Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 12., péntek 20:16

alexoxladjackoxi írta: Ha nem jön közbe több technikai hiba vagy váratlan meghibásodás Maxnál, akkor ha itt győz, és Perez is üti Hamiltont, akkor meg lehetne neki, akár Rosberg-üzemmódban is a végén. De ehhez nagyon kéne a mexikói is. Persze nem elkiabálva, mert tényleg elég egy rossz manőver valakitől a rajtnál pl.
Hát vagy itt egy lekörözött Ocon, ugyebár... :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. november 12., péntek 20:15

Ha nem jön közbe több technikai hiba vagy váratlan meghibásodás Maxnál, akkor ha itt győz, és Perez is üti Hamiltont, akkor meg lehetne neki, akár Rosberg-üzemmódban is a végén. De ehhez nagyon kéne a mexikói is. Persze nem elkiabálva, mert tényleg elég egy rossz manőver valakitől a rajtnál pl.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 12., péntek 20:04

babaking írta:
Viszont idén valami nincs rendben a Merci motorokkal. Gondolom ez csak elövigyázatosság de neki ez az 5.(?) Bottas meg érzésre 10-nél tart.
Ki tudja mennyire voltak az előző években feltekerve. Sosem voltak rákényszerítve arra, hogy mindent kifacsarjanak az erőforrásokból.

Akár ezt is el tudom képzelni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. november 12., péntek 16:55

Hamilton motorcsere. Ez nem jön neki jól, mert ha Max nyer a hétvégén akkor ha jól számolom pont egy futamgyőzelemnyi különbség lesz köztük és Hamiltonnak nem a saját kezében van a sorsa. Ha mind a 3 maradék futamot nyeri sem biztos a bajnoki cím.

Viszont idén valami nincs rendben a Merci motorokkal. Gondolom ez csak elövigyázatosság de neki ez az 5.(?) Bottas meg érzésre 10-nél tart.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 7., vasárnap 22:03

Én most csak Max oldaláról néztem. Perez a konstruktőri szempontból kiváló, tökéletes pilóta oda most.

De, hogy egy darab második helyet nem tudott behozni a mexikói, mikor Max nyer, az kissé csalódás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. november 7., vasárnap 21:52

Remy írta: Nagyon durva, hogy Perez kb semmit nem tud segíteni Maxnak. Hihetetlen.

Újabb win, nagyobb az előny, de még mindig egy futam fordíthat mindenen...
túl sokat vártok Pereztől...de akkor megfordítom. Mi lett volna ha nem cserélik ki a hátsó szárnyakat? Perez gyorsabb lett volna egész hétvégén. Egy javított elemmel tartotta Hamilton tempóját, és láthattuk, hogy marhára nem egyszerű itt sem előzni.

Gasly jól megy, de a középmezőny nagyon egyben van. Van néhány autó ami viszont egy ócskavas, Kimi és Alonso fixen többet hoznak ki, mint amire az autó elegendő

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 7., vasárnap 21:46

Remy írta: Nagyon durva, hogy Perez kb semmit nem tud segíteni Maxnak. Hihetetlen.

Újabb win, nagyobb az előny, de még mindig egy futam fordíthat mindenen...
Minek? Bottas megtette helyette a rajtnál :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 7., vasárnap 21:44

Nagyon durva, hogy Perez kb semmit nem tud segíteni Maxnak. Hihetetlen.

Újabb win, nagyobb az előny, de még mindig egy futam fordíthat mindenen...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. november 7., vasárnap 20:35

Hat eddig ugy nez ki Hamiltonnak ma sem lesz eselye, itt mar a box strategia sem lesz eleg

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 7., vasárnap 20:13

wZoLee7 írta: Bottas megcsinalta ugy, ahogy neki es a csapatnak is rossz. Gratula :lol: ahelyett, hogy Vertappenre figyelt volna akit tenyleg hatul kell tartani elkezd Hamilton ellen vedekezni, ennyire elbenazni

A kommentatoroknak valaki mondja el hogy Hamiltont nem kell h erdekelje ha Perezzel kiallnak
Öreg Valteri Parades :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. november 7., vasárnap 20:10

Bottas megcsinalta ugy, ahogy neki es a csapatnak is rossz. Gratula :lol: ahelyett, hogy Vertappenre figyelt volna akit tenyleg hatul kell tartani elkezd Hamilton ellen vedekezni, ennyire elbenazni

A kommentatoroknak valaki mondja el hogy Hamiltont nem kell h erdekelje ha Perezzel kiallnak

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. november 6., szombat 22:29

Remy írta: Megint ment a sírás eddig, aztán honnan jött ez most a mercitől? Egy hétvége telne el úgy, hogy nem pofázik senki faszságokat, csak versenyeznek. De boldog lennék.
De hát ugyanez az F1 topik :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. november 6., szombat 22:28

Megint ment a sírás eddig, aztán honnan jött ez most a mercitől? Egy hétvége telne el úgy, hogy nem pofázik senki faszságokat, csak versenyeznek. De boldog lennék.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. október 25., hétfő 22:49

wZoLee7 írta:
raul 4 ever írta: Checonak nem volt itóka verseny közben.. Ezt nem vágták be tegnap futam közben tv-be ugye? Azért komoly lehetett így, a texasi melegben, a verseny végén..

Tetszett amúgy Ham.-tól a nyilatkozat, korrekt volt, hogy beismerte, végig jobb volt a redbull/maxi...

De a verseny is jó volt.
Futam alatt bevágták a radiózását ahol jelentette, hogy nem működik.

Furcsáltam nagyon, hogy hagyták Hamiltonnak az egy pontot. A ferrarinak viszont teljesen ingyen lett volna, nyilván ott a kockázat, hogy a boxban valami félremegy, lehet úgy voltak vele az az egy nekik semmi.

Jó volt a futam, de Alonsoban nagyot csalódtam. Ennyit hisztizni radióban tőle nem vártam. Az alfa meg hülye volt, hogy hátrarendelték Giovinazzit, mert ott sem kellett volna, teljesen jogos volt mind a kettő alfas harca Alonsoval szemben. Nem is értem a spanyolt, de ha még a verseny hevében okés, de futam után sem szólt neki senki, hogy amúgy nézd már meg mert totál nincs igazad. Azt érzem, hogy megint kezd kicsit frusztrált lenni, év végére a csapat elengedte, az autó szar, már a pontszerzés is jó eredmény, a szezon egyetlen nagy futamán meg megnyerte a futamot a csapattársának.

Leclerc meg...nem kellene neki sokkal jobb autó az eredményekhez.
Perez azt mondta, hogy a 20. körtől már szenvedett rendesen(összesen 56 kör volt), szóval jó kis menet lehetett. Leclerc kint maradására szerintem az lehet a magyarázat, hogy Perez visszaesésében vagy egy esetleges hibájában bíztak a Ferrarinál.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. október 25., hétfő 21:40

wZoLee7 írta: Futam alatt bevágták a radiózását ahol jelentette, hogy nem működik.

Furcsáltam nagyon, hogy hagyták Hamiltonnak az egy pontot. A ferrarinak viszont teljesen ingyen lett volna, nyilván ott a kockázat, hogy a boxban valami félremegy, lehet úgy voltak vele az az egy nekik semmi.

Jó volt a futam, de Alonsoban nagyot csalódtam. Ennyit hisztizni radióban tőle nem vártam. Az alfa meg hülye volt, hogy hátrarendelték Giovinazzit, mert ott sem kellett volna, teljesen jogos volt mind a kettő alfas harca Alonsoval szemben. Nem is értem a spanyolt, de ha még a verseny hevében okés, de futam után sem szólt neki senki, hogy amúgy nézd már meg mert totál nincs igazad. Azt érzem, hogy megint kezd kicsit frusztrált lenni, év végére a csapat elengedte, az autó szar, már a pontszerzés is jó eredmény, a szezon egyetlen nagy futamán meg megnyerte a futamot a csapattársának.

Leclerc meg...nem kellene neki sokkal jobb autó az eredményekhez.
Akkor csak elsikkadt.. nekem nem volt meg..

A Ferrarin viszont csodálkoztam én is, igen... Idejük lett volna rá, nincs lejátszva a mclarennel az a párharc még... Mindegy, biztos volt valami oka, bár fura, ja.

Viszont Alonson egyáltalán nem. Nagyon tisztelem, de nála rosszabb vesztes kevesebb van. Ferrariban is volt, hogy szétrobbantotta a váltót, pedig mondták, h ne használja az X fokozatot, vagy amikor nem tudta megelőzni 10 éve az utolsó versenyen a vb címhez a valakit és sírt a rádióban, meg a gp2-engine beszólás a hondának... Persze, biztos szar a szitu, de komolyan azt hitte Abidebül nélkül egyből szép és jó lesz minden?

Mindegy, a legnagyobb baj, h nem jó a Ferrari, igen :D :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. október 25., hétfő 20:20

raul 4 ever írta: Checonak nem volt itóka verseny közben.. Ezt nem vágták be tegnap futam közben tv-be ugye? Azért komoly lehetett így, a texasi melegben, a verseny végén..

Tetszett amúgy Ham.-tól a nyilatkozat, korrekt volt, hogy beismerte, végig jobb volt a redbull/maxi...

De a verseny is jó volt.
Futam alatt bevágták a radiózását ahol jelentette, hogy nem működik.

Furcsáltam nagyon, hogy hagyták Hamiltonnak az egy pontot. A ferrarinak viszont teljesen ingyen lett volna, nyilván ott a kockázat, hogy a boxban valami félremegy, lehet úgy voltak vele az az egy nekik semmi.

Jó volt a futam, de Alonsoban nagyot csalódtam. Ennyit hisztizni radióban tőle nem vártam. Az alfa meg hülye volt, hogy hátrarendelték Giovinazzit, mert ott sem kellett volna, teljesen jogos volt mind a kettő alfas harca Alonsoval szemben. Nem is értem a spanyolt, de ha még a verseny hevében okés, de futam után sem szólt neki senki, hogy amúgy nézd már meg mert totál nincs igazad. Azt érzem, hogy megint kezd kicsit frusztrált lenni, év végére a csapat elengedte, az autó szar, már a pontszerzés is jó eredmény, a szezon egyetlen nagy futamán meg megnyerte a futamot a csapattársának.

Leclerc meg...nem kellene neki sokkal jobb autó az eredményekhez.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. október 25., hétfő 19:52

Checonak nem volt itóka verseny közben.. Ezt nem vágták be tegnap futam közben tv-be ugye? Azért komoly lehetett így, a texasi melegben, a verseny végén..

Tetszett amúgy Ham.-tól a nyilatkozat, korrekt volt, hogy beismerte, végig jobb volt a redbull/maxi...

De a verseny is jó volt.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. október 25., hétfő 6:49

szotyi írta: De tényleg Perezzel miértnem lopták el az 1 pontot? annyit ért az a 3. hely? Egy ilyen szoros szezonban a kontrusktőr a lényeg?
Igen. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. október 24., vasárnap 22:56

Shaq. :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

szotyi
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:38
Kedvenc csapatod: RM

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: szotyi » 2021. október 24., vasárnap 22:42

De tényleg Perezzel miértnem lopták el az 1 pontot? annyit ért az a 3. hely? Egy ilyen szoros szezonban a kontrusktőr a lényeg?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég