Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1961
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. június 20., vasárnap 22:24

Menet közben nézem a Drive to Survive sorozatot, elképsztően jónak tartom, főleg az F1 szerelmeseinek - főleg akik őskor óta nézik. Jók voltak azok a Toto Wolff és a RedBull főnök szurkálódásai oda-vissza. De nekem a kedvencem végig a Haas csapatfőnöke volt, olyan szimpatikus fazonnak tűnik, aki tudja, hogy hol a helye, mennyi van bennük. Erre ráfűzve furcsállom, hogy akkor ott ment nekik egy jó darabig, most meg sehol nincsenek... Ez mi miatt lehet? valami fejlesztés-betiltás? vagy most nem kaptak jó alapanyagot más istállótól? még Stroll papa is betársult oda picit, de aztán jöttek a pocsék eredmények, aztán le is lépett. ott dőlt össze minden szerintem. de fura. ennyit számított volna egy személy pénze? előtte meg ott voltak folyamat a top10ben.

Mai futamot se láttam, Leclercék eltaktikázták magukat? nem kellett volna másodjára is kimenni? ezért ez a sorvégi eredmény? :(

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 20., vasárnap 16:34

Hát ez kegyetlen volt.

Hami is nagyot ment, és Max is brutál volt. Ebben ennyi volt.

5 mp-nél paráztam, hogy ennyi volt a holland gumija, mert ott kicsit megállt a különbség. De ez kegyetlen volt a végén. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

tcskhun
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. június 20., vasárnap 16:32

ezt kiszámolták :agree:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 20., vasárnap 15:34

Ez a pálya... Iszonyat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. június 20., vasárnap 15:06

MAX :x

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 20., vasárnap 0:35

Sabine Schmitz :sziv: :sziv:


Kanyart neveznek/neveztek el utána a zöld pokolban..
ÁÁÁÁ, annyira sajnálom ezt a "csajt", nézzétek meg ezt a videót, a tribute videókat...
akármit róla.. :'( :'(
Imádom, imádtam...
The funniest gal, with the biggest testies...

#királynő..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 19., szombat 18:43

Schumi Q2 azért elég komoly, még akkor is, ha valszeg ez azért jött össze, mert a végén odavágta a falnak. :agree: Nagyon tolja neki azzal a hulladék talicskával.

Max pedig verte a mercit egy merci pályán. :agree:

Pereztől kéne egy kiváló rajt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 13., vasárnap 20:35

Ha valaki véletlenül Köln környékén jár és csak egy kicsit is csípi Schumit, annak kötelező a privát kollekciója (ingyenes) és rengeteg ereklye van ott az F1es verdái mellett + a kerpeni Schumi gokart pálya. (Meglepően jó árban van)

Fanok Mekkája az egész környék. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. június 13., vasárnap 0:55

Lehet olvassák a fórumot :kalapos:

A Francia Nagydíj tervezett közvetítési programja.
‼️Az időmérő edzést a DUNÁN közvetítjük‼️

Péntek
11:25 F1 1. szabadedzés, M4 ÉLŐ

Szombat
11:20 Boxutca magazin, M4 ÉLŐ
11:55 F1 3. szabadedzés, M4 ÉLŐ
13:05 F3 1. sprintfutam, M4 FELVÉTELRŐL
14:45 F1 időmérő edzés, DUNA ÉLŐ
0:15 F3 2. sprintfutam, M4 FELVÉTELRŐL

Vasárnap
11:35 F3 főfutam, M4 ÉLŐ
14:30 F1 futam, M4 ÉLŐ

Hétfő
16:45 Boxutca magazin, M4 ÉLŐ

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. június 12., szombat 16:27

Az első és harmadik szabadedzést az M4, az időmérőt a Duna és gondolom a futamot is az utóbbi de sehol nem találom a jövő vasárnapi műsort.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. június 12., szombat 14:21

Keresem de nem találom sehol, mi fogja adni a forma1et az EB ideje alatt?

Köszike! :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 11., péntek 9:13

Azt, hogy Hamilton hibaja volt szerintem senki nem is vitatta a mezonyben, mar az elso radiobeszelgetese arulkodo volt

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 11., péntek 7:49

ferni írta:
ferni írta:
Hát nagyon füstölt Hami kocsija az újraindulásnál, aztán meg nem igen fogott az a fék, majd kiderül.
Itt is van
link

Rajt után megnyomta a fék melegítésére való gombot véletlenül, emiatt lett rossz a féke, mert máshogy fog így és csúszott ki ennyire simán.

Elég részletesen kifejtik és mutatják hol történt, érdemes elolvasni.
Tehát ő baszta el.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. június 11., péntek 1:44

ferni írta:
Dupla D írta:

+1

Egyik szerencsétlen másik meg magának bassza el. Érezd a különbséget.
Hát nagyon füstölt Hami kocsija az újraindulásnál, aztán meg nem igen fogott az a fék, majd kiderül.
Itt is van
link

Rajt után megnyomta a fék melegítésére való gombot véletlenül, emiatt lett rossz a féke, mert máshogy fog így és csúszott ki ennyire simán.

Elég részletesen kifejtik és mutatják hol történt, érdemes elolvasni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13043
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. június 7., hétfő 11:49

lestat írta:
alexoxladjackoxi írta: Én sem vágom miért kell kiforgatni az ember szavait. Hamilton a valaha volt egyik legjobb F1-es versenyző, de az, hogy legalább annyira szerencsés, az sem elvitatható. Az sem kevésbé szánalmas, ha valaki ezt nem ismeri el, mint az, hogy valaki meg szóvá teszi. Egyébként meg Verstappen idén apróbb hibákat vét csak, Hamiltonnak már több nagyobb is volt. Hosszú még a szezon, de úgy tűnik besülni látszanak azok, akik szerint Max éretlen lenne egy bajnoki csatában. Kár ezért a maiért, 10 ponttal tovább nőhetett volna az előnye...

Végre már Kiminek is lett pontja, ideje volt. Vettel meg :salute: Sokat dobna a mezőnyön egy ilyen Vettel, én régen nem csíptem, de már sajnáltam az utóbbi időben, és örülök a sikerének. Alonso is szép pontokat zsákolt. :agree:

Itt semmit nem lehet megjegyezni Hamiltonrol mert jonnek a vèdöügyvèdek...kár hogy megy a ferdítès ezerrel.
Jobban aggasztja oket ha szidjak mint minket a makkja.
:coffee:
Hát én nagyon nagyon távolról sem vagyok Hamilton drukker, de ez pont fordítva van, Verstappen ha büdösebbet fingana az is Hamilton hibája lenne. Legtöbbet ennek a sportnak a fanboykodás árt. Bármi történik a másik csal, miért nem büntetik, miért van szerencséje, egyforma autóban az én kedvencem jobb lenne...Sajnos ez sosem fog megváltozni.

Én a tegnapi futam után még mindig csak azt nem értem Bottas mi a fenét csinál mostanában :lol:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. június 7., hétfő 11:18

Nem teljesen értettem, hogy minek kellett tegnap ez a piros zászlós bohóckodás, miért nem lehetett SC alatt befejezni a versenyt. Sokadszorra érzem azt a versenyirányításon, hogy nincsenek a helyzet magaslatán, és valahogy próbálnak kilépni Charlie árnyékából. Lehet, hogy itt az ideje lecserélni öket, mert állandóan Charliehoz lesznek hasonlítva, és szerintem ez befolyásolja a döntéseket. Egy új garnitúra talán tiszta lappal indulna és nem kellene megfelelni egy legenda hagytékának.

Amire viszont jó volt ez a pár kör, hogy megmutassa, hogy könnyű autókkal, friss lágy gumikon milyen lenne egy sprintfutam egy olyan pályán ahol lehet előzni. És király lenne, de az első pár alkalommal lenne törés zúzás,amíg a pilóták meg nem tanulják kezelni a szitukat.

Viszont továbbra sem ebben látom az F1 jövőjét. Sokkal inkább abban, hogy ki kell hajítani néhány pályát amin nem lehet előzni, meg unalmas (khm Szocsi, Abu Dzabi stb.) Illetve az autókat átalakítani. És ebbe beletartozna a méretek (tengelytáv csökkentése, max hossz csökkentése) - a Ferrari az elmúlt 13 éveben több mint 1 méterrel lett hosszabb. Aki kételkedik annak ajánlom a Monaco Formula E összefoglalóját. A pálya szinte összes pontján volt előzés
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 6., vasárnap 21:05

A fele troll, csak élvezik, hogy röhöghetnek. Persze érdemben kevésbé szólnak hozzá a dolgokhoz, viszont jó megérkezni popcornnal.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 6., vasárnap 20:56

lestat írta:
alexoxladjackoxi írta: Én sem vágom miért kell kiforgatni az ember szavait. Hamilton a valaha volt egyik legjobb F1-es versenyző, de az, hogy legalább annyira szerencsés, az sem elvitatható. Az sem kevésbé szánalmas, ha valaki ezt nem ismeri el, mint az, hogy valaki meg szóvá teszi. Egyébként meg Verstappen idén apróbb hibákat vét csak, Hamiltonnak már több nagyobb is volt. Hosszú még a szezon, de úgy tűnik besülni látszanak azok, akik szerint Max éretlen lenne egy bajnoki csatában. Kár ezért a maiért, 10 ponttal tovább nőhetett volna az előnye...

Végre már Kiminek is lett pontja, ideje volt. Vettel meg :salute: Sokat dobna a mezőnyön egy ilyen Vettel, én régen nem csíptem, de már sajnáltam az utóbbi időben, és örülök a sikerének. Alonso is szép pontokat zsákolt. :agree:

Itt semmit nem lehet megjegyezni Hamiltonrol mert jonnek a vèdöügyvèdek...kár hogy megy a ferdítès ezerrel.
Jobban aggasztja oket ha szidjak mint minket a makkja.
:coffee:
Hamilton-fanok, nincs ezzel baj, csak nem kell tagadni, meg kiforgatni a másik szavait.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. június 6., vasárnap 20:36

alexoxladjackoxi írta: Én sem vágom miért kell kiforgatni az ember szavait. Hamilton a valaha volt egyik legjobb F1-es versenyző, de az, hogy legalább annyira szerencsés, az sem elvitatható. Az sem kevésbé szánalmas, ha valaki ezt nem ismeri el, mint az, hogy valaki meg szóvá teszi. Egyébként meg Verstappen idén apróbb hibákat vét csak, Hamiltonnak már több nagyobb is volt. Hosszú még a szezon, de úgy tűnik besülni látszanak azok, akik szerint Max éretlen lenne egy bajnoki csatában. Kár ezért a maiért, 10 ponttal tovább nőhetett volna az előnye...

Végre már Kiminek is lett pontja, ideje volt. Vettel meg :salute: Sokat dobna a mezőnyön egy ilyen Vettel, én régen nem csíptem, de már sajnáltam az utóbbi időben, és örülök a sikerének. Alonso is szép pontokat zsákolt. :agree:

Itt semmit nem lehet megjegyezni Hamiltonrol mert jonnek a vèdöügyvèdek...kár hogy megy a ferdítès ezerrel.
Jobban aggasztja oket ha szidjak mint minket a makkja.
:coffee:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. június 6., vasárnap 19:38

Én sem vágom miért kell kiforgatni az ember szavait. Hamilton a valaha volt egyik legjobb F1-es versenyző, de az, hogy legalább annyira szerencsés, az sem elvitatható. Az sem kevésbé szánalmas, ha valaki ezt nem ismeri el, mint az, hogy valaki meg szóvá teszi. Egyébként meg Verstappen idén apróbb hibákat vét csak, Hamiltonnak már több nagyobb is volt. Hosszú még a szezon, de úgy tűnik besülni látszanak azok, akik szerint Max éretlen lenne egy bajnoki csatában. Kár ezért a maiért, 10 ponttal tovább nőhetett volna az előnye...

Végre már Kiminek is lett pontja, ideje volt. Vettel meg :salute: Sokat dobna a mezőnyön egy ilyen Vettel, én régen nem csíptem, de már sajnáltam az utóbbi időben, és örülök a sikerének. Alonso is szép pontokat zsákolt. :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég