrétan fekete fehér szabály semmi elbírálás nincs benne. kell minimum 1 liter az ellenőrzéshez és csak 3 deci volt. peches de ez a szabály. régen is volt 1-2 ilyen eset.
Ezaz. Az ilyenekkel, meg Giovinazzi sebességtúllépésével nem lehet vitatkozni, mert ezek objektív mérhető dolgok, egyértelmű szabállyal.

Kár érte, megérdemelte a dobogót. Mondjuk Sainz is, de ez így nem olyan
“Nem lettem sztár Ancelotti, Benítez és Zidane irányítása alatt sem, én pedig nem vagyok bolond, hogy ott keressem a problémákat, ahol nincsenek. Én vagyok ezért a felelős, a javulásra kell törekednem.” - Isco

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric

HozzászólásSzerző: RaúlCF » Tegnap, 23:09

mondjuk ez pont egy olyan dolog amibe nem lehet belekötni. ez konkrétan fekete fehér szabály semmi elbírálás nincs benne. kell minimum 1 liter az ellenőrzéshez és csak 3 deci volt. peches de ez a szabály. régen is volt 1-2 ilyen eset.
a jövő:

-------------------Courtois
Porro------Militao---De Ligt-----Mendes
-----------------Camavinga
------------Aouar--------Havertz
---Mbappé-------------------------Foden
--------------------Haaland

halamadrid
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo

HozzászólásSzerző: halamadrid » Tegnap, 22:50

Ilyen nincs. Szegény ember...
Remélem Verstappen nem törik meg mint annak idején Vettel. Amikor nem esett ki(a mait kivéve, de ez is betudható egy olyannak)mindig legalább második volt és még így is csak 8 ponttal vezet Hamilton ha jól számolom. Nembaj, innen mégszebb lesz a győzelem.

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » Tegnap, 22:33

Remy írta:
BREAKING: Sebastian Vettel has been disqualified from the #HungarianGP, losing his second place
Óriási... komolyan mondom óriási.
Hamilton előtt volt, persze hogy kizárták... :lol: :mrgreen:

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » Tegnap, 22:14

BREAKING: Sebastian Vettel has been disqualified from the #HungarianGP, losing his second place
Óriási... komolyan mondom óriási.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » Tegnap, 22:06

Nagyon kapta a füttyöt Hamilton, bár amúgy jól vezetett szerintem. A pályán kívül egy köcsög de a legtöbb az amúgy. :mrgreen:
Nem illik.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » Tegnap, 22:03

ziro4vr írta: Ja és a hollandok elég aljasokká válnak 2 heineken után. :lol:
Elmúlt két futam után mit vársz? :mrgreen: :lol: Én sör nélkül is az vagyok már, pedig holland sem vagyok. :mrgreen:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » Tegnap, 22:00

Továbbra sem akkora buli élőben ez az f1, de egynek elment. :mrgreen:

Alonso parádé volt, az meg vicces ahogy a fekete úriember az űrautóval körbeutazta a mezőnyt, kicsit komolytalan. Ja és a hollandok elég aljasokká válnak 2 heineken után. :lol:
Nem illik.

raul 4 ever
Kedvenc játékosaid: Marcelo, Modric, Kroos, BigBenz

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » Tegnap, 21:58

alexoxladjackoxi írta: Vettelnek nem volt elég üzemanyag a leintés után az autójában, lehet ki fogják zárni.
Remélem Ocon meg 3dekát leizzadt még a végén és nála sem lesz meg a minimum határ és Tudjukki lesz a győztes végül :D :D
A szabály az szabály.. Pech...
2021 04 20 - uefapoli is real
Ceferintakaroggy

alexoxladjackoxi

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » Tegnap, 21:26

Vettelnek nem volt elég üzemanyag a leintés után az autójában, lehet ki fogják zárni.

halamadrid

HozzászólásSzerző: halamadrid » Tegnap, 19:32

halamadrid írta: Lehet, hogy hülyeséget mondok de nem tudtok valamit arról, hogy Vettel-t és több versenyzőt is miért idéztek be?
Valami random insta posztban láttam, de már nem is találom. Vettel-t talán a szivárványozás miatt, de mondom lehet, hogy hülyeség.
Ja és azt hiszem Vettel-ről és Ocon-ról volt még szó mert rossz helyen álltak meg vagy mi.

halamadrid

HozzászólásSzerző: halamadrid » Tegnap, 19:30

Lehet, hogy hülyeséget mondok de nem tudtok valamit arról, hogy Vettel-t és több versenyzőt is miért idéztek be?
Valami random insta posztban láttam, de már nem is találom. Vettel-t talán a szivárványozás miatt, de mondom lehet, hogy hülyeség.

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » Tegnap, 19:27

raul 4 ever írta:Gabi: neked meg most komolyan egy felesleges/nemkívánt Ocon szelfi virít a telefonodon??
Szép.. :lol:
https://instagram.com/stories/lordgabi9 ... hare_sheet
Nem csalás, nem ámítás. :mrgreen:
Ex-szerkesztő.
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

raul 4 ever
Kedvenc játékosaid: Marcelo, Modric, Kroos, BigBenz

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » Tegnap, 19:23

Remy írta:
lordgabi írta: Tegnap véletlenül keveredtem a Deák Ferenc téren abba a tömegbe, ami a szálloda előtt várta a Formula 1 pilótákat, megjöttek először a Ferrarisok, hozzám repült az egyik tolla amivel autógramot osztott. Annyira nem érint a téma, de épp velem szemben volt akkor a következő csapatból az egyik pilóta, Oconról volt szó, elvette hát a telefonomat, csinált egy szelfit, a többi pedig történelem... :lol: Remy vagyok egy párhuzamos univerzumban. :shutup:
De tényleg... :lol: :lol: :lol:

Russell! :agree: :salute:
Russel tényleg egy külön kategória... :sziv: :sziv:

Gabi: neked meg most komolyan egy felesleges/nemkívánt Ocon szelfi virít a telefonodon??
Szép.. :lol:
2021 04 20 - uefapoli is real
Ceferintakaroggy

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » Tegnap, 19:16

lordgabi írta: Tegnap véletlenül keveredtem a Deák Ferenc téren abba a tömegbe, ami a szálloda előtt várta a Formula 1 pilótákat, megjöttek először a Ferrarisok, hozzám repült az egyik tolla amivel autógramot osztott. Annyira nem érint a téma, de épp velem szemben volt akkor a következő csapatból az egyik pilóta, Oconról volt szó, elvette hát a telefonomat, csinált egy szelfit, a többi pedig történelem... :lol: Remy vagyok egy párhuzamos univerzumban. :shutup:
De tényleg... :lol: :lol: :lol:

Russell! :agree: :salute:
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » Tegnap, 18:37

alexoxladjackoxi írta: Akkor majd én kezdem a károgást, ha mindenki elégedett. :mrgreen: Először is, Alonso tényleg zseniális, de nem csak a védekezése miatt, hanem az egész futamon gyorsabb volt Oconnál, csak sajnos nem ő keveredett az élre az elején. Sajnálom is ezért, szerintem azért nem volt neki annyira jó látni, hogy nem ő szerezte az Alpine első győzelmét, hiába van elismerve azzal is, hogy ő lett a nap versenyzője. Egyébként Vettelnek szurkoltam, valahogy sosem csíptem ezt az Ocon gyereket. Nem olyan jó versenyző egyáltalán, persze lehet köcsög vagyok, hogy erről beszélek, miután megnyerte a futamot. :lol:

Verstappen és Raikkönen peche is felcseszte az agyamat, Hamilton pedig sajnos már vezeti a bajnokságot. :vivo: Szóval maga a futam élvezetes volt, a kimenetel már kevésbé számomra. Bottast remélem elküldi Max vagy Norris melegebb éghajlatra. Mondjuk Strollt is Leclerc.
Itt kb azon múlt ki az akit nem sikerül letarolni az első kanyarban. Bottasban benne volt a szar rajt és nagyon akart valamit, csak hát amikor igéri magát meg nagyon akar az pont olyan szar mint amikor nem...Strollt viszont abszolút nem értem. Lement a főre, esőben, meg mi a tökömet akart ott hátul vitézkedni amikor mindenki aki él és mozog elmondta a rajt előtt, hogy esőben ez várható és csak elkell fordulni.
Egyébként ha Bottas Hamilton is kiüti a nyári szünet után ezer százalék, hogy pilótát cserélnek. Lehet mutogatni, hogy ezzel mennyire jót csinált, de egy csapatnál nem így gondolkodnak. Bottas produkciója teljesen ciki, egy szerencséje, hogy szegény Lauda már nincs, mert akkor nem tenné zsebre amit tőle kapna az biztos.

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » Tegnap, 18:25

Tegnap véletlenül keveredtem a Deák Ferenc téren abba a tömegbe, ami a szálloda előtt várta a Formula 1 pilótákat, megjöttek először a Ferrarisok, hozzám repült az egyik tolla amivel autógramot osztott. Annyira nem érint a téma, de épp velem szemben volt akkor a következő csapatból az egyik pilóta, Oconról volt szó, elvette hát a telefonomat, csinált egy szelfit, a többi pedig történelem... :lol: Remy vagyok egy párhuzamos univerzumban. :shutup:
Ex-szerkesztő.
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Vissza: “Sportok”