Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 20., vasárnap 18:34

Csak 2003 volt az. Szerintem is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: András93 » 2016. március 20., vasárnap 18:33

wZoLee7 írta:VB győztes lehetett volna Schumi ellen, akár kétszer is.
Melyik két évre gondolsz? Szerintem egy lesz az (2003). Esetleg Alonso ellen a másik 2005-ben.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 20., vasárnap 18:29

Áh hamarabb indul majd álnéven, utólag lehet kiderül hogy ő volt, a díjat még se veheti át bukóban :lol:

most látom, 17-tól kapjuk a hálókat és elveszik Monzát? Mi lesz a következő? A kenyér?! :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 20., vasárnap 17:54

Kimi meg...sokszor volt már téma, legjobb éveiben is a technika okozta a vesztét. VB győztes lehetett volna Schumi ellen, akár kétszer is. Mind1, így alakult. Nem menne ő már máshoz versenyezni, gyanítom a szezon után úgy eltűnik, hogy egy évig biztos nem látják sehol :lol:
Dehogy nem.Majd feltunik valahol lappfoldon,megnyer egy motorosszán versenyt,aztán medve jelmezbe bemegy egy szorakozohelyre,ahol a tulaj dedikáltat vele egy pezsgot :lol:
Vagy az utolso brazil versenyen utat tèveszt,ès eltunik a sao paoloi èjszakában :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 20., vasárnap 17:46

Szerintem Rosberg ne nyerjen vb-t, egyszerűen nem bírom őt, kifejezetten az a fajta akinek ha nem megy mindenki hibás, mindennel baja van, csak magával nem.

Kimi meg...sokszor volt már téma, legjobb éveiben is a technika okozta a vesztét. VB győztes lehetett volna Schumi ellen, akár kétszer is. Mind1, így alakult. Nem menne ő már máshoz versenyezni, gyanítom a szezon után úgy eltűnik, hogy egy évig biztos nem látják sehol :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 20., vasárnap 17:42

A kiégés meg... pechjére pont a legjobbakat kapja csapattársul,
Pechjère? :roll: Pont ez kellene hogy motiválja.
Az az igazság,hogy az a forma1,amin o szocializálodott,már nincs.
A mai piloták versenyzo gèpek,akik esznek,alszanak,meg autoversenyeznek.Èrtem ezalatt a tèli tesztektol kezdodoen a versenyzèsen át az ezzel osszefuggo mèdiatevèkenysègig.
Az oke hogy Hamilton bulizik,de sose idèny kozben.Ezeknek a fiuknak minden perce az f1 korul forog,ismerni akarják a kocsi minden alkatrèszèt,a szèlcsatorna adatokat,lemodellezve a szimulátoron azt a kusmillio lehetosèget ami egy adott pályán elofordulhat.
Kimi meg...nem ilyen.O ezekre magasrol tesz,aztán meg ideny kozben nyugos hogy nincs komfortèrzete az autoban,nem vezetheto rendesen,stb...ez meg azèrt van mert-a tobbiektol eltèroen-nem foglalkozott eleget a dologgal.Azt hiszi majd megcsinálják oszt jo lesz ugy.Mint règen.Csak hogy azora jonehány èv eltelt,megváltoztak a dolgok.
Utolso mohikán o,a sportág nagy egyènisège,de sajnos már kifelemenoben :)
Ennek ellenère nagyon birom :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. március 20., vasárnap 16:44

Remy írta:
alexoxladjackoxi írta:Kimi utolsó éve lesz ez szerintem a Ferrarinál. :shifty:
Ez a kisebbik baj. A nagyobbik meg, hogy valószínűleg úgy amblokk az utolsó lesz neki. :kivagyhe:
Már, akinek... de amúgy szerintem is, hacsak, egy Red Bull nem ajánl neki valami jó fizut. Máshol nem tudom elképzelni. Kiégett Ő már sajnos.[/quote]
Nem is nagyon akar ő már menni sehova. De biztos vagyok benne, hogy a kisebb csapatoknak még most is kéne, ha nem lenne ilyen magas a fizuja (bár ő nem menne, csak top csapathoz, vagy még oda se). A kiégés meg... pechjére pont a legjobbakat kapja csapattársul, sokszor balszerencse is hátráltatja, és máris tök lelombozónak hat a teljesítménye. Ettől eltekintve valóban nincs már a topon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 20., vasárnap 16:10

alexoxladjackoxi írta:Kimi utolsó éve lesz ez szerintem a Ferrarinál. :shifty:
Ez a kisebbik baj. A nagyobbik meg, hogy valószínűleg úgy amblokk az utolsó lesz neki. :kivagyhe:[/quote]

Már, akinek... de amúgy szerintem is, hacsak, egy Red Bull nem ajánl neki valami jó fizut. Máshol nem tudom elképzelni. Kiégett Ő már sajnos.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. március 20., vasárnap 16:07

Kimi utolsó éve lesz ez szerintem a Ferrarinál. :shifty:[/quote]
Ez a kisebbik baj. A nagyobbik meg, hogy valószínűleg úgy amblokk az utolsó lesz neki. :kivagyhe:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 20., vasárnap 13:15

Viszont jövőre összejön a Vettel - Verstappen páros a Ferrarinál, már előre látom. Kimi utolsó éve lesz ez szerintem a Ferrarinál. :shifty:
Ha csak meg nem nyeri a bajnokságot,amire azèrt kevès az esèly :mrgreen:

Szerintem Verstappen mèg jovore nem,mivel a ferrarinál nem szoktak tul fiatalon szerzodtetni,(mondjuk Massa erre az ellenpèlda),de szerintem is idovel ott kothet majd ki.
Mondjuk ott van kasztrendszer,nyilván Vettel lenne az egyes,ebbe meg sem o,sem az apja nem menne bele.
Èn mèg azt is el tudom kèpzelni,hogy egy mercis gyenge szezon után,(èrtve ez alatt ha nem nyer vb-t)Rosberg megy át a ferrarihoz,ès a kis holland meg helyette a mercihez.
Ott talán nincsenek annyira beszabályozva a piloták.
De a legvaloszinubb,hogy az orosz helyère felmegy a red bullhoz jovore,sztm.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 20., vasárnap 12:37

morientes írta:
Remy írta:Rosbergnek örülök, jó lenne, ha valahogy sikerülne neki behúznia a VB-t.
Szerintem nem fogja.Mentálisan labilis,tavalyrol jol látszott.
Hamilton ujráz sztm.
Nagyobb esély van Hamiltonra, de az már kissé unalmas lenne megint, szóval hajrá Rosberg (ha Mercist kell mondani. :mrgreen: )

Viszont jövőre összejön a Vettel - Verstappen páros a Ferrarinál, már előre látom. Kimi utolsó éve lesz ez szerintem a Ferrarinál. :shifty:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 20., vasárnap 12:35

Remy írta:Rosbergnek örülök, jó lenne, ha valahogy sikerülne neki behúznia a VB-t.
Szerintem nem fogja.Mentálisan labilis,tavalyrol jol látszott.
Hamilton ujráz sztm.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 20., vasárnap 12:32

Rosbergnek örülök, jó lenne, ha valahogy sikerülne neki behúznia a VB-t.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. március 20., vasárnap 12:24

Szerintem sem gyorsabb Vettel annyival amennyire a pontok alapján tűnt.
Èlesebb.Koncentráltabb.Jobban akar.Raikkonent nagyon csipem,de nem vagyok mindig megelègedve a hozzáállásával.Tudom hogy ez a lazaság teszi azzá Aki,de,pl az a KR aki azelott,hogy megszelloztettèk volna,hogy lehet hogy Bottas megy,lazán,kènyelmesen elautozgatott nehány versenyen,de onnan aztán varázsszora egybol seggberugdosta magát,ahogy az állása veszèlyben forgott.
Ès igen,makkos Vettel,de-bár nyilván nem tudományosan bizonyitott tèny-de mindig azt segiti a szerencse,aki a legjobban odarakja magát.
arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy a piros zászló miatt melegedett egyszerűen túl, és a taktika is amiatt borult--- ami miatt jár egy hatalmas fenékberúgás a Ferrarinak, kicsit okosabban simán előrébb végezhetett volna Vettel)
Ha valoban a piros zaszlo miatt melegedett tul,akkor jár,de kèrdès,a másik akkor mièrt nem?
A taktika meg,azzal igazábol nem volt baj,csak gyorsabb gumikon volt nèmi esèly megverni a merciket,azonos papucsokon izombol lenyomták volna a ferrarit.
Mèg igy is,hiába èrte utol Vettel Hamiltont,nem tudott vele mit kezdeni.DRS ide vagy oda.5 tized az 5 tized...

Ès ha már Vettel,ideje megkovetnem,jomagam azt hittem,hogy kèptelen nyomás alatt,gyengèbb konstrukcioban bizonyitani,de el kell ismernem,hètrol hètre bizonyitja hogy nem.
De azt azèrt tartom,hogy mèg mindig benne van a hiba,ha futni kell az eredmènyèrt,jobban mint pl Alonsoba vagy Hamiltonba.De ez nyilván idovel változhat,lèvèn hogy mèg mindig igen fiatal.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. március 20., vasárnap 11:20

alexoxladjackoxi írta:
wZoLee7 írta: Más: Vettel általában gyorsabb, mint Raikkönen, de pont az ilyen kiesések miatt alakult ki tavaly is torz kép a szezonjáról. Jó, hogy kevés pontot gyűjt, ha rendre peches. Ma is egy dobogó benne volt neki a pakliban, ehhez képest 0 pont.
egy az egyben adom. Szerintem sem gyorsabb Vettel annyival amennyire a pontok alapján tűnt. Tudom, hogy a "ha" nem játszik, de ha nem robban le Raikkönen akkor simán benne volt egy 1-3. (arról nem is beszélve, hogy lehet, hogy a piros zászló miatt melegedett egyszerűen túl, és a taktika is amiatt borult--- ami miatt jár egy hatalmas fenékberúgás a Ferrarinak, kicsit okosabban simán előrébb végezhetett volna Vettel)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. március 20., vasárnap 11:09

wZoLee7 írta:Ha őszinték vagyunk magunkkal, akkor mindenki úgy állt neki ennek az évnek is, hogy a mercik ismét tarolnak. Versenyen viszont ott vannak a ferrarik, jobb lehet a dolog mint tavaly volt. Tudom, egy verseny stb, de azért lehet reménykedni. Ezt a mai futamot ahogy lehet elbukták, amíg ennyire megbízhatatlan a technika addig nem lesznek győzelmek. Kimi ha ott van, akkor Vettel legrosszabb esetben is behozza a 2. helyre, de ez könnyen lehetett volna 1. és 3. hely is.
Kimi kiesése után toltam egy 20 körös alvást, tudtam mire fogok felkelni, úgy is lett :lol:
Az a durva, hogy nem mondanám megbízhatatlannak őket, mert Vettelnek tavaly is alig volt technikai gondja, de Kimi kocsija meg... Logikátlan.
Más: Vettel általában gyorsabb, mint Raikkönen, de pont az ilyen kiesések miatt alakult ki tavaly is torz kép a szezonjáról. Jó, hogy kevés pontot gyűjt, ha rendre peches. Ma is egy dobogó benne volt neki a pakliban, ehhez képest 0 pont.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 20., vasárnap 9:42

Ha őszinték vagyunk magunkkal, akkor mindenki úgy állt neki ennek az évnek is, hogy a mercik ismét tarolnak. Versenyen viszont ott vannak a ferrarik, jobb lehet a dolog mint tavaly volt. Tudom, egy verseny stb, de azért lehet reménykedni. Ezt a mai futamot ahogy lehet elbukták, amíg ennyire megbízhatatlan a technika addig nem lesznek győzelmek. Kimi ha ott van, akkor Vettel legrosszabb esetben is behozza a 2. helyre, de ez könnyen lehetett volna 1. és 3. hely is.
Kimi kiesése után toltam egy 20 körös alvást, tudtam mire fogok felkelni, úgy is lett :lol:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2016. március 20., vasárnap 8:22

'Az írta:Valaki irta tegnap hogy Hamiltonnak barcsak ne ilyen 'balfek' csapattarsa lenne.. Hat, frappans valasz Nicotol, csak igy tovabb B-)
Én voltam, de igen, soha rosszabb kezdést Nicotól. :salute: Remélem kitart év végéig a lendülete.
Raikkönen meg... sajnos ez máz szinte papírforma. :( Sosem tudnak alárakni egy normális kocsit. :-@

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. március 20., vasárnap 8:13

ferni írta:Mit is vár az ember ettől az egész Ferrari bagázstól..... az egyiknek kereket nem tudnak cserèlni, a másik alatt elfüstöl a kocsi
Hamilton: "a csapat, mint mindig, kivalo munkat vegzett.."

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'Az » 2016. március 20., vasárnap 8:06

Valaki irta tegnap hogy Hamiltonnak barcsak ne ilyen 'balfek' csapattarsa lenne.. Hat, frappans valasz Nicotol, csak igy tovabb B-)

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég