Formula-1

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. augusztus 28., szombat 16:04

Ezen a helyszinen meg mennyi ilyen kell? Vettel megmondta

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 28., szombat 15:18

Latifi lemosta az alját a füvön:D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 28., szombat 15:17

Az inter konkrétan gyorsabb mint az esőgumi, egyből. Megérte várni. Vicc lett ez a sport. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 28., szombat 15:08

babaking írta:
halamadrid írta: Úgy tűnik ésős időmérőnk (és valószínűleg futamunk) lesz. Az eddigiek alapján ez inkább a red bullnak kedvez majd nem?
Mindegy mert megvárják amíg félszáraz a pálya :mrgreen:


Szerk. Megelőztek
Nevetséges. Nem is fog tisztulni a pálya, ha nem köröznek... Megy a punciskodás megint. :sly:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 28., szombat 15:06

halamadrid írta: Úgy tűnik ésős időmérőnk (és valószínűleg futamunk) lesz. Az eddigiek alapján ez inkább a red bullnak kedvez majd nem?
Mindegy mert megvárják amíg félszáraz a pálya :mrgreen:


Szerk. Megelőztek
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 28., szombat 15:06

halamadrid írta: Úgy tűnik ésős időmérőnk (és valószínűleg futamunk) lesz. Az eddigiek alapján ez inkább a red bullnak kedvez majd nem?
Dehogyis, megvárják még csontszáraz lesz a pálya. :)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. augusztus 28., szombat 14:05

Úgy tűnik ésős időmérőnk (és valószínűleg futamunk) lesz. Az eddigiek alapján ez inkább a red bullnak kedvez majd nem?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. augusztus 28., szombat 0:26

Bottas < Kimi

Barmilyen korulmenyek kozott.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 28., szombat 0:23

markmadrid írta:
alexoxladjackoxi írta: Gondoltam belenézek a szabadedzésbe, hát ki is égett az agyam Wébertől. Ilyeneket mond, hogy Bottas a mezőny egyik legjobb pilótája, és hogy mennyivel jobban megérné az Alfának őt alkalmazni Raikkönen helyett. :agree: Ki is kapcsoltam, következő gondolatmenete gondolom az lenne, hogy Stroll mennyire "jó versenyzőtípus". Mert ugye ezt minden hétvégén 5x el kell mondani, az már más kérdés, hogy nincs valóságalapja.
Alapvetoen nem mond hulyeseget. Bottas bar en sem kedvelem egyaltalan nem rossz pilota…. Pechere Hamilton majd minden korulmenyek kozott gyorsabb. Egyszeruen ha mindent osszerak a finn akkor kepes egy egy idomeron vagy versenyen verni, de hosszutavon kijon a nyers tempofolenye Hamiltonnak.

Azert a Williamsbe o az egyik legnagyobb igeret volt annak idejen. Merci sem veletlenul hozta. Tudtak mire szamithatnak tole. Stabil a csapatnak, de nem zavaro Hamiltonnak.

Azert Bottas mindenkepp jobb mint a mai Raikonnen akit Gio is esetenkent ver mar masodik szezonjaban. De minimum x az allas kettejuk kozott. Az olasz viszont biztos, hogy nem lesz soha Top pilota.

Perezt is mindenki varta a Red Bull-ba kozel lesz Maxhoz aztan atlagban kap 6-8 tizedet Koronkent. Pedig a Force Indiaba mekkora kiraly volt meg gumimagus. Felkerult egy Top csapathoz Top versenyzo melle akire ravan szabva az azto es a csapata es koze sincs a regi pereznek a mostanihoz…

Gasly vagy albon sem ilyen vak pilota…. Egyutt versenyeztek korabban alsobb osztalyokban es ott pl. albon volt az egyik legjobb Russel mellett. Egyszeruen Max mellett nincs eselye.

Ugyanez Bottas is. Siman magara talalna egy Alfaba. Giot tizedekkel verne ebben biztos vagyok. Egyszeruen Hamilton mellett nehez ervenyesulni foleg hosszutavon.

Barmi menne jelenleg Ham vagy Max melle nem tudna verni oket egy teljes szezonon keresztul. Maximum Charles, A jelenlegi Norris vagy epp Alonso lenne kepes megszorongatni oket. Esetleg Russel bar ezt jovore megtudjuk szerintem. Mindenki mas ugynigy vegezne.

Bottas alapvetoen egy kurva jo pilota csak nem felso polcos vagyis nem vb alkat. De ez a Mercinek eddig tobb mint tokeletes volt. Nekunk nezoknek kevesbe…

Stroll meg szinten soha nem lesz Top pilota, de o sem rossz. Foleg ahhoz kepest, hogy o a Stroll papa penze miatt van ott ahol… bar ha valmiben jo a Kanadai az inkabb a versenytempoja mint az idomeros.

Legalabbis en ebben igazt adok Webernek.
Nagyjából egyetértek, csak kezdem már kicsit unni Wébert, mert annyira átjön, hogy kiket kedvel, vagy épp utál. Bottast én is jó versenyzőnek tartom, amit már többször le is írtam itt is, de azért ilyet benyögni, hogy a mezőny egyik legjobb versenyzője... Még hallani is vicces basszus. Időmérőkön 100%, hogy jobb lenne Bottas, mint Raikkönen, de versenyeken már nem vagyok benne biztos. Vagy legalábbis sokkal tuti nem. Elég megnézni a két pilóta rajtjait. Az egyik kb. annyi helyet szokott veszíteni (Bottas), mint amennyit a másik nyerni (Kimi). Az öreg versenytempója meg azért még most sem rossz, Bottasra meg kifejezetten jellemző, hogy vasárnaponként vakon van. Márpedig egy kis csapatnál nem árt, ha hatékony vagy a futamokon. Más tészta hogy ezzel az Alfával ez kevésbé jön ki, mert elég gyenge a gép, önerőből nehéz vele pontokat szerezni. Wéber meg élből kijelentette, hogy nem kérdés melyikkel járnának jobban. Ha jobb is Bottas, egyáltalán nem sokkal szerintem, és egy szürke eminenciás, aki fejben véleményem szerint teljesen megtört a Mercinél. Giovinazzihoz annyit, hogy az egykörös tempóját kifejezetten jónak tartom, de a versenyeken nem fejlődött eleget, így neki nem hinném, hogy maradnia kéne.

Strollhoz pedig, éppen nem egy Mazepin, de egyáltalán nem annyira jó versenyző, hogy folyamat fel kéne pippantani. Na például ez a kettős mérce Wébernél, Strollnál ugyanaz a tendencia, mint Raikkönennél. Gyenge időmérők, viszonylag jó futamok. Az egyikre azt mondja, hogy kiváló versenyző típus, a másikra meg, hogy elautókázik a mezőnyben. Nem beszélve arról, hogy Strollnak kb. ez a maximuma, a finn meg tudjuk mire volt képes anno. Egyébként tavaly Perez simán verte a kanadait, ő mennyit kapna Maxtól? Két másodpercet? :lol: És ilyenek vannak istenítve. Azért na... Elég gáz, amiket Gábor letol olykor. Mondjuk

Perez megtartása is elég vicces a Red Bullnál, ha már szóba került. 2 dobogója van asszem fél év alatt... Édeskevés! Én megpróbálnám a helyükbe Ricciardot visszacsábítani. Verstappenre nem lenne veszélyes, de ha újra ráérezne a Red Bullra, ő sokkal jobb lenne, mint Perez, nem beszélve Albonékról.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. augusztus 27., péntek 19:31

Stroll szerintem nagyon sokat fejlődött mióta az F1ben van. Nyilván segít rajta, hogy jó autó van alatta, de ő sem olyan foglalmatlan mint volt
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2021. augusztus 27., péntek 18:07

alexoxladjackoxi írta: Gondoltam belenézek a szabadedzésbe, hát ki is égett az agyam Wébertől. Ilyeneket mond, hogy Bottas a mezőny egyik legjobb pilótája, és hogy mennyivel jobban megérné az Alfának őt alkalmazni Raikkönen helyett. :agree: Ki is kapcsoltam, következő gondolatmenete gondolom az lenne, hogy Stroll mennyire "jó versenyzőtípus". Mert ugye ezt minden hétvégén 5x el kell mondani, az már más kérdés, hogy nincs valóságalapja.
Alapvetoen nem mond hulyeseget. Bottas bar en sem kedvelem egyaltalan nem rossz pilota…. Pechere Hamilton majd minden korulmenyek kozott gyorsabb. Egyszeruen ha mindent osszerak a finn akkor kepes egy egy idomeron vagy versenyen verni, de hosszutavon kijon a nyers tempofolenye Hamiltonnak.

Azert a Williamsbe o az egyik legnagyobb igeret volt annak idejen. Merci sem veletlenul hozta. Tudtak mire szamithatnak tole. Stabil a csapatnak, de nem zavaro Hamiltonnak.

Azert Bottas mindenkepp jobb mint a mai Raikonnen akit Gio is esetenkent ver mar masodik szezonjaban. De minimum x az allas kettejuk kozott. Az olasz viszont biztos, hogy nem lesz soha Top pilota.

Perezt is mindenki varta a Red Bull-ba kozel lesz Maxhoz aztan atlagban kap 6-8 tizedet Koronkent. Pedig a Force Indiaba mekkora kiraly volt meg gumimagus. Felkerult egy Top csapathoz Top versenyzo melle akire ravan szabva az azto es a csapata es koze sincs a regi pereznek a mostanihoz…

Gasly vagy albon sem ilyen vak pilota…. Egyutt versenyeztek korabban alsobb osztalyokban es ott pl. albon volt az egyik legjobb Russel mellett. Egyszeruen Max mellett nincs eselye.

Ugyanez Bottas is. Siman magara talalna egy Alfaba. Giot tizedekkel verne ebben biztos vagyok. Egyszeruen Hamilton mellett nehez ervenyesulni foleg hosszutavon.

Barmi menne jelenleg Ham vagy Max melle nem tudna verni oket egy teljes szezonon keresztul. Maximum Charles, A jelenlegi Norris vagy epp Alonso lenne kepes megszorongatni oket. Esetleg Russel bar ezt jovore megtudjuk szerintem. Mindenki mas ugynigy vegezne.

Bottas alapvetoen egy kurva jo pilota csak nem felso polcos vagyis nem vb alkat. De ez a Mercinek eddig tobb mint tokeletes volt. Nekunk nezoknek kevesbe…

Stroll meg szinten soha nem lesz Top pilota, de o sem rossz. Foleg ahhoz kepest, hogy o a Stroll papa penze miatt van ott ahol… bar ha valmiben jo a Kanadai az inkabb a versenytempoja mint az idomeros.

Legalabbis en ebben igazt adok Webernek.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 27., péntek 13:29

Gondoltam belenézek a szabadedzésbe, hát ki is égett az agyam Wébertől. Ilyeneket mond, hogy Bottas a mezőny egyik legjobb pilótája, és hogy mennyivel jobban megérné az Alfának őt alkalmazni Raikkönen helyett. :agree: Ki is kapcsoltam, következő gondolatmenete gondolom az lenne, hogy Stroll mennyire "jó versenyzőtípus". Mert ugye ezt minden hétvégén 5x el kell mondani, az már más kérdés, hogy nincs valóságalapja.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. augusztus 23., hétfő 20:26

https://f1vilag.hu/hirek/bottas-hamilto ... -maradjak/

Ez csak természetes :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. augusztus 9., hétfő 21:23

https://f1vilag.hu/hirek/marad-vettel-k ... -kerelmet/
:(
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 6., péntek 9:34

Kerlon írta:

Norris feltörli a padlót az ausztrállal. Leclerc meg gyorsabb, jobb, de a futamokom szerencsétlenebb. Versenyképesebb, szerintem a statisztikáin ez mind látszik.
Senki nem vitatja hogy Leclerc jobb pilóta mint a spanyol, Sainz teljesen érdektelen arc, apját se csíptem soha, de az, hogy közel hibátlanul hozza a feladatát, mikor még a monacoi is gyakran hibázik, szerintem nem lehet kérdés. Véletlenül senki nem áll dobogóra, akármilyen a verseny. Pláne ezzel a fos ferrarival.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 5., csütörtök 22:37

Nagyon nem reális ez a különbség Ricciardo és Norris között. Az ausztrálnak nem fekszik az autó és uj is neki, Norris meg náluk nőtt fel kb. Ricciardot most beültetnék a Red Bullba, és verné Perezt, erre mernék fogadni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 5., csütörtök 22:33

Süti írta: Lelked rajta, ezek a szamok nem ezt igazoljak szerintem. Tapinthato kulonbseget meg plane nem. Az inkább a Norris Ricc páros, pedig szerintem az ausztrál is nagyon jó pilóta.
Norris feltörli a padlót az ausztrállal. Leclerc meg gyorsabb, jobb, de a futamokom szerencsétlenebb. Versenyképesebb, szerintem a statisztikáin ez mind látszik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. augusztus 5., csütörtök 22:20

Lelked rajta, ezek a szamok nem ezt igazoljak szerintem. Tapinthato kulonbseget meg plane nem. Az inkább a Norris Ricc páros, pedig szerintem az ausztrál is nagyon jó pilóta.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. augusztus 5., csütörtök 22:18

Evidens, hogy Leclerc a jobb versenyző, nem is állította az elkenkezőjét senki. Én inkább Sainzról hittem azt, hogy csúnyán fel lesz vele törölve a padló, elvégre egy Hülkenberg is megverte, aki szintén nem egy őstehetség azért. Ahhoz képest annyival nem rosszabb, mint a monacoi. Bér szerintem Leclerc sincs mondjuk Max szintjén.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Formula-1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. augusztus 5., csütörtök 22:12

Süti írta: Ez mit igazol igazabol, mikor a monacoi evek ota ottvan, Sainz meg uj környezetben hozza a szamait? Talán a legjobb uj csapatban levo pilota. Charles pedig megragadt egy szinten sajnos.
Csak magamat tudom idézni:
Szerintem tapintható közte és Leclerc között a különbség és nem a javára.

Sokkal több a szerencséje, mint a társának. Leclerc meg nem megragadt, hanem magas szinten versenyez és kimaxolja azt a csotri szar ferrarit, cserébe néha olyan szerencsétlen, mint ahogy most volt.

Sainz meg a hétvégén is mákos volt, mert ha Alonso nem Hamiltonnal törődik, akkor még ő is kenterbe veri, mint a szart. A spanyol szerintem nagyon extrát nem hozott, többnyire inkább jól alakultak számára a futamok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég