Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 29., vasárnap 13:20

Na akkor ezt lehet Vettel meg is nyerte a rajttal, persze a ferrari itt is szepen beleszolt

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 29., vasárnap 13:16

szokásos Grosjean. hogy a fenébe.

Vettel azért rajtolt egyet

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 28., szombat 18:36

Anthony írta: Nagy marha a Ferrari, ha nem rakja ki Vettelt év végén. Habár nem tudom milyen hosszú szerződése van.
Kirakni biztos nem rakják ki. Akkor lennének marhák ha megtennék. Kit vigyenek helyette? Ha Leclerc jobb lesz akkor Vettelnél erősebb segítő úgy sem kell, utolsó éve úgy is, és a német nem az a fajta aki ha kérnék ne segíteni a monacoit. Ha meg Vettel lesz jobb jövőre akkor lesz egy erős pilótájuk.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 28., szombat 17:27

Anthony írta: Nagy marha a Ferrari, ha nem rakja ki Vettelt év végén. Habár nem tudom milyen hosszú szerződése van.
2020ig van szerződése tehát a kövi szezon végéig.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. szeptember 28., szombat 17:23

Nagy marha a Ferrari, ha nem rakja ki Vettelt év végén. Habár nem tudom milyen hosszú szerződése van.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. szeptember 28., szombat 17:11

Inkább az a bosszantó, hogy azonos feltételek mellett Verstappen és Leclerc is verik a mezőnyt, mégsem lehetnek harcban a VB címért. Megjött a generációváltás, már csak egy olyan kocsit kéne kapniuk, ami ha nincs is akkora előnyben a többiekhez képest, mint anno Red Bull, vagy évekig a Merci, hanem szimplán csak egész szezonra kiterjedő fej-fej melletti szintet képvisel.

Biztos vagyok benne, hogy Hamilton már nem lenne többé VB győztes. Vettelről ne is beszéljünk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 28., szombat 15:35

semmi tétje nincs már. 6 futamon nem fog 100 pontot hozni Hamiltonon. az bosszantóbb hogy látszik mennyi van az autóban ha év elején összerakják.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2019. szeptember 28., szombat 15:15

wZoLee7 írta: Lehet mar valaki irta korabban, ha igen konnyen lehet igaza lesz. Amennyiben ma Leclerc behuzza az idomerot igen sokan fogjak tamadni a ferrarit a multheti strategia miatt. Ugy fest megerkeznek a vb versenybe, eselyuk kb mar nincs, de minden erovel Leclercet kellene tamogatni es minel tobb pontot adni neki. Par futam ahol koze es Hamilton koze bekerul Vettel meg Verstappen es maris verseny lesz.
És behúzta :agree: :taps:
Tartom, amit a múlthéten is mondtam, elqrták szingapúrban.

Jövőre remélem tudja tartani ezt a kirobbanó formát Leclerc és versenyben lesz az autó is majd. :shifty:

Hamiltonnak vajon ki a fodrásza :kivagyhe: :x
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 28., szombat 13:50

Lehet mar valaki irta korabban, ha igen konnyen lehet igaza lesz. Amennyiben ma Leclerc behuzza az idomerot igen sokan fogjak tamadni a ferrarit a multheti strategia miatt. Ugy fest megerkeznek a vb versenybe, eselyuk kb mar nincs, de minden erovel Leclercet kellene tamogatni es minel tobb pontot adni neki. Par futam ahol koze es Hamilton koze bekerul Vettel meg Verstappen es maris verseny lesz.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 22., vasárnap 18:07

Ha nem ezt a rulertekelt nemet gyokeret nyomjak ev eleje ota, akkor leclerc meg hamilton tokeit is szorongathatna. Ha megint nem elobb hozzak fetelt, akkor siman gyoz a monacoi... sokadjara jatszak el vele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 22., vasárnap 17:32

wZoLee7 írta:
RaúlCF írta: ezért mondták rá Vettelre hogy restart után versenyeznek?
mikor írtam éppen elmondták Leclercnek h kell az 1-2 és h milyen motor módokat használhat, nem versenyezhettek
utána meg a kövinél Vettel k1 Leclert k1+ módban restartolt amiről elmondták hogy erősebb szóval tehát nagyobb fokozattal ment Vettel után. teljesen lényegtelen ez. lehoztak egy perfekt versenyt 1-2 lekoccolták a merciket is a pódiumról csak kár hogy ennyire későn.


na mentem is Chelsea-Liverpoolt nézni :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 22., vasárnap 17:24

RaúlCF írta: ezért mondták rá Vettelre hogy restart után versenyeznek?
mikor írtam éppen elmondták Leclercnek h kell az 1-2 és h milyen motor módokat használhat, nem versenyezhettek

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2019. szeptember 22., vasárnap 17:04

Most RaúlCF mellett vagyok.
Szeretem Leclercet és ez az ő győzelme volt, de Ferrari szempontból csak így lehetett tökéletes hétvége. Remek taktika, jól fogták mezőny, aztán kizárták a Merciket, ezzel összehoztak egy 1-2 és Hamiltont 2-ből 4-be rakták.
A taktika most kifogástalan volt, végre ott voltak a Ferrari stratégái fejben és nem csak végigmozizzák a futamot, a kerékcsere is sima volt.
Szerintem nem itt kell belekötni (ha egyáltalán bele kell valamibe).

VISZONT!

Amin lehet vitatkozni, hogy a verseny végén vajon illett volna-e visszaadni Leclercnek a győzelmet vagy Vettel megérdemelte?
Nehéz kérdés, több szempontból kell vizsgálni.
Leclerc: Ahogy mondtam ez az ő győzelme volt, megérdemelte volna. A taktika miatt vesztett pozíciót, nem azért, mert Vettel erőből lenyomta volna. Megérdemelte volna, hogy visszakapja az elsőséget a végén legalább.
Vettel: Jól jött ki a taktikából, tökéletesen tette a dolgát, ma nem hibázott, 100%-ot nyújtott. Ha így nézzük ő is megérdemelte, viszont nem jobban, mint Leclerc.
Ferrari: A bajnokság már elment, csapat szempontjából most mind1 az 1-2 sorrendje, csak ne üssék ki egymást, mert nagyon kellett már a Ferrarinak egy ilyen 1-2es siker.

A döntő dolog szerintem itt az, hogy a két pilótát nézve, mivel jár jobban a csapat a jövőt tekintve.
1.) Vettel győz és talán ez a siker visszahozza őt abból a nagyon rossz passzból, amiben mostanában volt. Nagyon kell neki egy győzelem, eléggé offon van az ember, hátha ez segítene. Ugyanakkor Leclerc szárnyal, bombaformában van, ezzel viszont most lehet megtörik a lendületét és picit visszaesik a következő futamokra vagy legalábbis normalizálódik a teljesítménye és nem lesz képes hozni az extrát (mert az előző 2 futam az extra volt sztem).
2.) Leclerc nagyon jó flowban van. Fiatal, most duzzad az önbizalomtól, újabb győzelem és tovább lovagolhatja azt a hullámot, ami már most is rajta ül, és továbbviszi a következő futamokra a formát, önbizalmat stb. Ezzel Vettelt viszont még mélyebbre ásod, amikor arra utasítod, hogy engedje el Leclercet a győzelemért. Lehet, hogy Vettel már amúgysem menthető, ezt ott jobban látják, de egy ilyen kb totális K.O. lett volna neki.

Szerintem ezt így kellett csinálni ahogy történt, mindamellett, hogy természetesen sajnálom én is Leclercet. Ezt most le kell nyelnie, legközelebb majd övé lesz a helyzet.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 22., vasárnap 16:22

nem értünk egyet. Vettel cseréjével totál kizárták a Merciket mindenből mert nem volt jó helyük kijönni. látszik is 4-5be jöttek be. 1-3at megcsináltak 1-2nek. Vettel Spa-ban megtolta a csapatot amikor feltartotta Hamiltont most Leclert meg duzzog. ez inkább nem fair. ha fordítva lettek volna akkor persze mindent elvár. ez nem így működik. szép dolog az egyéni siker de még mindig csapat van és egyszer nem kapott olyan infót hogy ne menjen. nincs igaza.

szép volt Ferrari most tökös hétvége volt

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2019. szeptember 22., vasárnap 16:15

wZoLee7 írta: Csikover? Jobb az aludtej? Reg eldolt a vb cim, de ne versenyezzenek...pont igy kell elvenni egy fiatal tehetseg lenduletet a hatralevo versenyekre. A ferrari is tudja, ha versenyeznenek siman lenyomna Vettelt, mert egesz hetvegen gyorsabb
+1. Ez nem volt szerintem fair, ahogy mondta Weber is, hogy a taktika mindig az előrébb lévő pilótának kell(ene) kedveznie. Az meg hogy gyorsabban letudta Vettel az előtte lévőket, pedig az első autónak sokkal könnyebb, Leclercnek azért figyelnie kellett a Hollandra is, nehogy lesi puskaskent ő is betamadja hátulról.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 22., vasárnap 16:14

kérem szépen év végére megérkezik a Ferrari a szezonba? ez most rendes munka volt

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. szeptember 22., vasárnap 16:13

Hulladék futam volt, DE legalább nincs mercis a dobogón.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. szeptember 22., vasárnap 16:00

Jo hogy a verseny 1/5de safety car, elozes lehetetlen, plusz a bekepzelt nemet paraszttal megvereti a Ferrari Leclercet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. szeptember 22., vasárnap 15:49

ezért mondták rá Vettelre hogy restart után versenyeznek?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2019. szeptember 22., vasárnap 15:45

Csikover? Jobb az aludtej? Reg eldolt a vb cim, de ne versenyezzenek...pont igy kell elvenni egy fiatal tehetseg lenduletet a hatralevo versenyekre. A ferrari is tudja, ha versenyeznenek siman lenyomna Vettelt, mert egesz hetvegen gyorsabb


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég