Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. szeptember 7., hétfő 15:12

Rég volt ilyne érzésem, hogy az elsö kettö közül mind a kettönek drukkoltam - Sainznak sem lesz sok lehetösége nyerni egy ideig, hacsak nem lesz idén még káosz futam.

Gasly nagyon megérdemelte. Ès ami nekem lejött a Netflixes filmböl, hogy hiába ekézzük itt öket, hogy szarok, meg nem teljesítenek, illetve hisszük azt, hogy kötélidegeik vannak és oylanok mint a jégember - ezek fiatal srácok, szinte még gyerekek - érzelmileg messze nem olyan erösek mint egy töbszörös VB. Az, hogy kirúgnak (jogosan, vagy sem), meghal a legjobb barátod, ráadásul egy olyan tevékenység közben amit te is üzöl az nem egyszerü. Sok kemény felnöttet is megviselne, hát még ilyan fiatal srácokat.

Nyilván most mindenki ezt mondja, meg kihangsúlyozza ezt a vonatkozásának a dolognak, és jó pénzt lehet csinálni abból, hogy így eladod a sztorit. (ha meg innen kis beképzelt pöcs lesz akkor meg azt, de nem hiszem, neki eddig pont az a baja, hogy nem elég rámenös. Lehet, hogy Max egy kis arrogáns gyerek volt, de neki lett igaza, ide ez kell)

Szóval rég nem éreztem azt, hogy valaki ennyire megérdemelné, nem is mint pilóta, mint ember.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. szeptember 7., hétfő 13:29

wZoLee7 írta: hát inkább a Tour de france-ot válaszottam utána meg kutyaól projectben voltam :D este néztem az eredményt, kicsit meglepődtem na :D mikor odakapcsoltam 2 percre még sima Hamilton győzelemnek tűnt
dettó. :lol:
megnéztem a rajtot és az első 3 kört. aztán kinyomtam, gondolván uncsi körözgetés lesz ebből. :lol:

Hamilton 90. győzelmére hajtott :ozil: bazz...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 7., hétfő 11:20

hát inkább a Tour de france-ot válaszottam utána meg kutyaól projectben voltam :D este néztem az eredményt, kicsit meglepődtem na :D mikor odakapcsoltam 2 percre még sima Hamilton győzelemnek tűnt

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. szeptember 7., hétfő 11:03

Santi írta:
alexoxladjackoxi írta:Nagyon ritkán 5-6 évente van ekkora meglepetés győztes (Maldonado, előtte asszem Vettel szintén itt Monzában a Torroval)
Talán még a 2009-es belga nagydíjat tudnám idevenni, amikor Fisichella pole a Force Indiával, a futamon pedig Kimi nyert Fisichella előtt, aki közvetlenül a finn nyakán ért célba.
Az akkori Force India az utolsó előtti erő volt, az akkori Ferrari pedig középmezőnyös kocsi volt, többször a pontszerzés se jött össze a vörösöknek.
A második félévre már oda-oda ért Kimi vele a dobogóra, de tény, akkoriban egy jobb középcsapattal, és egy kimagasló egyéni teljesítménnyel akár futamot is lehetett nyerni.
wZoLee7 írta: De most komolyan, nem fura, hogy a ket pilota akik eleg meggyozo teljesitmenyt mutatnak a kis csapatban, a nagynal teljesen felsulnek?
Az auto teljes mertekben a hollandra van epitve, ezert amig nem egy olyan pilotat visznek akinek hasonlo a vezetesi stilusa, addig mindenki szenvedni fog. Ez ilyen sajnos.

Pont a tegnapi futamot nem lattam, mar annyira unalmas szamomra, hogy konnyeden elengedem az f1 et
Tudsz időzíteni. :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13139
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. szeptember 7., hétfő 9:28

De most komolyan, nem fura, hogy a ket pilota akik eleg meggyozo teljesitmenyt mutatnak a kis csapatban, a nagynal teljesen felsulnek?
Az auto teljes mertekben a hollandra van epitve, ezert amig nem egy olyan pilotat visznek akinek hasonlo a vezetesi stilusa, addig mindenki szenvedni fog. Ez ilyen sajnos.

Pont a tegnapi futamot nem lattam, mar annyira unalmas szamomra, hogy konnyeden elengedem az f1 et

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. szeptember 7., hétfő 8:32

alexoxladjackoxi írta:Nagyon ritkán 5-6 évente van ekkora meglepetés győztes (Maldonado, előtte asszem Vettel szintén itt Monzában a Torroval)
Talán még a 2009-es belga nagydíjat tudnám idevenni, amikor Fisichella pole a Force Indiával, a futamon pedig Kimi nyert Fisichella előtt, aki közvetlenül a finn nyakán ért célba.
Az akkori Force India az utolsó előtti erő volt, az akkori Ferrari pedig középmezőnyös kocsi volt, többször a pontszerzés se jött össze a vörösöknek.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. szeptember 6., vasárnap 23:09

Hatalmas gratula Gaslynak, elképesztő dolog, amit ma véghez vitt. Annyira szurkoltam neki, amióta visszaült a fiókcsapatba, olyan magabiztossággal, lazán és nem mellesleg gyorsan vezet, hogy öröm nézni. Nekem egyre szimpatikusabb a srác. Nagyon szorítottam, hogy Sainz ne előzze meg, valahogy a Mclarenes srácokat én továbbra sem nagyon bírom. Persze ehhez hatalmas szerencse kellett, dehát kit érdekel, Alpha Taurival futamot nyerni, el sem hiszem, hogy ilyen ebben az ocsmány Merci-korszakban megtörténhet, de vannak még csodák. Kicsit féltem a srácot, mert oké, megérdemelné a Red Bullos ülést, de Verstappennel tuti nem bírna azért, meg eleve nagyon a hollandra is van szabva az az autó. Annyira biztos nem sülne be, mint tavaly, de nem is biztos, hogy jól sülne el a dolog. Ellenben ezt az Alphát rászabták. Kérdés, hogy a későbbiekben merre vezet az útja, meg milyen ívet vesz a karrierje, mindenesetre akárhogy is lesz, ezzel a sikerrel örökre beírta magát a történelemkönyvekbe. Nagyon ritkán 5-6 évente van ekkora meglepetés győztes (Maldonado, előtte asszem Vettel szintén itt Monzában a Torroval) Ott van Hülkenberg neki még egy nyamvadt dobogó sem jött össze, erre itt van ez a srác, aki már tavaly felállt egyszer a pódiumra, most meg győz. Óriási! :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. szeptember 6., vasárnap 21:31

Ez volt már? :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. szeptember 6., vasárnap 20:34

Nem volt dobogó esélyük, de az Alfától, Haastól, Williamstől kikapni akkoris gáz, Max azért Bottas mögött töltötte le a fél versenyt kb. 6-7. helyen, az újraindítás után meg Perezt támadta a kiesése előtt. Sima top10 lett volna.
Bottassal egyet értek végigmozizta az egészet kb 5.-6. helyen, Hamilton majdnem feljött mögé 30mp hátrányból. :lol:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. szeptember 6., vasárnap 20:09

Santi írta: Gasly ettől többet már nem tehet, hogy újra kipróbálja a RedBull Max mellett.
Albonnak amúgy sem sok versenye maradt, hamarosan döntenie kell az RB-nek, mert ez amit ma is mutatott ez rosszabb, mint Gasly vagy akár Kvyat bármelyik RedBullos versenye. Csont utolsó lett volna, csak Giovinazzi stop/go-ja miatt nem lett az. Egy RedBullal...
A fő Red Bull Maxxal sem volt sokkal előrébb mikor feladata versenyt, és nem úgy látszott h ha nem esik ki is lett volna esélye a komoly helyezesre. Ez a pálya nem feküdt nekik. Ettől függetlenül én se látok sokat ebben a taj gyerekben.
Bottas meg az életben nem fogja megverni Hamiltont nincs meg benne az a plusz ami ehhez kellene. Így már hozzá lehet Hamilton VB cimeihez adni kettőt, ami elég szomorú :-@

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2020. szeptember 6., vasárnap 18:56

Gasly ettől többet már nem tehet, hogy újra kipróbálja a RedBull Max mellett.
Albonnak amúgy sem sok versenye maradt, hamarosan döntenie kell az RB-nek, mert ez amit ma is mutatott ez rosszabb, mint Gasly vagy akár Kvyat bármelyik RedBullos versenye. Csont utolsó lett volna, csak Giovinazzi stop/go-ja miatt nem lett az. Egy RedBullal...

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:35

https://www.instagram.com/p/CEzMsRwH9hX ... o68vhmbhkl


Remy szintu :mrgreen:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:04

Gasly nagyon jól megy mióta kitette a Red Bull. Albon meg olyan full semmi mint Bottas.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:04

Ennyi. Végre volt verseny. És ami szomorú, hogy egyáltalán nem hiányzott a Merci meg a Ferrari. Nélkülük is van verseny
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:03

What a race!

Vegre!

Pacsi mindharom dobogosnak :agree:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 6., vasárnap 17:02

Brávó Gasly! Brávó Sainz! Brávó Stroll! Nincs Lajos, egyből jó a futam. Hál' Istennek sikerült eljinxelni!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 6., vasárnap 15:58

Ott van!

Na, de még sok van vissza, tuti makkol egyet. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: csababarca » 2020. szeptember 6., vasárnap 15:56

Remy írta: Na, hol a büntetés Hamiltonnak?

Gondolhatod :lol:
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 6., vasárnap 15:52

Na, hol a büntetés Hamiltonnak?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27365
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. szeptember 6., vasárnap 11:49

Schumi megint hatalmasat ment! DE kár azért az elfékezésért.... :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég