Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 29., vasárnap 15:44

Igen most lattam.

A hideg kirazott. Szornyu volt basszus.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2020. november 29., vasárnap 15:42

lestat írta: Nem mutattak vegig hogy hany masodpercig lehetett a tuzben, de halisten gyorsan kimaszott onnan. :salute:

Remeljuk az egesi serulesek sem nagyok.
most mutatták meg :ozil: nagyon durva :ozil:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 29., vasárnap 15:39

Nem mutattak vegig hogy hany masodpercig lehetett a tuzben, de halisten gyorsan kimaszott onnan. :salute:

Remeljuk az egesi serulesek sem nagyok.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2020. november 29., vasárnap 15:33

https://twitter.com/F1_Images/status/13 ... 2F18223%2F

A csapat első hírei szerint Grosjeannak égési sérülései vannak, de a helyzethez képest jól van.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 29., vasárnap 15:32

Ez phu baszki, szavak nincsenek, halas lehet az egieknek meg nemtudom kinek ott fent.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2020. november 29., vasárnap 15:24

ez nem semmi baleset volt es igy meguszni :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 29., vasárnap 15:23

Grojeannak új születésnapja van. Atya úristen. :ozil: Hál Istennek nem történt katasztrófa.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 28., szombat 10:21

Schumi most 2 kör alatt többet csatázott, mint Hamilton az egész idei évben. :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. november 20., péntek 19:59

https://player.hu/highlife/hamilton-lew ... n-ora-per/

Ez valami rossz vicc? :lol:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 16., hétfő 11:35

alexoxladjackoxi írta: Gyerekek, Hamilton, Schumi, Senna, Alonso (talán még 1-2 nevet ide lehetne venni) hatalmas versenyzők, a sportág legnagyobbjai, kb. csak a szimpátia dönti el, hogy ki melyiket tartja a legerősebbnek, de ezt lehetetlen megítélni. Szerintem aki kicsit ért ehhez az egészhez, az láthatja, hogy Hamilton abszolút a legnagyobbak közé sorolandó, de abban semmi szubjektív nincs, hogy kb. 2x annyi ideje van alatta domináns autó, mint ameddig Schumachernek vagy Vettelnek volt. Ettől nem lesz rosszabb versenyző Hamilton, de ezen mit nem lehet elismerni? Ez rohadtul nem arról szól, hogy jajj MSC jobb nosztalgiából meg ilyenek. Egyáltalán nem tudom melyik a jobb, ezt lehetetlen megmondani, de az egy száraz tény, hogy soha senkinek nem volt még ennyi ideig ilyen autója. De lassan ott tartunk, hogy még csak megközelítőleg sem. Nézzétek meg Alonsot, ugyanilyen szintű pilóta nagyjából, és 2 címe van, azt is Renault-val nyerte, ami nem mondanám, hogy Merci szintű domináns verda lett volna. Alonsonak vagy Raikkönennek pl. soha a büdös életben nem volt egy szezonba sem olyan autója, amivel agyon lehetett volna verni az egész mezőnyt. Ettől még Hamilton hatalmas versenyző, de nevetséges, ha valaki nem ismeri be, hogy irreálisan régóta van űrautó alatta, ami példátlan a sportág történetében.

Jah és igen, Verstappen a leggyorsabb a mezőnyben. Ebben viszont biztos vagyok.
Ez. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 16., hétfő 11:00

Tjacks írta:
alexoxladjackoxi írta: Gyerekek, Hamilton, Schumi, Senna, Alonso (talán még 1-2 nevet ide lehetne venni) hatalmas versenyzők, a sportág legnagyobbjai, kb. csak a szimpátia dönti el, hogy ki melyiket tartja a legerősebbnek, de ezt lehetetlen megítélni. Szerintem aki kicsit ért ehhez az egészhez, az láthatja, hogy Hamilton abszolút a legnagyobbak közé sorolandó, de abban semmi szubjektív nincs, hogy kb. 2x annyi ideje van alatta domináns autó, mint ameddig Schumachernek vagy Vettelnek volt. Ettől nem lesz rosszabb versenyző Hamilton, de ezen mit nem lehet elismerni? Ez rohadtul nem arról szól, hogy jajj MSC jobb nosztalgiából meg ilyenek. Egyáltalán nem tudom melyik a jobb, ezt lehetetlen megmondani, de az egy száraz tény, hogy soha senkinek nem volt még ennyi ideig ilyen autója. De lassan ott tartunk, hogy még csak megközelítőleg sem. Nézzétek meg Alonsot, ugyanilyen szintű pilóta nagyjából, és 2 címe van, azt is Renault-val nyerte, ami nem mondanám, hogy Merci szintű domináns verda lett volna. Alonsonak vagy Raikkönennek pl. soha a büdös életben nem volt egy szezonba sem olyan autója, amivel agyon lehetett volna verni az egész mezőnyt. Ettől még Hamilton hatalmas versenyző, de nevetséges, ha valaki nem ismeri be, hogy irreálisan régóta van űrautó alatta, ami példátlan a sportág történetében.

Jah és igen, Verstappen a leggyorsabb a mezőnyben. Ebben viszont biztos vagyok.

Alonso volt talán a legkomplettebb versenyző az elmúlt 15 évben.
Raikonnent bár csípem ďe valahol mentálisan soha nem volt Alonso szinten, mondhatnám azt is hogy ő behúzott egy vb címet 1 ponttal, ahol Hamilton+Alonso önmagát szúrta tökön, 1 évvel később Massa fél percig világbajnok volt aztán Hamilton visszajött.

Verstappen szerintem is a leggyorsabb, sajnos sokszor a legeszetlenebb is. Bár mintha javuló tendenciát mutatna.


Nem akarok egy ilyen "régenmindenjobbvolt" csávó lenni, de a mostani pályák,autók, a túlszabályzás tönkreteszi az egészet.

Azon csodálkozom tegnap engedték az urakat esőben, az életüket kockáztatva :roll: versenyezni.
Alonsoval kapcsolatban mondasz valamit, el is mondta nemrég, hogy lehet hogy van nála valaki, aki picivel gyorsabb szombaton, lehet akad olyan, aki egy árnyalattal jobb esőben, de magát mindenből egy 9-esre értékelné, és összességében szerinte ez emeli a legjobbak közé. Abszolút igaz. Persze sokan mondják, hogy 2007-ben kikapott Hamiltontól, aki akkor újonc volt, hát tudtommal egálban végeztek... Ráadásul Hamilton korábban már bőven tesztelgette a Mclarent, ha jól rémlik, Alonso meg Renaultból ült át. Ha jól emlékszem, időmérőkön 10-7 Hamiltonnak, futamokon 10-7 Alonsonak. Lehet volt egy kis olyan is Alonsoban, hogy lebecsülte Hamiltont, friss 2x bajnokként úgy volt vele, mit akar ez itt, aztán meg nyilván frusztrált lett, mikor látta, hogy Lewis is milyen jó. Utólag tudja ő már azt, hogy egy 7x-es bajnok ellen finoman szólva sem volt ciki egálban végezni. Szerintem ha Alonso ment volna Nico helyére, lehet hogy le tudta volna győzne Hamiltont. Akkor már hihetetlenül éhes volt a sikerre, több mint 10 éve nem volt bajnok, évek óta esélye sem volt. Na akkor jó pár év rutinnal a hátuk mögött az valami brutális csata lett volna. A Mclarennek is itt a végén még olyan szinten ment, hogy beszarás. Szinte élesebb volt, mint valaha.

Kimit én sem sorolnám ezek közé a pilóták közé, de fénykorában ő sem volt egy piskóta versenyző, nem véletlenül mondta azt Schumi anno, hogy ő a legjobb pilóta utána a mezőnyben. Más az egész ember, nincs meg benne az a sikerre éhség, elég autóérzékeny is szerintem, de amikor összeálltak neki a dolgok, nagyon-nagyon magas polcon volt. Meg hát persze a hozzáállása sem olyan, Dennis nyilatkozta egyszer, hogy épp küzdött a címért a Mclarennel, egy hét szünet volt 2 futam között, könyörgött neki az Öreg, hogy ne menjen sehova, ő meg simán lelépett Vegasba néhány napra. Bár szerintem neki ez csak jót tett, hogy azt csinálta , amit akart.

Tjacks
Hozzászólások: 2721
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. november 16., hétfő 6:35

alexoxladjackoxi írta: Gyerekek, Hamilton, Schumi, Senna, Alonso (talán még 1-2 nevet ide lehetne venni) hatalmas versenyzők, a sportág legnagyobbjai, kb. csak a szimpátia dönti el, hogy ki melyiket tartja a legerősebbnek, de ezt lehetetlen megítélni. Szerintem aki kicsit ért ehhez az egészhez, az láthatja, hogy Hamilton abszolút a legnagyobbak közé sorolandó, de abban semmi szubjektív nincs, hogy kb. 2x annyi ideje van alatta domináns autó, mint ameddig Schumachernek vagy Vettelnek volt. Ettől nem lesz rosszabb versenyző Hamilton, de ezen mit nem lehet elismerni? Ez rohadtul nem arról szól, hogy jajj MSC jobb nosztalgiából meg ilyenek. Egyáltalán nem tudom melyik a jobb, ezt lehetetlen megmondani, de az egy száraz tény, hogy soha senkinek nem volt még ennyi ideig ilyen autója. De lassan ott tartunk, hogy még csak megközelítőleg sem. Nézzétek meg Alonsot, ugyanilyen szintű pilóta nagyjából, és 2 címe van, azt is Renault-val nyerte, ami nem mondanám, hogy Merci szintű domináns verda lett volna. Alonsonak vagy Raikkönennek pl. soha a büdös életben nem volt egy szezonba sem olyan autója, amivel agyon lehetett volna verni az egész mezőnyt. Ettől még Hamilton hatalmas versenyző, de nevetséges, ha valaki nem ismeri be, hogy irreálisan régóta van űrautó alatta, ami példátlan a sportág történetében.

Jah és igen, Verstappen a leggyorsabb a mezőnyben. Ebben viszont biztos vagyok.

Alonso volt talán a legkomplettebb versenyző az elmúlt 15 évben.
Raikonnent bár csípem ďe valahol mentálisan soha nem volt Alonso szinten, mondhatnám azt is hogy ő behúzott egy vb címet 1 ponttal, ahol Hamilton+Alonso önmagát szúrta tökön, 1 évvel később Massa fél percig világbajnok volt aztán Hamilton visszajött.

Verstappen szerintem is a leggyorsabb, sajnos sokszor a legeszetlenebb is. Bár mintha javuló tendenciát mutatna.


Nem akarok egy ilyen "régenmindenjobbvolt" csávó lenni, de a mostani pályák,autók, a túlszabályzás tönkreteszi az egészet.

Azon csodálkozom tegnap engedték az urakat esőben, az életüket kockáztatva :roll: versenyezni.

Tjacks
Hozzászólások: 2721
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. november 16., hétfő 6:03

lestat írta:
Tjacks írta:

Erős neveket dobtál be az vitathatatlan :smile: Senki nem mondta hogy nem volt jó. Olvassátok már el azt amit ír a másik.
Szintelen szagtalan, igy fogalmaztal, nalam ők azok. Ertelmezd mar amit irok pls :)
Nagyon is jó pilóta volt a brit. Szövegértés: ebből az jön le hogy én azt írtam hogy nem volt jó pilóta. Azt írtam hogy színtelen-szagtalan. A jó pilóta és klasszis között óriási a különbség. :roll:

És azt is nézd milyen pilótákat írtam oda példának. Erre te jössz egy Grojean-Magnussen pakkal :lol:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2020. november 16., hétfő 0:24

Gyerekek, Hamilton, Schumi, Senna, Alonso (talán még 1-2 nevet ide lehetne venni) hatalmas versenyzők, a sportág legnagyobbjai, kb. csak a szimpátia dönti el, hogy ki melyiket tartja a legerősebbnek, de ezt lehetetlen megítélni. Szerintem aki kicsit ért ehhez az egészhez, az láthatja, hogy Hamilton abszolút a legnagyobbak közé sorolandó, de abban semmi szubjektív nincs, hogy kb. 2x annyi ideje van alatta domináns autó, mint ameddig Schumachernek vagy Vettelnek volt. Ettől nem lesz rosszabb versenyző Hamilton, de ezen mit nem lehet elismerni? Ez rohadtul nem arról szól, hogy jajj MSC jobb nosztalgiából meg ilyenek. Egyáltalán nem tudom melyik a jobb, ezt lehetetlen megmondani, de az egy száraz tény, hogy soha senkinek nem volt még ennyi ideig ilyen autója. De lassan ott tartunk, hogy még csak megközelítőleg sem. Nézzétek meg Alonsot, ugyanilyen szintű pilóta nagyjából, és 2 címe van, azt is Renault-val nyerte, ami nem mondanám, hogy Merci szintű domináns verda lett volna. Alonsonak vagy Raikkönennek pl. soha a büdös életben nem volt egy szezonba sem olyan autója, amivel agyon lehetett volna verni az egész mezőnyt. Ettől még Hamilton hatalmas versenyző, de nevetséges, ha valaki nem ismeri be, hogy irreálisan régóta van űrautó alatta, ami példátlan a sportág történetében.

Jah és igen, Verstappen a leggyorsabb a mezőnyben. Ebben viszont biztos vagyok.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 15., vasárnap 22:30

Tjacks írta:
lestat írta:


Hat inkabb nezem Buttont mint Grosjeant vagy Magnussent.
Nagyon is jo pilota volt a brit.

Erős neveket dobtál be az vitathatatlan :smile: Senki nem mondta hogy nem volt jó. Olvassátok már el azt amit ír a másik.
Szintelen szagtalan, igy fogalmaztal, nalam ők azok. Ertelmezd mar amit irok pls :)
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Tjacks
Hozzászólások: 2721
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. november 15., vasárnap 20:44

lestat írta:
chronic írta:

Egyet nyert, 2009-ben a brawn-al. :mrgreen:

Amúgy Alonso 2010-ben és 2012-ben is az utolsó versenyen "vesztette" el a vb címet Vettellel szemben, többi tükörsima volt.

Űrautó van Hami alatt, de nem igazándiból lehet belekötni a karrierjébe,már első évesként majdnem vb címet nyert egy prime Kimi és Alonso ellen. Nem is kell sokkal többet mondani ennél.
Jókor volt jó helyen, ha Vettel kerül a Mercihez anno akkor most ő lenne már 8-9 szeres vb győztes.
Én akiket láttam versenyezni nálam a top3 Schumi,Hami,Alonso. Sorrend nélkül.

Hat inkabb nezem Buttont mint Grosjeant vagy Magnussent.
Nagyon is jo pilota volt a brit.

Erős neveket dobtál be az vitathatatlan :smile: Senki nem mondta hogy nem volt jó. Olvassátok már el azt amit ír a másik.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 15., vasárnap 20:39

chronic írta:
Tjacks írta: Ott van az a színtelen-szagtalan Button is, hát nyert 2 tükörsima vb-t
Egyet nyert, 2009-ben a brawn-al. :mrgreen:

Amúgy Alonso 2010-ben és 2012-ben is az utolsó versenyen "vesztette" el a vb címet Vettellel szemben, többi tükörsima volt.

Űrautó van Hami alatt, de nem igazándiból lehet belekötni a karrierjébe,már első évesként majdnem vb címet nyert egy prime Kimi és Alonso ellen. Nem is kell sokkal többet mondani ennél.
Jókor volt jó helyen, ha Vettel kerül a Mercihez anno akkor most ő lenne már 8-9 szeres vb győztes.
Én akiket láttam versenyezni nálam a top3 Schumi,Hami,Alonso. Sorrend nélkül.

Hat inkabb nezem Buttont mint Grosjeant vagy Magnussent.
Nagyon is jo pilota volt a brit.

2007hez annyit nem elveve semmit az erdemeibol Hamiltonnak vagy Alonsonak de abban az evben kizartak a Mclarent mert hogy infokat lopott a Ferraritol( javitsatok ki ha rosszul emlekszem persze) sok a teoria errol hogy a vegen nem veletlen lett "elkurva" az utolso ket futama.

Szoval ez a nagyon bivaly elso ev...bivalynak bivaly csak erdemes helyen kezelni.


Btw Grat Hamiltonnak. Nem az ő hibaja hogy el lett krva az F1.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Tjacks
Hozzászólások: 2721
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2020. november 15., vasárnap 20:29

chronic írta:
Tjacks írta: Ott van az a színtelen-szagtalan Button is, hát nyert 2 tükörsima vb-t
Egyet nyert, 2009-ben a brawn-al. :mrgreen:
Úgy emlékeztem duplázott, bocsika :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 15., vasárnap 20:14

wZoLee7 írta: Nem értem azt sem hogy már már elvárás hogy az FIA állítsa meg a mercit. Akik ezeket a gondolatokat leírják azok gondolkodnak is? Ha megtennék, és jönne egy hirtelen szabálymódosítás, ami ugya teljesen lehetetlen is nem csak hülyeség, akkor mi a tököm érdeke lenne jü autt fejleszteni egy gyártónak? Miért jönne bárki is az F1-be?
Jó a dilemma. Válaszolok is mindjárt, csak előtte adódik egy másik kérdés; miért tette meg a FIA a Ferrarival?
Akkor az volt az indok, hogy versenyhelyzetet teremtsenek.
Ebből fakad a kiemelt mondatra a válaszom:

-Következetességből.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. november 15., vasárnap 20:13

Tjacks írta: Ott van az a színtelen-szagtalan Button is, hát nyert 2 tükörsima vb-t
Egyet nyert, 2009-ben a brawn-al. :mrgreen:

Amúgy Alonso 2010-ben és 2012-ben is az utolsó versenyen "vesztette" el a vb címet Vettellel szemben, többi tükörsima volt.

Űrautó van Hami alatt, de nem igazándiból lehet belekötni a karrierjébe,már első évesként majdnem vb címet nyert egy prime Kimi és Alonso ellen. Nem is kell sokkal többet mondani ennél.
Jókor volt jó helyen, ha Vettel kerül a Mercihez anno akkor most ő lenne már 8-9 szeres vb győztes.
Én akiket láttam versenyezni nálam a top3 Schumi,Hami,Alonso. Sorrend nélkül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég