Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 24., vasárnap 21:38

Mai bírói döntések nevetségesek voltak
Alonsot nem, Riciardot igen, Verstappent lehetett büntetni.
Jókat alszok ezeken a versenyeken...amit a merci meg művelt. Az egyik elso szabály, hogy történjen bármi, az élről sosem áll ki senki.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. május 24., vasárnap 19:19

Kicsit hasonlított nekem a barcelonai Schumi vs. Bruno Sennára, ami után Schumi ugyanúgy 5 rajthelyest kapott és pont akkor jött Monaco, ahol pole-t ment az akkor még szar Mercivel és ugye emiatt csak 6.-ról indulhatott. Az is egy vicc volt amúgy és ez is.
Grosjean sztem jól védekezett, ott középre kell húzódni és kész, ez nem elengedésverseny. Max volt annyiban hibás, hogy nem mérte fel azt, hogy RoGro kopott gumikon pláne középen fékezve nemfog tudni olyan féktávot venni, szóval jóval hamarabb kell fékeznie majd, így alkalmazkodnia kell és neki is korábban fékezni vagy pedig betenni a kocsit mellé, Max elhatározta kb már a célvonalnál, hogy ő bizony befogja tenni mellé belülre, csak sajnos hely nem volt, sok ideje pedig nem maradt ebből az elhatározásból visszatáncolni, mert jött a féktáv, ez lett a vége. Ő sem hibáztatható ezért sztem, versenybaleset.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. május 24., vasárnap 19:08

Ennyi erőből a Ricciardo - Kimi ügyet is büntetni kellett volna.
az bünti. Ilyet túraautóban lehet de forma autózásban nem. a másiknál meg sztem RoGro volt a hibás. Bár tipikus verseny baleset ahogy Wéber is mondta.nehéz ügy... :hmmm: A merci meg... :lol: :lol: Ha most egy Brawn lett volna ott tuti nem engedte volna ezt meg. Balfékek ülnek ott én mondom :lol: Főleg hogy most írta alá az új szerződését HAM és erre kap egy ilyet. no comment...
halálomig madridista leszek

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 24., vasárnap 19:03

BBeno írta:jófej ez a vestappen :lol: :lol: ilyen fiatalon ilyen pimasz. adom
Meg is büntették... szánalmas. Az idióta francia jó hogy nem a célegyenes elején fékezett már. Tipikus versenybaleset, de Grojean indokolatlanul korán fékezett. Ha a mögötted lévő kocsi 2-3 mp-el gyorsabb, akkor öngyilkosság ilyet csinálni. Erre +5 rajthely. GG FIA. Újabb jogos döntés.

Komolyan mondom hagyni kéne a fenébe az előzéseket, mert tényleg minden szarért büntetnek. Ennyi erőből a Ricciardo - Kimi ügyet is büntetni kellett volna. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. május 24., vasárnap 16:10

Lehet átment pár arc a Ferraritól Lewisékhoz... :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 24., vasárnap 15:19

jófej ez a vestappen :lol: :lol: ilyen fiatalon ilyen pimasz. adom
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 18., hétfő 19:43

Santi írta:Azt mondta, hogy ő kockáztat, mert VB címet akar és bár a Ferrari most második erő és előrébb lenne velünk, és mondta, hogy gyűjthetne még velük pár VB ezüstöt, de semmi értelme, ő még 1x bajnok akar lenne. A Hondában pedig még szezon benne volt a potenciál, sokan mondták, hogy jobb lehet a mercinél is, hát eddig nem jött be ez van. Alonso mindig különösen "jó időzítéssel" váltott csapatot amúgy.
Azért azt nem hiszem el, hogy nem tudhatta ilyen olyan információkon keresztül (hisz Maclarennél már volt is Alonso), hogy ezzel az autóval esélye sem lesz semmire...

Szerintem meg csak aláírt egy zsíros nyugdíjat magának 3 évre amit a Honda boldogan állt...

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. május 18., hétfő 19:39

Azt mondta, hogy ő kockáztat, mert VB címet akar és bár a Ferrari most második erő és előrébb lenne velünk, és mondta, hogy gyűjthetne még velük pár VB ezüstöt, de semmi értelme, ő még 1x bajnok akar lenni. A Hondában pedig még szezon előtt benne volt a potenciál, sokan mondták, hogy jobb lehet a mercinél is, hát eddig nem jött be ez van. Alonso mindig különösen "jó időzítéssel" váltott csapatot amúgy.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 18., hétfő 19:35

besteve7 írta: Anno Alonso sem tudta megelőzni Petrovot...
Alonso... szegénykém... lehet tényleg a balesete után azt képzelte, hogy 15 éves stb. (amikről a bulvárlapok írtak) mert valóban vissza ugrott az időben, most ismét egy Minardi erősségű autóban ül a pénzért...
Csalódtam benne :/

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. május 11., hétfő 19:18

Kerlek titeket , hogy egy megosztassal segitsetek uj gazdat talalni ezeknek az ertekes dolgaimnak!
Uj, cimkes, Daniel Ricciardo altal dedikalt RBR sapka, gyerek meret. 4000Ft
Uj, cimkes, Danil Kvyat altal dedikalt RBR sapka, gyerek meret. 4000Ft
Par alkalommal hordott Lotus F1 neoprene vizhatlan jacket, M meret. 15.000Ft.
Ha barmi erdekel elerhetosegem [email protected]
Koszonom mindenkinek!
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... c17f145ec9

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... e=560864AF

https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphot ... e=56088395

hátha érdekel valakit :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 10., vasárnap 18:53

Azért ne mondd nekem hogy nem kell a név ahhoz hogy odakerüljön valaki ahova a Forma1-ben.
Az utóbbi években ha csak nem a Red Bull tehetséggondozójából került ki valaki akkor az nagyrészt súlyos pénzekért bevásárolta magát, vagy a szponzori támogatások betolták kevesebb tehetséggel is lásd Maldonado.
Szóval lehet, hogy nem erről szól teljes mértékben, de azért biztosan vannak a világban nagyon nagy tehetségek, akik eltűnnek a süllyesztőben, mert nincs valaki(apuci,nagybácsi,vagy egy gazdag jóakaró aki az üzletet látja az emberben) aki megtolja a szekerüket. Ez a Forma 1-et tekintve az utóbbi egy évtizedben így van sajnos. Alonso generációja(Alonso, Kimi, Button, Massa) óta már csak a kemény pénzekért betolt versenyzők(az összes versenyzője a lekvár csapatoknak, tisztelet a kivételnek)vannak "tölteléknek" és az egészen fiatalon kiválasztott tehetségek(Hamilton, Vettel, Ricciardo...) versenyeznek az elejében.
De Rosberget sem a fater nyomta be,végig járta a szamárlétrát,azóta is bizonyít,ahogy a holland is.Csak úgy nem ültetnek be egy f1-es kocsiba egy 17 éves gyereket ha fogalmatlan...Maldonadoval meg ne keverjük sztm,ő tényleg egy más világ.
Egyszerűen van hogy valaki tehetséges.Kimi is 4,(négy!!!),nyitott kocsis verseny után került be a cirkuszba.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 10., vasárnap 18:47

besteve7 írta:
morientes írta:eb 20 körön keresztül képtelen volt kezdeni vele valamit.Egy négyszeres vb győztestől ez azért meglepő.Szal ha nem klappol neki minden a kocsin,nem biztos hogy hozzá tudja adni azt a pluszt,amit mondjuk egy Alonso,egy Hamilton,vagy egy Raikkönen.
Anno Alonso sem tudta megelőzni Petrovot, holott azon egy VB cime múlott, de ettől még nem lett rosszabb vagy kevesebb pilóta.
Ez a szezon szerintem vízválasztó Vettel karrierjében, innentől fog kiderülni, hogy ténylegesen mit is tud, főleg hogy benne van az X, amit sokan kétségbe vonnak. Azért érdekes az, hogy ahová kerül ott valahogy a autó/csapat hirtelen felfelé ívelő pályán kezd elindulni, azért valamit csak tud a srác. Mondom ezt úgy, hogy nem kifejezetten szeretem.
Nem mondtam hogy nincs benne,hanem azt mondtam,hogy van benne olyan fajta dekoncentráció,ami a fentebb említett urakban nem nagyon.Amatőr hibákra képes,mondom úgy,hogy szurkolok neki mivel a csapatomhoz szerződött.
TéOeM írta:A sok kommentből úgy látom, hogy marha izgalmas volt a mai futam is :lol:
Pedig ahhoz képest nem is volt annyira rossz :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. május 10., vasárnap 16:30

A sok kommentből úgy látom, hogy marha izgalmas volt a mai futam is :lol:

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. április 28., kedd 23:13

morientes írta:eb 20 körön keresztül képtelen volt kezdeni vele valamit.Egy négyszeres vb győztestől ez azért meglepő.Szal ha nem klappol neki minden a kocsin,nem biztos hogy hozzá tudja adni azt a pluszt,amit mondjuk egy Alonso,egy Hamilton,vagy egy Raikkönen.
Anno Alonso sem tudta megelőzni Petrovot, holott azon egy VB cime múlott, de ettől még nem lett rosszabb vagy kevesebb pilóta.
Ez a szezon szerintem vízválasztó Vettel karrierjében, innentől fog kiderülni, hogy ténylegesen mit is tud, főleg hogy benne van az X, amit sokan kétségbe vonnak. Azért érdekes az, hogy ahová kerül ott valahogy a autó/csapat hirtelen felfelé ívelő pályán kezd elindulni, azért valamit csak tud a srác. Mondom ezt úgy, hogy nem kifejezetten szeretem.

Danderan
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. február 18., szerda 21:18
Kedvenc játékosaid: Raul Isco Marcelo Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Danderan » 2015. április 28., kedd 22:31

morientes írta:
Danderan írta:De Magnussen az "csak" Magnussen Schumi meg Schumi na :)
Nem erről szól ez.A kicsi holland sem az apja miatt tűnik ki a nai mezőnyből 17 évesen...
Vagy Rosberg sem az apja miatt tart ott ahol tart...
Azért ne mondd nekem hogy nem kell a név ahhoz hogy odakerüljön valaki ahova a Forma1-ben.
Az utóbbi években ha csak nem a Red Bull tehetséggondozójából került ki valaki akkor az nagyrészt súlyos pénzekért bevásárolta magát, vagy a szponzori támogatások betolták kevesebb tehetséggel is lásd Maldonado.
Szóval lehet, hogy nem erről szól teljes mértékben, de azért biztosan vannak a világban nagyon nagy tehetségek, akik eltűnnek a süllyesztőben, mert nincs valaki(apuci,nagybácsi,vagy egy gazdag jóakaró aki az üzletet látja az emberben) aki megtolja a szekerüket. Ez a Forma 1-et tekintve az utóbbi egy évtizedben így van sajnos. Alonso generációja(Alonso, Kimi, Button, Massa) óta már csak a kemény pénzekért betolt versenyzők(az összes versenyzője a lekvár csapatoknak, tisztelet a kivételnek)vannak "tölteléknek" és az egészen fiatalon kiválasztott tehetségek(Hamilton, Vettel, Ricciardo...) versenyeznek az elejében.

De ha rosszul látom azért megvitathatjuk, mert nekem ez jön le a jelenlegi helyzetből.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 28., kedd 16:30

Danderan írta:De Magnussen az "csak" Magnussen Schumi meg Schumi na :)
Nem erről szól ez.A kicsi holland sem az apja miatt tűnik ki a nai mezőnyből 17 évesen...
Vagy Rosberg sem az apja miatt tart ott ahol tart...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 28., kedd 14:24

Danderan írta:De Magnussen az "csak" Magnussen Schumi meg Schumi na :)
no comment

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. április 28., kedd 9:11

ésdekesség : boxkiállás 1950 vs 2013

Danderan
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. február 18., szerda 21:18
Kedvenc játékosaid: Raul Isco Marcelo Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Danderan » 2015. április 27., hétfő 17:49

De Magnussen az "csak" Magnussen Schumi meg Schumi na :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 26., vasárnap 17:12

Én meg remélem h nem sietik el a neve miatt. Jókor kell majd beszállnia, Magnussen is rohadt jo, meg is mutatta hogy oda teszi magat ha kell. Mégis eltették szegényt


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég