Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. március 7., kedd 12:00

alexoxladjackoxi írta:
babaking írta: Nem is lehetett szerintem a Ferraritól csodát várni, ez pár hét kevés ahhoz, hogy a tavalyival szinte megegyező szabályokkal egy ekkora lemaradást behozzanak. Azt, hogy pontosan mekkora a lemaradásuk azt majd 2-3 verseny után lehet megítélni, bár az elöjelek nem abba az irányba mutatnak, hogy közeledtek.

Idénre azt várom (el), hogy ne legyenek idióta stratégiai döntések, idióta bakik, és konstansan legyenek ott, és gyüjtsék a lepattanókat. Ha az új csapatfőnök eléri, hogy nem bohócok lesznek, hanem csak simán lassabbak mint a RedBull és ezt nem tetézik további hülyeségekkel akkor elégedett leszek. Arra lehet építeni a szezon folyamán és a következő években.

(majd jövőre :mrgreen: )

Checo meg nagyon ígérgetett, jó lenne ha összekapná magát, hogy legalább szoros legyen.
De ha meg azt veszed, hogy tavaly egálban kezdték a szezont a Red Bullal, és a szezon utolsó harmadára meg már közük nem volt Verstappenékhez, akkor szerintem ki lehet jelenteni, hogy de, akár szezon közben néhány hónap alatt is lehet nagyot előre ugrani, csak szerintem a Ferrari ehhez szimplán balfasz.

Az egyértelmű, hogy maradt még a Red Bullokban tartalék, itt a kérdés az, hogy a többiekben mennyi van még, és hogy a különböző karakterisztikájú pályákon változhatnak-e érdemben az erőviszonyok.
Igen, erre utaltam,hogy szezon alatt szépen lehet lépegetni előre. De a holt szezon rövid ahhoz hogy varázsoljanak, pláne,hogy nem lehet tesztelni, ha rossz irányba indulsz akkor csak hetek mulva derul ki. Szezon közben szabadedzéseken előbb ki tudsz ezt azt próbálni.

Illetve mide Vasseur sincs olyan régen ott, hogy fejlesztés tekintetében nagy legyen a hatása. Amit a holtszezonban fejlesztettek annak az irányát még nagyrészt szerintem Binotto jelölte ki. Majd most a szezon közbeni fejlesztéseknél jobban fog érződni a hatása.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 7., kedd 11:45

babaking írta: Nem is lehetett szerintem a Ferraritól csodát várni, ez pár hét kevés ahhoz, hogy a tavalyival szinte megegyező szabályokkal egy ekkora lemaradást behozzanak. Azt, hogy pontosan mekkora a lemaradásuk azt majd 2-3 verseny után lehet megítélni, bár az elöjelek nem abba az irányba mutatnak, hogy közeledtek.

Idénre azt várom (el), hogy ne legyenek idióta stratégiai döntések, idióta bakik, és konstansan legyenek ott, és gyüjtsék a lepattanókat. Ha az új csapatfőnök eléri, hogy nem bohócok lesznek, hanem csak simán lassabbak mint a RedBull és ezt nem tetézik további hülyeségekkel akkor elégedett leszek. Arra lehet építeni a szezon folyamán és a következő években.

(majd jövőre :mrgreen: )

Checo meg nagyon ígérgetett, jó lenne ha összekapná magát, hogy legalább szoros legyen.
De ha meg azt veszed, hogy tavaly egálban kezdték a szezont a Red Bullal, és a szezon utolsó harmadára meg már közük nem volt Verstappenékhez, akkor szerintem ki lehet jelenteni, hogy de, akár szezon közben néhány hónap alatt is lehet nagyot előre ugrani, csak szerintem a Ferrari ehhez szimplán balfasz.

Az egyértelmű, hogy maradt még a Red Bullokban tartalék, itt a kérdés az, hogy a többiekben mennyi van még, és hogy a különböző karakterisztikájú pályákon változhatnak-e érdemben az erőviszonyok.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. március 7., kedd 10:39

Nem is lehetett szerintem a Ferraritól csodát várni, ez pár hét kevés ahhoz, hogy a tavalyival szinte megegyező szabályokkal egy ekkora lemaradást behozzanak. Azt, hogy pontosan mekkora a lemaradásuk azt majd 2-3 verseny után lehet megítélni, bár az elöjelek nem abba az irányba mutatnak, hogy közeledtek.

Idénre azt várom (el), hogy ne legyenek idióta stratégiai döntések, idióta bakik, és konstansan legyenek ott, és gyüjtsék a lepattanókat. Ha az új csapatfőnök eléri, hogy nem bohócok lesznek, hanem csak simán lassabbak mint a RedBull és ezt nem tetézik további hülyeségekkel akkor elégedett leszek. Arra lehet építeni a szezon folyamán és a következő években.

(majd jövőre :mrgreen: )

Checo meg nagyon ígérgetett, jó lenne ha összekapná magát, hogy legalább szoros legyen.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9200
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 7., kedd 8:16

Mindket Red Bullos a masodik kiallas utan letekerte a motort. :lol:

Mas oldalakon olvastam, hogy koronkent 7 tizedet vagy akar 1 masodpercet is ott hagytak..

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 5., vasárnap 23:07

Santi írta: A látottak alapján egyébként egy kibaszott izgalmas négyes csata lehetne idén a vb címért, ha a RedBull nem lenne utcahosszal a mezőny előtt.
Nekem is eszembe jutott a 2010-es évek eleje, mint mikor 4-en is esélyesek voltak az utolsó futamon 3 különböző autóval, vagy Kimi Lotusos évei, ahol tudott futamokat nyerni meglepetés csapattal. Ez lehetne most az Aston Martin és Alonso, bár szerintem hosszú távon bennük több is lehet. De a Red Bull szerintem foghatatlan lesz, és inkább Mercedes szerű dominancia kezd kirajzolódni, mintsem egy 4 csapatos harc. Itt-ott össze lehet majd szedni a többieknek a lepattanót, de csodálkoznék ha nem egy tükörsima Verstappen és Red Bull bajnoki cím lenne. Neki szurkolok meg Alonsonak, de ne így nyerjen, mert én már a mait is untam.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 5., vasárnap 22:34

Nekem hatalmas csalodas a ferrari. Szar gumikezeles, megbizhatosag, valamivel gyorsabbak lettek az rgyenesben, de annyival lassabbak is a kanyarokban. Mondhatni semmi nem leptek elore. Ehhez kepest az aston ugrott egy nagyot, es a merci meg a ferrari nagy szerencseje, hogy a masik astonban stroll van. A merci is amugy kitart a koncepcioja mellett ami rossz. Azt latjuk majd az evben, hogy lesz nehany palya ahol dominalhat a ferrari vagy a merci, de red bull mindenhol eros lesz, sok helyen verhetetlen. Ezek olyan kulonbsegek amiket nem lehet evkozben ledolgozni sajnos, kozmetikazni lehet, megforditani nem.
A kozvetitesben amugy sok esetben nekem az aston es a merci autoi nagyon hasonloak festesre.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. március 5., vasárnap 22:26

A látottak alapján egyébként egy kibaszott izgalmas négyes csata lehetne idén a vb címért, ha a RedBull nem lenne utcahosszal a mezőny előtt.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 5., vasárnap 20:02

zsuninnyo írta:
alexoxladjackoxi írta: Egyébként durva, de csak nekem tűnik úgy, hogy nincs egy épkézláb középcsapat a mezőnyben?
Hogyne lenne, Ferrari, Mercedes, Aston Martin jelenleg
Éreztem, hogy valaki le fog hajolni ezért a lasztiért. :mrgreen: Bár nem mondom, hogy bizonyos szempontból nincs igazad.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. március 5., vasárnap 19:57

alexoxladjackoxi írta: Egyébként durva, de csak nekem tűnik úgy, hogy nincs egy épkézláb középcsapat a mezőnyben?
Hogyne lenne, Ferrari, Mercedes, Aston Martin jelenleg

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 5., vasárnap 19:45

Egyébként durva, de csak nekem tűnik úgy, hogy nincs egy épkézláb középcsapat a mezőnyben? Bottas szépet ment, de Zhou sehol nem volt, Taurik, Mclerenek teljes vakvágány, Gasly nem tudom hogy került a 9. helyre, de ez az Alpine is jelentősen visszaesett. Williams legalább előrelépett, de ennyi. Idén fel kell kötniük a gatyát ezeknek a csapatoknak, mert a TOP8-nak bérelt helye van normál körülmények közt, aztán marad 2 pontszerző hely.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. március 5., vasárnap 17:43

Mivaaaaan!

Mit ment az öreg! :sziv:

Leclercért kurvára nagy kár. Csóri gyerek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 5., vasárnap 17:36

tomi_b írta: Ez idén még simább lesz. Szép és jó Alonso virágzása, de a Redbulltól mindenki fényévekre van. Pont mint Max Pereztol.

Tavaly legalább az eleje izgalmas volt.
Megnéztem volna Alonsot kocc nélkül, illetve ha nem kerül be az elején a darálóba, mennyivel lenne közelebb, de nekem is felsejlettek a Mercis évek látva a Red Bull tempóját, gondolom nem is annyira nyomja Max, minek, simán vezet.

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. március 5., vasárnap 17:29

Ez idén még simább lesz. Szép és jó Alonso virágzása, de a Redbulltól mindenki fényévekre van. Pont mint Max Pereztol.

Tavaly legalább az eleje izgalmas volt.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. március 5., vasárnap 17:20

Alonso patika :agree:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 5., vasárnap 17:20

Ott a dobogó! :sziv: Hatalmas kerék a kerék ellen az Öreg. :salute:

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. március 5., vasárnap 17:19

Ferrari.. menjetek mar a fszomba :roll:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. március 5., vasárnap 17:13

Az oregnek karnyujtasnyira lehet a dobogo. Es ha nem uti meg stroll szerintem mar ott lenne.
realistahuni írta: Egyébként ha az ember objektíven nézi akkor megérdemli, mert tudásban is bőven legjobb ebben a mezőnyben.
Ja persze, nekem sincs semmi gondom maxxal. Csak semlegeskent unalmas lesz a futamgyoztes kerdese.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 5., vasárnap 17:12

Jo ev volt, lapozzunk, majd jovore :lol:

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2003
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. március 5., vasárnap 17:11

Apa, kezdőőődik!
Vagyis folytatódik!
A ferrari továbbra is szar.
Nagy kár érte...
Fix 2.hely ujra a kukába.
Tavaly is sok dobogó volt eldobva.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. március 5., vasárnap 17:11

ahol abbahagytuk bazdmeg :lol:

Az a baj ismerem magam és ugyis leszopatom magam hogy nézem ezt a ferrari szenvedést.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég