Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
szotyi
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:38
Kedvenc csapatod: RM

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: szotyi » 2021. szeptember 5., vasárnap 20:32

Örülhetünk hogy lett végre ellenfele a mercinek. És hát az hogy ilyen szoros az még jobb. Persze ennyi év dominancia után csak szorosan lehet elverni a mercit. Ha egyátalán lehet. De mindenesetre hajrá Max.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 5., vasárnap 20:21

Ja lefutva nincs, egyáltalán nincs. És épp ez az, hogy nem elég lényegében hibátlanul vezetnie, mert lehet ez sem elég.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 5., vasárnap 20:19

Remy írta: Hát, pont ez az, ha nem jön közbe semmi, csak a tiszta verseny, akkor nem lenne ez annyira szoros. Minimum 2 futam előnye lenne a hollandnak, ha nincsenek az önhibán kívüli hétvégéi.

7 győzelme van meg magasan a legtöbb időt töltötte idén az élen. Tiszta hétvégén a legrosszabb helyezése a 2. hely. Nincs miről beszélni idén igazából. Kis túlzással hibátlan szezont hoz eddig a holland. Amit meg kell tenni a VB címért, azt megcsinálja.
Igen, kéne vezetnie sokkal, de nem..
Pont ezért írtam, hogy technikai hiba.. Mert lesz még 1-2 merci pálya, nem lehet előre odaadni még Maxnak a vb címet, hiába vezet egész évben brutál komolyan..

Lefutva még messze nincs szerintem.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. szeptember 5., vasárnap 19:43

raul 4 ever írta:
wZoLee7 írta:*
A versenyhez meg, ma a merci mindent megpróbált, de kevesek voltak, a hollandot ma nem lehetett megfogni. Megérezte a vb cím szagát és innentől baromi nehéz lesz ellene, ha Hamilton Bottas segítségében bízik akkor már el is bukta, ez egy 1v1 lesz, az autók kb egy szinten vannak, az aktuálisan jobbik fog győzni.
A végével értek telj. egyet, ha technikai hiba nem jön megint közbe, szoros lehet végig..
Hát, pont ez az, ha nem jön közbe semmi, csak a tiszta verseny, akkor nem lenne ez annyira szoros. Minimum 2 futam előnye lenne a hollandnak, ha nincsenek az önhibán kívüli hétvégéi.

7 győzelme van meg magasan a legtöbb időt töltötte idén az élen. Tiszta hétvégén a legrosszabb helyezése a 2. hely. Nincs miről beszélni idén igazából. Kis túlzással hibátlan szezont hoz eddig a holland. Amit meg kell tenni a VB címért, azt megcsinálja.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 5., vasárnap 19:35

blekk13 írta: *Emlekeim szerint pont teged hoztak fel peldanak mert “gyartottad” a hszeket regebben.*
Igen, lehagytam, hogy bagoly mondja..


wZoLee7 írta:*
A versenyhez meg, ma a merci mindent megpróbált, de kevesek voltak, a hollandot ma nem lehetett megfogni. Megérezte a vb cím szagát és innentől baromi nehéz lesz ellene, ha Hamilton Bottas segítségében bízik akkor már el is bukta, ez egy 1v1 lesz, az autók kb egy szinten vannak, az aktuálisan jobbik fog győzni.
A végével értek telj. egyet, ha technikai hiba nem jön megint közbe, szoros lehet végig..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. szeptember 5., vasárnap 19:29

lestat írta: Igen betolta, nem az első és utolsó eset. De onnantól ő ül az autóban nem apuci.
Eddig jutottam az olvasással a hsz-ek között, inkább nem mentem tovább :lol: Csak ezen megakadt a szemem, szerintem mindenkinek jobb, hogy nem az öreg ül az autóban hanem a fia, egészen más szint a kettő. Nyilván tudom, hogy tisztában vagy ezzel és csak rávilágítottál egy amúgy elég lényeges részre a mai F1-el kapcsolatban, de nekem ez még poénnak is elment :lol:

Szerintem nem baj az, ha valaki tolja a fiát végig gyerekkora alatt és később is segít elhelyezkedni. Onnantól meg, hogy bekerül, tényleg neki kell oda tennie. Manapság már kevés az a pilóta, aki úgy kerül be, mint pl Kimi. Ettől még nem lesz egyik vagy másik kevesebb.

Azokhoz a részekhez amik Sennat és a többieket érintik nem is reagálok, megtettétek, de számomra egy egyszeres Kimi, egy kétszeres Alonso is lehet annyira nagy alakja a sportnak, mint egy sokszoros vb győztes.

A versenyhez meg, ma a merci mindent megpróbált, de kevesek voltak, a hollandot ma nem lehetett megfogni. Megérezte a vb cím szagát és innentől baromi nehéz lesz ellene, ha Hamilton Bottas segítségében bízik akkor már el is bukta, ez egy 1v1 lesz, az autók kb egy szinten vannak, az aktuálisan jobbik fog győzni.

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 5., vasárnap 19:26

Realista24 írta:
blekk13 írta:

Verstappentol elindultunk, Sennaig, onnan Muhammed Aliig majd most Ronaldonal tartunk, egy f1 topicban. Most jon majd gondolom CR vagy Jordan hogy am CR nem is jo focista csak mindig ugy pattant a labda, hogy pont ő rugta be, vagy Jordan annyira nem is volt jo kosaras, csak jol dobta a 3asokat.en szerintem.

Legkozelebb píszí leszek :salute:
Nem kell, majd én megoldom.
Így a legkonnyebb persze :lol: Fidesz rendszer.
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 5., vasárnap 19:24

blekk13 írta:
Realista24 írta:

Pedig igaza van.
Verstappentol elindultunk, Sennaig, onnan Muhammed Aliig majd most Ronaldonal tartunk, egy f1 topicban. Most jon majd gondolom CR vagy Jordan hogy am CR nem is jo focista csak mindig ugy pattant a labda, hogy pont ő rugta be, vagy Jordan annyira nem is volt jo kosaras, csak jol dobta a 3asokat.en szerintem.

Legkozelebb píszí leszek :salute:
Nem kell, majd én megoldom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 5., vasárnap 19:09

raul 4 ever írta:
blekk13 írta: En is, hogy hogyan kell bolhabol elefantot csinalni…
De Tesó, az ipari mennyiségű (sokszor l'art pour l'art) hsz gyártásod közben azért néha figyelhetnél is miket írsz le..
Nem vagyok Senna fan (hisz 6,5 éves voltam amikor meghalt), de csak, hogy leírhasd amit leírtál, kár volt billentyűzetet ragadni.. Az ilyenekből tényleg egyenes út vezet a Maradona is ki volt, mert #jobblábaismijen, stb. oltásokhoz..
Van olyan topic is ahol elemzitek minden felhasznalo hozzaszolasait? Emlekeim szerint pont teged hoztak fel peldanak mert “gyartottad” a hszeket regebben. Lezarhatnank ezt a temat. Sennat is 100% hogy sokan nem kedveltek, gondolom oket az olyan emberek mint te, maglyan egettek vna el, mert nem egyezik a velemeny. Durva vilag ez…Ha mar off topic lett. En Messit nem kedvelem, de a vilag legjobb jatekosanak tartom, hiaba vagyok real drukker 22 eve, gondolom ezert is megvetest fogok kapni :lol:
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:58

blekk13 írta: En is, hogy hogyan kell bolhabol elefantot csinalni…
De Tesó, az ipari mennyiségű (sokszor l'art pour l'art) hsz gyártásod közben azért néha figyelhetnél is miket írsz le..
Nem vagyok Senna fan (hisz 6,5 éves voltam amikor meghalt), de csak, hogy leírhasd amit leírtál, kár volt billentyűzetet ragadni.. Az ilyenekből tényleg egyenes út vezet a Maradona is ki volt, mert #jobblábaismijen, stb. oltásokhoz..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:47

Realista24 írta:
blekk13 írta:

En is, hogy hogyan kell bolhabol elefantot csinalni…
Pedig igaza van.
Verstappentol elindultunk, Sennaig, onnan Muhammed Aliig majd most Ronaldonal tartunk, egy f1 topicban. Most jon majd gondolom CR vagy Jordan hogy am CR nem is jo focista csak mindig ugy pattant a labda, hogy pont ő rugta be, vagy Jordan annyira nem is volt jo kosaras, csak jol dobta a 3asokat.en szerintem.

Legkozelebb píszí leszek :salute:
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:41

blekk13 írta:
kiserik írta: Anyám! Azért mindig akad itt ott egy két gyöngyszem :fpalm: Örök igazság: a kevesebb néha több. Nem kell mindenhova irkálni. Várom már a Ronaldo topicban, hogy csak azért maradt fenn a neve, mert elhízott :lol:
En is, hogy hogyan kell bolhabol elefantot csinalni…
Pedig igaza van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:38

kiserik írta: Anyám! Azért mindig akad itt ott egy két gyöngyszem :fpalm: Örök igazság: a kevesebb néha több. Nem kell mindenhova irkálni. Várom már a Ronaldo topicban, hogy csak azért maradt fenn a neve, mert elhízott :lol:
En is, hogy hogyan kell bolhabol elefantot csinalni…
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:36

Anyám! Azért mindig akad itt ott egy két gyöngyszem :fpalm: Örök igazság: a kevesebb néha több. Nem kell mindenhova irkálni. Várom már a Ronaldo topicban, hogy csak azért maradt fenn a neve, mert elhízott :lol:

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:32

Kercsó írta:
blekk13 írta: Ez a baj a magyar emberekkel, ha masnak vkirol mas a velemenye az mar gyoker meg drogozik Nezzed csak a regi versenyeket ha neked az jon be. Messi is sok embernek peldakepe , en vhogy megse csipem Irtam hogy Senna jo pilota volt, nem is lehetett mas mivel 3x vb gyoztes, nem kerdejoleztem meg hogy ez ne igy lenne. Engedjuk el ezt a temat mert megint csak a multrol van szo.
a másik meg az, hogy tudálékoskodnak olyan témákban, melyekhez egy dekát nem konyítanak. :kivagyhe:

kicsit olyan, amit írsz, mintha ráhúznád Muhammad Alira, hogy ő is csak egy jó bunyós volt, de semmi kiemelkedő, semmi korszakos zsenialitás nem volt benne
Ok
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’

szotyi
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:38
Kedvenc csapatod: RM

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: szotyi » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:29

Perez lett a nap versenyzője, inkább a hétvége balekja :)

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3832
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:27

blekk13 írta: Ez a baj a magyar emberekkel, ha masnak vkirol mas a velemenye az mar gyoker meg drogozik Nezzed csak a regi versenyeket ha neked az jon be. Messi is sok embernek peldakepe , en vhogy megse csipem Irtam hogy Senna jo pilota volt, nem is lehetett mas mivel 3x vb gyoztes, nem kerdejoleztem meg hogy ez ne igy lenne. Engedjuk el ezt a temat mert megint csak a multrol van szo.
a másik meg az, hogy tudálékoskodnak olyan témákban, melyekhez egy dekát nem konyítanak. :kivagyhe:

kicsit olyan, amit írsz, mintha ráhúznád Muhammad Alira, hogy ő is csak egy jó bunyós volt, de semmi kiemelkedő, semmi korszakos zsenialitás nem volt benne
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:12

raul 4 ever írta:
blekk13 írta: Nem vagyunk egy velemenyen. Nincs ezzel gond.
TY Mr. Coelho :D, de ezt akkor se úszod meg ennyivel.

Senna jo pilota volt, de ot a halala tette halhatatlanna*
Ha konyítassz a témához akkor azért fájó amit írsz.. (még ha nem is láttad élőben), ha meg laikus vagy, akkor meg azért..

Nem kezdem el magyarázni, hogy mind vezetéstechnikailag, mind dörzsöltségben, fair és unfair playben, hol volt Senna és hol mások, mert én is csak egy cikkét ismerem az F1 történelem nagykörének.. De ez nagyon :ozil: :ozil:
Rendben, en kerek elnezest. De ez kb 30 eve volt.
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:07

blekk13 írta: Nem vagyunk egy velemenyen. Nincs ezzel gond.
TY Mr. Coelho :D, de ezt akkor se úszod meg ennyivel.

Senna jo pilota volt, de ot a halala tette halhatatlanna*
Ha konyítassz a témához akkor azért fájó amit írsz.. (még ha nem is láttad élőben), ha meg laikus vagy, akkor meg azért..

Nem kezdem el magyarázni, hogy mind vezetéstechnikailag, mind dörzsöltségben, fair és unfair playben, hol volt Senna és hol mások, mert én is csak egy cikkét ismerem az F1 történelem nagykörének.. De ez nagyon :ozil: :ozil:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
blekk13
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2021. május 5., szerda 15:33
Kedvenc játékosaid: Mbappe,Zidane,Cr,R9,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: blekk13 » 2021. szeptember 5., vasárnap 18:04

Kercsó írta:
Senna jo pilota volt, de ot a halala tette halhatatlanna, csunyan mondva.
csúnyán mondva, ekkora faszságot azért józan ember nehezen ír le. túltoltad a szert.

nézz vissza pár futamot. majd próbáld megérteni, miért ő nagyon sok pilóta példaképe és miért tartják őt a valaha volt egyik legnagyobb versenyzőnek.
Ez a baj a magyar emberekkel, ha masnak vkirol mas a velemenye az mar gyoker meg drogozik :lol: Nezzed csak a regi versenyeket ha neked az jon be. Messi is sok embernek peldakepe , en vhogy megse csipem :/ Irtam hogy Senna jo pilota volt, nem is lehetett mas mivel 3x vb gyoztes, nem kerdejoleztem meg hogy ez ne igy lenne. Engedjuk el ezt a temat mert megint csak a multrol van szo.
< Courtois-Alaba-Pau-Militao-Carvajal-Casemiro-Camavinga-Valverde-Mbappe-Vini-Halaand > #future22’


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég