Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. október 13., vasárnap 13:35

Leclerc az instajan is elosmerte, hogy ő hibázott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. október 13., vasárnap 9:24

wZoLee7 írta: Én nem szeretem a hollandot, de aki itt őt látta hibásnak azt kérem magyarázza el, mert nem értem. Leclerc és Vettel elcseszték a rajtot, utána Leclerc emberesen lesodródott az ívről és kitette a RB-t. Ha azt mondják h versenybeleset oké, azt még ellehet fogadni, de ha kihozzák hibásnak a monacoit arra sem lehet háborogni.
Aludtam itt ott egy jót :lol: de ma stratégiailag egyik csapat sem volt a toppon. Leginkább a gumikezelésen ment el ma még az esély is h Vettel megpróbálja
Igen, de ebben közrejátszott, hogy nem volt 3. Szabadedzés ahol pl a kemény gumival mehettek volna hosszabb távokat illetve tegnap a tájfun lemosta elég rendesen a pályát szóval az aszfalt teljesen máshogy vette igénybe a gumikat, szóval ami adatuk volt, az sem volt pontos. Egyébként itt kellene költséget csökkenteni. 2 szabadedzés bőven elég. Ha bekegondoltok abszurd hogy max 120 perc a verseny előtte 3x90 et tehát több mint 2 versenytávnyit gyakorolna.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. október 13., vasárnap 8:44

Én nem szeretem a hollandot, de aki itt őt látta hibásnak azt kérem magyarázza el, mert nem értem. Leclerc és Vettel elcseszték a rajtot, utána Leclerc emberesen lesodródott az ívről és kitette a RB-t. Ha azt mondják h versenybeleset oké, azt még ellehet fogadni, de ha kihozzák hibásnak a monacoit arra sem lehet háborogni.
Aludtam itt ott egy jót :lol: de ma stratégiailag egyik csapat sem volt a toppon. Leginkább a gumikezelésen ment el ma még az esély is h Vettel megpróbálja

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. október 13., vasárnap 8:22

Remy írta: Hamilton nyert. :lol: Nem fogja Bottas utolérni. :lol:

szerk. Jinx. :mrgreen:

Bár ez kamuszagu... miert nem kockaztattak? Siman belefert volna, akkora elonye van Hamiltonnak a VBn.
Félnek hogy Bottas fellocsolja vodkával az autót és rájukgyújtja :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. október 13., vasárnap 8:18

Hamilton nyert. :lol: Nem fogja Bottas utolérni. :lol:

szerk. Jinx. :mrgreen:

Bár ez kamuszagu... miert nem kockaztattak? Siman belefert volna, akkora elonye van Hamiltonnak a VBn.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. október 13., vasárnap 8:09

Amúgy, ha véletlen Max neve is előjön egy ütközésnél, akkor egyből ő a hibás? Alanyi jogon?

Leclerc itt hibazott, egyszerűen kibaszta a pályáról a hollandot.

De zseniális amúgy a Ferrari. Mindkettő pilóta bakizott 300 méteren belül. Elképesztő. Újra és újra...

Hamilton a dobogón előzés nélkül, ráadásul nagy makk h Vettelt nem büntették, mert akkor már második lenne az angol... Norris kicsit lehetett volna keményebb. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2019. október 13., vasárnap 8:08

babaking írta:
Anthony írta: Nem hiszem el gecc, hogy mindig Leclerc szopja meg az első helyekről, és hogy Verstappen mindig a Ferrarikkal koccan össze, hát üsse már ki egyszer Hamiltont is!
Nevetséges...
Mondjuk erről Verstappen pont nem tehetett. Szerintem sima versenybaleset, de ha valaki hibásabb volt az pont a Monacói

Engem Vettel mutatványa sokkal jobban irritál
A Merci mérnökei toltak egy ferraris miscalc-ot :D

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2019. október 13., vasárnap 8:01

Anthony írta: Nem hiszem el gecc, hogy mindig Leclerc szopja meg az első helyekről, és hogy Verstappen mindig a Ferrarikkal koccan össze, hát üsse már ki egyszer Hamiltont is!
Nevetséges...
Mondjuk erről Verstappen pont nem tehetett. Szerintem sima versenybaleset, de ha valaki hibásabb volt az pont a Monacói

Engem Vettel mutatványa sokkal jobban irritál
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. október 13., vasárnap 7:59

Nem hiszem el gecc, hogy mindig Leclerc szopja meg az első helyekről, és hogy Verstappen mindig a Ferrarikkal koccan össze, hát üsse már ki egyszer Hamiltont is!
Nevetséges...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. október 13., vasárnap 7:16

Zseniális...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 29., vasárnap 20:01

alexoxladjackoxi írta:

A Vettel-Leclerc témához. Szerintem ma Vettel jogosan nem engedte el Leclercet, mert szimplán jobb volt a versenytempója. Bahreinben Leclerc tagadta meg a csapatutasítást, hiszen akkor meg ő volt gyorsabb. Első helyet senki nem fog odaadni, ha gyorsabb a csapattársánál (nyilván ha a címért mennének más lenne a helyzet).
Ezzel alapvetően egyet is értenék, de ha Leclerc csapatutasításra nem ad szélárnyékot a rajnál és csak kicsit védekezik, Vettel szerintem harmadik helyen maradt volna. A rajt után meg a ferrari szólt neki h vegyen vissza, kellettek a gumik is meg stb.. Az a gyorsulj h elengedjen dolog jó nagy szarság volt, én sem mentem volna utána ott már a box kiállásokig mert tisztában volt vele h ott ő lesz a kedvezményezett. A ferrari sötét, kb mint az éjszaka, nincsenek versenyben a vb címért, meccseljék le. Ha majd elmegy 2 győzelem mert ütköznek lehet közbe szólni, addig nem kellene. Mindkettő kölcsönös tisztelettel volt a másik iránt, lemeccselték volna békésen, ezt mostmár ellehet felejteni

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 29., vasárnap 19:54

Kicsit sok már a csapatutasítgatás a Ferrarinál, főleg hogy már elúszott a vb cím, kéne hagyni, hogy versenyezzenek. Most tartoztak Leclercnek eggyel a múlt verseny miatt, de ezután mindig az előbbre levő pilótát kéne támogatni a kerékcseréknél, egyébként meg legyen szabad a verseny.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2019. szeptember 29., vasárnap 18:49

wZoLee7 írta: Hát nem tudom, a stratégia nem volt rossz, mert Hamiltont verték, megvolt a csere is, így aztán mindenki elégedetten hátradőlhetett volna. Aztán egy technikai gond, egy ingyen csere a merciknek és minden elromlott. Leclerc nem h kettő, egy mercit sem tudott megverni, persze ehhez kellett az is hogy a pont a pálya döntő szakaszán volt a legjobb a merci a hétvégén.
Nem igazán lehet hibáztatni senkit sem, de tanulhatnak belőle, legalább az egyik autó húzza meg szombaton a Q2-ben hogy a közepesekkel fusson időt és másnap azokon rajtoljon, mert így kivétel nélkül mindig ők kezdik a boxkiállásokat és taktikai előnybe jut a merci.

Szar verseny volt, de ez betudható annak ami miatt mindenki panaszkodik évek óta, nem lehet követni a másikat, megelőzni meg aztán végképp, már ha két top csapat autójáról beszélünk. Versenyen még mindig nincs meg a szombati ferrari fölény.

Más, az alfák teljesen elfogytak, megkockáztatom hogy az az autó mostanra már csak a williamseket tudja verni, előzetesen azért nem ezt vártam.
Volt már az Alfának egy ilyen periódusa ott Barcelona-Monaco-Kanada környékén, de ebből most nem tudom hogy fognak kimászni, mert már inkább a jövő évi autóra kéne koncentrálni. Volt olyan szakasza a szezonnak, hogy akár még a 6. hely is meg lehet a konstruktőriben, most meg jó ha a Haas nem veszi el tőlük a 8.-at. Belgiumban nézett ki utoljára igazán jól a helyzet, de ott meg rajtbaleset fosztotta meg Raikkönent egy erős pontszerzéstől.

A Vettel-Leclerc témához. Szerintem ma Vettel jogosan nem engedte el Leclercet, mert szimplán jobb volt a versenytempója. Bahreinben Leclerc tagadta meg a csapatutasítást, hiszen akkor meg ő volt gyorsabb. Első helyet senki nem fog odaadni, ha gyorsabb a csapattársánál (nyilván ha a címért mennének más lenne a helyzet).

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 29., vasárnap 18:05

Hát nem tudom, a stratégia nem volt rossz, mert Hamiltont verték, megvolt a csere is, így aztán mindenki elégedetten hátradőlhetett volna. Aztán egy technikai gond, egy ingyen csere a merciknek és minden elromlott. Leclerc nem h kettő, egy mercit sem tudott megverni, persze ehhez kellett az is hogy a pont a pálya döntő szakaszán volt a legjobb a merci a hétvégén.
Nem igazán lehet hibáztatni senkit sem, de tanulhatnak belőle, legalább az egyik autó húzza meg szombaton a Q2-ben hogy a közepesekkel fusson időt és másnap azokon rajtoljon, mert így kivétel nélkül mindig ők kezdik a boxkiállásokat és taktikai előnybe jut a merci.

Szar verseny volt, de ez betudható annak ami miatt mindenki panaszkodik évek óta, nem lehet követni a másikat, megelőzni meg aztán végképp, már ha két top csapat autójáról beszélünk. Versenyen még mindig nincs meg a szombati ferrari fölény.

Más, az alfák teljesen elfogytak, megkockáztatom hogy az az autó mostanra már csak a williamseket tudja verni, előzetesen azért nem ezt vártam.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. szeptember 29., vasárnap 15:17

Csak halkan jegyzem meg, hogyha Vettel befordítja az autót a megnyitásba és kigurul a pályáról, akkor nem kellett volna VSC-zni.
Az már már kérdés, hogy nem sokkal később a Williams miatt ténylegesen bejött a Safety Car, így aztán balszerencse volt ígyis-úgyis, de itt Vettel megint nem okosan oldotta meg.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. szeptember 29., vasárnap 14:31

Ez szerintem eldőlt. :/
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 29., vasárnap 14:20

Az a gumi nem fog kibirni annyi kort ilyen kemeny vezetes mellett, ez biztos. Jo ha a 2. hely meglesz

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 29., vasárnap 14:18

csak tartson ki a végéig az a gumi. 20 gumi a lágy keveréken, kemény dió.

hajrá Charles :lilasalas:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 29., vasárnap 14:13

Egyforma gumikon jobb a ferrari, ha hamar meglesz Bottas akkor meglehet csinalni. Ami biztos, hogy ha nem hozzak ki akkor valszeg nem lenne esely sem az elso helyre. Most megmutathat valamit Leclerc elesben a ket merci ellen.

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1251
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2019. szeptember 29., vasárnap 14:12

Remy írta: Ezt most túltolták szerintem. Nem fog átmenni 2 mercin, de talán még Bottason se. :/
Használtabb közepesen sem ment volna át szerintem, egy próbát megér.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég